Σχετικά με τα Χριστούγεννα

ioakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
τα φαιδων ειναι καλουτσικα αλλα σε φουρνους ειναι καλυτερα γιδακι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Νι, συμφωνώ απόλυτα, αλλά θέλω κάτι κλειστό, να ταξιδέψει πιο εύκολα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
γειά σε ολους!!! έδω ας γράψουμε ότι εύχεστε για το 2009.. τι θα θέλατε από τον άγιο βασίλη??
θα φύγετε για τις γιορτές? έχετε μπει στο πνεύμα των γιορτών??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λυσανδρος

Νεοφερμένος

Ο Λυσανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Αγαπητε Αγιε(?) μου βασιλη:).....σε περιπτωση οπου αυτη την ωρα καθισμενος στο τζακι σου διαβαζεις με προσοχη το pm μου((ξερω..εχω ακουστα πως εκει που βρισκεσαι το δαγκωνεις κυριολεκτικα...... το κοκκινο παλτο σου απο το κρυο)θα ηθελα σε παρακαλω πολυ να μου επιτρεψεις σχετικα με φετος να σου επισημανω το εξης...............

τα χριστουγεννα και παλι θα ξαναρθουν:clapup:.....ο χριστουλης και παλι για 1000.000 φορα θα ξαναγενηθει:).......και αυτες οι μερες πιστεως και θρησκευτικης κατανηξης....δυστηχως για ακομα 1 φορα θα αποκτησουν παλι....μια εικονα..... με αλλη μορφη απο την πρεπουσα...
μια μορφη συναλλαγης και αυτοικανοποιησης........για το παχυσαρκο φιλο του χρηματος εμπορακο.... και τον διακατεχωμενο απο εντονες ορθοδοξες χριστιανικες πεποιθησεις
καταναλωτη.....Αγαπητε αγιε.....αναρωτιεμαι ωρες-ωρες σαν καλος χριστιανος, τελικα τη ειναι αυτο που κραταει ζωντανο το μυθο των χριστουγεννων????Οι δραστηριοτητες της αγορας?... το κερδος των εμπορων? και λιγο οι θρησκευτικες οργανωσεις?
Αραγε τα καλαντα... τα δωρα και οι χαιρετισμοι μπορουν καποιον απο εμας να πεισουν για το αντιθετο???......
μονο τα πιτσιρικια(απο πιστη) και τα γεροντια(απο ελπιδα)....χαμογελουν..ποιο εντονα απο ολους μας στους αφιλοξενους(για τουριστες και πολιτες)δρομους της απαραδεκτης και τσιμεντενιας κακομοιρης Αθηνας....

Αυτα για αποψε......
πολλες ευχες...για 1 λιγοτερο αβεβαιο αυριο.....
και 1 περισσοτερο ευτυχισμενο μελλον............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Αγαπητε Αγιε(?) μου βασιλη:).....σε περιπτωση οπου αυτη την ωρα καθισμενος στο τζακι σου διαβαζεις με προσοχη το pm μου((ξερω..εχω ακουστα πως εκει που βρισκεσαι το δαγκωνεις κυριολεκτικα...... το κοκκινο παλτο σου απο το κρυο)θα ηθελα σε παρακαλω πολυ να μου επιτρεψεις σχετικα με φετος να σου επισημανω το εξης...............

τα χριστουγεννα και παλι θα ξαναρθουν:clapup:.....ο χριστουλης και παλι για 1000.000 φορα θα ξαναγενηθει:).......και αυτες οι μερες πιστεως και θρησκευτικης κατανηξης....δυστηχως για ακομα 1 φορα θα αποκτησουν παλι....μια εικονα..... με αλλη μορφη απο την πρεπουσα...
μια μορφη συναλλαγης και αυτοικανοποιησης........για το παχυσαρκο φιλο του χρηματος εμπορακο.... και τον διακατεχωμενο απο εντονες ορθοδοξες χριστιανικες πεποιθησεις
καταναλωτη.....Αγαπητε αγιε.....αναρωτιεμαι ωρες-ωρες σαν καλος χριστιανος, τελικα τη ειναι αυτο που κραταει ζωντανο το μυθο των χριστουγεννων????Οι δραστηριοτητες της αγορας?... το κερδος των εμπορων? και λιγο οι θρησκευτικες οργανωσεις?
Αραγε τα καλαντα... τα δωρα και οι χαιρετισμοι μπορουν καποιον απο εμας να πεισουν για το αντιθετο???......
μονο τα πιτσιρικια(απο πιστη) και τα γεροντια(απο ελπιδα)....χαμογελουν..ποιο εντονα απο ολους μας στους αφιλοξενους(για τουριστες και πολιτες)δρομους της απαραδεκτης και τσιμεντενιας κακομοιρης Αθηνας....

Αυτα για αποψε......
πολλες ευχες...για 1 λιγοτερο αβεβαιο αυριο.....
και 1 περισσοτερο ευτυχισμενο μελλον............

Έτσι εξηγούνται οι αυξημένες αυτοκτονίες την περίοδο των Χριστουγέννων, μας έκανες την καρδιά περιβόλι :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χαλαρωστε ρε παιδια... Νωρις ειναι ακομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
πραγματικά και γέλασαμε το γράμμα σου στον αγ.βασίλη αλλά και απογοητεύτικα

ναι αλλά μετά θα ναι πολύ αργά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Λυσανδρος

Νεοφερμένος

Ο Λυσανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
παιδια πραγματικα λυπαμαι πολυ ομως οποιος το προσεξε προσπαθησα τουλαχιστον οσο μπορουσα να το διακωμοδισο .... :confused:

ειναι πραγματι αληθεια πως ειναι νωρις:hmm:(το σκεφτηκα και γω χθες)

αφου ομως μετα θα ειναι αργα.................;)

ηταν προτιμοτερο καποια πραγματα να υποθουν τωρα..........................
:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
περιμένω πως και πως τα χριστούγεννα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αυτη την συζήτηση ειχα χθες το βραδυ,
Τα Χριστούγεννα ειναι η αγαπημένη μου εορτη,
αλλα δεν εχω συνειδητοποιήσει ακόμα πως ερχονται και νιώθω πως θα ερθουν και θα περάσουν πολύ γρηγορα και ΞΕΝΕΡΩΝΩ:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
εγώ έχω απογοητευτεί με όλα αυτάπου γίνονται στην αθήνα και στεναχωριέμαι.. ευτυχώς θα φύγω για μερικές μέρες και θα ξεσκάσω λίγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Home sweet home for christmas! :smartass:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
εγώ έχω απογοητευτεί με όλα αυτάπου γίνονται στην αθήνα και στεναχωριέμαι.. ευτυχώς θα φύγω για μερικές μέρες και θα ξεσκάσω λίγο.

Όντως Μανουέλα μου αυτα μόνο κατάθλιψη σου προκαλούν παρα Χριστουγεννιάτικες ημέρες:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
αχ φέτος θα περάσ xmas στην πανεμορφη βουδαπέστη!!!!!!!!!!!!!!!!!

ανυπομονώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
έχω ακούσει ότι η βουδαπέστη τα χριστούγεννα είναι τέλεια.. μαυρά χριστούγενα θα είναι στην αθήνα.. εντάξει στεναχωριέμαι για το παιδί και για όλα τα υπόλοιπα αλλά τα παιδιά τώρα πως θα γιορτάσουνε που τα έχουν αναβάλλει όλα στην αθήνα. τόσος κόσμος που θα πάει φέτος , όσοι πηγαίνανε στο σύνταγμα.. εγώ θα φοβόμουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Απ'ολα περισσοτερο αυτο που με πειραζει, ειναι που καηκε το μαγαζι με τη μπλουζα που ειχα σταμπαρει και θα μου χαλασει τα χριστουγεννα :(:(:(

ps. ΕΛΕΟΣ. Ε Λ Ε Ο Σ .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Eμένα πάλι με πειράζει που εσύ δεν θα είσαι εδώ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
όσο πάμε οι μέρες πλησιάζουν για τα χρισούγεννα και τις γιορτές..που θα πάτε για ψώνια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Στο Βόλο που δεν κάψανε τα μαγαζιά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
καλό και αυτό.. πλάκα πλάκα αφήσανε και τίποτα στην αθήνα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top