Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,731 μέλη και 2,437,830 μηνύματα σε 76,550 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 396 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Μουντιάλ VS. Γυναίκα

Μουντιαλ VS. Γυναικα

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)
Μουντιαλ
7
58,33%
Γυναικα
5
41,67%

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 17:36, 03-07-06:

ναι αλλά μην τα βλέπουμε μονόπλευρα, γιατί εμείς να θέλουμε να μας καταλάβει σε κάποια πράγματα και να κάνει υπομονή ενώ εμείς όχι??
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,894 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 17:42, 03-07-06:

πολύ μου αρέσουν τα επιχειρήματα αυτού του είδους.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 20:19, 03-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
εδώ είναι το λάθος. Δώσε θάρρος στον χωριάτη και μετά θα θέλει να βλέπει και euro, champions league, ουέφα, πρωτάθλημα, κύπελλο, μέχρι και την Άνω Κολοπετινίτσα στους 128 της τοπικής διοργάνωσης
Πες τα βρε ντουυυυυυυ....που μέχρι και τους αγώνες της Πάτρας παρακολουθεί!Και μετά λένε οι έρευνες ότι οι Έλληνες δεν κάνουν σεξ Βρες μου εσύ χρόνοοοοοοοοο! 8)
Παράθεση

Nana

Πολύ δραστήριο μέλος

H Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 513 μηνύματα.

H Nana έγραψε: στις 20:23, 03-07-06:

Πάντως εγώ Mundial να δω, δεν έχω κανένα πρόβλημα!
Παράθεση

The Mountain

Δραστήριο Μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 178 μηνύματα.

O The Mountain έγραψε: στις 13:09, 01-06-18:

Χ ημίχρονο. 1 τελικό. Φραγμένο.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια