[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
foreverfreak, ξέρω ότι η τοπογράφων ΕΜΠ είναι καλή και ενδιαφέρουσα σχολή και μου αρέσει, αλλά θέλω να συγκεντρώσω απόψεις.... Δεν έχω βάλει κάτι στη τύχη όπως κάνουν πολλά άλλα παιδιά απλά επειδή είναι ΕΜΠ... Τέλοσπαντων, όταν λες ο υποφαινόμενος εννοείς ότι είσαι το μωράκι στη φωτογραφία που θα μας κάνεις ξενάγηση αν περάσουμε Αλεξανδρούπολη? :D;)

Τοπογραφων ΕΜΠ πολυ καλη και ενδιαφερουσα για μενα σχολη και ισως την επελεγα απο ολα τα πολυτεχνια.Αλλα δεν την δηλωσα καθολου γιατι ημουν αρκετα κατω στα μορια και για αλλους λογους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
όχι, το παιδί είναι το αποτέλεσμα μίας ξενάγησης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
foreverfreak, ξέρω ότι η τοπογράφων ΕΜΠ είναι καλή και ενδιαφέρουσα σχολή και μου αρέσει, αλλά θέλω να συγκεντρώσω απόψεις.... Δεν έχω βάλει κάτι στη τύχη όπως κάνουν πολλά άλλα παιδιά απλά επειδή είναι ΕΜΠ... Τέλοσπαντων, όταν λες ο υποφαινόμενος εννοείς ότι είσαι το μωράκι στη φωτογραφία που θα μας κάνεις ξενάγηση αν περάσουμε Αλεξανδρούπολη? :D;)
Ναι, ο foreverfreak σε νηπιακη ηλικια:P...
Παντως μπραβο σου που εκανες συνειδητη επιλογη!!

όχι, το παιδί είναι το αποτέλεσμα μίας ξενάγησης
Χαχαχαχα...
Οχι ρε ακυρε, χαλαρωσε... Μικρος ειμαι ακομα:P!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

androuan1992

Νεοφερμένος

Ο Αναστασόπουλος Νικόλαος Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πύργος (Ηλεία). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Ακριβως!!Κοιτα τις βασεις του 2008 και πες μου σε ποσες ιατρικες παιρνας!:) Αστα να πανε..:/: Ειναι συνδυασμος παραγοντων.Δυσκολια θεματων,ζητηση σχολων και ολα αυτα υπο την επιδραση πολιτικοοικονομικων παραγοντων..
σε όλες εκτός αθηνών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
27 Αυγούστου οι βάσεις.
Το είπαν πριν μερικά λεπτά στις απογευματινές ειδήσεις του ALTER.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Καλα αμα δεν δω επισημη ανακοινωση προσωπικα δεν πιστευω τιποτα,ειδικα τα δελτια ειδησεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

androuan1992

Νεοφερμένος

Ο Αναστασόπουλος Νικόλαος Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πύργος (Ηλεία). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
ρε παιδιά λέτε να περάσω ιατρική πάτρας με 19200 φέτος; πέρυσι ανέβηκε σχεδόν 200 μόρια και παρακολουθώ την κίνηση της σχολής απο την 3η γυμνασίου. θα εκνευριστώ αν δεν βρεθώ έκεί που θέλω μετά από τόση δουλειά. εντάξει δε λέω, ίσως είναι λίγο παράλογο να μεμψιμοιρώ με τόσα μόρια αλλά χάνω τη σχολή για 40 μόρια αν δε "πέσει". δεν είναι κρίμα από την βλακεία των εξεταστών; ο ένας 19 και ο άλλος 16,8 έκθεση,αν μ είχε βάλει ένα 17,6 ο άλλος θα ήμουνα τώρα στον 7ο ουρανό. α! και μην ακούω βλακείες περί ανόδου ιατρικών σχολών με λιγότερους αριστούχους, περισσότερες θέσεις και γενικά χαμηλότερες επιδόσεις, μπορεί η βιολογία κατεύθυνσης να είναι σημαντική αλλά στην ιατρική μετράνε οι επιδόσεις σε όλα τα μαθήματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
το πιο πιθανό είναι να μπεις

ΥΓ: όπως έχω γράψει επανειλημένως, το άριστα είναι 18+..αλίμονο αν θες ιατρική και δν γράψεις βιολογία πάνω από 18
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Μέχρι τις 27 Αυγούστου η ανακοίνωση των βάσεων για ΑΕΙ και ΤΕΙ

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Ευχαριστούμε Ράνια!It's official λοιπόν... Παιδιά πολύ φοβάμαι ότι θα έχουμε δυσάρεστες εκπλήξεις φέτος με τις βάσεις... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
παιδια εχει ακουσει κανεις για προβλεψεισ των βασεων των τεε ?οχι επαλ τεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
παιδια εχει ακουσει κανεις για προβλεψεισ των βασεων των τεε ?οχι επαλ τεε
Δεν υπάρχουν πια τεε (νομίζω), έχουν μετονομαστεί σε ΕΠΑΛ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Δεν υπάρχουν πια τεε (νομίζω), έχουν μετονομαστεί σε ΕΠΑΛ.

δωσαμε τελευταια χρονια σαν τεε 700 ατομα φαντασου αλλα μας εχουν γραμμενους οπως παντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
δωσαμε τελευταια χρονια σαν τεε 700 ατομα φαντασου αλλα μας εχουν γραμμενους οπως παντα
Πραγματικά δεν το ήξερα φίλε! Έχεις δίκιο όμως. Για εσάς δεν έχουν προβλέψεις αφού δεν είστε 100000 υποψήφιοι, δε θα τους φέρετε έσοδα(σε εφημερίδες κλπ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Πραγματικά δεν το ήξερα φίλε! Έχεις δίκιο όμως. Για εσάς δεν έχουν προβλέψεις αφού δεν είστε 100000 υποψήφιοι, δε θα τους φέρετε έσοδα(σε εφημερίδες κλπ).

αστα να πανε φαντασου εγω ειμαι απο χιο και απο ολο το αιγαιο δωσαμε 8 ατομα χαχαχαχα εγω θελω αστυνομια φαντασου σπουδασα οικονομικα τελειωσα και κατεληξα εκει τςπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Παιδια θα παρακαλουσα να σταματησουν οι προσωπικες αντιπαραθεσεις, τα υπονοουμενα και τα ανοητα σχολια... Το θεμα αυτο προσφερεται για εκτονωση, αλλα οταν ο χαβαλες γινεται ξεκατινιασμα παυει να εχει ενδιαφερον!! Θα παρακαλουσα, για το καλο ολων μας, να κατευνασουν τα πνευματα και να σταματησει το off topic...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Καλημέρα Κτηνίατρεεεεε :D

Γιατί η φαρμακευτική πόσο έχει :hmm: Δεν περνάει σε κάποια άλλη Φαρμακευτική;Εξάλλου σημασία δεν έχει η πόλη αλλά η σχολή!Στο τσακιρ κέφι κάνει μεταγραφή!
ρε συ Κωνσταντίνα ο άνθρωπος ρωτουσε συγκεκριμμένα για φαρμακευτική Θεσσαλονικης για Πατρα αν πεσουν λίγο εντάξει αλλα θελει οπωσδήποτε Θεσσαλονίκη.... γι' αυτο τον ρωτούσα για την τριτη επιλογη του ... γιατι για τισ δυο που πεθαινει σώνει και καλά ..δεν παιρνάει με τίποτα ειναι σαν εμενα με 18.600 να ρωταω αν εχω ελπίδεσ για Ιατρική Αθηνών.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης.

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Γεια σας , ειναι η πρωτη μου φορα που γραφω σε θεμα που με αφορα και γι΄αυτο τον λογο θα ηθελα να με συγχωρησετε που δεν εχω διαβασει τα περισσοτερα μηνυματα. Σημερα, εμαθα πως 26-27 Αυγουστου θα ανακοινωθουν οι βασεις συμφωνα με τις δηλωσεις Παναρετου-Διαμαντοπουλου(ειναι απολυτως σιγουρο για την ημερομηνια),ετσι λοιπον θα ηθελα να ρωτησω εμπειρα μελη ή ακομη και ατομα μικροτερης ηλικιας αν εχουν ακουσει τιποτα σχετικα με την πτωση των ιατρικων σχολων ,εβγαλα 18854 στο 3ο πεδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Λοιπον, καταρχας να σας ευχαριστησω για την κατανοηση... Απο εκει και περα, αν εχετε καποιο προβλημα να συζητησετε, μπορειτε να το κανετε και μεσω των pms, αρκει βεβαια να παραμεινετε σε πολιτισμενο επιπεδο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
ρε συ Κωνσταντίνα ο άνθρωπος ρωτουσε συγκεκριμμένα για φαρμακευτική Θεσσαλονικης για Πατρα αν πεσουν λίγο εντάξει αλλα θελει οπωσδήποτε Θεσσαλονίκη.... γι' αυτο τον ρωτούσα για την τριτη επιλογη του ... γιατι για τισ δυο που πεθαινει σώνει και καλά ..δεν παιρνάει με τίποτα ειναι σαν εμενα με 18.600 να ρωταω αν εχω ελπίδεσ για Ιατρική Αθηνών.......

Γιατί πόσο έχει η φαρμακευτική Θεσσαλονίκης; :( Το κατάλαβα ότι του είπες για τη Θεσσαλονίκη,τα άλλα σχόλια πήγαιναν και σε αυτόν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top