[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Η χαμηλοτερη ιατρικη ποσο θα φτασει ? , καμια αξιοπιστη απαντηση παρακαλω?
18.950 !!!!!!

Η χαμηλοτερη ιατρικη ποσο θα φτασει ? , καμια αξιοπιστη απαντηση παρακαλω?
μετα τις ιατρικές τι δήλωσες?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Για Λογιστικής και Χρηματοοιοκονομικής Αθήνας τί ακούγεται; 18536 ήταν πέρσι.. Λέτε ν' ανέβει; Τί έχετε ακούσει/δεί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Για Λογιστικής και Χρηματοοιοκονομικής Αθήνας τί ακούγεται; 18536 ήταν πέρσι.. Λέτε ν' ανέβει; Τί έχετε ακούσει/δεί;

Οι εφημεριδες λενε θα πεσει 150-200 μορια.Να ανεβει δυσκολο εως αδυνατο.Σκεψου λογικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
εκνευριζομαι που οι προβλεψεισ αφορουν ορισμενες σχολεσ -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
αστα να πανε και εσας κανουν και προβλεψεις εμας τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Για Λογιστικής και Χρηματοοιοκονομικής Αθήνας τί ακούγεται; 18536 ήταν πέρσι.. Λέτε ν' ανέβει; Τί έχετε ακούσει/δεί;

Για κανενα λογο. Δεν πιστευω οτι θα ανεβει η οποιαδηποτε σχολη του 5ου.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης.

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Εισαι σιγουρος για 18950 ? τοτε τι διαολο λενε οτι η πτωση θα ειναι 100-150 μορια , εδω μου λες 56 μορια κατω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prion

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Θα ανέβουν οι αστυνομικές.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Εισαι σιγουρος για 18950 ? τοτε τι διαολο λενε οτι η πτωση θα ειναι 100-150 μορια , εδω μου λες 56 μορια κατω.
Aντωνη, πρωτα απ'ολα μην αγχωνεσαι και το σημαντικοτερο, μην ακους τις εκτιμησεις του οπουδηποτε εδω μεσα... Ο καθενας λεει τη γνωμη του ελευθερα και ανταλλασουμε αποψεις, αλλα ΤΙΠΟΤΑ δεν ειναι σιγουρο, μεχρι και τη μερα της ανακοινωσης των αποτελεσματων!! Κανενας δεν μπορει να ξερει ποσο θα ειναι η βαση της σχολης, ολοι εκτιμησεις κανουμε... Εγω λογου χαρη, πιστευω πως η Ιατρικη Αλεξανδρουπολης θα κυμανθει στο 18800-18850 μορια!! Κοιταξε να χαλαρωσεις, απολαυσε τις διακοπες σου και τα υπολοιπα στις 27 Αυγουστου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

renoskiller44

Νεοφερμένος

Ο Ρένος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
σε νεες εκτιμησεις ειπαν μειωση σχεδον 50 μοριων για ιατρικες...αρα μαλλον για 18.950 τη βλεπω εγω την χαμηλοτερη ιατρικη...παντως ιδιαιτερα για αυτες τις υψηλοβαθμες σχολες εγω εχω επιφυλαξεις...αυτοι στα πανεπιστημια ειναι πολυ ανωμαλοι ανθρωποι!!!χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης.

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Μπορεις να μου πεις τις πηγες σου ή αν αυτοι που εκαναν την εκτιμηση πεφτουν παντα μεσα σ'αυτα που λενε?
Ευχαριστω Αντωνης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Εισαι σιγουρος για 18950 ? τοτε τι διαολο λενε οτι η πτωση θα ειναι 100-150 μορια , εδω μου λες 56 μορια κατω.
με πηρε η Διαμαντοπούλου και μου το είπε : "kτηνίατρε μου λέει, πες του Αντώνη οτι η χαμηλότερη ιατρική φέτος θα είναι 19.850!!" χα ! χα ! χα! :)

Τι λές ρε Αντώνη που να με σίγουρος, υπάρχει κανένας που μπορεί να ειναι σίγουρος.... αυτοι μόνο οι 'ακαμάτες" στα μηχανογραφικά του Υπουργείου, που θέλουν 40 μέρες να βγάλουν τις βάσεις (παγκόσμια πρωτιά)!!!! στη Ζιμπάμπουε ...πιο γρηγορα θα τα βγάζουν, μονο αυτοι ξέρουν οι αληταράδες!!!
μερικοί ειμαι σίγουρος που έχουν γνωστούς μέσα εκει, θα ξέρουν........

με πηρε η Διαμαντοπούλου και μου το είπε : "kτηνίατρε μου λέει, πες του Αντώνη οτι η χαμηλότερη ιατρική φέτος θα είναι 19.850!!" χα ! χα ! χα! :)

Τι λές ρε Αντώνη που να με σίγουρος, υπάρχει κανένας που μπορεί να ειναι σίγουρος.... αυτοι μόνο οι 'ακαμάτες" στα μηχανογραφικά του Υπουργείου, που θέλουν 40 μέρες να βγάλουν τις βάσεις (παγκόσμια πρωτιά)!!!! στη Ζιμπάμπουε ...πιο γρηγορα θα τα βγάζουν, μονο αυτοι ξέρουν οι αληταράδες!!!
μερικοί ειμαι σίγουρος που έχουν γνωστούς μέσα εκει, θα ξέρουν........
18.950 ήθελα να γραψω.............

18.950 ήθελα να γραψω.............
που την πατησες ρε Αντώνη??? 1 βαθμό παραπάνω να έγραφεσ σε οποιοδήποτε μάθημα θα είσουν άνετος......... Κρίμα να είσαι τοσο ψηλά να έχεισ κουραστει τόσο..... και να ζεις και τέτοια αγωνία μεχρι 27/8/........ Αθάνατη ελλάδα με το επαναστατικό σύστημα αξιολόγησης........
Εσύ δηλαδή δεν είσαι άξιος για ιατρική ενω ο λίγο πιο κολοφαρδος είναι!!! Τι να πεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Αντώνης.

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Σ'ευχαριστω για την ανταποκριση και το χιουμορ που με εκανε τουλαχιστον να ξεχαστω για λιγο.Ελπιζω να επαληθεφτουν οι εκτιμησεις για 18800-18850 , εσυ φιλε μου που δηλωσες αληθεια.

Υ.Γ:Αυτο που καταλαβα ειναι πως τιποτα δεν ειναι σιγουρο ετσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stratos_man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
έχετε ακούσει τιποτα για Πληροφορική ΟΠΑ ή ΠΑ.ΠΕΙ ..? αμα εισαι +6οο κοιμάσε ήρεμος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
παιδια οι διαδικασιες εκδοσεις των βασεων 2010, εχουν ολοκληρωθει,απλως τωρα καντε υπομονη μεχρι τελη του μηνος για να ανακοινωθουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

in-wound

Νεοφερμένος

Ο Άλκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Βλέπω πως λέγεται εδώ ότι η τελευταία ιατρική θα πέσει 50 περίπου βάσει στομάτων υπουργείου. Από το υπουργείο έχει λεχθεί ότι η προαναφερθείσα πτώση θα ισχύσει κατά προσέγγιση στα κεντρικά τμήματα ιατρικής και απ'όσο ξέρω δεν υπάρχει εκτίμηση για τα αντίστοιχα περιφερειακά τμήματα. Μη λέτε πράγματα που δεν έχουν συμβεί λοιπόν. Αυτό βέβαια δε σημαίνει ότι ίδια πτώση περίπου δεν μπορεί να συμβεί και στην περιφέρεια αλλά αυτό είναι άλλη συζήτηση. ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΜΑΛΛΟΝ ΦΡΟΥΔΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ(18918 ΕΧΩ) ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΘΟΥΝ ΤΣΑΜΠΑ:/:...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Σ'ευχαριστω για την ανταποκριση και το χιουμορ που με εκανε τουλαχιστον να ξεχαστω για λιγο.Ελπιζω να επαληθεφτουν οι εκτιμησεις για 18800-18850 , εσυ φιλε μου που δηλωσες αληθεια.

Υ.Γ:Αυτο που καταλαβα ειναι πως τιποτα δεν ειναι σιγουρο ετσι?

και εγω τι ιδιο πρόβλημα.... εχω 18.560 και δήλωσα Κτηνιατρικές (με βασεις 2009 18.690 η θεσσαλονίκη και 18.475 η Καρδίτσα) εχω και εγώ την αγωνία μου Θέλλω Θεσσαλονικη γιατι του χρονου θα ρθει η αδελφή μου Γερμανική Φιλολογία που είναι μόνο Θεσσαλονίκη και Αθήνα.
Για να δούμε... Η Κτηνιατρική πιστεύω ότι θα πεσει αλλα το πόσο θα εξαρτηθει απο τις δηλώσεις του Μηχανογραφικού... Παρατηρώ πολλα παιδια μετα τις Ιατρικες δηλώνουν Πολυτεχνείο....
Εσυ μετα τις ιατρικές τι δήλωσες?????
την πάτησα βλεπεις Βιολογία με φαγε η πολλή σιγουρια και έγραψα 17,3 ενω στα αλλα τα πήγα περίφημα....

Βλέπω πως λέγεται εδώ ότι η τελευταία ιατρική θα πέσει 50 περίπου βάσει στομάτων υπουργείου. Από το υπουργείο έχει λεχθεί ότι η προαναφερθείσα πτώση θα ισχύσει κατά προσέγγιση στα κεντρικά τμήματα ιατρικής και απ'όσο ξέρω δεν υπάρχει εκτίμηση για τα αντίστοιχα περιφερειακά τμήματα. Μη λέτε πράγματα που δεν έχουν συμβεί λοιπόν. Αυτό βέβαια δε σημαίνει ότι ίδια πτώση περίπου δεν μπορεί να συμβεί και στην περιφέρεια αλλά αυτό είναι άλλη συζήτηση. ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΜΑΛΛΟΝ ΦΡΟΥΔΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ(18918 ΕΧΩ) ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΘΟΥΝ ΤΣΑΜΠΑ:/:...
εμείς τι φτεμε???? προβλέψεις κάνουμε.......

παιδια οι διαδικασιες εκδοσεις των βασεων 2010, εχουν ολοκληρωθει,απλως τωρα καντε υπομονη μεχρι τελη του μηνος για να ανακοινωθουν.
εσυ ξέρεισ πολλά για μαθε και πες μας τισ βασεις να ησυχασουμε..... αφου "οι διαδικασίες έχουν ολοκληρωθει" ελα του κόματος σε κόβω.... για βάλε τα μέσα σου !!!!!! :D:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
εσυ ξέρεισ πολλά για μαθε και πες μας τισ βασεις να ησυχασουμε..... αφου "οι διαδικασίες έχουν ολοκληρωθει" ελα του κόματος σε κόβω.... για βάλε τα μέσα σου !!!!!! :D:whistle:
εγω παντως ξερω οτι περασα εκει που ηθελα εσυ περιμενε καημενε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale43

Νεοφερμένος

Η fairytale43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Ρε παιδια άκυρο αλλά για αγγλική αθήνας ο οεφε λεει οτι θα ανέβει η βάση το έθνος οτι πέφτει...Άλλα κ άλλα..ο καθένας τα δικά του λεει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
εγω παντως ξερω οτι περασα εκει που ηθελα εσυ περιμενε καημενε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Α! και κατι ακομα δεν ειναι καλο να ειρωνευεσαι εξ'ου και οι απαντηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top