Ποιες χαζομάρες έχετε κάνει σε sites κοινωνικής δικτύωσης;

mefrkod

Νεοφερμένος

Ο Νικολας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Λοιπον κανονισαμε με κατι παιδια να ανοιξουμε αυτο το θεμα.Επειδη μας ετυχαν πολλες μακακιες εκει μεσα.Πειτε μας και εσεις εαν εχετε κανει μια οικογενεια ημαστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ρε παλιά, όταν ήμουν 13 με 15, έκραζα στο hi5, συνήθως κοπέλες σε emo φάση και ψωνάρες.
Δηλαδή μπαίναμε στα προφίλ τους με φίλες/φίλους και αρχίζαμε το δούλεμα.

Ντροπή μου!:(
(το' χω κόψει δεν έχω καν hi5 πια.:redface:)


Είμαι ontopic?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Εμπαινα στο chat του mad και επαιζα διαφορους χαρακτηρες,καποιες φορες ελεγα πως ημουν απο το εξωτερικο,αλλες απο ελλαδα...μεχρι π ενας ειδε την ip μου και μ λεει εισαι απο το ταδε μερος,και χεστηκα πανω μου κι δεν ξαναμπηκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mefrkod

Νεοφερμένος

Ο Νικολας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
κοιτα να δεις τι εχει κανει ο καθενας ομως εε. μαρεσει που το εφτιαξα εχει ενδιαφερον χαχαχαχα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
μπαίνω στο ζούγκλα ράδιο ως φόκος και στόχος μου είναι να πουν το όνομα φόκος στον αέρα. Μερικές φορές το καταφέρνω αλλες φορές με βρίζουνε, αλλες μου απαντανε σοβαρα,αλλες αδιαφορουν πάντα ομως πeρνώ καλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Σε μια σελίδα για τσατ είχα πει ότι είμαι αποκλεισμένη στη Φινάνδία και χάνω τις εκπτώσεις Burberry στο Los Angeles.
A, και ότι είμαι η κόρη της Μαντόνα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Εμπαινα στο chat του mad και επαιζα διαφορους χαρακτηρες,καποιες φορες ελεγα πως ημουν απο το εξωτερικο,αλλες απο ελλαδα...μεχρι π ενας ειδε την ip μου και μ λεει εισαι απο το ταδε μερος,και χεστηκα πανω μου κι δεν ξαναμπηκα :P
χαχα είχα κάνει και εγώ ένα ανάλογο! :redface::P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
χαχαχαχαχα.....δεν το περιμενα αυτο!!!!!!.....λοιπον εγω στο hi5(ενδοξη γενια!) ειχα γνωρισει εναν τυπο(ηταν βασικα απο την γειτονια μου) μιλαγαμε και τελικα τον γνωρισα και απο κοντα....ευτυχως ηταν καλο παιδι...τα ειχαμε για 3 εβδομαδες και μετα χωρισαμε!!!!!!!ηταν η 1η μου σχεση.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Κατ αρχην η μεγαλη μου βλακεια ειναι οτι απλα ειχα hi5 κυριως αλλα και facebook..ευτυχχως δεν εχω τιποτα τωρα!! ε το λαθος ειναι οτι εκει μεσα δημοσιευσεις οτι να ναι..και πραγματα που καλυτερα να μοιραζεσαι μονο με καποια ατομα...και δυστυχως για καποια παιδια μικροτερα απο εμενα τωρα συνειδητοποιω οτι αυτος ο ψευτικος κοσμος εχει αντικαταστησει τον αληθινο(και με στεναχωρει αφανταστα) χανεις πολλες στιγμες της εφηβειας σου σπαταλωντας την ημερα σου σε κατι ΨΕΥΤΙΚΟ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mefrkod

Νεοφερμένος

Ο Νικολας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
χαχαχαχαχα.....δεν το περιμενα αυτο!!!!!!.....λοιπον εγω στο hi5(ενδοξη γενια!) ειχα γνωρισει εναν τυπο(ηταν βασικα απο την γειτονια μου) μιλαγαμε και τελικα τον γνωρισα και απο κοντα....ευτυχως ηταν καλο παιδι...τα ειχαμε για 3 εβδομαδες και μετα χωρισαμε!!!!!!!ηταν η 1η μου σχεση.....
ενταξει αυτο δεν ειναι και μαμακια αλλα οσο να'ναι να νωρισεις καποιον που δεν ξερεις ποιος ειναι ? να μου πεις απο την αλλη ηταν απο την γειτονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
ενταξει αυτο δεν ειναι και μαμακια αλλα οσο να'ναι να νωρισεις καποιον που δεν ξερεις ποιος ειναι ? να μου πεις απο την αλλη ηταν απο την γειτονια

απο την γειτονια ηταν αλλα εγω δεν τον ηξερα...οκ ειχαμε κοινους γνωστους μπορουσα να μαθω τι λογο βαραει....αλλα εγω τωρα μετα απο 2 χρονια το θεωρω βλακεια....κατι τετοιο ειναι πολυ επικινδυνο και δεν το συνηστω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiannisED

Νεοφερμένος

Ο GiannisED αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
η μεγαλυτερη βλακεια που εχω κανει ειναι να πω "εισαι μουν**α" σε μια κοπελα στο facebook αλλα ημουν μεθυσμενος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
η μεγαλυτερη βλακεια που εχω κανει ειναι να πω "εισαι μουν**α" σε μια κοπελα στο facebook αλλα ημουν μεθυσμενος!

Καλα εσυ ησουν μεθυσμενος και ησουν pc?:hmm::confused:Yποπτο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiannisED

Νεοφερμένος

Ο GiannisED αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.

spakon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ευκαρπία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Λοιπόν αν πω τι χαζομάρα έκανα, θα είναι σα να την ξανακάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Εγραφα ετσι->Τ knC ko0klitCa mo0? : * κλπ κλπ κλπ κλπ


Το απολυτο...



Fail!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiannisED

Νεοφερμένος

Ο GiannisED αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Λοιπόν αν πω τι χαζομάρα έκανα, θα είναι σα να την ξανακάνω.
για πες μπορει να ειναι καλη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
στο τσατ του ischool νομιζαν για ενα χρονο οτι με λενε βρασιδα :P μετα τους ειπα οτι ειμαι αλβανος και ο φιλημονας πακιστανος και τον λενε χασαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Χαιρομαι που ειχα 7συν σημαινει οτι πολλοι μοιραζονται την αποψη μου στο θεμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Το κλασσικό ρε,να δείχνω την π***α μου στο chat roulette.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top