Παλέρμο #35 - Xtreme Xmas Edition!

Ποιος θέλετε να φύγει από το παιχνίδι;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 14)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Συγγνώμη για την απουσία χθες,βόλταρα. :redface:

Ψηφίζω foreverfreak!

Δεν παίζει να είναι τόσο εύκολα όλα και να βγαίνουν ο ένας μαφιόζος μετά τον άλλον!

Κάποιος είναι καλά κρυμμένος πίσω από όλα αυτό,ποστάρει ασυστόλως για να τον θεωρήσουμε "αθώο".
Είτε είναι μαφιόζος είτε έχει κακό ρόλο.

Μου έχει τύχει σε Παλέρμο να είναι ο Κωνσταντίνος δολοφόνος,
Είχε ψηφίσει συνδολοφόνα του και στο τέλος είχε μείνει μόνο αυτός και μερικοί πολίτες που μας "έπαιζε" κυριολεκτικά και μέχρι την τελευταία στιγμή. Πιστεύω ότι κάτι ανάλογο γίνεται και τώρα.

Τι λές Κωνσταντίνε όλα καλά και ωραία,ε?
Βγαίνουν συνέχεια κακοί,η νίκη των πολιτών είναι πολύ σίγουρη.
Ωστόσο ΠΑΝΤΑ μένει κάποιος που κανείς δεν υποπτεύεται,πάντα μένει κάποιος που "κινεί" τα νήματα στο παιχνίδι.
Πιστεύω ότι αυτός είσαι εσύ!

Επίσης ΠΟΛΥ περίεργη είναι η επαναφορά της Love από τον Βάιο. Ι mean. WTF?

O fanta σιγά και έχει ρόλο. Έτσι παίζει ο φάντα όταν έχει καλό ρολάκι? Χα! Καλά.

Επίσης για να μην αρχίζετε και λέτε "ω δεν απάντησε στα προηγούμενα,δεν ήρθε χθές να ψηφίσει",λέω ότι θα κάνω ποστ όποτε προλάβω και θα απαντήσω από την αρχή σε μερικές ερωτήσεις που μου έκαναν. π.χ. στην Phoebe και σε μερικές ακόμα.
Θα προσπαθήσω να πώ μερικά λόγια και για κάθε έναν που έχει μείνει στο παιχνίδι ξεχωριστά,αν προλάβω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
λοιπόν, ψηφίζω fantasmenos
γιατί δεν ξέρω αν θα ζω μέχρι το βράδυ:'( έχω εξηγήσει το γιατί, αφού μετά την χρήση της άμεσης προφυλάκισης φάνηκε πως είναι καθαρά ύποπτη κίνηση!:sly::sly::sly::shifty::shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,407 μηνύματα.
Παει και ο Πατρευς,η Μαρια,ο φαντα θα φυγει σημερα και με λιγα λογια εχουμε ξεπερασει τα μισα του παιχνιδιου!!!

Η elena με τις υποπτες κινησεις της και τους ακυρους ψηφους απεδειξε την ιδιοτητα της και σημερα ψηφιζει τον foreverfrek που ειναι αρκετα ικανος πολιτης..τιποτα αλλο θελετε; Επισης μου φαινεται λιγο μετριοπαθης και είναι ή πορνη ή διεφθαρμενη!!! Επειδη ομως η Drama μου φαινεται αρκετα ουδετερη και μια ψηφιζει εναν μια αλλον για δολοφονος αρχιζει και δεν μου κανει ουτε για πολιτης καθως κρυβει σιγουρα κατι!!!Οποτε πιο πιθανον ειναι η elena να ειναι διεφθαρμενη και η Drama πορνη παρα το αντιθετο!!

Απο δολοφονους προτιμω να το ψαξω λιγο ακομη γιατι δεν ειμαι σιγουρος για τιποτα!!!

Επισης επειδη εχω 3 καρτες και οι 2 ειναι για ψηφοφορια και την αλλη την θεωρω για την ωρα αναγκαια θα χρησιμοποιησω για πρωτη φορα καρτα ετσι για σπασιμο!!!

images.jpeg

Θελω η ψηφος της _elenas_ προς τον foreverfreak να διαγραφτει καθως ειναι ψηφος απο δολοφονο σε πολιτη και επισης θα μπορουσε καλλιστα να ψηφισει καποιον πιο υποπτο παρα εναν καλο πολιτη και να δωσει στοχο!!!Η καρτα παιχτηκε για να την ξεφορτωθω αλλα παιχτηκε δικαια!!!!

Επίσης ψηφίζω την _elena_!!! για λογους που προανεφερα:P
Συγνωμη για το spam:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Εχμ... καλή ΣουΕ μας θα μάθουμε ποιός δολοφονήθηκε; Εεεε; :matakia:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,710 μηνύματα.
Περιττό να πω πως οι δολοφόνοι έχουν φοβηθεί τόσο που όλοι θα ψηφίσουν φαντασμενο για να μην καρφωθούν.
Τόσο προβλέψιμοι. :P

Η ελενα αν ηταν δολοφόνος δε πιστεύω να ψήφιζε τόσο φανερά άσχετο παίκτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,407 μηνύματα.
Περιττό να πω πως οι δολοφόνοι έχουν φοβηθεί τόσο που όλοι θα ψηφίσουν φαντασμενο για να μην καρφωθούν.
Τόσο προβλέψιμοι. :P

Η ελενα αν ηταν δολοφόνος δε πιστεύω να ψήφιζε τόσο φανερά άσχετο παίκτη.
Αυτο πιστευω πως ηταν το λαθος της!!!!!!!!!!!!;) Παντως οι δολοφονοι ειναι ειλικρινα ΑΝΙΚΑΝΟΙ!!!:clapup:
Αληθεια ποιος σκοτωθηκε;:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Επειδή το έθιξε ο σπυράκος (τους ρόλους δλδ έθιξε), ο μόνος τρόπος για να μη φυγει σήμερα ο φαντασμένος, εάν είναι δολοφόνος, είναι ο διεφθαρμένος αστυνομικός να κάνει χρήση της ιδιότητάς του και να αλλάξει τις ψήφους 2 ατόμων
Γι αυτό νομίζω πως πρέπει να ψηφίσουμε όλοι τον φαντασμένο ετσι ώστε να μην υπάρχει άλλος υποψήφιος για να μπορέσει να δράσει ο διεφθαρμένος
Έτσι θα εξασφαλίσουμε τη σίγουρη αποχώρηση του φαντασμένου και με μια τυμβωρυχία θα δούμε τι παίζεται...
Επίσης αν κάτι πάει στραβά ίσως μπορέσουμε να καταλαβουμε ποιος ειναι κι ο διεφθαρμένος
Με λίγη προσοχή μπορούμε σήμερα να πετύχουμε πάρα πολλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,407 μηνύματα.
Επειδή το έθιξε ο σπυράκος (τους ρόλους δλδ έθιξε), ο μόνος τρόπος για να μη φυγει σήμερα ο φαντασμένος, εάν είναι δολοφόνος, είναι ο διεφθαρμένος αστυνομικός να κάνει χρήση της ιδιότητάς του και να αλλάξει τις ψήφους 2 ατόμων
Γι αυτό νομίζω πως πρέπει να ψηφίσουμε όλοι τον φαντασμένο ετσι ώστε να μην υπάρχει άλλος υποψήφιος για να μπορέσει να δράσει ο διεφθαρμένος
Έτσι θα εξασφαλίσουμε τη σίγουρη αποχώρηση του φαντασμένου και με μια τυμβωρυχία θα δούμε τι παίζεται...
Επίσης αν κάτι πάει στραβά ίσως μπορέσουμε να καταλαβουμε ποιος ειναι κι ο διεφθαρμένος
Με λίγη προσοχή μπορούμε σήμερα να πετύχουμε πάρα πολλά!
Θα το σκεφτω...αν και δεν πιστευω να ειναι διεφθαρμενος:hmm:Τον εχω για δολοφονακι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
O fanta σιγά και έχει ρόλο. Έτσι παίζει ο φάντα όταν έχει καλό ρολάκι? Χα! Καλά.

Επίσης για να μην αρχίζετε και λέτε "ω δεν απάντησε στα προηγούμενα,δεν ήρθε χθές να ψηφίσει",λέω ότι θα κάνω ποστ όποτε προλάβω και θα απαντήσω από την αρχή σε μερικές ερωτήσεις που μου έκαναν. π.χ. στην Phoebe και σε μερικές ακόμα.
Θα προσπαθήσω να πώ μερικά λόγια και για κάθε έναν που έχει μείνει στο παιχνίδι ξεχωριστά,αν προλάβω.
Δηλαδη τι πιστεύεις για τον φάντα; δεν καταλαβα
Εχμ... καλή ΣουΕ μας θα μάθουμε ποιός δολοφονήθηκε; Εεεε; :matakia:
στις 3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,363 μηνύματα.
Ναι, είναι καλή ώρα να μάθουμε το τι παίζει με την δολοφονία...

Επίσης, σκέψεις παρόμοιες με της Έλενας για τον φρικ έχω κάνει κι εγώ... Αλλά μου φαίνεται υπερβολικά απερίσκεπτο να έχει παίξει καταλυτικό ρόλο σε 2 αποχωρήσεις δολοφόνων... Βέβαια, ένας δολοφόνος στον οποίο οι πολίτες έχουν απόλυτη εμπιστοσύνη είναι πιο επικίνδυνος κι από 6... Και δεδομένου ότι είμαι πεποισμένος πώς κάποιο λάκο έχει η φάβα, δεν μπορώ να εμπιστευθώ κανέναν σ' αυτό το παιχνίδι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,407 μηνύματα.
Δηλαδη τι πιστεύεις για τον φάντα; δεν καταλαβα

στις 3
Aαα ωραια τις 3 ;)

Δεν ξερω παιδια..νευριασα λιγο με την Ελενα και παρασυρθηκα και την ψηφισα..αλλα αν ο fanta ειναι δολοφονος τοτε θα βγει και δεν θα υπαρχει και τοσος κινδυνος.Αν ομως ειναι διεφθαρμενος τοτε και να γινει καμια στραβη και να μεινει υπαρχει και αυριο μερα !!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Αν θέλετε να βγει σιγουρακι δολοφόνος σήμερα ΔΙΩΞΤΕ ΤΟΝ ΦΑΝΤΑ.

ισως να δολοφονηθώ σημερα οπότε κάντε το μου σα χάρη εμπιστευτείτε μεεε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.

Στις 3; Πότε άλλαξε; Δεν θα προλάβω δλδ ε; Πφφφφ

Ναι, είναι καλή ώρα να μάθουμε το τι παίζει με την δολοφονία...

Επίσης, σκέψεις παρόμοιες με της Έλενας για τον φρικ έχω κάνει κι εγώ... Αλλά μου φαίνεται υπερβολικά απερίσκεπτο να έχει παίξει καταλυτικό ρόλο σε 2 αποχωρήσεις δολοφόνων... Βέβαια, ένας δολοφόνος στον οποίο οι πολίτες έχουν απόλυτη εμπιστοσύνη είναι πιο επικίνδυνος κι από 6... Και δεδομένου ότι είμαι πεποισμένος πώς κάποιο λάκο έχει η φάβα, δεν μπορώ να εμπιστευθώ κανέναν σ' αυτό το παιχνίδι...

Και εγώ το έχω σκεφτεί αυτό, αλλά εκτός από τον foreverfreak υπάρχει και ο Catalyst που ήταν από την αρχή σούπερ- ντούπερ σίγουρος για την maria775m! Μην ξεχνάμε, νομίζω το είχε πει πιο παλιά ο fantasmenos σε άλλο παιχνίδι, ο καλύτερος τρόπος να κερδίσεις την εμπιστοσύνη των πολιτών είναι να κατηγορήσεις έναν συνδολοφόνο σου και να βγεις εσύ ο σωτήρας! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,407 μηνύματα.
Αν θέλετε να βγει σιγουρακι δολοφόνος σήμερα ΔΙΩΞΤΕ ΤΟΝ ΦΑΝΤΑ.

ισως να δολοφονηθώ σημερα οπότε κάντε το μου σα χάρη εμπιστευτείτε μεεε!
Για τον Τασο ρε γαμωτοο!!! ΨΗΦΙΖΩ FANTASMENO!!Ειδη τον θεωρω υποπτο αλλα για χαρη του Τασου και επειδη του εχω εμπιστοσυνη αντε να βγει μια ωρα αργοτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,363 μηνύματα.
Και εγώ το έχω σκεφτεί αυτό, αλλά εκτός από τον foreverfreak υπάρχει και ο Catalyst που ήταν από την αρχή σούπερ- ντούπερ σίγουρος για την maria775m! Μην ξεχνάμε, νομίζω το είχε πει πιο παλιά ο fantasmenos σε άλλο παιχνίδι, ο καλύτερος τρόπος να κερδίσεις την εμπιστοσύνη των πολιτών είναι να κατηγορήσεις έναν συνδολοφόνο σου και να βγεις εσύ ο σωτήρας! ;)

Ναι, αυτά έχω υπ' όψιν μου... Αλλά από έναν, σε 3;;; Πάει πάρα πολύ... Εκτός κι αν είναι σετάκι οι δύο σωτήρες και τότε την κάτσαμε...

Κι ακόμη προσπαθώ να καταλάβω τι ρόλο βαράει ο Τάσος... :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,407 μηνύματα.
Κι ακόμη προσπαθώ να καταλάβω τι ρόλο βαράει ο Τάσος... :confused:
Καλα δολοφονος εισαι!!!!!Ασε ρε που δεν εχεις καταλαβει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Κι ακόμη προσπαθώ να καταλάβω τι ρόλο βαράει ο Τάσος... :confused:

Δεν είναι δυσκολος απλά σκέψου και βασισου σε προηγουμενο ποστ. https://cnf.e-steki.gr/showpost.php?p=2917478&postcount=552
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Καλα δολοφονος εισαι!!!!!Ασε ρε που δεν εχεις καταλαβει!!

Και τότε γιατί τον δολοφόνησαν χθες;
Κι άλλο κόλπο ηταν αυτο;


Θα συμφωνησω κ εγω πως κατι δεν παει καλα
Ειτε ειναι πολυ αμπαλοι οι δολοφονοι ειτε ειναι εξαιρετικοι παιχτες
Απλα δεν γινεται μεσα σε 4 μερες ν εχουν φυγει 3 δολοφονοι κ ν εχουμε βρει και τους αλλους 3
Παρα ειναι ωραιο κ απλο για να ειναι αληθινο
Θελω πολυ ν δω τη σημερινη δολοφονια και μετα θα πω μερικα πραγματα που θελω
Εαν ζω βεβαια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
ξέρω τι έκανες πέρσι το καλοκαίρι:sly:

όχι δεν ξέρω, αλλά το είδα σε ταινία:P

σόρυ για το οφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,363 μηνύματα.
Καλα δολοφονος εισαι!!!!!Ασε ρε που δεν εχεις καταλαβει!!

Και τότε γιατί τον δολοφόνησαν χθες;
Κι άλλο κόλπο ηταν αυτο;

Σπυράκο αγόρι μου σκέφτεσαι πριν ανοίξεις το στόμα σου;; Αποφάσισες ότι είμαι κι εγώ δολοφόνος... Δηλαδή, οι δολοφόνοι έχουν αφήσει 3 μέλη τους να ψηφιστούν, για την ακρίβεια σύμφωνα με το δικό σου σκεπτικό είναι και ο φάντα δολοφόνος άρα 4 και σκότωσαν το 1;; Αν επεκτείνουμε την λογική σου, μπορούμε να υποθέσουμε κι ότι η Ριρίκα ήξερε κάτι που σκότωσε την λαβ, η οποία επανέφερε εμένα, άρα είναι κι αυτή δολοφόνος, ε;;

Δεν είναι λίγο υπερβολικά, τα τόσα κόλπα από την αρχή του παιχνιδιού;;;

Δεν είναι δυσκολος απλά σκέψου και βασισου σε προηγουμενο ποστ. https://cnf.e-steki.gr/showpost.php?p=2917478&postcount=552


Ναι οκ, ξέρω... Υποτίθεται ότι είσαι ο ντετέκτιβ, το αν είσαι πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top