Παλέρμο #30 - The game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Λίστα για Παλέρμο #30 21/10

  1. bill13
  2. CiNeFiL
  3. elenaki_arnea08 Κλεοπάτρα
  4. JaneWin
  5. jj! elenaki_arnea08
  6. Κλεοπάτρα vaios13
  7. lacky
  8. phoebe Κλεοπάτρα
  9. vaios13 jj!
  10. Wild_Boy vaios13

Ψήφοι:
2 vaios13
2 Κλεοπάτρα
1 jj!
1 elenaki_arnea08

Απουσίες:


Αύριο Πέμπτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε. :P
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.


Θα ήθελα να κάνετε ανανέωση τη δικιά μου λίστα γιατί τα έχω βάλει με αλφαβητική σειρά.:)Thanks.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Ας ψηφίσω κι εγώ...δίνω την ψήφο μου στον vaios13, κάτι μου λέει πως έχει ρόλο και μάλιστα κακό (απλό ένστικτο).

δυο πραγματα εχω να πω:
1)κλεοπατρα,αν εισαι δολοφονος τοτε κανεις πολυ καλη δουλεια...ριχνεις πανω μου τις υποψιες για να καλυφθεις και να με ξεπαστρεψεις επειδη κινδυνευεις αμεσα.
2)αν εισαι πολιτης...απο ενστικτο σκιζεις:whistle:...ειλικρινα,κανεις πολυ μεγαλο λαθος με το να με ψηφισεις.σκεψου λιγο,αν εχω κακο ρολο οπως λες γιατι δεν κρυβομαι στο καβουκι μου και ειμαι αυτος που μιλαει περισσοτερο μεχρι τωρα?αν σου φαινεται περιεργο το οτι μιλαω αρκετα ειναι επειδη παιζω πρωτη φορα και μου αρεσει να συμμετεχω.αν αυτο ειναι κακο,τοτε παω πασο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Vaie νομίζεις ότι οι δολοφόνοι δε μιλάνε??Και κρύβονται?Εισαι βαθιά γελασμένος..Ίσως είναι και οι πιο ομιλητικοί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ο καθένας έχει την δική του τεχνική στο παιχνίδι....δεν υπάρχει περίεργο και μη περίεργο!
Αν θες να ξέρεις ένα απλός πολίτης είμαι, και δεν είναι ανάγκη να μαλώνουμε από τώρα γιατί πρώτη ψηφοφορία είναι και δεν έχουμε δει ακόμα ύποπτες κινήσεις και ο καθένας ψηφίζει στην τύχη. αυτό έκανα κι εγώ, απλώς παραξενεύτηκα που έριξες πριν ευθύνες στον jj!, όχι για τίποτα άλλο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
τουλαχιστον στην αρχη δεν μιλανε για να μην κινησουν υποψιες ή προβαλλουν διαφορες ψευτικες δικαιολογιες για να μην πουν κατι που θα τους εκθεσει,ειδικα οι αρχαριοι;)

edit: κλεοπατρα οκ η πρωτη ψηφος αλλωστε ειναι to the koutourou,απλως δεν θελω να βγω απο την αρχη γιατι ειναι η πρωτη μου φορα,θελω να συμμετεχω στο παιχνιδι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Επειδή δε θέλω να βγει ο vaios σε μέρα χωρίς αποκάλυψη,ψηφίζω jj!.....sorryy..:(
Λίστα για Παλέρμο #30 21/10

  1. bill13
  2. CiNeFiL
  3. elenaki_arnea08 Κλεοπάτρα
  4. JaneWin
  5. jj! elenaki_arnea08
  6. Κλεοπάτρα vaios13
  7. lacky
  8. phoebe Κλεοπάτρα
  9. vaios13 jj!
  10. Wild_Boy jj!

Ψήφοι:

2 Κλεοπάτρα
2 jj!
1 elenaki_arnea08
1 vaios13
Απουσίες:


Αύριο Πέμπτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε. :P
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.


Θα ήθελα να κάνετε ανανέωση τη δικιά μου λίστα γιατί τα έχω βάλει με αλφαβητική σειρά.:)Thanks.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill13

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Γάζι (Ηράκλειο). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
εγώ ψηφίζω Κλεοπάτρα !!!

δεν μπορώ να το δικαιολογήσω απόλυτα (αφού ειναι αρχή ακόμα), αλλά η ψήφος της στον vaios13 μου φάνηκε ύποπτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ναι, πες μας τώρα ότι είμαι και ύποπτη! Πως έβγαλες αυτό το συμπέρασμα;
Στην πρώτη ψηφοφορία ψηφίζουμε στην ΤΥΧΗ και δεν υπάρχουν αιτιολογήσεις!
Πάντως θα κάνετε πολύ μεγάλο λάθος να χάσετε έναν πολίτη από τον πρώτο γύρο!
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill13

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Γάζι (Ηράκλειο). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
το διευκρίνησα αυτό, το ότι ψήφισα σχεδόν στην τύχη!!! αλλα επιρεάστηκα και λίγο απο την ψήφο σου.
Και τώρα μην μην μου λες ότι είσαι πολίτης και το παίζεις αθώα. Αυτό εμένα μου δίχνει ενοχή. Γι' αυτό τον λόγο τώρα σιγουρεύτηκα για την ψήφο μου και δεν πρόκειτε να την αλλάξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill13

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Γάζι (Ηράκλειο). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Λίστα για Παλέρμο #30 21/10


  1. bill13
  2. CiNeFiL
  3. elenaki_arnea08 Κλεοπάτρα
  4. JaneWin
  5. jj! elenaki_arnea08
  6. Κλεοπάτρα vaios13
  7. lacky
  8. phoebe Κλεοπάτρα
  9. vaios13 jj!
  10. Wild_Boy jj!

Ψήφοι:

3 Κλεοπάτρα
2 jj!
1 elenaki_arnea08
1 vaios13
Απουσίες:


Αύριο Πέμπτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε. :P
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
το διευκρίνησα αυτό, το ότι ψήφισα σχεδόν στην τύχη!!! αλλα επιρεάστηκα και λίγο απο την ψήφο σου.
Και τώρα μην μην μου λες ότι είσαι πολίτης και το παίζεις αθώα. Αυτό εμένα μου δίχνει ενοχή. Γι' αυτό τον λόγο τώρα σιγουρεύτηκα για την ψήφο μου και δεν πρόκειτε να την αλλάξω.

Δεν μπορώ να καταλάβω, γιατί επηρεάστηκες από την ψήφο μου! Τι το παράξενο έχει η δικιά μου η ψήφος από κάποιου άλλου οποιουδήποτε; :confused:
Δεν το παίζω αθώα, είμαι! :)
Γιατί τουλάχιστον δεν με βγάζετε σε μέρα αποκάλυψης για να δείτε τι είμαι; Με κατηγορείτε άδικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
εγω δεν νομιζω οτι η κλεοπατρα εχει κακο ρολο (μην πειτε τωρα οτι ειμαι το τσιρακι της:P,θα ξερασω), αλλοι ειναι οι υποπτοι για μενα...

Χαχαχαχα!!!! Τελικά δεν αντέξατε και το ξεκινήσατε ε; :P

Είναι ακόμα πολύ νωρίς και δεν έχει γράψει σχεδόν κανένας, οπότε είναι λίγο δύσκολο να σχηματίσω άποψη!
Θα ψηφίσω από τώρα... η ψήφος μου πάει στην Κλεοπάτρα!

jj! !!!!!!!! δε το περίμενα από εσένα και βασικά δε το είδα και στο θρεντ...:P δε θα ψηφίσω jj! γιατί δεν είμαι εκδικητικός τύπος.... θα ψηφίσω...... Κλεοπάτρα νομίζω πως θα εμπιστευτώ τη Φοίβη, γιατί αν δε κάνω λάθος πρέπει να έχει ξαναπέσει μέσα....

στην αρχη η phoebe ενω λεει πως δεν εχει σχηματισει ακομα αποψη δινει μια εντελως αδικαιολογητη ψηφο στην κλεοπατρα.στη συνεχεια η elenaki_arnea08 συμφωνει επειδη και καλα την εμπιστευεται.σε ποιον τα πουλατε αυτα μανταμ?εγω παντως δεν θα παρω.

νομιζω οτι κατι κρυβεται στα παρασκηνια και ειναι πιθανο να συμβαινει 1 απο τα 2: 1)οι δυο συνδολοφονες phoebe και elenaki_arnea08 ριχνουν σταχτη στα ματια των πολιτων και στη συνεχεια σιωπουν για να μεινουν στην αφανεια ή 2)η δολοφονος elenaki_arnea08 βρισκει αφορμη απο την ψηφο της phoebe και στηριζει εκει την δικη της ψηφο χωρις να εξηγησει παραπανω.αλλα τι να εξηγησει?τα ανεξηγητα?
γι' αυτο αλλαζω την ψηφο μου στην
elenaki_arnea08
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Λίστα για Παλέρμο #30 21/10


  1. bill13 Κλεοπάτρα
  2. CiNeFiL
  3. elenaki_arnea08 Κλεοπάτρα
  4. JaneWin
  5. jj! elenaki_arnea08
  6. Κλεοπάτρα vaios13
  7. lacky
  8. phoebe Κλεοπάτρα
  9. vaios13 elenaki_arnea08
  10. Wild_Boy jj!

Ψήφοι:

3 Κλεοπάτρα
2 elenaki_arnea08
1 vaios13
1 jj!

Απουσίες:


Αύριο Πέμπτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε. :P
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
ψηφίζω elenaki_arnea08 για να σώσω το τομάρι μου! :P

βασικά τώρα είναι ισοψηφία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Μαρία Λουλού που είσαι;; Είχες πει θα είσαι στις 20.00 μέσα..​

Λίστα για Παλέρμο #30 21/10

  1. bill13 Κλεοπάτρα
  2. CiNeFiL
  3. elenaki_arnea08 Κλεοπάτρα
  4. JaneWin
  5. jj! elenaki_arnea08
  6. Κλεοπάτρα elenaki_arnea08
  7. lacky
  8. phoebe Κλεοπάτρα
  9. vaios13 elenaki_arnea08
  10. Wild_Boy jj!
Ψήφοι:

3 Κλεοπάτρα
3 elenaki_arnea08
1 jj!

Απουσίες:


Αύριο Πέμπτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε. :P
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
εχουμε ισοψηφια

φηφιζετε μεχρι τις 9:15

αναμεσα

κλεοπατρα
elenaki_arnea08
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
ψηφιζω κλεοπατρα γιατι μιλαει πολυ πιο πολυ απο τα αλλα παλερμο..σορυ αλλα δεν ξερω κι ολας μπορει μετα να αλλαξω γνωμη:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
πρώτον : μαρία λουλού, εμείς οι δυο μπορούμε να ψηφίσουμε; :worry:
δεύτερον : cinefil, απαντάω σε αυτούς που απευθύνονται και ψηφίζουν εμένα , δν λέω παραπάνω και άχρηστα πράγματα και ούτε σπαμάρω(όπως την λουλού :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
απο εμενα elenaki_arnea08
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill13

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Γάζι (Ηράκλειο). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Κλεοπάτρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top