Palermo #40 - Movies vs Series Characters

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Δε μπορούμε να τους φέρουμε να παίξουν με το ζόρι... :/:
Γι' αυτό είναι προτιμότερο να παίζουμε Παλέρμο το πολύ με 24 άτομα, στο οποίο σχεδόν όλοι θα έχουν το ρόλο τους και δε θα βαριούνται. Στο προηγούμενο Παλέρμο έπαιξαν π.χ. 17 άτομα και δεν υπήρχαν τέτοια προβλήματα.

Συγγνώμη για την επέμβαση. Επιστρέφω στον τάφο μου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Καλό Σαββατοκύριακο σε όλους και τα λέμε την Κυριακή το βράδυ με κάρτες και Δευτέρα για τα υπόλοιπα.

Και προσοχή με το σπαμ μωράκια ε;

:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πωω μέχρι τη Δευτέρα... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Πωω μέχρι τη Δευτέρα... :(
Μην το παρεξηγείτε το παιδί, "Ναιιιιιιιιιιι μέχρι τη Δευτέρα!!!" θέλει να πει. :P
Ειλικρινά, με τόσες γεμάτες σελίδες ήδη έχω κουραστεί να μπαίνω κάθε τρεις και λίγο για να βλέπω τι γράφει ο καθένας.Ειδικά στην αρχή που έλειπα και δεν είχα πάρει μπρος, ήταν μαλακία.

Relax τώρα, γιατί το Σαββάτο πολλοί μπορεί να μην έχουμε ιντερνετ ίσως και για όλη την ημέρα(όπως εγώ).Από Κυριακή πρωί, τα λέμε.

Καλό ΣΚ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Δολοφονία 21/6

Μάλιστα. Άλλος ένας σιωπηλός παίκτης.

ΕΠίσης η σημερινή δολοφονία ..από τι είδα η cinefil κατηγορούσε κυρίως τον pie, όμως αποκλείεται να την δολοφόνησε ο pie για αυτόν τον λόγο..μήπως για να στρέψουν πάνω του τα βλέμματα? εμ όταν είδαν ότι οι πολίτες βγάλαμε την deutsch, ε λογικά να πιστέψουμε κάτι τόσο εύκολο:hmm: Κάπου εδώ αθωώνω ακόμα περισσότερο τον Κώστα στο μυαλό μου
Επιπλέον, θεωρώ πως πχ η elenamusic ειναι αρκετά ύποπτη..γράψει 1 μονο ποστ όλη την ημέρα δίνοντας την ψήφο της και τίποτα άλλο..μοιάζει καθαρά κατευθυνομενο παιχνίδι!
Ανάμεσα σε aegloswen,jkaradakov,gate4, Πατρευς,psycho...κάτι κρύβεται..βέβαια θα μάθουμε τι είναι και o psycho σήμερα, οπότε θα κοιτάξουμε τι έχει κατηγορήσει κ.λ.π και θα βγουν και άλλα συμπεράσματα. Θα είναι πάντως καλό χτύπημα στην μαφία αν ήταν μαφιόζος και αποχώρησε με τέτοιο τρόπο!
Επίσης, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί έχει ξεχαστεί τόσο πολύ το θέμα του Mintin97..δεν μπορεί να ήταν τυχαίες οι κινήσεις του την 1η μέρα..διπλή ψήφος στον Ιορδάνη από την αρχή? Κάτι παίζεται εκεί!

Η Σινεφίλ ήταν ήσυχος παίκτης, και απ'όσο βλέπω εύκολα θύματα βγαίνουν. Πως ξέρουμε πως δεν το έκανε αυτός όμως; Τέλος πάντων. Η έλενα μου φαίνεται πως καθοδηγείται, οι παρακάτω σιωπούν.. Και η κίνηση του Μίντιν μάλλον δεν είναι ύποπτη και την έκανε λόγω απειρίας, δεν ξέρω γιατί αλλά τείνω προς τα εκεί. Τι λόγο θα είχε να ρίξει διπλή στον Ιορδάνη πρώτη μέρα; :confused:

Έχω κάποιες δουλειές και δεν μπορώ να μπαίνω οοολη μέρα στο internet και να απαντάω..Μπαίνω το μεσημέρι μόνο δηλαδή την ώρα που ψηφίζω.Ο mintin97 ήταν δεύτερος στις ψήφους την πρώτη μέρα αλλά μετά...τίποτα.Why?:hmm:
Για άλλα μέλη δεν καθαρή γνώμη αλλά πιστεύω πως ο Πατρευς είναι αυτοκράτορας επειδή είπε πως δεν πιστεύει πως ο pie είναι ένοχος και την επόμενη μέρα ο pie είχε αλυσία.Η αποχώρηση της deutch ήταν τελείως άδικη και πρωτοφανείς πως έγινε για να την γλιτώσει κάποιος έξυπνος και καλός παίχτης-μαφιόζος

Μάλιστα. Και εγώ έχω δουλειές πουλάκι μου και όλοι εδώ μέσα, και για να μην ξαναπώ τα ίδια για τον Μίντιν κοίταξε πάνω. Ο τρόπος σου φαίνεται πολύ ύποπτος πάντως, γιατί αν θυμάμαι καλά έπαιξες κάρτα χτες και δεν θυμάμαι αν έδωσες καμια δικαιολογία.
Καθόλου άσχημος ο ισχυρισμός σου για τον Πέτρο, αν και λέγεται ασυλία και όχι αλυσία. :P
Μπορεί, δεν ξέρω. Πάντως η ντόιτς ήταν όντως αθώα και φαινόταν! Δεν λέω απο τι, πάντως δεν ήταν επικίνδυνη παίκτρια, παραδεχτείτε το:P Μόνο αλλόκοτη συμπεριφορά είχε.

Λοιπόν, εμένα η δολοφονία με παραξένεψε, γιατί την CineFil την είχα για δολοφόνο αν και δεν το είχα εκφράσει εδώ. Για την δολοφονία έχω να πω μερικά πράγματα και θα το παίξω λίγο jj!/Sherlock:

1. Γράφτηκε χωρίς τόνους ενώ η χθεσινή δολοφονία ήταν μισή με τόνους και η άλλη μισή χωρίς τόνους.
2. Αναφέρετε το όνομα της σκυλίτσας της Γερμανίδας όπου εδώ μέσα το έχει αναφέρει μία φορά. Δεν ξέρω πόση το προσέξατε εκείνη την στιγμή. Αυτό με κάνει να σκεφτώ ότι ο δολοφόνος που το έγραψε ίσως να είναι στον κλειστό κύκλο φίλων της Γερμανίδας.

Τα παραπάνω δεν είναι στοιχεία και δεν σκοπεύω να βασιστώ σε αυτά αυτήν την στιγμή. Για να το ξεκαθαρίσουμε. Όπως δεν θα έπρεπε να κάνετε και οι υπόλοιποι.

Μπορεί να θυσιάστηκε δολοφόνος, δεν ξέρεις. Στην αρχή είχε ειπωθεί πως μπορεί να θυσιαστούν μέλη της μαφίας επειδή ήταν υπερβολικά πολλοί. Μα καλά τι γίνεται εδώ; Δολοφόνο θα βγάλετε απ'τους τόνους; Δεν είναι κακό επιχείρημα για να ψάξεις αλλά ακούγεται κάπως. Και η πρώτη χωρίς γράφτηκε, θα σας έχουν πάρει χαμπάρι:P Ή είναι κάποιος με καλή μνήμη και προσεκτικός παίκτης:hmm:


Στοὺς τόνους δὲν ἔδωσα τὴν ἴδια σημασία. Ἄλλωστε δὲ σημαίνει ὅτι ὁ δολοφόνος ὁ ὁποῖος ἀποφάσισε νὰ περιληφθῇ αὐτὴ ἡ φράση στὴ δολοφονία ἦταν καὶ αὐτὸς ὁ ὁποῖος ἐκτέλεσε τὴ δολοφονία. Στὴν ὁμάδα τῶν δολοφόνων γίνεται συνεννόηση καὶ δὲν κάνει κανένας μόνος του τὶς δολοφονίες. Σχετικὰ μὲ τὴν ἔλλειψη τῶν τόνων, κι ἐγὼ ὅταν ἤμουν δολοφόνος, εἶχα στείλει προκήρυξη χωρὶς καθόλου τόνους γιὰ ξεκάρφωμα. Μὴν τὸ λαμβάνετε αὐτὸ τόσο σοβαρὰ ὑπ' ὄψιν. Γιὰ σκύλο ὅμως τῆς Deutsch ἐγὼ δὲ θυμόμουνα γιατὶ δὲν εἶχα παρακολουθήσει ποτὲ ἀντίστοιχο θέμα οὔτε εἶχα δώσει σημασία σὲ κάτι τέτοιο. Ὅσοι λοιπὸν ἔχετε πιὸ συχνὴ ἐπικοινωνία μὲ τὴν Deutsch, εἶστε ἐκ τῶν πραγμάτων πιὸ ὕποπτοι νὰ συμπεριλαμβάνεται τὸ ὄνομά σας στὴν ὁμάδα τῶν δολοφόνων χωρὶς ἀπαραίτητα νὰ σημαίνῃ ὅτι κάνατε τὴ δολοφονία.

Μα ρε συ Πέτρο αν έγραφες πολυτονικό θα σε καταλάβαιναν:hehe:
Υγεία, το όνομα του σκύλου της Ντόιτς είχε αναφερθεί, αλλά μια-δυο φορές. Κάποιος είχε καλή μνήμη μου φαίνεται, σκέψου το ενδεχόμενο οτι αν κάποιος ήταν φίλος της Ντόιτς δεν θα έγραφε το μήνυμα, και δεν θα ανέφερε το όνομα του σκύλου για να μην καρφωθεί. Σκέψου και αυτό.
Γαμώτο.ΕΛΕΟΣ πια με το σκύλο της Μαρίας. Δηλαδή αν εγώ υποθέσουμε ότι έχω παππού πρόξενο και στο επόμενο μήνυμα αναφέρεται ο παππούς ο πρόξενος της Χαράς είμαι μαφιόζα;
Δηλαδή σε λίγο θα βγάλετε και τον σκύλο μαφιόζο.:P


Εμένα ένα "Περαστικά" που έκανα σάλτο στην σκάλα και χτύπησα το ποδάρι μου δε μου΄'πατε.:pfff:

Έλα τώρα αφού ο σκύλος είναι σκέτη μαφία:hehe: [σκάω]
Γιατί μαρή παρδάλω μας το είπες; Χέσε μας.

Και κάτι γενικό ΓΑΜΩΤΟ τι ασχολείστε με το σκυλί της Ντόιτς και τους τόνους:hehe:
Αν ήταν φίλος της ντόιτς ο δολοφόνος δεν θα αναφερόταν καν το όνομα! Έτσι είναι το πιο λογικό:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Καλό σαββατοκύριακο κι από μενααα!! :happy:

Και μια ερώτηση ακόμα για να σιγουρευτώ :redface:.
Όσοι θέλουμε ψηφίζουμε εντός τους Σ/Κ για την Δευτέρα έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Το κεφάλι μου πάει να σπάσει απόψε, αλλά έγιναν μερικά αξιοσημείωτα συμβάντα τα οποία και θα ήθελα να σχολιάσω (μη χάσω) οπότε χαιρετώ. :)

Έχω κάποιες δουλειές και δεν μπορώ να μπαίνω οοολη μέρα στο internet και να απαντάω..Μπαίνω το μεσημέρι μόνο δηλαδή την ώρα που ψηφίζω.Ο mintin97 ήταν δεύτερος στις ψήφους την πρώτη μέρα αλλά μετά...τίποτα.Why?:hmm:
Για άλλα μέλη δεν καθαρή γνώμη αλλά πιστεύω πως ο Πατρευς είναι αυτοκράτορας επειδή είπε πως δεν πιστεύει πως ο pie είναι ένοχος και την επόμενη μέρα ο pie είχε αλυσία.Η αποχώρηση της deutch ήταν τελείως άδικη και πρωτοφανείς πως έγινε για να την γλιτώσει κάποιος έξυπνος και καλός παίχτης-μαφιόζος
Βρε για δες ποια εμφανίστηκε. :redface: Τι λέει, Έλενα; Όλα καλά; Αποφασίσαμε να μιλήσουμε τώρα που σιγά σιγά όλο και περισσότεροι αναφέρουν συχνά πυκνά το ονοματάκι μας; Niiice.
Λυπάμαι για την μειωμένη συμμετοχή αλλά η ζωή μου αυτό το διάστημα διανύει μια κατάσταση ολικής καταστροφής ένα πράγμα και έχω και την εξεταστική,οπότε συγχωρείστε με για την μειωμένη διάθεση.. :/:
Προσπερνώ τα πάντα για να φθάσω εδώ. :hug: Take care. :)
:hmm:
Και οι 2 λένε το ίδιο πράγμα...
Κι εμένα μου έκανε εντύπωση, Μελανία...
Ας ψηφίσω τώρα και εγώ..ψηφίζω PieMaker
Τους λόγους τους ξέρετε.Μου φαίνεται ο κύριος ένοχος στο palermo ελπίζω να μην κάνω λάθος λόγω της χθεσινής ασυλίας από τον αυτοκράτορα.
Βασικά ο Πάι παίζει να είναι ο ίδιος αυτοκράτορας. Επίσης εσύ λόγους για τις ψήφους σου δεν έχεις δώσει ποτέ. Πώς τους ξέρουμε;
Γαμώτο.ΕΛΕΟΣ πια με το σκύλο της Μαρίας. Δηλαδή αν εγώ υποθέσουμε ότι έχω παππού πρόξενο και στο επόμενο μήνυμα αναφέρεται ο παππούς ο πρόξενος της Χαράς είμαι μαφιόζα;
Δηλαδή σε λίγο θα βγάλετε και τον σκύλο μαφιόζο.:P


Εμένα ένα "Περαστικά" που έκανα σάλτο στην σκάλα και χτύπησα το ποδάρι μου δε μου΄'πατε.:pfff:
Σιλάνς, φέρι. Η έλλειψη ψυχραιμίας δεν είναι καλός σύμμαχος. Ο κόσμος απλώς ψάχνεις στοιχεία να πιαστεί.

Καλή ανάρρωση. :/:
Ριξτε μια ματια στα ονοματα που αναφερω εδω: https://https://cnf.e-steki.gr/showpost.php?p=3836574&postcount=1124

Βγαλτε απο την εξισωση τη Νεφελη, η οποια μετα τη σημερινη της κινηση ειναι αθωα για μενα, και τη Gate4 (η ακυρωση ψηφου δεν εχει πλεον σημασια, καθως η Νεφελη πρεπει να ειναι οντως αθωα). Μη δωσετε ιδιαιτερη σημασια σε αυτο που ειπα για τον Τζονυτραφ (εκανε δευτερη απουσια σημερα, δεν παιζει να ειναι δολοφονος) και επικεντρωθειτε στους υπολοιπους.

Επισης, νεα προσθηκη στη λιστα τα ονοματα της Μπλου Μπατερφλαι (μπαινει, ψηφιζει κατι στην τυχη, χωρις αιτιολογηση, και την κανει) και τη Misskit, που παρα την υποστηριξη της, κατι μου βρωμαει με την παρτη της. Οι δυο τελευταιες προσθηκες ειναι καθαρα υποθετικες.

Τα φιλια μου, καλη συνεχεια στους υπολοιπους:).
Τώρα εσένα θα σου έλεγα καμιά βαριά κουβέντα, αλλά λέω να μην το κάνω γιατί δε θα μπορώ να τη σηκώσω. :P Δε σκέφτεστε, εγώ επιμένω. Προσωπικά θα έλεγα ότι η Ριρίκα ανήκει στους ξενερωμένους και απλώς μπαίνει για να μην χαθεί ακόμα ένα άτομο τσάμπα. Για τον εαυτό μου δε σχολιάζω καν.
Στα δικά μας... Η αγαπημένη μου Νεφέλη που στο τέλος θα νομίζει ότι κάτι προσωπικό έχω μαζί της (δεν έχω:P) έκανε μια έξυπνη ομολογουμένως κίνηση να παίξει μια κάρτα. Ο εγωισμός μου φυσικά δε μου επιτρέπει μετά από τόσους γύρους κυνηγητού να αλλαξοπιστήσω και θα πω ότι η κίνηση αυτή είτε μαρτυρά πως είναι αθώα, είτε έγινε σκόπιμα για να αθωωθεί στα μάτια μας.

Ένα όνομα που η αλήθεια είναι μέχρι τώρα δεν είχα προσέξει και έπεσε σήμερα στο τραπέζι ήταν αυτό του tsarachaf. :hmm: Ακριβέ, εσύ ποτέ δεν κατάφερες να πάρεις κακό ρόλο, λες να ήταν αυτή η φορά η τυχερή σου; ;) Μέχρι στιγμής, όπως ανέφερα στο παρελθόν, το παιχνίδι σου θυμίζει aegloswen... Αν σκεφτεί κανείς ότι την πρώτη τη θεωρούμε αρκετοί δολοφόνο, μπορείς να είσαι κι εσύ στην ίδια ομάδα. Και τώρα που η Έλενα αναφέρεται συχνά πυκνά από άλλους, πρέπει να σπεύσει να αποσυνδέσει τους άλλους από επάνω της. Εξού και η ψήφος της σε σένα, αλλά και η διακριτική αναφορά της στο άτομό σου. :hmm:

Ο Πέτρος που επίσης αναφέρθηκε πιστεύω με μεγάλη σιγουριά πως είναι αθώος. Δεν έχει να δούμε κάτι παραπάνω σε αυτόν.

Το σιγουράκι μου για δολοφόνος είναι σαφώς η elenamusic την οποία είχα στο μάτι πριν τη Νεφέλη αν και πλέον θεωρώ ότι είναι από τις πιο ακίνδυνες παρουσίες αυτή τη στιγμή.

Θέλω να ξαναδώ μερικά άτομα τι έχουν πει τα οποία έχει συμπεριλάβει στους υπόπτους του ο Pie. Μελανία, φέριγκερλ και Άκης για τους οποίους δεν έχω σχηματίσει ακόμα κάποια γνώμη. Τέλος, η στάση που κρατά ο Καραντάκοβ και ακριβώς το γεγονός ότι εξακολουθεί να μην μου κινεί καμία υποψία, με κάνει να τον θεωρώ μάλλον επικίνδυνο. Θα έχω χρόνο να ασχοληθώ ελπίζω...

Και ναι, δηλώνω κι εγώ τέρμα σπασμένη με τα άτομα που χαλάνε το παιχνίδι με την απουσία ή την εξαιρετικά μικρή παρουσία τους. Γνωρίζουμε καλά πως το Παλέρμο είναι ένα δημοφιλές παιχνίδι στο οποίο συμμετέχουν αρκετοί και θέλει ΧΡΟΝΟ. Δεν έχει σημασία αν θα μπεις μια φορά τη μέρα ή 100, αλλά να αφιερώσεις κάποιο χρόνο να ξεδιπλώσεις τις σκέψεις σου. Είναι εντελώς ενοχλητικό να υπάρχουν άνθρωποι που αυτό δεν το συνειδητοποιούν και καταλήγει να δρα σε βάρος ατόμων που παίζουν με όρεξη.

Ως εδώ για τώρα γιατί είμαι αρκετά κουρασμένη. Καλό σας βράδυ. :)

ΥΓ: Ξέχασα να πω συγχαρητήρια στα παιδιά που έμαθαν σήμερα τις βαθμολογίες τους. ^^ Μπράβο σε όλους χωρίς καμία εξαίρεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Καλό Σαββατοκύριακο σε όλους και τα λέμε την Κυριακή το βράδυ με κάρτες και Δευτέρα για τα υπόλοιπα.
Και προσοχή με το σπαμ μωράκια ε;
:kissing:
Ναι μανούλα.:hug:
Και αυτή τη στιγμή εκτοξεύεται ένα τηγάνι από το χέρι της Σύλβιας στη Χαρά.
Μπαμ.Κατέφτασε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Ναι μανούλα.:hug:
Και αυτή τη στιγμή εκτοξεύεται ένα τηγάνι από το χέρι της Σύλβιας στη Χαρά.
Μπαμ.Κατέφτασε.

Μπα δεν έχω πρόβλημα. Ξέρεις πόσοι με λένε μαμά; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Μπα δεν έχω πρόβλημα. Ξέρεις πόσοι με λένε μαμά; :P
Και δεν τους βρίζεις; Εδώ εγώ και δεν ανέχομαι το ανίψι μου να με λέει "θεία".:hehe:
Σταματάω το σπαμ τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Είναι τιμή μου κάποιος να με ακούει και να με συμβουλεύεται όπως θα εμπιστευόταν τη μαμά του. :)
Κι εγώ σταματάω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Να μαι πάλι. Είμαι από κινητό οπότε δεν θα πω πολλά.
Σήμερα έγινε κάτι που είχα αρχίσει να πιστεύω ότι δεν θα γινόταν ποτέ. Αποχώρησε o φρικ τελικά. Ίσως αν δούμε τον ρόλο του να καταλάβετε επιτέλους πόσο λάθος δρόμο έχουμε πάρει και να καταλάβουμε ότι πρέπει να σκεφτούμε περισσότερο.
Επίσης μου έκανε πολύ εντύπωση η ισοψηφία της Μελανιας με τον φρικ και την Νεφέλη καθώς πίστευα ότι έχει αγιοποιηθεί κατά κάποιο τρόπο. Δεν την θεωρώ ένοχη όπως έχω ξαναπεί, αλλά ότι βρέθηκε σ'αυτή την θέση δείχνει ότι αρχίζουμε να σκεφτόμαστε περισσότερο και δεν ακολουθούμε τυφλά κάποια άτομα.
Για τις κατηγορίες προς εμένα δεν θα πω τίποτα για την ώρα αλλά θα τις σχολιάσω μόλις βρω υπολογιστή για να κάνω και παραθέσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Μπα δεν έχω πρόβλημα. Ξέρεις πόσοι με λένε μαμά; :P
Εγώ πάντως γιαγιά σε λέω, όχι μαμά... :redface:
Πάω νάνι, καληνύχτα παλέρμο! :yawn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Στα δικά μας... Η αγαπημένη μου Νεφέλη που στο τέλος θα νομίζει ότι κάτι προσωπικό έχω μαζί της (δεν έχω:P) έκανε μια έξυπνη ομολογουμένως κίνηση να παίξει μια κάρτα. Ο εγωισμός μου φυσικά δε μου επιτρέπει μετά από τόσους γύρους κυνηγητού να αλλαξοπιστήσω και θα πω ότι η κίνηση αυτή είτε μαρτυρά πως είναι αθώα, είτε έγινε σκόπιμα για να αθωωθεί στα μάτια μας.
χαχαχαχα καλέ εντάξει στο παιχνίδι παίζουμε γι'αυτό σου απαντώ έτσι δεν έχω κάτι με εσένα ούτε νομίζω πως έχεις εσύ:lol:
Δικαιολόγησα γιατί έκανα αυτή την κίνηση :),δεν ήθελα τίποτα παραπάνω από το να μιλήσουν τα φαντάσματα.
Επίσης μου έκανε πολύ εντύπωση η ισοψηφία της Μελανιας με τον φρικ και την Νεφέλη καθώς πίστευα ότι έχει αγιοποιηθεί κατά κάποιο τρόπο. Δεν την θεωρώ ένοχη όπως έχω ξαναπεί, αλλά ότι βρέθηκε σ'αυτή την θέση δείχνει ότι αρχίζουμε να σκεφτόμαστε περισσότερο και δεν ακολουθούμε τυφλά κάποια άτομα.
Για τις κατηγορίες προς εμένα δεν θα πω τίποτα για την ώρα αλλά θα τις σχολιάσω μόλις βρω υπολογιστή για να κάνω και παραθέσεις.
Ποιος έχει αγιοποιηθεί κατά κάποιο τρόπο κτλ κτλ κτλ ;;;Εγώ;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Nομίζω για μένα μιλάει Νεφέλη :P.

Είμαι αγία; :P :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είμαι αγία; :P :angel:

:ropalo:

.................................................

Λοιπόν μετά την αποχώρηση του Pie και του Libertus ο επόμενος ύποπτος για εμένα είναι ο Τσαρατσάφ και λιγότερο ο Πέτρος. Δεν ψηφίζω από τώρα, έχουμε καιρό μέχρι τη Δευτέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.

Άκη; :mastigio

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Η ΣΕ σας παρακολουθεί... :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top