Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,996 μέλη και 2,479,733 μηνύματα σε 78,990 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 402 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι έχει πάντα το ψυγείο σας;

elepan (Παναγιώτης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 441 μηνύματα.

O elepan I miss the sun. έγραψε: στις 18:05, 24-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από tr1990
νερό, τυρί, κασέρι, σαλάμι, σαλάτα και φρούτα εποχής.

Πάντως, μπύρες ...βλέπω αρκετοί έχουμε στο ψυγείο μας. Αυτό είναι σωστό ψυγείο!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aba : 28-06-13 στις 12:04. Αιτία: Διόρθωση παράθεσης
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

El Salazar

Νεοφερμένος

Ο El Salazar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.

O El Salazar έγραψε: στις 23:23, 24-06-13:

Μολονότι το θέμα προσιδιάζει κυρίως σε γκόμενες,ισχύει ότι το ψυγείο μου Ιούνιο μήνα είναι φουλ στις μπύρες sol,τις οποίες συνοδεύω με το απαραίτητο λεμονάκι 8)
Τον χειμώνα το γεμίζω τακτικά με Franziskaner,Kozel και Paulaner ή καμιά μαύρη Guinness
Εννοείται πως έχω νερό,κασέρι,ζαμπόν-μπέικον,φρούτα και λοιπά αυτονόητα
1
Παράθεση

Areti91

Δραστήριο Μέλος

H Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 281 μηνύματα.

H Areti91 έγραψε: στις 11:57, 25-06-13:

Φρούτα, τυρί, χυμούς και καμιά κόκα κόλα λάιτ.
Παράθεση

Vivian.

Δραστήριο Μέλος

H Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 418 μηνύματα.

H Vivian. έγραψε: στις 14:56, 25-06-13:

Δεν ξέρω για εσάς εμένα πάντως έχει ένα καρασπαστικό φωτάκι στην πόρτα που ανάβει κάθε φορά που ανοίγω να πάρω κάτι..Κοίτα να δείς τωρα...Να είναι πίσσα σκοτάδι το βράδυ και να ανοίγεις το ψυγείο να φας και να τυφλώνεσαι από αυτήν την κουτσουλιά που όταν ήμουν μικρή προσπαθούσα να το δω να σβήνει αλλά ποτέ δεν το κατάφερνα...
3
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 4,449 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 16:55, 25-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Vivian.
Δεν ξέρω για εσάς εμένα πάντως έχει ένα καρασπαστικό φωτάκι στην πόρτα που ανάβει κάθε φορά που ανοίγω να πάρω κάτι..Κοίτα να δείς τωρα...Να είναι πίσσα σκοτάδι το βράδυ και να ανοίγεις το ψυγείο να φας και να τυφλώνεσαι από αυτήν την κουτσουλιά που όταν ήμουν μικρή προσπαθούσα να το δω να σβήνει αλλά ποτέ δεν το κατάφερνα...
Και΄γω που νόμιζα ότι είμαι η μοναδική που κάνω εισβολές το βράδυ στο ψυγείο αν πεινάω.
2
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,647 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 18:19, 25-06-13:

κρυο
1
Παράθεση

Vivian.

Δραστήριο Μέλος

H Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 418 μηνύματα.

H Vivian. έγραψε: στις 21:43, 25-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από _fairygirl_
Και΄γω που νόμιζα ότι είμαι η μοναδική που κάνω εισβολές το βράδυ στο ψυγείο αν πεινάω.
Honey, you're not alone
Είμαστε στρατιές ολόκληρες..

Πι.Ες: Να κάνουμε ένα thread και να μαζευτούμε όλοι αυτοί που ξυπνάνε στις 3 τα χαράματα σαν τους βρικόλακες για να ανοίξουν το ψυγείο και καταλήγουν να το κοιτάνε ώρες λες και είναι διασταύρωση γουρουνιού με δεινόσαυρο με αποτέλεσμα να το κλείσουν χωρίς να έχουν πάρει να φάνε τίποτα... Δεν είναι κακή ιδέα
4
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 4,449 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 21:46, 25-06-13:

Honey, you're not alone
Πι.Ες: Να κάνουμε ένα thread και να μαζευτούμε όλοι αυτοί που ξυπνάνε στις 3 τα χαράματα σαν τους βρικόλακες για να ανοίξουν το ψυγείο και καταλήγουν να το κοιτάνε ώρες λες και είναι διασταύρωση γουρουνιού με δεινόσαυρο με αποτέλεσμα να το κλείσουν χωρίς να έχουν πάρει να φάνε τίποτα... Δεν είναι κακή ιδέα
Άνοιξε τόπικ.
Και σου΄ρχομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.
1
Παράθεση

El Salazar

Νεοφερμένος

Ο El Salazar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.

O El Salazar έγραψε: στις 05:28, 26-06-13:

Honey, you're not alone

Καλοκαίρι είναι,μην κάνετε επιδρομή στο ψυγείο και γεμίσετε κυτταρίτιδες.
Μετά θα σκάτε μύτη στις παραλίες και εμείς δεν θα έχουμε ποιες να μπανίσουμε 8)
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 10:16, 26-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από El Salazar
Καλοκαίρι είναι,μην κάνετε επιδρομή στο ψυγείο και γεμίσετε κυτταρίτιδες.
Μετά θα σκάτε μύτη στις παραλίες και εμείς δεν θα έχουμε ποιες να μπανίσουμε 8)
Θα σκάμε μούρη με μπούργκα.
1
Παράθεση

El Salazar

Νεοφερμένος

O El Salazar έγραψε: στις 17:32, 26-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από _fairygirl_
Θα σκάμε μούρη με μπούργκα.
Μόνο μην ανεβάζετε εκατοντάδες φωτογραφίες στο fb,γιατί κάθε μέρα βλέπω την αρχική μου σελίδα και ξερνάω αίμα απ'τα μάτια
Παράθεση

φρι

Περιβόητο Μέλος

H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,288 μηνύματα.

H φρι . έγραψε: στις 01:44, 28-06-13:

μερέντα
1
Παράθεση

Isom1312

Δραστήριο Μέλος

Ο Isom1312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Public Relations . Έχει γράψει 207 μηνύματα.

O Isom1312 έγραψε: στις 01:48, 28-06-13:

τις μερες που τελειωνει ο μηνας και δεν υπαρχει χρημα εχει μονο κρυο.δε βαριεσαι,απο το να ανοιγω κλιματιστικο καλυτερα να μπαινω στο ψυγειο.
2
1
Παράθεση

gregory, nub

Επιφανές Μέλος

Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,491 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε: στις 01:49, 28-06-13:

Μπίρες, νερό, γάλα, αυγά.
Παράθεση

babo0ska (Unikorn)

Νεοφερμένος

H Unikorn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H babo0ska |Σ| ' αγαπω έγραψε: στις 15:04, 07-08-13:

ΦΕΕΕΕΕΕΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,590 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 21:18, 07-08-13:

Φέτα και μερέντα
1
Παράθεση

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

H CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,748 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 21:20, 07-08-13:

Ρεε όχι τη μερεντα στο ψυγείο θα γίνει κουβερτουρα
1
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,590 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 21:29, 07-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από CiNeFiL
Καλοκαιριατικα λιωνει ασχημα εξω δεν μου αρεσει!!!
1
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 19:36, 08-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από CiNeFiL
Υπέρτατη.
Αρχική Δημοσίευση από Σπυρακος (^^)
Καλοκαιριατικα λιωνει ασχημα εξω δεν μου αρεσει!!!
Μάλιστα..
1
Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Επιφανές Μέλος

H Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,378 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 22:56, 08-08-13:

Φωτογραφία της Φέρι. Για να το ξανακλείσω. Και στην κατάψυξη έχω μια ημίγυμνη του Ντέσμοντ, για να μην την κλείνω.
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος