Παλέρμο #38 - The Game of Thrones

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Πρόλαβα ίσα ίσα πριν φύγω να έρθω να δω τι λέτε. Θέλω να επέμβω... Αυτό το κάνω γιατί θέλω να φύγει ο Μαυρούλης κι όχι τόσο για να αθωώσω τον σπαρκλ ο οποίος κακά τα ψέματα έχει αρχίσει να με πείθει.


Ακυρώνω την ψήφο της λοβ για τον Σπαρκλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
1. Οκ.
2. Γιατί σε μπερδεύω; Είπα πότε διάβασα τα μηνύματα;

Το ανωτέρω μήνυμα παρατέθηκε από εμένα κατά τη 01.30 , η ώρα, δηλαδή, που διάβασα όλα τα προηγούμενα μηνύματα. Η ψήφος μου κατά της Έλενα έγινε νωρίτερα, όταν νόμιζα ότι δε θα μπορέσω να κάτσω κι άλλο στον υπολογιστή. Πλιζ, πες μου τώρα τι δεν κατάλαβες.

Πραγματικά Σπαρκ τα μηνύματα που παράθεσα στο ποστ μου τα διάβασες; Είδες ποιά είναι; Είπες ότι τα έγραψες πριν διαβάσεις, τώρα όμως λες ότι το ένα το έγραψες μετά που διάβασες. Πραγματικά ή είσαι τελείως χαμένος ή δε σε δασκαλεύουν καλά, δεν ξέρω τι να πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Παιδιά συγγνώμη, δεν μπορώ να παρακολουθήσω τι γράφετε,είχα δουλειές στο forum και μετά θα βγώ!

Δεν θέλω να δώσω ψήφο στην τύχη χωρίς να έχω προλάβει να διαβάσω σχεδόν τίποτα,οπότε μάλλον δεν ψηφίζω για τώρα,εκτός αν προλάβω να τα διαβάσω μέχρι να φύγω. Αν όχι,θα επιστρέψω το βράδυ ή αύριο το πρωί με πλήρες πόστ.
Σας παρακαλώ με ρέγουλα τα μηνύματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Πραγματικά Σπαρκ τα μηνύματα που παράθεσα στο ποστ μου τα διάβασες; Είδες ποιά είναι; Είπες ότι τα έγραψες πριν διαβάσεις, τώρα όμως λες ότι το ένα το έγραψες μετά που διάβασες. Πραγματικά ή είσαι τελείως χαμένος ή δε σε δασκαλεύουν καλά, δεν ξέρω τι να πω.
Επειδή σε έχασα:
Γιατί τρώγεσαι τόσο πολύ; Τόσο κακό είναι να ψηφίσω τον Γιάννη; Ούτως ή άλλως, μέχρι στιγμής δεν κινδυνεύει. Τόσο σίγουρη για την «αθωότητά» του είσαι πια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Σε αυτο το γυρο ο Μαυρουλης, o SparklingGrey, ο Πατρευς κι εγω θα παρουμε τα 3 απ'οτι φαινεται:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Χαχαχαχαχαχα φρικ έλεος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Επειδή σε έχασα:
Γιατί τρώγεσαι τόσο πολύ; Τόσο κακό είναι να ψηφίσω τον Γιάννη; Ούτως ή άλλως, μέχρι στιγμής δεν κινδυνεύει. Τόσο σίγουρη για την «αθωότητά» του είσαι πια;

Δεν τρώγομαι τόσο για το Γιάννη, τρώγομαι τόσο για την αλλαγή σου. Όσο να 'ναι κάποια μηνύματα θα είχες διαβάσει για να τον πεις αθώο, ποιά όμως διάβασες μετά και τον λες ένοχο; Θέλω να μάθω. Θέλω να μάθω γιατί άλλαξες γιατί αυτό μονάχα περίεργο είναι για μένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
φρικ γιατί υποστηρίζεις τον σπαρκ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Δεν τρώγομαι τόσο για το Γιάννη, τρώγομαι τόσο για την αλλαγή σου. Όσο να 'ναι κάποια μηνύματα θα είχες διαβάσει για να τον πεις αθώο, ποιά όμως διάβασες μετά και τον λες ένοχο; Θέλω να μάθω. Θέλω να μάθω γιατί άλλαξες γιατί αυτό μονάχα περίεργο είναι για μένα.
Τον θεωρούσα αθώο, έχοντας διαβάσει ταμηνύματα των πρώτων πωινών ωρών. Τον θεώρησα ένοχο, διαβάζοντας κυρίως τα μηνύματα πριν και μετά την ψηφοφορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Η μηπως να θυμηθουμε τη χθεσινοβραδινη σου σταση?? Αρχιζουν και πεφτουν οι καρτες βροχη και απο τη μια κατηγορεις Ριρικα-Carpe-Ερις, απο την αλλη τη Himela, εμενα και τον Dimijim. Mε λιγα λογια εκανες οτι μπορουσες για να μπερδεψεις τους πολιτες και να στρεψεις αποκλειστικα την προσοχη ποτε στο ενα στρατοπεδο και ποτε στο αλλο. Συγνωμη Τσαφ-Τσουφ, αλλα αυτο ειναι περισσοτερο υποπτο απο αυτα για τα οποια με κατηγορεις...
Φρικ υποννοείς πως είναι ο ΔΑ;
Που μπερδεύει το κοινό!
Γιατί χθες ο Ακριβός ήταν που είχε ένα σχέδιο για τη δράση του ΔΑ για να κατηγορήσει εμάς.
Ίσως το έφτιαξε αυτός κι έκανε την αλλαγή.
Ψιλοστέκει...
Αλλά για να πω την αλήθεια ούτε για σένα ούτε για τον Ακριβό είμαι σίγουρος...
Περισσότερο χαμένος είμαι με εσάς και με τους υπόλοιπους που κρύβονται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
φρικ γιατί υποστηρίζεις τον σπαρκ;

Γιατι πληρωνει καλυτερα απο εσενα:P!!

Γιατι πο την αρχη του παιχνιδιου βρισκεται συνεχεια στην κοψη του ξυραφιου και τα βλεμματα εχουν πεσει απο νωρις πανω του. Βεβαια δε βοηθαει και εκεινος με την σταση του, αλλα πιστευω πως απλα ειναι χαμενος στην κοσμαρα του!! Οι δολοφονοι κατα πασα πιθανοτητα ειναι ατομο με ουδετερο προφιλ, που μπαινουν και γραφουν 1 με 2 μηνυματα τη μερα και ετσι καταφερνουν να ξεχαστουν...

Οσο για πιο λογο ψηφισα τον Πατρεα και οχι εσενα, νομιζω πως το εξηγησα παραπανω. Σε καμια περιπτωση δεν πιστευω πως εισαι αθωος, απλα ο Πατρεας για μενα ειναι περισσοτερο υποπτος και επικινδυνος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Νά μαι και εγώ....
Λίστα για Τετάρτη 27/06
  1. aegloswen
  2. Alchemist -> tsarachaf
  3. blue_butterfly -> SparklingGrey
  4. Catalyst->MAYROULIS
  5. Demlogic->Alchemist
  6. dimijim -> MAYROULIS
  7. ElenaKr
  8. Eileen
  9. foreverfreak -> Πατρεύς
  10. Himela -> Πατρεύς
  11. Johnnaousa -> Πατρεύς
  12. love_angel -> SparklingGrey(ακυρώθηκε)
  13. MAYROULIS -> foreverfreak
  14. ~Melania~->MAYROULIS
  15. Noisette -> SparklingGrey
  16. Πατρεύς
  17. SparklingGrey -> Johnnaousa
  18. Guest 278211 -> foreverfreak
  19. Τάσος97 -> SparklingGrey
  20. tsarachaf->foreverfreak
Ψήφοι
3 foreverfreak
3 MAYROULIS
3 SparklingGrey
3 Πατρεύς
1 Alchemist
1 Johnnaousa
1 tsarachaf

Η χώρα των φαντασμάτων
Οριστικές αποχωρήσεις
Απουσίες
Eileen: #1
love_angel: #1
Guest 278211: #1

Λοιπές ενέργειες παικτών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Φρικ υποννοείς πως είναι ο ΔΑ;
Που μπερδεύει το κοινό!
Γιατί χθες ο Ακριβός ήταν που είχε ένα σχέδιο για τη δράση του ΔΑ για να κατηγορήσει εμάς.
Ίσως το έφτιαξε αυτός κι έκανε την αλλαγή.
Ψιλοστέκει...
Αλλά για να πω την αλήθεια ούτε για σένα ούτε για τον Ακριβό είμαι σίγουρος...
Περισσότερο χαμένος είμαι με εσάς και με τους υπόλοιπους που κρύβονται...
Οχι απαραιτητα ο ΔΑ, αλλα παικτης με κακο ρολο στα χερια του. Με τη χθεσινοβραδινη σταση ποτε ετσι - ποτε γιουβετσι, τα φωτα της προσοχης επεσαν σε πολυ συγκεκριμενα ατομα και οι κινησεις των υπολοιπων για ακομη μια φορα ξεχαστηκαν.
Το σχεδιο για τη δραση του ΔΑ δε μου περασε απο το μυαλο (οτι δηλαδη παιζει να το επινοησε ο ιδιος που εχει το συγκεκριμενο ρολο), αλλα δεν ειναι και απιθανο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
απλα ειναι χαμενος στην κοσμαρα του!!
Δεν έχω διαβάσει όλους τους κανόνες ακόμα, αλλά δε χρειάζεται να μου το χτυπάτε. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Μπαινω για ενα μπανιο και επιστρεφω. Δε θελω να χασω το καλυτερο κομματι της ημερας;)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Δεν έχω διαβάσει όλους τους κανόνες ακόμα, αλλά δε χρειάζεται να μου το χτυπάτε. :(
Μεταξύ μας τώρα αλλά τα θέλει κι εσένα ο κώλος σου...
Άντε...
Εγώ την 1η μου φορά είχα διαβάσει 4-5 φορές τους κανόνες και είχα ζαλίσει Eileen και Myrtle (την τότε ΣΕ) με τις απορίες μου.
Εσύ τώρα τι κάνεις;
Δεν είναι δικαιολογία αυτή!
Εγώ ακόμη και τώρα με εμπειρία 1 παιχνιδιού και 1 ΣΕ κάθε μέρα έχω ανοιχτή καρτέλα με τους κανόνες και τους κοιτάω συχνά.
Δε ξαναδέχομαι απ κάποιον δε διάβασα κανόνες, δεν το ήξερα, έκανα λάθος κοκ
Διαβάστε τους κανόνες κι αν για κάτι δεν είστε σίγουροι τη ΣΕ δεν την έχουμε μόνο για να διασκεδάζει με εμάς που μαλώνουμε... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Α και μιας και διαλεξες να παιξεις ετσι τσαφ-τσουφ, κατι τελευταιο για τη σημερινη δολοφονια:

Δολοφονειται η Guest 278211, κλειδωνει η ψηφος σε εμενα, υπαρχουν ετσι και αλλιως ατομα που με υποπτευονται και θα με ψηφισουν, και εσυ σαν κυριος δινεις το τελειωτικο χτυπημα ψηφιζοντας με και χωρις να σε υποπτευθει κανενας. Για πες μου, πως σου φαινεται αυτο το σεναριο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Τον θεωρούσα αθώο, έχοντας διαβάσει ταμηνύματα των πρώτων πωινών ωρών. Τον θεώρησα ένοχο, διαβάζοντας κυρίως τα μηνύματα πριν και μετά την ψηφοφορία.

Δε θεωρώ πως άλλαξαν τόσα τα λεγόμενα του στα μηνύματα άρα για μένα αυτό δε στέκει.
Και κάτι άλλο, μας λες δηλαδή μέσες άκρες ότι χθες πριν τις 12 ψήφισες στην τύχη την Έλενα αν υποθέσουμε ότι είχες να διαβάσεις τα μηνύματα από το πρωί αυτό για μένα πάλι ύποπτο θεωρείται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Μεταξύ μας τώρα αλλά τα θέλει κι εσένα ο κώλος σου...
Άντε...
Εγώ την 1η μου φορά είχα διαβάσει 4-5 φορές τους κανόνες και είχα ζαλίσει Eileen και Myrtle (την τότε ΣΕ) με τις απορίες μου.
Εσύ τώρα τι κάνεις;
Δεν είναι δικαιολογία αυτή!
Εγώ ακόμη και τώρα με εμπειρία 1 παιχνιδιού και 1 ΣΕ κάθε μέρα έχω ανοιχτή καρτέλα με τους κανόνες και τους κοιτάω συχνά.
Δε ξαναδέχομαι απ κάποιον δε διάβασα κανόνες, δεν το ήξερα, έκανα λάθος κοκ
Διαβάστε τους κανόνες κι αν για κάτι δεν είστε σίγουροι τη ΣΕ δεν την έχουμε μόνο για να διασκεδάζει με εμάς που μαλώνουμε... :P
Αν παίζαμε μέσα στη χρονιά, θα τους διάβαζα. Δεν είναι ότι βαριέμαι. Έχουν αρχίσει τα φροντιστήρια. Διαβάζω που διαβάζω τα μαθήματα, να διαβάσω και όλους τους κανόνες, πράγμα το οποίο προϋποθέτει καθαρό μυαλό; Ξέρω, δε δικαιολογούμαι, αλλά ήθελα πολύ να δω πώς είναι το Παλέρμο.
Οκ, τέρμα τα οφφ.΄:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Και κάτι άλλο, μας λες δηλαδή μέσες άκρες ότι χθες πριν τις 12 ψήφισες στην τύχη αν υποθέσουμε ότι είχες να διαβάσεις τα μηνύματα από το πρωί αυτό για μένα πάλι ύποπτο θεωρείται.
Δεν είπα ότι ψήφισα στην τύχη. Ψήφισα βάσει αυτών που έγιναν την πρώτη ημέρα και την αρχή της επομένης. Ήμουν ανάμεσαα σε Έλενα Κρ και Κάταλυστ. Ε, έβαλα την Έλενα. Ψήφισα, γιατί δεν ήξερα εάν θα μπορέσω αύριο να ξαναμπώ. Μετά από μία τόσο περίεργη ημέρα, όπως η πρώτη και συγκεκριμένα, μετά από τις διαμάχες που είχα, δεν ήθελα να εξαφανιστώ. Πάλι ύποπτο θα με θεωρούσατε. Οκ, μπορεί, έαν δεν ερχόμουν τελικά να ξαναγράψω και μετρούσε η ψήφος μου, να είχα κατηγορήσει κάποιον, κατά τύχη. Το θέμα είναι ότι τελικά βρήκα χρόνο. Δε νομίζω ότι μπορώ να αναλύσω περαιτέρω το συγκεκριμένο ζήτημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top