Το νυφικό των ονείρων σας....

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Βασικά είμαι κατά του γάμου εδώ και χρόνια....

(H Angel of Mercy αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 13 ετών)


Ελα ρε, 13 χρονια εναντίον του γάμου;
Πολύ περισσότερα απ' ότι εγώ... :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ελα ρε, 13 χρονια εναντίον του γάμου;
Πολύ περισσότερα απ' ότι εγώ... :confused:

Όχι 13!8 Χρόνια εναντίον! :)
Απο τότε που με κάνανε παρανυφάκι μου έσπαγαν τα νεύρα με τις φωτογραφίες και μου έμεινε ψυχολογικό μάλλον:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Λατρεύω τους γάμους, την προετοιμασία, το νυφικό, τις μπομπονιέρες, το τραπέζι και γενικότερα όλο το πανηγύρι! :clapup:
Αυτό δε σημαίνει πως θα πέσω στη λούμπα να παντρευτώ όπου λάχει με όποιον λάχει! :P
Τρελαίνομαι με την ιδέα όχι του γάμου συγκεκριμένα, αλλά της προετοιμασίας μιας και ΔΕΝ ΘΈΛΩ σε καμιά περίπτωση να μπω σε ένα μαγαζί να παραγγείλω τις μπομπονιέρες, τα δισκοπότηρα, τα στεφάνια, τη λαμπάδα κλπ κλπ αλλά να τα φτιάξω όλα μόνη μου, να περάσουν όλα από τα χέρια μου ακόμη και η παραμικρή λεπτομέρεια διακόσμησης πάνω στο τραπέζι!
Απλά τρελαίνομαι για handmade ειδικά όταν πρόκειται για περιστάσεις που αφορούν εμένα ή αγαπημένα μου πρόσωπα!

Όσο για το νυφικό ισχύει και το ίδιο!Θέλω με τη βοήθεια της γιαγιάκας μου (που ΝΑΙ θα ζει μέχρι τότε είναι μικρούλα η γλυκιά μου!) και της μητέρας μου να φτιάξουμε κάτι οι 3ς δυνάμης μαζί χαχαχαχαχαχα! Το μόνο που με ενδιαφέρει είναι να μου προκαλεί ευχαρίστηση όταν το φοράω, (σε εμένα, στον γαμπρό και γενικότερα σε όσους θα παρευρίσκονται!) και να είναι βολικό, ιδικά αυτό είναι το πρωταρχικό, δε μπορώ να φανταστώ ότι θα εγκλωβιστώ σε ένα νυφικό που δε θα με βολεύει καθόλου για τόσες ώρες! Ή που θα το σκίσω ή που θα το... ΣΚΊΣΩ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


πηγή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lilla My

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ρε κορίτσια βάλτε και κανένα που να υπάρχει στην Ελλάδα. Mη μας ξεσηκώνετε τζάμπα! :P

Εγώ κάτι τέτοιο έχω στο νου μου πάντως:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ακριβά τα άτιμα τα Pronovias. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Θάλεια πήγες και ρώτησες στον Προνόβια? Έμαθες τιμές?

Εγω πάντως το δικό μου το έκλεισα, όχι στον Προνοβια όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lilla My

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Gilda, τελικά αγόρασες αυτό που μας είχες δείξει;
Κορίτσια θέλω τη γνώμη σας.
Βρήκα αυτό το νυφικό, και πιστεύω ότι είναι ότι πιο όμορφο έχω δει.
Είναι απλό, φινετσάτο, χωρίς χάντρες και μπιχλιμπίδια, με τη δαντέλα που του δίνει μια ρομαντική αίσθηση και όχι υπερβολικά απλό ώστε να μοιάζει με απλό φόρεμα.
Τι λέτε?
Είναι πολύ ωραίο! :D

Edit: Pff, δε βγήκε και η photo μαζί με την παράθεση, αλλά κατάλαβες ποιο εννοώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Όχι, πήρα ένα άλλο τελικά... Αυτό...

https://www.maribel.gr/gr/gamos_product/item/367.html

Βασικά το ήθελα πολύ απλό.. Δεν ήθελα να χει πάνω του τίποτα, μα τίποτα. Ούτε στρας, ούτε δαντέλες, ούτε την Άρτα και τα Γιάννενα. Σκοπευα να επισκεφθώ διάφορους οίκους νυφικών πριν αποφασίσω, αλλά μόλις το είδα αυτό και το δοκίμασα, (είδα και το ύφος της μανούλας μου που βούρκωσε), δεν ήθελα να ψάξω άλλο. Για μένα είναι τέλειο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Είναι πολύ όμορφα, και της Ηρούς και της Gilda ! Ξέρετε τιμές, κορίτσια; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Είναι πολύ όμορφα, και της Ηρούς και της Gilda ! Ξέρετε τιμές, κορίτσια; :)

Εμένα μου το έδωσαν τσάμπα γιατί ήμουν πολύ όμορφη.. :P



Σου στέλνω τιμή με ΠΜ, μην τα αποκαλύψω και όλα εδώ μέσα.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Είναι πολύ όμορφα, και της Ηρούς και της Gilda ! Ξέρετε τιμές, κορίτσια; :)

Θα μάθω αύριο και θα σας πω!
Γενικά θα σας ενημερώσω κατά πόσο είναι ακριβά τα pronovias :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Θάλεια πήγες και ρώτησες στον Προνόβια? Έμαθες τιμές?

Εγω πάντως το δικό μου το έκλεισα, όχι στον Προνοβια όμως.

Ξέρω κοπέλα που παντρεύτηκε και το αγόρασε 6000ευρώ. Απ'όσο γνωρίζω δεν γίνεται να νοικιάσεις, αλλά μόνο αγοράζεις. Βέβαια, τα σχέδιά τους είναι πολύ κλασάτα και όμορφα οπότε ίσως να αξίζουν και τα λεφτά τους. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ξέρω κοπέλα που παντρεύτηκε και το αγόρασε 6000ευρώ. Απ'όσο γνωρίζω δεν γίνεται να νοικιάσεις, αλλά μόνο αγοράζεις. Βέβαια, τα σχέδιά τους είναι πολύ κλασάτα και όμορφα οπότε ίσως να αξίζουν και τα λεφτά τους. ;)

Υπάρχουν και αυτές οι τιμές. Δεν στοιχίζουν ομως όλα τόσο. Μπορείς να νοικιάσεις.
Επίσης για όποια μπορεί να ενδιαφέρεται στο κατάστημά τους στην Ερμού αυτή και την επόμενη εβδομάδα υπάρχει bazaar με -60% σε κολεξιόν του '11 και του '12.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lilla My

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Λες και κάποιος θα ξέρει πότε σχεδιάστηκε το νυφικό σου... :P Τι ΄11 τι ΄12 τι ΄13. Αν κάτι σ΄αρέσει, δε θα μείνει στο ράφι, επειδή είναι περσινό μοντέλο. Αυτό γενικά για τα ρούχα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Υπάρχουν και αυτές οι τιμές. Δεν στοιχίζουν ομως όλα τόσο. Μπορείς να νοικιάσεις.
Επίσης για όποια μπορεί να ενδιαφέρεται στο κατάστημά τους στην Ερμού αυτή και την επόμενη εβδομάδα υπάρχει bazaar με -60% σε κολεξιόν του '11 και του '12.

Ξέρεις αν πρέπει να κλείσεις και για αυτό ραντεβού ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ξέρεις αν πρέπει να κλείσεις και για αυτό ραντεβού ?

Nαι. Λειτουργεί με τον ίδιο τρόπο.
Μπορείς επίσης να τους ζητήσεις να έχουν εκεί και κάποια νυφικά που έχεις ξεχωρίσει από την κολεξιόν του '13 ώστε να τα δοκιμάσεις κι αυτά.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lilla My

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Τι γνώμη έχετε σχετικά με την αγορά vs την ενοικίαση νυφικών; Φυσικά, εάν υπάρχουν τα λεφτά, γιατί να μην το αγοράσεις; Αλλά από την άλλη, είναι ένα φόρεμα, που θα το φορέσεις μία φορά στη ζωή σου για λίγες ώρες. Βρίσκεις το τέλειο νυφικό και κοστίζει 2.000 €. Δεν υπάρχει δυνατότητα ενοικίασης για το εν λόγω σχέδιο και αφού έχεις δοκιμάσει ΤΟ νυφικό, κανένα άλλο δε σου κάνει κλικ πια. Τι κάνεις;

Δε δοκιμάζεις ποτέ νυφικά, που είναι εκτός του προϋπολογισμού σου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Τελικά τα περισσότερα είχαν από 700 ως 1.100 ευρώ στο bazaar στην Ερμού. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top