Μεθυσμένος ή νηφάλιος;

Μεθυσμένος ή νηφάλιος;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Μεθυσμένος

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Νηφάλιος

    Ψήφοι: 0 0.0%

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Έχει υπάρξει μια διχογνωμία γύρω από το πρόσωπό μου. Κάποιοι θεωρούν ότι είμαι καλύτερος στην παρέα μεθυσμένος. Υπάρχει και μια άλλη άποψη που με προτιμούν νηφάλιο. Άνοιξα και δημοσκόπηση για αυτό το θέμα μιας και υπήρξε σχετική διχογνωμία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Δεν έχω βρεθεί στην παρέα σου και δεν ξέρω πώς να σε προτιμήσω.
Στις δικές μου παρέες πάντως προτιμάμε σταθερά αυτούς που έχουν χιούμορ και δεν το χάνουν είτε μεθυσμένοι, είτε νηφάλιοι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,106 μηνύματα.
Έχει υπάρξει μια διχογνωμία γύρω από το πρόσωπό μου. Κάποιοι θεωρούν ότι είμαι καλύτερος στην παρέα μεθυσμένος. Υπάρχει και μια άλλη άποψη που με προτιμούν νηφάλιο. Άνοιξα και δημοσκόπηση για αυτό το θέμα μιας και υπήρξε σχετική διχογνωμία.

Σημαντικό: Το θέμα το άνοιξες νηφάλιος ή μεθυσμένος;:P


ΥΓ: Μια χαρά είσαι νηφάλιος πάντως. Άμα ανέβεις Αθήνα καμιά φορά θα μεθύσουμε παρέα να δούμε πόσο πάει το κοντέρ σου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Σημαντικό: Το θέμα το άνοιξες νηφάλιος ή μεθυσμένος;:P
To ίδιο σκέφτηκα και εγώ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Παροτι ειμαστε φιλοι εδω στο στεκι ,δεν εχουμε κανει παρεα ''στον εξω κοσμο '' για να σε ζησω μεθυσμενο ή νηφαλιο...αμα βρεθεις στην Αθηνα και δοθει η ευκαιρια να τα πουμε απο κοντα ,ευχομαι να σε γνωρισω νηφαλιο!!!!!!!!!:) Καλα και μεθυσμενος να καταληξεις ...νταξει:( ,αρκει να μη χρειαστει να σε κουβαλησω:eek:!!!!!!(ζεν αντεχει η μεσουλα μου ...!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top