Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,546 μέλη και 2,431,929 μηνύματα σε 76,191 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 410 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

19ος Διαγωνισμός Καλύτερου Βίντεο

Marjoriee26 (Μάρτζη)

Δραστήριο Μέλος

H Μάρτζη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 260 μηνύματα.

H Marjoriee26 -Κ- δε ξεχνώ έγραψε: στις 00:09, 18-09-18:

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Marjoriee26 (Μάρτζη)

Δραστήριο Μέλος

H Μάρτζη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 260 μηνύματα.

H Marjoriee26 -Κ- δε ξεχνώ έγραψε: στις 00:12, 18-09-18:

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

CiNeFiL

Περιβόητο Μέλος

H CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,443 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 14:06, 19-09-18:

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8,834 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 11:11, 20-09-18:

Οι άνδρες δεν κλαίνε στον τιτανικό. Κλαίνε στο Interstellar.

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8,834 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 11:12, 20-09-18:

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 12:44, 20-09-18:

Είναι τεράστιο και θελει λιγο context αλλά βλέπω έχουμε αρκετούς anime fans που θα το ξέρουν.
Είναι spoiler για το anime! Αν θέλετε να το δείτε don't watch.

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια