Τα καλύτερα θρίλερ που έχετε δει!

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Tα καλύτερα για εμένα είναι τα ring 1 και 2 με προτίμηση στο πρώτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Tα καλύτερα για εμένα είναι τα ring 1 και 2 με προτίμηση στο πρώτο!
Θα συμφωνησω...και ιδιαίτερα τα κινέζικα ring περισσότερο από τα αμερικάνικα :D


ΜΠΟΥ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Το μονο κακο με τα κινεζικοιαπωνικοκορεατικα thriller αλλα και horror/thriller movies γενικα ειναι η κοιλια που κανουν ολα τους σε καποιο σημειο της ταινιας και οτι γενικοτερα ακολουθουν μια υπερβολικα αργη (για τα δικα μου ειδικα γουστα) πορεια δρασης...
Ειναι ατμοσφαιρικα,ειναι εξυπνα,ειναι καλοδουλεμενα,αλλα ειναι αργα....
Και το κακο με αυτα τα εργα ειναι οτι πλεον οι σκηνες με καποιο παιδι τιγκα στην ασπρη πουδρα που πετιεται απο το πουθενα για να σε τρομαξει,καθως και οι τυπισσες με τα μαλλια μπροστα στο προσωπο οπου εμφανιζονται απο εδω κι απο εκει κι αυτες για να σε τρομαξουν, καπου εχουν γινει κλισε και βαρετες.
"Πρωταγωνισοτυν σε πολλα κινεζικα εργα του ειδους και κουρασαν".
Τα ring παντως ειναι απο τα αγαπημενα μου.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Ναί, όντως έχεις δίκιο Mario.
Το μουσικό μπακράουντ σε συνδυασμό με την κινέζικη γλώσσα είναι που τα κάνουν περισότερο θρίλερ. Διαφορετικά δεν έχουν κάτι το τρομακτικά ιδιαίτερο.
Ωραίο, ψυχολογικό, θρίλερ είναι και το ....φτου κόλλησε το μυαλό μου....ενα γερμανικό ....
Α, το πείραμα...Das experiment. Πολύ καλό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ωραίο, ψυχολογικό, θρίλερ είναι και το ....φτου κόλλησε το μυαλό μου....ενα γερμανικό ....
Α, το πείραμα...Das experiment. Πολύ καλό!

:thumbsup:
ΠΡΩΤΟΣ!!!!
Οντως παρα πολυ καλο!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
:thumbsup:
ΠΡΩΤΟΣ!!!!
Οντως παρα πολυ καλο!;)
εεεεεεετσι :clapup:
Και εχω δει πολλά γενικά, τα οποία αυτή τη στιγμή διαφεύγουν απο το μυαλό.... τα χω χαμένα τελευταία :redface:
Μόλις τα θυμηθώ, θα σας ξανάρθω!!!!

ΜΠΟΥχαχα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Θα συμφωνησω...και ιδιαίτερα τα κινέζικα ring περισσότερο από τα αμερικάνικα :D


ΜΠΟΥ :P

Γενικά προτιμώ τα αμερικάνικα γιατί οι Κινέζοι έχουν άθλιες φάτσες!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Aξεπέραστο το ju-on. Μου είχε δώσει κάτι ιδέες για φάρσες, απίστευτες:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristogata**

Νεοφερμένος

Η Αντριανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Εγω τρελενομαι για θριλερ!το αγαπημενο μου ειναι το The ring 1 ,2 και μου αρεσει το "Σε βλεπω" το 3 ηταν φρικη αν και στο σινεμα δεν με αφησαν να μπω... το ειδα τελικα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ωραία είναι και τα ξυπνήματα των θρήλων το δέυτερο ψιλομάπα άλλα είναι πολλύ καλά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
τα σύνεργα του τρόμου φανταστική

Θα σας φάνε ζωντανούς επίσεις φανταστική

σε βλέπω το 3 άν και είναι πολλύ αιματιρό και καλό είναι να υπάρχει οποσδήποτε παρέα, πολλύ αίμα λέμε:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Δεν μας λες και τους αγγλικους τιτλους βρε Μανια μου εαν τους ξερεις για να τους ριξω μια ματια?;)
(αν και θα googλαρω αλλα λεω μηπως τους εχεις προχειρους.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

- Αυθεντικός Τίτλος:
Toolbox Murders

- Μεταφρασμένος Τίτλος:
Τα Σύνεργα του Τρόμου

Το άλλο δεν το θυμάμε :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Xμ...ναι το εχω δει και οντως ειχε πολυ καλες σκηνες κι αξιζε σαν ταινια τρομου.;)
Το αλλο θα το βρω που θα παει.
Σ'ευχαριστω Mανια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Xμ...ναι το εχω δει και οντως ειχε πολυ καλες σκηνες κι αξιζε σαν ταινια τρομου.;)
Το αλλο θα το βρω που θα παει.
Σ'ευχαριστω Mανια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Το βρήκα αλλα έιναι άλλη ταινία, δεν ξέρω γιατί,:worry: κάποιο λάθος με τις μεταφράσεις είναι αυτή που λέω εγώ είναι με άτομα που βρήσκοντε σε ένα χωριό και βρήσκουν ένα "φιλικό' περιβάλων απέξω το κουτί έχει έναν με μπέζ και καλύπτρα στο μάτι:worry:


επίσεις λευκός θόρυβος, ψυχολογικό, πολλύ καλό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Το βρήκα αλλα έιναι άλλη ταινία, δεν ξέρω γιατί,:worry: κάποιο λάθος με τις μεταφράσεις είναι αυτή που λέω εγώ είναι με άτομα που βρήσκοντε σε ένα χωριό και βρήσκουν ένα "φιλικό' περιβάλων απέξω το κουτί έχει έναν με μπέζ και καλύπτρα στο μάτι:worry:


επίσεις λευκός θόρυβος, ψυχολογικό, πολλύ καλό

Το the cube δεν ειναι καπος ετσι; Χωρις να το εχω δει... απλα εχω την εντυπωση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Το the cube δεν ειναι καπος ετσι; Χωρις να το εχω δει... απλα εχω την εντυπωση...


οχι καμία σχέση;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ααααα... ναι... τωρα θυμιθικα!
Το Hellraiser ειχε καπιο τετιο κουτι... (αυτο με αυτον με τα καρφια στο κεφαλι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
λοιπόν, άυριο θα ασχοληθώ με αυτό το θέμα, θα σας δώσω τίτλους κουτιά τα πάντα, όσοι είναι μανιακοί θα πορωθούν, θα έχετε πράμα να δείτε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Εγώ γουστάρω τα ψυχολογικά τύπου 6η αίσθηση ή πράσινο μίλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top