Παλέρμο #33 - The Game

Ποιός θα είναι ο πιο αδύναμος κρίκος;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
εγω πιστευω οτι ειναι ο φορεβερ δολοφονος και ο ντεμολοτζικ σεριαλ κιλερ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Ρε παιδιά θα με τρελάνετε!Tι z0itCa ? Έχει μαζέψει 6 ψήφους και κανένας δεν προσπάθησε να την σώσει.Δεν σας βάζει λίγο σε σκέψεις; Σιγά μην την άφηναν οι συνδολοφόνοι της τόσο εύκολα.
Όσο για τον φρικ,και εγώ τον υποψιαζόμουν για δολοφόνο. :hmm:
Για μένα ύποπτος είναι o bluestas,καθώς δύο φορές ψήφισε πολίτη και,αν δεν κάνω λάθος,ο Τασος στο τελευταίο μήνυμα του προσπαθούσε να τον βγάλει αθώο. Και για μένα ο Τάσος είναι ένας απο τους δολοφόνους. Οπότε η ψήφος μου πάει στον Bluestas.
Μήπως οι δολοφόνοι περιμένουν τελευταία στιγμή να τη σώσουν?Κι εσύ τώρα βλέποντας την ψηφοφορία αυτό μπορεί να κάνεις. :hmm:
Τον focko ψήφιζα συνέχεια που ήταν αθώος , αλλά τι να έκανα με όσα μου έλεγε?Και γι' αυτό τον δολοφόνησαν σήμερα , για να πέσουν τα βλέμματα πάνω μου !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
αααααα ε πες το ρε ντεμ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33

1. blue_butterfly - z0itCa
2. bluestas95 - z0itCa
3. Demlogic - z0itCa
4. JaneWin - Bluestas
5. jj! - z0itCa
6. maria_lulu - z0itCa
7. soter
8. toi_toi
9. tsarachaf
10. z0itCa
11. Rinaking - z0itCa


Ψήφοι
6 z0itCa
1 blue_butterfly (η 1 από foreverfreak)
2 bluestas95 (η μια από focko)


Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1 #2
tsarachaf: #1 #2
foreverfreak: #1

Αποχωρήσεις
1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
3. Alchemist - Δολοφονία - 02/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
4. Εcon - Ψηφοφορία - 02/08/2011 - Πολίτης
5. Εupatridis - Aπουσίες - 02/08/2011- Πολίτης με Κενή Ιδιότητα
6. vaios13 – Δολοφονία – 03/08/2011 – Πολίτης
7. Elena Kr – Δολοφονία από Κηνυγό – 03/08/2011 – Πολίτης
8. petropoulos4355 - Δολοφονία από Serial Killer - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
9. Τασος97 - Ψηφοφορία - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
10. dannaros - Δολοφονία - 04/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
11. MAYROULIS - Ψηφοφορία - 04/08/2011 - Πολίτης
12. fockos - Δολοφονία - 05/08/2011- Πολίτης
13. foreverfreak - Δολοφονία από Serial Killer - 05/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα

Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P
Tρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Ναι ρε συ. Εγώ μόνη μου,προσπαθώ να την σώσω. Χαζή είμαι; Αν δεν είμαι σίγουρη για την αθωότητα της,ούτε καν θα προσπαθούσα. Απλά το γεγονός ότι ο φρικ είναι πιθανότατα δολοφόνος. [δεν είμαι η μόνη που το πιστεύει,φαίνεται] και κατηγορεί την z0itCa. Ενα στοιχείο για την αθωότητά της. Συν το ότι έχει 6 ψήφους,οι άλλοι 2 έχουν από έναν. Αν ήταν δολοφόνος δεν πιστεύω να την άφηναν έτσι.
Αυτά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
θα προσπαθουσα να συμφωνησω ρε τζειν αλλα θα μας βγαλουν δολοφονους οποτε κατηγορησετον μονη σου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Ναι ρε συ. Εγώ μόνη μου,προσπαθώ να την σώσω. Χαζή είμαι; Αν δεν είμαι σίγουρη για την αθωότητα της,ούτε καν θα προσπαθούσα. Απλά το γεγονός ότι ο φρικ είναι πιθανότατα δολοφόνος. [δεν είμαι η μόνη που το πιστεύει,φαίνεται] και κατηγορεί την z0itCa. Ενα στοιχείο για την αθωότητά της. Συν το ότι έχει 6 ψήφους,οι άλλοι 2 έχουν από έναν. Αν ήταν δολοφόνος δεν πιστεύω να την άφηναν έτσι.
Αυτά :P
Ο freak πιθανόν να μπλοφάρει !Αρχικά , κατηγόρησε τη Z0itCa , αλλά παρ' όλ' αυτά ψήφισε blue_butterfly. :confused:
Ούτε εγώ πιστεύω ότι θα μείνει έτσι η ψηφοφορία κι ότι εγώ ή και κάποιος άλλος θα πάρουμε ψήφους.(Ίσως έχουν μειωθεί και οι δολοφόνοι στο παιχνίδι. :worry:)
θα προσπαθουσα να συμφωνησω ρε τζειν αλλα θα μας βγαλουν δολοφονους οποτε κατηγορησετον μονη σου! :P
Εσύ δεν είχες συμφωνήσει για τη Zoitca? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Ο freak πιθανόν να μπλοφάρει !Αρχικά , κατηγόρησε τη Z0itCa , αλλά παρ' όλ' αυτά ψήφισε blue_butterfly. :confused:
Ούτε εγώ πιστεύω ότι θα μείνει έτσι η ψηφοφορία κι ότι εγώ ή και κάποιος άλλος θα πάρουμε ψήφους.(Ίσως έχουν μειωθεί και οι δολοφόνοι στο παιχνίδι. :worry:)

Την οποία την z0itCa θα την ψήφιζε την Δευτέρα. :P
Πως θα τους πάρει; Αφού όλοι ακολουθείτε αυτό το κύμα που δημιουργήθηκε εναντίον της Ζωής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Εσύ δεν είχες συμφωνήσει για τη Zoitca? :P

ναι αλλα δεν ειχα συμφωνησει με την αθωοτητα σου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Την οποία την z0itCa θα την ψήφιζε την Δευτέρα. :P
Πως θα τους πάρει; Αφού όλοι ακολουθείτε αυτό το κύμα που δημιουργήθηκε εναντίον της Ζωής.
Εγώ συμφωνώ με αυτό το κύμα και εκτός απ' τα λεγόμενα της Rinaking , έγραψα έναν επιπρόσθετο λόγο που τη θεωρώ ένοχη.
O foreverfreak πιστεύω ότι είπε πως θα την ψήφιζε τη Δευτέρα για να φύγει ακόμη ένας πολίτης σήμερα και οι δολοφόνοι να έχουν το πάνω χέρι.
ναι αλλα δεν ειχα συμφωνησει με την αθωοτητα σου!:)
Όταν λέω εγώ ότι αναμένονται ανατροπές στην ψηφοφορία. :whistle:
Βασικά , πώς γίνεται να θεωρείς τη z0itca ένοχη κι μένα μαζί που την ψήφισα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Τράλαλαλα. :popcorn:
Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33

1. blue_butterfly - z0itCa
2. bluestas95 - z0itCa
3. Demlogic - z0itCa
4. JaneWin - Bluestas
5. jj! - z0itCa
6. maria_lulu - z0itCa
7. soter - z0itCa
8. toi_toi - z0itCa
9. tsarachaf
10. z0itCa - bluestas95
11. Rinaking - z0itCa


Ψήφοι
8 z0itCa
3 bluestas95 (η 1 από focko)
1 blue_butterfly (η 1 από foreverfreak)



Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1 #2
tsarachaf: #1 #2
foreverfreak: #1

Αποχωρήσεις
1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
3. Alchemist - Δολοφονία - 02/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
4. Εcon - Ψηφοφορία - 02/08/2011 - Πολίτης
5. Εupatridis - Aπουσίες - 02/08/2011- Πολίτης με Κενή Ιδιότητα
6. vaios13 – Δολοφονία – 03/08/2011 – Πολίτης
7. Elena Kr – Δολοφονία από Κηνυγό – 03/08/2011 – Πολίτης
8. petropoulos4355 - Δολοφονία από Serial Killer - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
9. Τασος97 - Ψηφοφορία - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
10. dannaros - Δολοφονία - 04/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
11. MAYROULIS - Ψηφοφορία - 04/08/2011 - Πολίτης
12. fockos - Δολοφονία - 05/08/2011- Πολίτης
13. foreverfreak - Δολοφονία από Serial Killer - 05/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα

Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P
Tρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά!:)

Σήμερα είχα μια πολύ δύσκολη μέρα και κατά πάσα πιθανότητα δεν έχω το περιθώριο να κάτσω πολύ στον υπολογιστή.
Πραγματικά δεν μπορώ να πω ότι η δολοφονία του foreverfreak από τον ΣΚ ήταν μεγάλη έκπληξη. Πίστευα ότι αργά ή γρήγορα θα τον στόχευε γιατί είναι δυνατός και έξυπνος παίκτης - και αυτό αποδεικνύεται από το μοίρασμα των ψήφων του.
Στην χθεσινή ψηφοφορία άλλαξε κατά μου στα τελευταία λεπτά, ακριβώς, με τέτοιο τρόπο ώστε να φανεί ότι το κάνει από εμπιστοσύνη στους υπόλοιπους πολίτες. Πραγματικά πιστεύω ότι είναι δολοφόνος - και για αυτό ακριβώς το λόγο δεν με ήθελε μέσα. Όπως μέσα δεν με θέλουν και όσοι επιθυμούν να καλυφθούν πίσω από εμένα.
Έτσι λοιπόν, καρφώθηκε ο foreverfreak - και ο ΣΚ, επίσης έξυπνος παίκτης νομίζω, τον δολοφόνησε. Γιατί ποιος θα μπορούσε να είναι πιο ιδανικός εγκέφαλος δολοφόνων από τον foreverfreak?
Το καλό όμως για εμάς είναι ότι τώρα, χωρίς τον αρχηγό οι δολοφόνοι είναι περισσότερο εκτεθιμένοι και ίσως πανικόβλητοι. Για αυτό, τώρα πρέπει να κάνουμε κάτι, όσο έχουμε χρόνο...

Ακόμη κάτι πολύ περίεργο είναι ο bluestas - που δεν ξέρω αν είναι τσιράκι ή δολοφόνος. Καλύφθηκε πάρα πολύ όμορφα χθες. Με την υποστήριξή του σε εμένα, με κατέστησε ένοχη! Γιατί βγήκε ένας πολίτης και αυτόματα θεωρήθηκα εγώ δολοφόνος. Τι θα μπορούσε να είναι καλύτερη κάλυψη από αυτό? :/
Αλλά δεν είμαι ένοχη, είμαι ΠΟΛΙΤΗΣ και αυτό δεν θα σταματήσω να το λέω!
Και πότε δεν είπα ότι ήμουν σίγουρη για την ενοχή του Μαυρούλη. Το μόνο που είπα, και μπορείτε να το ψάξετε, είναι ότι αν έβγαινε σε μέρα αποκάλυψης και μαθαίναμε βέβαια την ταυτότητά του, τότε οι πολίτες θα καταλάβαιναν πολλά. Και εγώ έχω βγάλει τα δικά μου συμπεράσματα - που επιβεβαιώθηκαν από την δολοφονία του foreverfreak.

Αυτό που βλέπω εγώ είναι πολίτες που διαφωνούμε και είμαστε μπερδεμένοι - το ιδανικό σκηνικό για τους δολοφόνους.
Ακόμη κάτι, είναι ότι είμαι ανοικτή και βάλλομαι από παντού έτσι, στα ξαφνικά. Είμαι μόνη μου, όπως θα ήταν κάθε αθώος πολίτης στη θέση μου!
Εγώ δεν κατηγορώ κανέναν γιατί και εγώ η ίδια μπερδεύτηκα αρκετές φορές στα παιχνίδια. Απλά σας ζητώ κάτι πολύ απλό. Να αναθεωρήσετε, να καταλάβετε και εσείς ότι δεν είμαι ένοχη και ότι απλά θέλω το παιχνίδι να λήξει υπέρ μας, υπέρ των πολιτών!
Σας εμπιστεύομαι και θέλω να πιστεύω ότι οι ψήφοι σας δεν θα στοχεύουν ξανά εμένα γιατί είμαι αθώα!

Εγώ, μιας και ο foreverfreak είναι εκτός, δίνω την ψήφο μου στον αμέσως επόμενο:
bluestas95

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
λοιπόν εγώ θα εμπιστευτώ τα λεγόμενα της rinaking για την ζωή. :)
καλό το σεντόνη της ζωής αλλά δεν νομίζω να έπεισε και δεν νομίζω κιόλας πως ο bluestas έχει σχέση με τους δολοφόνους! είμαι αρκετά σίγουρος γι αυτό. επομένως η ψήφος μου πάει στη z0itCa
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Ακόμη κάτι πολύ περίεργο είναι ο bluestas - που δεν ξέρω αν είναι τσιράκι ή δολοφόνος. Καλύφθηκε πάρα πολύ όμορφα χθες. Με την υποστήριξή του σε εμένα, με κατέστησε ένοχη! Γιατί βγήκε ένας πολίτης και αυτόματα θεωρήθηκα εγώ δολοφόνος. Τι θα μπορούσε να είναι καλύτερη κάλυψη από αυτό? :/
Αλλά δεν είμαι ένοχη, είμαι ΠΟΛΙΤΗΣ και αυτό δεν θα σταματήσω να το λέω!
Μου έκανε μεγάλη εντύπωση το γεγονός ότι αντί ο Μαυρούλης να ψηφίσει τον focko και να πάει ισοβαθμία , ψήφισε εσένα.Τότε , υποπτεύθηκα αμέσως ότι ο Μαυρούλης είναι κατά πάσα πιθανότητα δολοφόνος και ψήφισε εσένα τελευταία στιγμή για να φύγεις.Όμως , ο Μαυρούλης βγήκε αθώος τελικά!

Δε θεωρήθηκες αυτόματα δολοφόνος.Η Rinaking έχει κάνει ολόκληρα σεντόνια για να εξηγήσει το λόγο που σε θεωρεί ένοχη.Κι εγώ ακόμα χτες έγραψα πως μου έκανε εντύπωση στον πρώτο γύρο που μου πέταξες σπόντα για να με κατηγορήσεις και ύστερα απ' την απάντηση που δεν ξαναμίλησες για να μην εκτεθείς.Πάντως , απ' ότι βλέπω , δε μπήκες στον κόπο να μας απαντήσεις. ;)

Το να λες ότι είσαι πολίτης είναι κάτι πολύ κλασικό σ' αυτό το παιχνίδι και δεν περνά απαρατήρητο.
Επίσης , το βρίσκω λογικό να υποστηρίζεις ότι ο freak είναι δολοφόνος για να καλύψεις τη συνεργασία σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Ναι ρε συ. Εγώ μόνη μου,προσπαθώ να την σώσω. Χαζή είμαι; Αν δεν είμαι σίγουρη για την αθωότητα της,ούτε καν θα προσπαθούσα. Απλά το γεγονός ότι ο φρικ είναι πιθανότατα δολοφόνος. [δεν είμαι η μόνη που το πιστεύει,φαίνεται] και κατηγορεί την z0itCa. Ενα στοιχείο για την αθωότητά της. Συν το ότι έχει 6 ψήφους,οι άλλοι 2 έχουν από έναν. Αν ήταν δολοφόνος δεν πιστεύω να την άφηναν έτσι.
Αυτά
μα janewin έχουν μείνει 3 δολοφόνοι στο παιχνίδι [τώρα που έφυγε ο φρικ 2]... και να θέλουν δεν μπορούν να αλλάξουν τα δεδομένα και να σώσουν την ζωή... είναι χαμένη από χέρι. συγκεκριμένα είναι η ζωή και άλλος ένας... τι θα κάνουν για να την σώσουν? θα μπλοφάρουν !!

θα προσπαθουσα να συμφωνησω ρε τζειν αλλα θα μας βγαλουν δολοφονους οποτε κατηγορησετον μονη σου!
μα έχουμε το πάνω χέρι... στηριζόμαστε σε αποδείξεις... μην ακούτε συναισθηματόλογα

Ο freak πιθανόν να μπλοφάρει !Αρχικά , κατηγόρησε τη Z0itCa , αλλά παρ' όλ' αυτά ψήφισε blue_butterfly.
Ούτε εγώ πιστεύω ότι θα μείνει έτσι η ψηφοφορία κι ότι εγώ ή και κάποιος άλλος θα πάρουμε ψήφους.(Ίσως έχουν μειωθεί και οι δολοφόνοι στο παιχνίδι. )

Εσύ δεν είχες συμφωνήσει για τη Zoitca?

ΑΚΡΙΒΩΣ !!!!!! αυτό είπα και εγώ!!

Εγώ συμφωνώ με αυτό το κύμα και εκτός απ' τα λεγόμενα της Rinaking , έγραψα έναν επιπρόσθετο λόγο που τη θεωρώ ένοχη.
O foreverfreak πιστεύω ότι είπε πως θα την ψήφιζε τη Δευτέρα για να φύγει ακόμη ένας πολίτης σήμερα και οι δολοφόνοι να έχουν το πάνω χέρι.

Όταν λέω εγώ ότι αναμένονται ανατροπές στην ψηφοφορία.
Βασικά , πώς γίνεται να θεωρείς τη z0itca ένοχη κι μένα μαζί που την ψήφισα?

ΑΚΡΙΒΩΣ και πάλι... για να κερδίσουν χρόνο. ΔΥΟ ξεκαρφώματα μαζί με το από πάνω

Καλησπέρα παιδιά!

Σήμερα είχα μια πολύ δύσκολη μέρα και κατά πάσα πιθανότητα δεν έχω το περιθώριο να κάτσω πολύ στον υπολογιστή.
Πραγματικά δεν μπορώ να πω ότι η δολοφονία του foreverfreak από τον ΣΚ ήταν μεγάλη έκπληξη. Πίστευα ότι αργά ή γρήγορα θα τον στόχευε γιατί είναι δυνατός και έξυπνος παίκτης - και αυτό αποδεικνύεται από το μοίρασμα των ψήφων του.
Στην χθεσινή ψηφοφορία άλλαξε κατά μου στα τελευταία λεπτά, ακριβώς, με τέτοιο τρόπο ώστε να φανεί ότι το κάνει από εμπιστοσύνη στους υπόλοιπους πολίτες. Πραγματικά πιστεύω ότι είναι δολοφόνος - και για αυτό ακριβώς το λόγο δεν με ήθελε μέσα. Όπως μέσα δεν με θέλουν και όσοι επιθυμούν να καλυφθούν πίσω από εμένα.
Έτσι λοιπόν, καρφώθηκε ο foreverfreak - και ο ΣΚ, επίσης έξυπνος παίκτης νομίζω, τον δολοφόνησε. Γιατί ποιος θα μπορούσε να είναι πιο ιδανικός εγκέφαλος δολοφόνων από τον foreverfreak?
Το καλό όμως για εμάς είναι ότι τώρα, χωρίς τον αρχηγό οι δολοφόνοι είναι περισσότερο εκτεθιμένοι και ίσως πανικόβλητοι. Για αυτό, τώρα πρέπει να κάνουμε κάτι, όσο έχουμε χρόνο...

Ακόμη κάτι πολύ περίεργο είναι ο bluestas - που δεν ξέρω αν είναι τσιράκι ή δολοφόνος. Καλύφθηκε πάρα πολύ όμορφα χθες. Με την υποστήριξή του σε εμένα, με κατέστησε ένοχη! Γιατί βγήκε ένας πολίτης και αυτόματα θεωρήθηκα εγώ δολοφόνος. Τι θα μπορούσε να είναι καλύτερη κάλυψη από αυτό? :/
Αλλά δεν είμαι ένοχη, είμαι ΠΟΛΙΤΗΣ και αυτό δεν θα σταματήσω να το λέω!
Και πότε δεν είπα ότι ήμουν σίγουρη για την ενοχή του Μαυρούλη. Το μόνο που είπα, και μπορείτε να το ψάξετε, είναι ότι αν έβγαινε σε μέρα αποκάλυψης και μαθαίναμε βέβαια την ταυτότητά του, τότε οι πολίτες θα καταλάβαιναν πολλά. Και εγώ έχω βγάλει τα δικά μου συμπεράσματα - που επιβεβαιώθηκαν από την δολοφονία του foreverfreak.

Αυτό που βλέπω εγώ είναι πολίτες που διαφωνούμε και είμαστε μπερδεμένοι - το ιδανικό σκηνικό για τους δολοφόνους.
Ακόμη κάτι, είναι ότι είμαι ανοικτή και βάλλομαι από παντού έτσι, στα ξαφνικά. Είμαι μόνη μου, όπως θα ήταν κάθε αθώος πολίτης στη θέση μου!
Εγώ δεν κατηγορώ κανέναν γιατί και εγώ η ίδια μπερδεύτηκα αρκετές φορές στα παιχνίδια. Απλά σας ζητώ κάτι πολύ απλό. Να αναθεωρήσετε, να καταλάβετε και εσείς ότι δεν είμαι ένοχη και ότι απλά θέλω το παιχνίδι να λήξει υπέρ μας, υπέρ των πολιτών!
Σας εμπιστεύομαι και θέλω να πιστεύω ότι οι ψήφοι σας δεν θα στοχεύουν ξανά εμένα γιατί είμαι αθώα!

Εγώ, μιας και ο foreverfreak είναι εκτός, δίνω την ψήφο μου στον αμέσως επόμενο:
bluestas95
το ξέρω ότι ήταν δύσκολη. αφού έφυγε ο freak και μάλλον θα φύγεις και εσύ... οπότε θα μείνει ένα δολοφονάκι που αργά η γρήγορα θα ξεσκεπαστεί.

edit: χωρίς να έχω κάτι προσωπικό μαζί σου ζωή, αλλά μιλάς καλύτερα και από πολιτικό. Και ότι πρέπει να νικήσουμε και ότι είμαι αθώα και το ένα και το άλλο. ΑΛΛΑ ΟΧΙ χθες όταν είπες ότι καλύτερα να μείνεις ώστε να βοηθήσεις να ξεσκεπάσουμε τους δολοφόνους αποκαλύφθηκες τελείως. Πως θα βοηθήσεις όταν δεν μπαίνεις, περισσότερο από τους λοιπούς αθώους που φύγαν? Όλα αυτά που λες είναι μια μπλόφα και δεν αξίζει τον κόπο να αναλύσω άλλα μέρη του ξύλινου λόγου σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
δεν διαβασα τι γραψατε αλλα επειδη δεν εχω χρονο ψηφιζω ΖΩΗ και γω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Πως και δεν έχει κίνηση?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Πως και δεν έχει κίνηση?:worry:
Για να περάσει η ώρα μπορώ να σας πώ ιστορίες από το μυθικό Παλέρμο 32. :popcorn:

Εναλλακτικά πηγαίνετε μια βόλτα,και περάστε πάλι στις 20:00. :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Μπα λέω να κάνω καλύτερα μια βουτιά στη θάλασσα που την εχω στα 2 μέτρα και τα ξαναλέμε στις 8.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Εγώ θέλω τις ιστορίες. :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top