Παλέρμο #35 - Xtreme Xmas Edition!

Ποιος θέλετε να φύγει από το παιχνίδι;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 14)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cr 7

Δραστήριο μέλος

Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Δεν μπορω να σχηματισω γνωμη για εσενα!!Αλλα δεν το κρινεις σημαντικο το θεμα...τοτε γιατι συμμετεχεις;Συγκεντρωσουυ

όταν λέω ΘΕΜΑ εννοώ γενικώς τα σχόλια του palermo το palermo σαν παιχνίδι μου αρέσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
όταν λέω ΘΕΜΑ εννοώ γενικώς τα σχόλια του palermo το palermo σαν παιχνίδι μου αρέσει

Και εγω αυτο π εννοεις καταλαβα!!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Σε βλεπω αγχωμενη,περιεργη και σε λιγο θα ξεσπασεις και θα αρχισεις να κατηγορεις πολλους!!!Ηρεμησε και μην καρφωνεσαι:P
Omg. Καρφώνομαι για ποιο πράγμα; :confused:
Τεσπα, οκ. Πιστεύω ότι είμαι ευχάριστη παρουσία για όλη την πόλη του Παλέρμου.;)
Και αυτό θα αποδειχτεί στο τέλος. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Πφφφφ ο μπαμπάκας είχε δουλίτσες και δεν μπορούσε να μπει. Λοιπόν ψηφίζω Πατρεύς, είναι δολοφόνος

Οπως η Χαρουλιτα..ειστε συννενοημενοιι να πατε με τα νερα των καλωνν.ΕΓΩ ΜΙΛΑΩ ΑΛΛΑ ΠΟΙΟς ΑΚΟΥΕΙΙΙ;

Omg. Καρφώνομαι για ποιο πράγμα; :confused:
Τεσπα, οκ. Πιστεύω ότι είμαι ευχάριστη παρουσία για όλη την πόλη του Παλέρμου.;)
Και αυτό θα αποδειχτεί στο τέλος. ^^

Οντως!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Και επειδή με έχετε κατηγορήσει πολλοί για τα post μου είναι επειδή:1.έχω αρκετές υποχρεώσεις 2.παρακολουθώ το θέμα απλώς δεν το κρίνω σημαντικό να γράψω 3.δεν έχω συνηθίσει να γράφω συχνά

ελπίζω να σας κάλειψα

Αντιφάσκεις φίλε μου
Έχεις αρκετές υποχρεώσεις και παρακολουθείς το θέμα
Πώς γίνεται να τα κάνεις και τα δύο;
Το εχω αρκετές υποχρεώσεις δεν είναι δικαιολογία για να μη γράφεις απ τη στιγμή που είσαι ον και διαβάζεις τι γράφεται

Επίσης για ποιό λόγο δεν κρίνεις σημαντικό να γράψεις;
Είμαστε σε μια κρίσιμη στιγμή του παιχνιδίου, έχουν φύγει 2 δολοφόνοι, έχουμε αρκετά στοιχεία για να κατηγορήσουμε κι άλλους
Εσύ λοιπόν γιατί απαξιώνεις το παιχνίδι;
Μήπως είσαι δολοφόνος και φοβάσαι μην κάνεις κανένα λάθος;
Μήπως δε θέλεις να κινήσεις υποψίες;
Φέρεσαι πολύ περίεργα και νομίζω φαίνεται...

ΥΓ. Αν δεν κρίνεις σημαντικό να γράφεις τότε ας μη δήλωνες συμμετοχή στο παιχνίδι
Εδώ ψηφίζουμε και προσπαθούμε μέσω του διαλόγου να βρούμε τους ενόχους
Συνήθως αιτιολογούμε μέχρι αηδίας
Αν δε θες να το κάνεις, παραιτήσου και μη συνεχίσεις να καταστρέφεις τις προσπάθειες αυτών που προσπαθούν να ξεσκεπάσουν τους δολοφόνους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Οπως η Χαρουλιτα..ειστε συννενοημενοιι να πατε με τα νερα των καλωνν.ΕΓΩ ΜΙΛΑΩ ΑΛΛΑ ΠΟΙΟς ΑΚΟΥΕΙΙΙ;



Οντως!!

Τι εννοάς. Γιατί να πάω με τα νερά κάποιου; Τον Πατρευς τον ψηφίζω γιατί θεωρώ ότι είναι κιλλερ, όχι για να γίνω αρεστός σε κάποιους. Πρόσεξε τι λες σε παρακαλώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
fantasmene, τι έχεις να πείς για όσα έχουν γίνει; Ποιους άλλους θεωρείς ύποπτους; Τι έχεις να απαντήσεις στις κατηγορίες εναντίον σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
fantasmene, τι έχεις να πείς για όσα έχουν γίνει; Ποιους άλλους θεωρείς ύποπτους; Τι έχεις να απαντήσεις στις κατηγορίες εναντίον σου;

κι εγω θελω να απαντησει σε αυτο...

Φαντασμενε στην αρχη του παιχνιδιου ΓΙΑΤΙ η χιμελα δε σχολιασε τα ποστς σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
fantasmene, τι έχεις να πείς για όσα έχουν γίνει; Ποιους άλλους θεωρείς ύποπτους; Τι έχεις να απαντήσεις στις κατηγορίες εναντίον σου;

Δηλώνω αθώος κύριες δικαστά. Κύριοι ένορκοι, αξιοσέβαστο δικαστήριο, μάλλον κάποιοι έχουν παίξει τις κάρτες τους ύπουλα και με κατηγόρησαν. Δυστυχώς δεν μπόρεσα να διαβάσω τις σελίδες μιας και είχα μπίζνες τις τελευταίες μέρες.

Πες μου όμως, γιατί με κατηγορούν σε αυτό το παλέρμο (συνηθισμένα τα βουνά από τα χιόνια να με βγάζουν από την αρχή)

@τασούλης
Σαν δικηγόρος του "δολοφόνου" καλό θα ήταν να με ρωτάς κάτι σοβαρότερο και να μην παίζουμε την δίκη στον Σκάι... Μου είναι αδιάφορο τι κάνει η Χιμέλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Δε νομιζω πως σου ειναι ΤΟΣΟ αδιαφορο.. δε νομιζω..νομιζω χρησιμοποιεις ως κατηγορια οτι θελουν να σε βγαλουν απο την αρχη ετσι ωστε να προστατευτεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Δε νομιζω πως σου ειναι ΤΟΣΟ αδιαφορο.. δε νομιζω..νομιζω χρησιμοποιεις ως κατηγορια οτι θελουν να σε βγαλουν απο την αρχη ετσι ωστε να προστατευτεις

Τασούλη δεν προσπαθώ να προστατευτώ. Είχα δουλίτσα τις τελευταίες μέρες και μερικοί το εκμεταλλεύτηκαν και μάλλον με έθαψαν καλά. Μου είναι ΠΟΛΥ αδιάφορο, ειδικά τη στιγμή που είναι εκτός και δεν θα επανέλθει στο παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Δηλώνω αθώος κύριες δικαστά. Κύριοι ένορκοι, αξιοσέβαστο δικαστήριο, μάλλον κάποιοι έχουν παίξει τις κάρτες τους ύπουλα και με κατηγόρησαν. Δυστυχώς δεν μπόρεσα να διαβάσω τις σελίδες μιας και είχα μπίζνες τις τελευταίες μέρες.

Πες μου όμως, γιατί με κατηγορούν σε αυτό το παλέρμο (συνηθισμένα τα βουνά από τα χιόνια να με βγάζουν από την αρχή)
Δουλειά δεν είχε ο διάολος και ζύγιζε τα καλαμπαλίκια του.
Όσο ύποπτο θεωρούσε η Μαρία που της έδωσα διπλή ψήφο στον πρώτο γύρο, άλλο τόσο περίεργο θεωρώ εγώ το ότι έπαιξε κάρτα για να σε φέρει ξανά στο παιχνίδι, χωρίς συγκεκριμένο λόγο...και, διάολε, δε μου το βγάζεις απ' το μυαλό ότι είσαι κι εσύ μέρος αυτού του περίεργου σκηνικού.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Δουλειά δεν είχε ο διάολος και ζύγιζε τα καλαμπαλίκια του.
Όσο ύποπτο θεωρούσε η Μαρία που της έδωσα διπλή ψήφο στον πρώτο γύρο, άλλο τόσο περίεργο θεωρώ εγώ το ότι έπαιξε κάρτα για να σε φέρει ξανά στο παιχνίδι, χωρίς συγκεκριμένο λόγο...και, διάολε, δε μου το βγάζεις απ' το μυαλό ότι είσαι κι εσύ μέρος αυτού του περίεργου σκηνικού.:D

Αυτό όντως δεν μπορώ να το εξηγήσω.

Πως φάνηκε ότι η Μαρία είναι δολοφόνος; Χρησιμοποίησε κανείς κάρτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Λοιπόν ήρθε η ώρα να κάνω και την τελευταία μου προσπάθεια για να σωθώ
Είπαμε οι κάρτες είναι για να παίζονται
Ενεργοποιω την καρτα μου επιπλεον ψηφος για να δωσω ακομη μια ψηφο στην χαρουλιτα


Βγαινω απ το στεκι
Παω να διαβασω γιατί δεν με παίρνει να μείνω πίσω στα διαβάσματα
Θα έρθω γύρω στις 20.00 για να δω την αποχώρηση
Ελπιζω να μη με διώξετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Αυτό όντως δεν μπορώ να το εξηγήσω.

Πως φάνηκε ότι η Μαρία είναι δολοφόνος; Χρησιμοποίησε κανείς κάρτα;
Έλα τώρααα, αν είσαι δολοφόνος θα ξέρεις, δε μπορεί.:whistle:

(Κάρτα Τυμβωρυχία => η Μαρία ήταν δολοφόνος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Έλα τώρααα, αν είσαι δολοφόνος θα ξέρεις, δε μπορεί.:whistle:

(Κάρτα Τυμβωρυχία => η Μαρία ήταν δολοφόνος)

Το ανακοίνωσε η ΣΕ ή παίχτης που του το είχε ανακοινώσει η ΣΕ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Η ΣΕ το ανακοίνωσε. Δεν νομίζω να σε πάρει πολύ ώρα να μελετήσεις λίγο τις προηγούμενες σελίδες.
Εκτός κι αν έχεις καλή πηγή ενημέρωσης, τους συνδολοφόνους σου. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Το ανακοίνωσε η ΣΕ ή παίχτης που του το είχε ανακοινώσει η ΣΕ?
fanta αυτά είναι στους κανόνες. Με αυτήν την κάρτα αποκαλύπτεται πλήρως η ταυτότητα του παίκτη.

Αν ενδιαφέρεσαι πραγματικά για την εύρεση των δολοφόνων, παίξε, αλλιώς σκάψε λάκκο και χώσου μέσα από μόνος σου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Τασούλη δεν προσπαθώ να προστατευτώ. Είχα δουλίτσα τις τελευταίες μέρες και μερικοί το εκμεταλλεύτηκαν και μάλλον με έθαψαν καλά. Μου είναι ΠΟΛΥ αδιάφορο, ειδικά τη στιγμή που είναι εκτός και δεν θα επανέλθει στο παιχνίδι.
Δεν το εκμεταλλευτηκε κανεις. Και αν αυριο δολοφονηθω να κατηγορησετε το Φαντα.
Η ΣΕ το ανακοίνωσε. Δεν νομίζω να σε πάρει πολύ ώρα να μελετήσεις λίγο τις προηγούμενες σελίδες.
Εκτός κι αν έχει καλή πηγή ενημέρωσης, τους συνδολοφόνους σου. ^^
Χώσε ντραμα χωσε.. Αλλά αφου βγηκε η Χιμελα και η Μαρια τι να κανει τωρα αυτος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top