Συμμετοχές για το Παλέρμο #39 - Extreme

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ααααα διεφθαρμένος αστυνομικός ήσουν :|
Ο καλύτερος ρόλος στο Παλέρμο... Καλύτερος κι απ Μαφίοζος!
ΔΑ και Μαφίοζος και τίποτε άλλο!
Ζήτω οι κακοί!!! Ζήτω!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Να πετάξω την σποντίτσα μου και να πω ότι λατρεύω τον Ηρακλή Πουαρό..
Όποιος κατάλαβε κατάλαβε :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ναι, θέλεις να γίνεις ντεντέκτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Ναι, θέλεις να γίνεις ντεντέκτα..

Ευχαριστώ που δεν αφήνεις τους άλλους να σκεφτούν:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,145 μηνύματα.
Θέλω να ευχαριστήσω τον τζιμ για τα καλά του λόγια.Είναι αλήθεια ότι στο προηγούμενο Παλέρμο έπαιξα επαγγελματικά.
Είμαι καλλιτέχνης και, για το καλό σας, μη τυχόν και με βγάλετε σύντομα.Θέλω πάλι να κερδίσω και να πάρω καλό βραβείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Θέλω να ευχαριστήσω τον τζιμ για τα καλά του λόγια.Είναι αλήθεια ότι στο προηγούμενο Παλέρμο έπαιξα επαγγελματικά.
Είμαι καλλιτέχνης και, για το καλό σας, μη τυχόν και με βγάλετε σύντομα.Θέλω πάλι να κερδίσω και να πάρω καλό βραβείο.

Θα δείξει:shifty:
:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,145 μηνύματα.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ε,όχι ρε...
ε όχι.

Μπάι δε γουέι,μας απειλείς;:confused:
Εσύ να προσέχεις.
You have been tagged.
Welcome to the club of "Δίνω Πανελλήνιες και παίζω Palermo"!
Thank you.

Κάθε μέρα θα λέω ανακοινώθηκε ο παίχτης που στη λίστα είχε τον αριθμό x, xε[1,16)
Και μετά θα βάζω μια άσκηση, κάτι με μέγιστα, ελάχιστα, λύση εξίσωσης, κανένα μιγαδικό ή υπολογισμό ολοκληρώματος, για να βρείτε τον x.
Εξάσκηση και διασκέδαση ταυτόχρονα!

ps. Οι παλιοί ίσως γνωρίζουν πως όταν ανακοινώνω εγώ δολοφονίες, γίνεται του spoiler το κάγκελο!!! :hehe:


*** Τώρα που το ξανασκέφτομαι, άπαξ και φτάσουμε 14 παίχτες και κάτω, θα βάζω 4α θέματα Χημείας. Το ph του διαλύματος θα είναι και ο αριθμός του παίχτη που δολοφονήθηκε!

:eek:Έχω ψιθεί άπειρα μιλάμε. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,199 μηνύματα.
Για μένα ή τον Αλχ;
Εσύ πάντως έχεις μέσα σου το γονίδιο "Φεύγω στην πρώτη ψηφοφορία". :P
για σένα προφανώς...
ο αλχ ήταν όντως ο mvp

αν έχεις συμπαίχτες που κοιτάνε μόνο τον εαυτό τους και στην ομάδα, λίγο λογικό να είσαι ενεργός και να σε υποψιάζονται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,011 μηνύματα.
βάλτε κι εμένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 863 μηνύματα.
Μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Σας μπονζουριάζω.
Επειδή πάσχω από οξεία μορφή τεμπελίτιδας και βαριέμαι να ψάχνω τις σελ. δώστε μου κάποιος κάτοικος το τόπικ που βάζουμε τις απορίες μας.:P
Επίσης,ξεκίνησα να διαβάζω τα προηγούμενά σας Παλέρμο. Το υπ'αριθμόν 36 διαβάζω.
Είμαι πολύ πίσω;
Φχαριστώ.
Σ'έχω δολοφονήσει από τον πρώτο γύρο, το νου σου.
Α,ωραία.
Δίνεις ιδέες ποιον να ψηφίσω.

You have been tagged.
Thank you.
:eek:Έχω ψιθεί άπειρα μιλάμε. :whistle:
1.Μάθετε ορθογραφία γιατί αλλιώς θα πετάγομαι στο παιχνίδι και θα σας διορθώνω.*ψηθεί.
2.Και΄συ δίνεις ιδέες.
Ωραίες ιδέες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Σας μπονζουριάζω.
Επειδή πάσχω από οξεία μορφή τεμπελίτιδας και βαριέμαι να ψάχνω τις σελ. δώστε μου κάποιος κάτοικος το τόπικ που βάζουμε τις απορίες μας.:P

Εδώ.

Α,ωραία.
Δίνεις ιδέες ποιον να ψηφίσω.
1.Μάθετε ορθογραφία γιατί αλλιώς θα πετάγομαι στο παιχνίδι και θα σας διορθώνω.*ψηθεί.
Μια ευγενική παρέμβαση: Κι εσύ με αυτό που είπες έδωσες ιδέα για να σε ψηφίσουν. Ψηφίζω fairygirl γιατί πετάγεται και μας διορθώνει την ορθογραφία...

ps. Προσοχή όμως στην σύνταξη!!! Μην πάθετε ότι εγώ στο τελευταίο παλέρμο... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
20 σελίδες στις συμμετοχές;;; Τι θα γίνει στο Παλέρμο δηλαδή;; :confused:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
20 σελίδες στις συμμετοχές;;; Τι θα γίνει στο Παλέρμο δηλαδή;; :confused:

:P
Εκεί θα είμαι ΣΕ και θα έχω περιορισμό στα ποστ που θα γράφω...! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Σ'έχω δολοφονήσει από τον πρώτο γύρο, το νου σου.
Μα γιατί τι έκανα;;;:confused:
Α,ωραία.
Δίνεις ιδέες ποιον να ψηφίσω.
Για εμένα μιλάς καλό μου;;;:|
20 σελίδες στις συμμετοχές;;; Τι θα γίνει στο Παλέρμο δηλαδή;; :confused:

:P

Εμμμμ χαμός αν δεν έχω πρόβλημα με το pc :hehe::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Λοιπον, δεν εχω κατι καλυτερο να κανω εκεινες τις μερες, οποτε λεω να το επιχειρησω. Ελπιζω μονο να μην το μετανιωσω...

Επισης, σας το λεω απο τωρα, αν ακουσω σαν δικαιολογια το ειμαι καινουργιος/α και δεν ξερω ακομα πως παιζεται το παιχνιδι, τα παραταω και φευγω.

Παρακληση: Μη μου δωσετε ρολο μαφιοζου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Λοιπον, δεν εχω κατι καλυτερο να κανω εκεινες τις μερες, οποτε λεω να το επιχειρησω. Ελπιζω μονο να μην το μετανιωσω...

Επισης, σας το λεω απο τωρα, αν ακουσω σαν δικαιολογια το ειμαι καινουργιος/α και δεν ξερω ακομα πως παιζεται το παιχνιδι, τα παραταω και φευγω.

Παρακληση: Μη μου δωσετε ρολο μαφιοζου.
Ένας ακόμη roockie στην ομάδα... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Ένας ακόμη roockie στην ομάδα... ;)

Έχουμε βρει τίτλο και θέμα γενικότερα κ.Δημήτρη;;;;;:whistle::whistle::whistle:
Αν όχι σκέφτηκα κάτι αλλά δεν νομίζω να σας αρέσει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top