Palermo #40 - Movies vs Series Characters

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Δευτέρα 17/6
  1. aegloswen --> JKaradakov
  2. Akis_Megara
  3. Alma Libre
  4. blue_butterfly
  5. carpe_nochtem
  6. CiNeFiL
  7. Deutsch... Lover --> mintin97
  8. Drama Prinzessin
  9. elenamusic99 --> mintin97
  10. Gate4 --> Libertus
  11. jj!
  12. JKaradakov --> mintin97
  13. Joaquin
  14. johnietraf
  15. Johnnaousa --> mintin97
  16. Libertus --> _fairygirl_
  17. mintin97 --> JKaradakov x2
  18. MissKit
  19. Nefeli Graf
  20. Noisette
  21. PieMaker --> Drama Prinzessin
  22. Psycho(Βασίλης) --> mintin97
  23. SparklingGrey --> mintin97
  24. soter
  25. tsarachaf
  26. _fairygirl_
  27. ~Melania~
  28. Εχέμυθη
  29. Πατρεύς
  30. Τάσος97
Ψήφοι
6 mintin97
3 JKaradakov
1 Drama Prinzessin
1 Libertus
1 _fairygirl_

Η Χώρα των Φαντασμάτων

Οριστικές Αποχωρήσεις

Απουσίες

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από mintin97
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Libertus,CiNeFiL,mirtin
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Λίμπερτους,ο κάθενας ψηφίζει όποιον με τα δικά του δεδομένα και πολλές φορές (γνώσεις λόγω ρόλου) που έχει. Τα παιδιά θεώρησαν ύποπτη στην κάρτα που έπαιξε ο Mintin και τον ψήφισαν λόγω της έλλειψης της δικαιολόγησης. Άλλοι πάλι πήραν ως δεδομένο το γεγονός ότι ο Mintin είναι ή ΑΜ ή Πληροφοριοδότης και επομένως γνωρίζει μαφιόζο και ψήφισαν τον Ιορδάνη(JKaradakov).
Εγώ πάλι θέλησα να κάνω τη διαφορά (ψωνίστηκα) και να σταθώ στην τόσο πρόωρη ψήφο σου και να ψηφίσω εσένα. Η Χαρά να πω την αλήθεια με τόσες σπόντες τη θεώρησα μαφιόζα σε σημείο που δεν κρύβω ότι θέλησα και να την ψηφίσω όμως η σημερινή της τάση κάθε άλλο παρά μαφιόζα ή ΔΑ περνιέται.Ψύχραιμη, δεν την μπαίνει τόσο και απαντάει με αρκετή ηρεμία σε όλες τις ερωτήσεις που τις θέτονται. Θα μου πεις,ναι αλλά μπορεί οι συνδολοφόνοι της μπορεί να τη μάζεψαν θεωρώντας της «τρωτό σημείο» της μαφίας αλλά δεν είναι έτσι. Την υπερασπίστηκαν ελάχιστοι χθες και η ίδια κάθε άλλο παρά με φόβο απαντούσε στα μηνύματα όλων όσων την υποψιάζονταν καθώς προφανώς προσπαθούσε να πείσει τους πάντες ότι είναι πολίτης και ότι κάθε άλλο παρά επικίνδυνο (και εννοώ μαφιόζικο) ρόλο έχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Αφού τα φώτα έπεσαν σε άλλα άτομα, λογικό.
Εσύ πάλι θέλησες να επαναθίξεις την περίπτωσή μου για να κρυφτείτε όλη η μαφία και να φύγει μία αθώα πολίτης από τη μέση.
Λογικό.:P
Μωρή Σοφία,πάλι με πρόλαβες.
Άι χάσου.:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
λοιπον ο mintin95 χρησιμοποιει καρτα...το να ειναι δολοφονος και να τη χρησιμοποιησε σκοπιμα μου φαινεται μαλλον απιθανο αφου ειναι πολυ νωρις ακομα για να τρβηξει τοσο τα βλεμματα πανω του, το να ειναι δολοφονος και νακανει του κεφαλιου του πιο πιθανο οπως και να ειναι πολιτης και απλως να μην το χειριζεται καλα.
o karadakov θεωρει βασικους υποπτους τον psycho και τον mintin97 , βολικο αφου ουτε επιχειρηματολογουν και οπως φαινεται θα υπαρχει ρευμα προς αυτα τα προσωπα στη ψηφοφορια. ομοια ο johnnaousa ο οποιος αμεσως κατηγορησε τον mintin97 χωρις να δωσει σημασια σε καποιο απο τα αλλα προσωπα που ηταν στο επικεντρο ως τοτε.
για τον piemaker τωρα, μπηκε, σχολιασε καποια πραγματα ορισμενα αστοχα μαλιστα αφου ειπε στον akis megara πως δινει ιδεες στους δολοφονους ενω και ο ιδιως αυτο εκανε (θα ηθελα πολυ να παραθεσω τα λογια του αλλα τρ δεν μπορω ας το κανει καποιος αλλος για μενα).στη συνεχεια αρχισε τη διαμαχη με την fairy πραγμα βολικο αφου ολοι ερχονταν σε αντιπαραθεση μαζι της αρα και πως συμετεχει καταφερε να δειξε και πω εχει κοντρες παντα εκ του ασφαλους. δεν ηταν η αντιδραση που περιμενα απο εναν τοσο εμπειρο παικτι στα οσα ειχαν γινει ως τοτε. τωρα για τα λεγομενα των αλλων συμφωνω απολυτα με misskit ιδιαιτερα για την deutsch
θα δωσω τωρα την ψηφο μου γιατι μετα μαλλον δεν θα μπορεσω στην DRAMA PRINZESSIN για τους λογους που ειπα εχθες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Είναι. Εγώ όμως δε δημιούργησα χάος.
Ο τρόπος που παίζω είναι ο ίδιος με τον τρόπο που έχω παίξει σε κάθε παιχνίδι. Στο προηγούμενο Παλέρμο απλά ήμουν πληροφοριοδότης και είχα πορωθεί γιατί ήθελα να φύγει ο Johnnaousa. :P Δε νομίζω ότι έχω δείξει αδιαφορία σε αυτό το παιχνίδι!

Χμμμ, δεν μπορώ να μιλήσω για αδιαφορία την πρώτη μέρα Χάρη. Αν έχεις να κρύψεις κάτι, θα φανεί στην πορεία :).

Libertus,CiNeFiL,mirtin
Το όνομα σου όλο αναφέρεται... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Όντας ο πρώτος γύρος η ψήφος μου δεν θα βασίζεται και σε στοιχεία πολύ τρανταχτά μιας και δεν υπάρχουν πολλά εκτός από την κίνηση του Mintin,την οποία όμως δεν θα ψηφίσω όχι γιατί δεν την θεωρώ ύποπτη επειδή είναι λιγάκι άπειρος όπως και κάποιοι από εμάς που δεν έχουμε παίξει παρά μόνο σε ένα αλλά γιατί η πρώτη μου ψήφος δεν θέλω να πάει σε κάποιον που μόλις μπήκε στο παιχνίδι και δεν ξέρω τι έχει να ''δώσει'' ...
Δεν μπορείς να έχεις την ίδια πείρα με κάποιον που έχει παίξει σε 2+ Παλέρμο,γι'αυτό κάνεις και λάθη...Έτσι;
Μπορεί να έχει σημαντικό ρόλο,όπως και ο Πέτρος στο προηγούμενο,μπορεί και όχι θα δούμε μελλοντικά μάλλον:)..
Τώρα στο θέμα μας,μιας και θα πρέπει το απόγευμα να πάω σε μια φίλη μου η οποία είναι άρρωστη,δεν θα είμαι μέσα για πολύ να παρακολουθώ...Θα μπω ξανά το βράδυ..Οπότε αν λείπω και δεν καταφέρω να μπω καθόλου το απόγευμα μην με φάτε:P
Θα ψηφίσω την Drama Prinzessin,απλά επειδή είχε ουδέτερη στάση και δεν υπήρχε έντονη δράση παρά μόνο ελάχιστες υποστηρίξεις σε κάποιους ,μίλησε παρά μόνο στην ''αρχή''...
Μην πέσετε πάνω μου παιδιά πρώτη ψηφοφορία είναι και ψηφίζω με κάποια ποσοστά τύχης:look: και με κάποιες υποψίες...Τίποτα άλλο:)...
Παρεμπιπτόντως,πρώτη θα ψήφιζα τελευταία θα το κάνω,πόσο αργά γράφω:redface:Συγχωρέστε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Καλησπέρα από μένα. Έμπλεξα άσχημα σήμερα οπότε δεν θα με δείτε πολύ. Ελπίζω να προλάβω να επιστρέψω εγκαίρως πριν την ψηφοφορία γιατί έχω πολλά σχόλια στα λίγα ποστ που πρόλαβα να δω σήμερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,239 μηνύματα.
Μέσα σε λίγη ώρα τρία άτομα ψήφισαν Drama Prinzessin; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λοιπόν παίδες πάω για καφέ και επιστρέφω κατα τις 5 από το πισί με ψήφο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
well, η φαιρυ και ο λιμπ εχουν πολυ κοντρα και ειναι πολυ σιγουροι ο ενας για την ενοχη του αλλου, αν καποιος απο τους 2 δεν εχει καποιο ρολο ωστε να ξερει τον ρολο του αλλου, τοτε γιατι τοση σιγουρια?
απλα δεν ξερω ποιος απο τους 2 εχει κακο ρολο
ή αν εχω πεσει τελειως εξω και οι 2 ειναι πολιτες και απλα κανουν μαλακιες και αυτο συμφερει τους δολοφονους να κρυφτουν
ή και οι 2 δολοφονοι και δινουν παρασταση(που δεν νομιζω γιατι το εχουν παρει πολυ κατακαρδα - τοσο καλο θεατρο?:confused:)

ο σαικο μετα τα ακυρα που πεταει σαν να ξερει κατι αλλα δεν διασαφηνιζει τιποτα
απλα πολυ καρφωνεται για να εχει καποιο σημαντικο ρολο-ειδικα αν ειναι δολοφονος μαζεψτεε τον οι υπολοιποι:P
σοου, δεν νομιζω οποτε δεν θα τον ψηφιζα τουλαχιστον οχι τωρα

η ντοιτς παει οπου και το κυμα και με εχει μπερδεψει τελειως

απο την αλλη συμφωνω λιγο για την ντραμα με τον pie, και νομιζω οτι αυτη η τεχνικη γενικα ευνοει τους δολοφονους
δεν τους υποψιαζεται κανεις, κατηγορουνται αυτοι που μιλανε και ναι φακ ιτ
αλλα αν το παρουμε ετσι δεν ειναι μονο η ντραμα ειναι και αλλοι

Με δουλεύεις; Όχι. Η ψήφος που μου έδωσες μου είναι τόσο αδιάφορη όσο και το "r" στο Marlboro.:P
ακυρο αλλα με αυτο ελιωσα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Μέσα σε λίγη ώρα τρία άτομα ψήφισαν Drama Prinzessin; :hmm:

Εγώ είχα ξεκινήσει μια ώρα πριν να γράψω το σχόλιο μου αλλά είχα δουλειά και βρέθηκα να το γράφω τελευταία :cry_x:
Άδικη ζωή καταραμένη σφουγγαρίστρα :(
Συγγνώμη για το σπαμμάρισμα:sorry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Κατά τα άλλα αγαπητέ Πάι όταν εγώ την είπα χθες ύποπτη με έβγαλες δολοφόνα.:P
CiNefil:¨Έπρεπε κάπου να το γράψω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
λοιπον ο mintin95 χρησιμοποιει καρτα...το να ειναι δολοφονος και να τη χρησιμοποιησε σκοπιμα μου φαινεται μαλλον απιθανο αφου ειναι πολυ νωρις ακομα για να τρβηξει τοσο τα βλεμματα πανω του, το να ειναι δολοφονος και νακανει του κεφαλιου του πιο πιθανο οπως και να ειναι πολιτης και απλως να μην το χειριζεται καλα.
o karadakov θεωρει βασικους υποπτους τον psycho και τον mintin97 , βολικο αφου ουτε επιχειρηματολογουν και οπως φαινεται θα υπαρχει ρευμα προς αυτα τα προσωπα στη ψηφοφορια. ομοια ο johnnaousa ο οποιος αμεσως κατηγορησε τον mintin97 χωρις να δωσει σημασια σε καποιο απο τα αλλα προσωπα που ηταν στο επικεντρο ως τοτε.
για τον piemaker τωρα, μπηκε, σχολιασε καποια πραγματα ορισμενα αστοχα μαλιστα αφου ειπε στον akis megara πως δινει ιδεες στους δολοφονους ενω και ο ιδιως αυτο εκανε (θα ηθελα πολυ να παραθεσω τα λογια του αλλα τρ δεν μπορω ας το κανει καποιος αλλος για μενα).στη συνεχεια αρχισε τη διαμαχη με την fairy πραγμα βολικο αφου ολοι ερχονταν σε αντιπαραθεση μαζι της αρα και πως συμετεχει να δειξε και πω εχει κοντρες παντα εκ του ασφαλους δεν ηταν η αντιδραση που περιμενα απο εναν τοσο εμπειρο παικτι στα οσα ειχαν γινει ως τοτε. τωρα για τα λεγομενα των αλλων συμφωνω απολυτα με misskit ιδιαιτερα για την deutsch
θα δωσω τωρα την ψηφο μου γιατι μετα μαλλον δεν θα μπορεσω στην DRAMA PRINZESSIN για τους λογους που ειπα εχθες (σρρ που δεν τα τονισα αλλά είμαι απο κινητο και δεν βοηθα)

Α) Αστοχα;; Δινω εγω ιδεες στους δολοφονους;; Αν ενα πραγμα προσεχω σε καθε παιχνιδι ειναι τα λογια μου και αυτο για να μη βοηθησω με κατι που θα πω την αντιπαλη ομαδα. Θα σε παρακαλουσα να μου υποδειξεις το σημειο που δινω ιδεες στους δολοφονους και να μην πετας μπουρδες που δεν ευσταθουν.

Β) Δε θελω να σου το χαλασω, αλλα ειμαι απο τους πρωτους που ξεκινησε "διαμαχη" με τη Φερυ και δε μιμηθηκα καποιον αλλο. Επισης νομιζω πως ειμαι ο μοναδικος που προσπαθησα να τη στησω στον τοιχο, μηπως και μπορεσω να βγαλω λαυρακι, παραθετοντας τα δικα της λογια και τα σημεια που μου φανηκε οτι αντιφασκει. Οι αλλοι απλα την κατηγορησαν χωρις συγκεκριμενο λογο, οποτε δε θα ελεγα οτι εκμεταλευτηκα καταστασεις, ακολουθωντας το ρευμα. Τα υπολοιπα δεν τα καταλαβα, διορθωσε τη συνταξη σου η ας μου κανει καποιος μεταφραση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Δευτέρα 17/6
  1. aegloswen --> JKaradakov
  2. Akis_Megara
  3. Alma Libre
  4. blue_butterfly
  5. carpe_nochtem
  6. CiNeFiL
  7. Deutsch... Lover --> mintin97
  8. Drama Prinzessin
  9. elenamusic99 --> mintin97
  10. Gate4 --> Libertus
  11. jj!
  12. JKaradakov --> mintin97
  13. Joaquin
  14. johnietraf
  15. Johnnaousa --> mintin97
  16. Libertus --> _fairygirl_
  17. mintin97 --> JKaradakov x2
  18. MissKit
  19. Nefeli Graf --> Drama Prinzessin
  20. Noisette
  21. PieMaker --> Drama Prinzessin
  22. Psycho(Βασίλης) --> mintin97
  23. SparklingGrey --> mintin97
  24. soter --> Drama Prinzessin
  25. tsarachaf
  26. _fairygirl_
  27. ~Melania~
  28. Εχέμυθη
  29. Πατρεύς
  30. Τάσος97
Ψήφοι
6 mintin97
3 Drama Prinzessin
3 JKaradakov
1 Libertus
1 _fairygirl_

Η Χώρα των Φαντασμάτων

Οριστικές Αποχωρήσεις

Απουσίες

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από mintin97
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Αλλάζω την ψήφο μου από τον mintin97 στον PieMaker.

Είναι ιδιαίτερα ήρεμος και ουσιαστικά διόρθωσε συμπεριφορές άλλων πιθανών μαφιόζων.Πιστεύω πως κατέχει θέση μαφιόζου με πρωταρχικό ρόλο.
Επίσης ψήφισε τον Drama ο οποίος παρουσιάζει όντως μία ουδέτερη στάση,στάση πολίτη,στάση άγνοιας.Ίσως να κάνω και λάθος και για τον Drama αλλά πιστεύω πως ο PieMaker περνάει σε διαδικασία καθαρισμού πολιτών.

Η φράση
Μου θυμιζει τον τροπο που παιω εγω οταν εχω κακο ρολο.
θέλει έμμεσα να μας πει πως δεν έχει ρόλο κακού κάτι που κατ εμέ δεν ισχύει.

Μου κίνησε υποψίες και η αλλαγή συμπεριφοράς της fairygirl.Η αλλαγή αυτή ίσως να έγινε ύστερα από επικοινωνία με την μαφία.Σε υποψίες είναι επίσης και οι Nefeli Graf,soter,και ακόμα ο mintin97 σε ρόλο αδρανού μαφιόζου,εξού και η αλλαγή.
Προς το παρόν όμως θα το αφήσω να εξελιχθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,239 μηνύματα.
Εγώ είχα ξεκινήσει μια ώρα πριν να γράψω το σχόλιο μου αλλά είχα δουλειά και βρέθηκα να το γράφω τελευταία :cry_x:
Άδικη ζωή καταραμένη σφουγγαρίστρα :(
Συγγνώμη για το σπαμμάρισμα:sorry:

Και εγώ τη θεωρώ ύποπτη τη Drama, επειδή παίζει διακριτικά και μένει στην αφάνεια. Τρία άτομα όμως ξαφνικά ψηφίσατε Drama Prinzessin χωρίς σοβαρό λόγο και έμεινε ασχολίαστο. Αντίθετα, εγώ από τότε που ψήφισα φαίρυ κάποιοι έπεσαν να με φάνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Καλά, ο πιτοπαρασκευαστής κλασσικά λέει ότι είναι πολίτης. ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΑΛΕΡΜΟ:P

Παρόλ' αυτά, είναι ο μόνος που γράφει σεντόνια και δεν αφήνει τίποτα να περάσει στο ντούκου.

@Libertus: Γιατί παραπονιέσαι συνεχώς που σχολιάζουμε την ψήφο σου;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Αυτό θα έγραφα μόλις Χάρη.... Wtf λές και το είχαν συννενοημένο και μπήκαν όλοι μαζί και πόσταραν. ο.Ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Δε θα σχολιάσω την διαφωνία PieMaker - soter.Κατά την ταπεινή μου γνώμη στημένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top