[Πανελλήνιες 2013] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 282)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 2 0.7%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 7 2.5%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 14 5.0%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 21 7.4%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 49 17.4%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 67 23.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 67 23.8%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 55 19.5%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Xx-Giota-xX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Αντικαθιστας στο link το ΧΧΧΧ με αριθμους οπως ειπε ο Johnny15.

To έκανα ρε :) still μου βγάζει error 500 ή 502...
Anyway, γαμα το...κλαιν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelic_soul

Νεοφερμένος

Ο angelic_soul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
πως θα γινει να δω τους βαθμους στα εσπερινα λυκεια ρε παιδια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Λοιπόν:P Έβαζα νούμερα στην τύχη και βρήκα:
2 παιδιά που δεν έδωσαν
1 παιδί στην τεχνολογική Ι

WOW:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Πώς γίνεται ξαφνικά όλοι όσοι έγραψαν καλά από θετικοτεχνολογικές ξαφνικά να θέλουν ιατρική και από θεωρητικές ξαφνικά να θέλουν νομική;

Εγώ πάλι από εκεί που έλεγα για ΗΜΜΥ ΑΠΘ τώρα λέω Πληροφορική ΑΠΘ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΤΖΟΥΚΟΣ

Νεοφερμένος

Ο ΤΖΟΥΚΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
στην δραμα αραγε απο τι αριθμο να ξεκιναει ο κωδικος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
στην δραμα αραγε απο τι αριθμο να ξεκιναει ο κωδικος

https://results.minedu.gov.gr/index.php/site/search?canId=
ξεκίνα από το 1 κάποια στιγμή θα το βρεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λοιπόν:P Έβαζα νούμερα στην τύχη και βρήκα:
2 παιδιά που δεν έδωσαν
1 παιδί στην τεχνολογική Ι

WOW:P
Έλα ρε, δεν παίζει! Όπως και δεν παίζει κάποιος να βγάλει 19+ μόρια! Δεν παίζει! Επίσης δεν παίζει να υπάρχουν τόσο κολλημένοι άνθρωποι που να έχουν τόση μανία να αποδείξουν ότι έβγαλαν τόσα μόρια κι όχι λιγότερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
για να ψάξουμε για αθήνα τι κωδικός είναι;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
στην δραμα αραγε απο τι αριθμο να ξεκιναει ο κωδικος

4o,5o,6o του κωδικου (130ΧΧΧΧΧ) ψηφιο να μαθεις απο ενα παιδι που δινει και εχεις ολο τον νομο καθως ειναι στην σειρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Λοιπόν:P Έβαζα νούμερα στην τύχη και βρήκα:
2 παιδιά που δεν έδωσαν
1 παιδί στην τεχνολογική Ι

WOW:P
:Pθέλω και εγώ σε ποιο site
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bob Dylan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kλεάνθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 153 μηνύματα.
4o,5o,6o του κωδικου (130ΧΧΧΧΧ) ψηφιο να μαθεις απο ενα παιδι που δινει και εχεις ολο τον νομο καθως ειναι στην σειρα
Ποια ψηφία βάζουμε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
:Pθέλω και εγώ σε ποιο site

Εσύ σε ποιο λες να έχουν αναρτηθεί τα αποτελέσματα των πανελληνίων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sal Paradise

Δραστήριο μέλος

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 626 μηνύματα.
κάθομαι εδώ και πίνω το φραπέ μου και καθώς κωλοβαράω,βλέπω σε μερικούς αυτή την νοοτροπία <<εγώ την έχω μεγαλύτερη από σένα>> και <<κάτσε να τις μετρήσουμε>>.
Συγχαρητήρια καταρχάς σε όλους σας, παιδιά,αλλά θα δείτε ότι οι βαθμοί είναι βαθμοί και φοιτητή,και αργότερα εργαζόμενο πολίτη,σε κάνουν άλλα πράγματα.
Όπως και να έχει,να είστε περήφανοι σήμερα για σας.
Mην μασάτε,σκεφτείτε ψύχραιμα και την κατάλληλη στιγμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Ποια ψηφία βάζουμε;;;

Μπες στους δικους σου βαθμους τελος παντων και μετα πανω στο URL αλλαζε τον αριθμο ενα πανω-κατω την φορα, ή κατι τετοιο

πχ 41200 -> 41201
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bob Dylan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kλεάνθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 153 μηνύματα.
Μπες στους δικους σου βαθμους τελος παντων και μετα πανω στο URL αλλαζε τον αριθμο ενα πανω-κατω την φορα, ή κατι τετοιο

πχ 41200 -> 41201

Δεν ξέρω...βάζω 5 ψηφια και δεν τα βγαζει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Δεν ξέρω...βάζω 5 ψηφια και δεν τα βγαζει!!!
μετα το = ;
όχι ότι έχει σημασία όλοι οι περίεργοι μαζευτήκαμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιαννης Κοβ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης Κοβ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Απο chrome δεν μπαινει αλλα απο mozila ειναι ok ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasver

Νεοφερμένος

Η vasver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top