Palermo #45 - Marvels Cinematic Universe comes to Palermo

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει; (Ψηφοφορία 28/7)

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 4)
  • Eileen

    Ψήφοι: 1 25.0%
  • Σπυρακος (^^)

    Ψήφοι: 1 25.0%
  • Είμαι ΣΕ

    Ψήφοι: 2 50.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ακύρωση ψηφου σε Σπυρακο
Ακύρωση ψηφου σε Ικαριωνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
αλλαγη σε eileen
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Λοιπόν, ζητούμε ξανά συγνώμη για την αναστάτωση.
Σύμφωνα με τους κανόνες:
Μετά την ψηφοφορία των 20:00, υπάρχουν 5 λεπτά παράταση όπου μπορείτε να αλλάξετε μόνο ΜΙΑ φορά την ψήφο σας χωρίς αιτιολόγηση.
και γι αυτό οι τελευταίες αλλαγές του Ακριβού και του Τάσου είναι άκυρες.
Το τελικό αποτέλεσμα της ημέρας έχει mvp το Σπυράκο, που με 5 ψήφους αποχωρεί για τη χώρα των φαντασμάτων, έχοντας δικαίωμα για τελευταία λόγια.
Προφανώς δημοσκοπήσεις κι όσα έγιναν αργότερα δεν ισχύουν. Post που γράφτηκαν εκείνη την ώρα έχουν διαγραφεί και παρακαλούνται όσοι τα είδαν να μην τα σχολιάσουν.
Ωστόσο, καθώς στο διάστημα αυτό δόθηκε clue για το Δήμαρχο, που κάποιοι σίγουρα θα διάβασαν και κάποιοι άλλοι όχι, για να διατηρηθεί το παιχνίδι δίκαιο σας ενημερώνουμε ότι ο Δήμαρχος, εφόσον υπάρχει ακόμη στο παιχνίδι και δεν ήταν η επιλογή της πόρνης χθες τη νύχτα, δε βρίσκεται στα παρακάτω άτομα: ComfortablySmug, Eileen, Emilouko, JKaradakov, Johnny15, ~Melania~, PolGR1509, Soukouu, tsarachaf, Wild_Boy.
Τέλος, ευχαριστούμε τον Libertus για την επισήμανση του λάθος μας. :redface:

Η τελική λίστα της ημέρας:
Ψηφοφορία για Παρασκευή 28/7
  1. Claire Rentfield --> Johnny15
  2. ComfortablySmug --> Eileen
  3. Deutsch... Lover --> Johnny15
  4. Dimitris S --> ComfortablySmug
  5. Eileen --> Σπυρακος (^^)
  6. Emilouko --> Eileen
  7. Ikarionas --> Eileen (ακυρώθηκε)
  8. JKaradakov --> Σπυρακος (^^)
  9. Johnny15 --> Σπυρακος (^^)
  10. ~Melania~ --> Σπυρακος (^^)
  11. PolGR1509 --> Eileen
  12. Soukouu --> Eileen
  13. Guest 278211 --> Emilouko
  14. tsarachaf --> Guest 278211
  15. Wild_Boy --> Σπυρακος (^^)
  16. Ερις --> Guest 278211
  17. Σπυρακος (^^) --> Eileen (ακυρώθηκε)
  18. Τάσος97 --> Emilouko

Ψήφοι
5 Σπυρακος (^^)
4 Eileen
2 Emilouko
2 Johnny15
2 Guest 278211
1 ComfortablySmug

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Emmanouilmyrgia - Ποινή
Himela - Δολοφονία 26/7
methexys - Ψηφοφορία 26/7
aggelogiannos - Δολοφονία 27/7
Nefeli Graf - Ψηφοφορία 27/7

Οριστικές Αποχωρήσεις
DumeNuke [Αντίπαλος Μαφιόζος] - Ψηφοφορία 25/7 & Τυμβωρυχία
Fast [Πολίτης Β] - Ψηφοφορία 24/7 & Τυμβωρυχία

Απουσίες
~Melania~ #1
Guest 278211 #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Fast
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Nefeli Graf
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από DumeNuke
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από ComfortablySmug
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από methexys
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από methexys
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Soukouu
Ενεργοποίηση ιδιότητας Δικηγόρου: Μηδενισμός Ψήφων
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Eileen
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Eileen
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Δευτέρα 31/7
  1. Claire Rentfield
  2. ComfortablySmug
  3. Deutsch... Lover
  4. Dimitris S
  5. Eileen
  6. Emilouko
  7. Ikarionas
  8. JKaradakov
  9. Johnny15
  10. ~Melania~
  11. PolGR1509
  12. Soukouu
  13. Guest 278211
  14. tsarachaf
  15. Wild_Boy
  16. Ερις
  17. Τάσος97

Ψήφοι
---

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Emmanouilmyrgia - Ποινή
Himela - Δολοφονία 26/7
methexys - Ψηφοφορία 26/7
aggelogiannos - Δολοφονία 27/7
Nefeli Graf - Ψηφοφορία 27/7
Σπυρακος (^^) - Ψηφοφορία 28/7

Οριστικές Αποχωρήσεις
DumeNuke [Αντίπαλος Μαφιόζος] - Ψηφοφορία 25/7 & Τυμβωρυχία
Fast [Πολίτης Β] - Ψηφοφορία 24/7 & Τυμβωρυχία

Απουσίες
~Melania~ #1
Guest 278211 #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Fast
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Nefeli Graf
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από DumeNuke
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από ComfortablySmug
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από methexys
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από methexys
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Soukouu
Ενεργοποίηση ιδιότητας Δικηγόρου: Μηδενισμός Ψήφων
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Eileen
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Eileen
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Να ενημερώσω επίσης ότι το Σάββατο και την Κυριακή το παιχνίδι μπαίνει σε παύση. Το θέμα θα παραμείνει ανοιχτό ωστόσο δε θα γίνονται δολοφονίες και ψηφοφορίες. Μπορείτε να γράψετε ο,τι θέλετε και να ψηφίσετε όποτε θέλετε αλλά η επόμενη δολοφονία θα είναι τη Δευτέρα στις 13:00 κι η επόμενη αποχώρηση του mvp τη Δευτέρα στις 20:00. Όσοι έχετε ρόλο που δρα τη νύχτα, μπορείτε να στείλετε τις επιλογές σας από τώρα μέχρι και στις 03:00 της Δευτέρας, ωστόσο απαντήσεις θα λαμβάνετε μόνο μετά τις 00:00 της Δευτέρας. Εφόσον στείλετε μετά δε μπορείτε να αλλάξετε την επιλογή σας. Τέλος, θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να διατηρήσετε τους τόνους χαμηλούς το Σαββατοκύριακο και να μειώσετε τη ροή των post. Το θέμα θα παραμείνει ανοιχτό, δε μπορούμε να σας επιβάλουμε κάτι, αλλά λυπηθείτε τη ΣΕ που θέλει να βγει από το δωμάτιο της. :redface:
Καλό Σαββατοκύριακο σ όλους κι όσοι βρεθείτε σε παραλίες κάντε βουτιές και για εμάς που θα βράζουμε στις πόλεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soukouu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soukouu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Αυτοματη προφυλακιση στην ειλιν επιβαλλεται για μενα μετα απο εκεινο το 5λεπτο.
Εγω την ψηφιζω απο τωρα
ΕΙΛΙΝ κρατας μια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Καλό Σαββατοκυριακο παιδιά! Ένα μικρό salty post: Ήθελαν δήθεν και τριπλή ισοβαθμία και χάλασαν ακόμα και την απλή. Αυτό και τίποτα άλλο. Καλό βράδυ από εμένα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,114 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Όσοι έχετε ρόλο που δρα τη νύχτα, μπορείτε να στείλετε τις επιλογές σας από τώρα μέχρι και στις 03:00 της Δευτέρας, ωστόσο απαντήσεις θα λαμβάνετε μόνο μετά τις 00:00 της Δευτέρας.

Kαι για να μην την πατήσετε σαν τον ultraviolence στο 43, όσο νωρίτερα στείλετε τόσο το καλύτερο. Ειδικά άμα μπαίνετε από κινητό :P

Καλό Σαββατοκύριακο παιδάκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Να υπενθυμίσω ότι ο σχολιασμός διεγραμμένων post απαγορεύεται. Αυτό συμπεριλαμβάνει και τις αλλαγές ψήφων που έχουν διαγραφεί. Όσοι τις είδατε τις ξεχνάτε, οι υπόλοιποι δεν τις ψάχνετε. Τελευταία προειδοποίηση προς όλους, την επόμενη φορά θα δοθεί ποινή.

Εκ της ΣΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Λοιπόν αρχικά να πω ότι τα κάναμε σαλάτα όλοι μας. Εγώ προσπάθησα να το πάω για τριπλή, μιας που το είπατε και σεις και την σκεφτόμουν από πιο νωρίς και ξέχασα τον κανόνα της μίας μόνο αλλαγής ψήφου. Όπως και η ΣΕ άλλωστε. Γιατί αν θυμάστε καλά έγινε κι άλλη φορά σ' αυτό το παιχνίδι, που ο ικαρίων άλλαξε δύο φορές την ψήφο του στην παράταση. Οπότε παρακαλώ να μην ακούσω κατηγορίες επ' αυτού γιατί θα εκνευριστώ...

Λογικά θα κάνω ποστ αργότερα το βράδυ, αφού διαβάσω αναλυτικά τι είπατε το απόγευμα γιατί σας διάβαζα σχετικά διαγώνια για να έχω μια ιδέα τι γίνεται, αλλά δεν μπορούσα να είμαι όλη την ώρα από πάνω λόγω μαθήματος. Αλλά θα κάνω μία θερμή παράκληση. Είναι Σαββατοκύριακο, δεν λέω να μην συζητάμε καθόλου όλο το σκ, αλλά ας το πάμε λίγο χαλαρά. Και για μας που ασχολούμαστε πολύ και για όσα παιδιά έχουν μείνει πίσω λόγω περιορισμένου χρόνου. Έχω πόσες μέρες που είμαι γύρω στις 10-15 ώρες πάνω από το πισι, μπορώ να κάνω ένα μπανάκι και να μην σκέφτομαι ότι θα χρειαστεί να μην κοιμηθώ το βράδυ;; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
εγω εχω να πω πως επειδη θα υπαρξει ενα κινημα σιγουρα κατα πανω μου ΜΗ ΔΙΑΝΟΗΘΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΚΑΝΕΙΣ να ρθει και να πει οτιδηποτε για την αθωοτητα μου. Εγω δεν εχω να χασω ΤΙΠΟΤΑ φευγωντας, αντιθετα θα σπαταλησω το χρονο μου σε διαβασμα που εχω χασει τοσες μερες. Οι πολίτες απ την αλλη μπορεί να χάσουν κάτι. Αυτά που εμένα. Δεν είμαι παίκτης που ουτε βασίζεται στο να με αθωώσει κάποιος ούτε τίποτα. Εχετε προφανες κερδος με το να φυγω και εχετε φαγωθει 2 μερες τωρα να βρειτε πατημα. Οριστε παρτε το και καντε ο,τι γουσταρετε αντρακια μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
Λοιπόν τα πράγματα είναι απλά και θέλω την προσοχή όλων των πολιτών σ' αυτά που θα πω.

1) Εγώ προσωπικά επιδίωξα ισοβαθμία αλλά δεν μου βγήκε. Αν πηγαίναμε σε δημοσκόπηση, όπως ήθελα, θα ψήφισα χαλαρά την Eileen για δυο λόγους. Ο ένας είναι ότι έπαιζε τόσες μέρες την αδιάφορη και ούτε καν μιλούσε στις ψηφοφορίες και τώρα ξαφνικά ξύπνησε αφού έγραψε 1-2 ποστ με πράγματα που δεν έστεκαν. Ο δεύτερος είναι ότι απ' τα άτομα που ψήφισαν και τους δύο, οι ψήφοι που πήρε ο Σπυράκος δεν μου άρεσαν περισσότερο. Τον ψήφισαν άτομα που είναι αρκετά αμφίβολα για τον ρόλο τους και που αναγκαστικά ανάμεσά τους υπάρχουν κακοί ρόλοι όπως η Μελανία, ο Karadakov και ο Wild Boy. Κανείς απ' αυτούς υπόψιν δεν βοήθησε σε ισοψηφία. Δεν λέω ότι είναι όλοι τους αλλά τα άτομα αυτά είναι περισσότερο αμφίβολα από άλλα και όλοι ψήφισαν Σπυράκο. Έχω πειστεί ότι η Eileen έχει κακό ρόλο και πρέπει να φύγει άμεσα. Ξόδεψε και τις δύο κάρτες της οπότε μια χαρά. Ωστόσο προσέξτε το εξής για να μην την πατήσουμε πάλι. Αν πέσουμε τώρα όλοι πάνω της, θα σωθεί και δεύτερη φορά επειδή θα τη σώσει ο ΔΑ και πάλι θα χαθεί αθώος. Αυτό που προτείνω είναι αυτό που έλεγα πάντα εξαρχής. Να επιδιώξουμε πάλι μια ισοβαθμία με την Eileen και ένα ακόμη άτομο που θα θεωρούμε ύποπτο και ας αφήσουμε τον ΔΑ να ανταλλάξει τις ψήφους του ενός με κάποιον άλλο. Τουλάχιστον δεν θα φύγει άκλαφτος ένας καλός ρόλος και θα έχουμε τη δυνατότητα να το σκεφτούμε παραπάνω. Αν πάλι επιδιώξει κάποιος άλλος να τη σώσει ας ξοδέψουν τις κάρτες τους δεν πειράζει. Αν δεν κάνουμε ισοβαθμία την πατήσαμε. Όσοι δεν βοήθησαν σε ισοβαθμία είναι αυτομάτως ύποπτοι. Κυρίως οι τρεις που ψήφισαν και τον Σπυράκο. Δεν ξέρω αν ο Σπυράκος ήταν κακός ρόλος και ούτε που με πείραξε το ότι έφυγε γιατί δεν βοηθούσε και δεν παρακολουθούσε το παιχνίδι. Ωστόσο, έπρεπε να φύγει η Eileen και τη γλίτωσε. Γι' αυτό προσοχή στις ψήφους σας. Εδώ θα φανεί ποιος είναι με τους καλούς και ποιος όχι. Dimitris S. έχεις μια τελευταία ευκαιρία να δείξεις την αθωότητά σου. Την επόμενη φορά που θα ρίξεις ανούσια ψήφο και θα απέχεις απ' την ψηφοφορία μη βοηθώντας ισοβαθμία ενώ έχεις πει ότι συμφωνείς με το σκεπτικό μου θα αναγκαστώ να σε θεωρήσω κακό ρόλο.

2) Επειδή την επόμενη βδομάδα θα μοιραστούν νέες κάρτες και προσωπικά δεν θα ήθελα να λάβει νέα κάρτα η Eileen που είναι πλέον σίγουρα κακός ρόλος, καλώ όποιον πολίτη έχει άμεση προφυλάκιση να την ρίξει πάνω της. Αν τυχόν κάποιος μετά απ' όλ' αυτά που έγιναν στην ψηφοφορία επιχειρήσει να τη σώσει με ακύρωση προφυλάκισης θα ξέρουμε ακόμη έναν κακό ρόλο, οπότε δεν πειράζει. Θα έχουμε πάρει αρκετές πληροφορίες για αρκετούς. Για πόσο θα γλιτώνουν.

3) Να έχουμε το νου μας οι πολίτες μην πέσει προφυλάκιση σε κάποιον από μας, ώστε να ρίξουμε ακύρωση προφυλάκισης. Επειδή έχω εμπειρία απ' το παρελθόν, τα Σαββατοκύριακα ενδείκνυνται για προφυλακίσεις.

4) Άντε εγώ δεν έχω παίξει πολλές φορές online παλέρμο και δεν το ήξερα, αλλά προς όσους έχουν παίξει τόσες φορές και δεν ήξεραν ότι διπλή ψήφος δεν επιτρέπεται στην παράταση, θα είμαι αρχικά καλοπροαίρετος και θα σκεφτώ ότι μπερδεύτηκαν ή το είχαν ξεχάσει. Στο δεύτερο μπέρδεμά τους όμως θα αναθεωρήσω πολλά απ' αυτά που έχω πει, για άλλη μια φορά.

Ψηφίζω EILEEN προς το παρόν και θα κάνω πάλι ό,τι μπορέσω για να τη φέρω σε ισοβαθμία με ακόμη ένα άτομο.

Καλό Σαββατοκύριακο σε όλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
εχω επισης 2 ερωτησεις
1) δημητρης σ ποια η αποψη σου για τον johnny?
2) ερις ποια η αποψη σου για την εμιλυ (emilouko)?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ComfortablySmug

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ComfortablySmug αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Ikariona δε θα μπορούσες να ψηφίσεις στη δημοσκόπηση αφού η eileen σου έριξε την ακύρωση ψήφου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
Ikariona δε θα μπορούσες να ψηφίσεις στη δημοσκόπηση αφού η eileen σου έριξε την ακύρωση ψήφου

Οκ αυτό δεν το γνώριζα ή έτσι λέω γιατί δεν πρέπει να σχολιάσουμε υποτίθεται τίποτα απ' όσα διαγράφηκαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Σιγή ιχθύος ρε παιδιά.. τι έγινε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
Σιγή ιχθύος ρε παιδιά.. τι έγινε;

Τι να γίνει; Συνεδριάζουν τώρα για το πώς θα τα φέρουν έτσι ώστε να παρουσιάσουν την Eileen ως θύμα και όχι ως μαφιόζα. Θέλω να δω τι θα βρουν να πουν και ποιος θα είναι ο πρώτος που θα βγει να το πει. Μπορεί να παιχτεί και καμιά ξαφνική προφυλάκιση σε κάποιον από μας. Ευτυχώς η Εileen δεν έχει άλλες κάρτες οπότε θα βρούμε και δεύτερο κακό ρόλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Επίσης αναμένουμε τα λόγια του Σπύρου.. νομίζω έχει 24ωρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
Επίσης αναμένουμε τα λόγια του Σπύρου.. νομίζω έχει 24ωρες


Θα γράψει δυο σειρές κι αυτός και θα φύγει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top