Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,335 μέλη και 2,430,618 μηνύματα σε 75,876 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 355 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Techno - Minimal techno

nex.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο nex. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 66 μηνύματα.

O nex. έγραψε: στις 21:33, 03-11-11:

Στο παρόν θέμα μπορoούμε να ποστάρουμε τραγουδάκια κατηγορίας minimal ή tecno minimal (ή techno ), καθώς επίσης και να ζυζητήσουμε περί αυτού.Ακομή, δεκτό και κάθε λογής κράξιμο άλλου είδους δίνω μια κάλη τεκνιά έτσι για την αρχή 02 Patrice Baumel - The Threat by Patrice Bäumel on SoundCloud - Create, record and share your sounds for free
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fretoe

Δραστήριο Μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 325 μηνύματα.

O fretoe έγραψε: στις 16:49, 24-06-12:

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giannoutas

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,175 μηνύματα.

O Giannoutas . έγραψε: στις 20:22, 07-09-13:

Απλα Παυλαρας ...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος