Παλέρμο #33 - The Game

Ποιός θα είναι ο πιο αδύναμος κρίκος;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Ε ΠΑΡΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ... άκου εκεί κύμα... demlogic είσαι ο πιο βλάκας πολίτης... συμπεριφέρεσαι σαν δολοφόνος συνέχεια... σοζ αλλά έτσι είναι. εμπιστεύεσαι αυτές που το παίζουν αθώες και όχι επιχειρήματα και ΕΓΓΥΗΣΕΙΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Η τελευταία λίστα είναι εδώ :popcorn:


Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33


1. blue_butterfly - MAUROULIS
2. bluestas95 - MAUROULIS
3. dannaros - fockos
4. Demlogic - MAUROULIS
5. fockos - z0itCa
6. foreverfreak - z0itCa
7. JaneWin - fockos
8. jj! - tsarachaf
9. maria_lulu - MAUROULIS
10. MAYROULIS - z0itCa
11. soter - JaneWin
12. toi_toi - MAUROULIS
13. tsarachaf
13. z0itCa - MAUROULIS
15. Rinaking - z0itCa

Ψήφοι
6 MAYROULIS
4 z0itCa
2 fockos
1 JaneWin

1 tsarachaf

Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1 #2
tsarachaf: #1
foreverfreak: #1

Αποχωρήσεις
1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
3. Alchemist - Δολοφονία - 02/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
4. Εcon - Ψηφοφορία - 02/08/2011 - Πολίτης
5. Εupatridis - Aπουσίες - 02/08/2011- Πολίτης με Κενή Ιδιότητα
6. vaios13 – Δολοφονία – 03/08/2011 – Πολίτης
7. Elena Kr – Δολοφονία από Κηνυγό – 03/08/2011 – Πολίτης
8. petropoulos4355 - Δολοφονία από Serial Killer - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
9. Τασος97 - Ψηφοφορία - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
10. dannaros - Δολοφονία - 04/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα

Πέμπτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P

Μη κουνιέστε, σας βλέπω. :shifty:

Τεντώστε χεράκια. Αααααχ. Καλό ε; :redface:

Και για να μη ξεχνιόμαστε...



Από τη ΣΕ με αγάπη.

Επανερχόμαστε. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Μαυρούλη, μας χαιρετάς με 6 ψήφους.

Πες μας τα τελευταία σου λόγια. :popcorn:

Ααα. Ναι, δεν σας είπα!

Ο Μαυρούλης ήταν
Πολιτάκος. :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Μαυρούλη, μας χαιρετάς με 6 ψήφους.

Πες μας τα τελευταία σου λόγια. :popcorn:

Ααα. Ναι, δεν σας είπα!

Ο Μαυρούλης ήταν
Πολιτάκος. :popcorn:

:wall: συγνωμη , νομιζω πως τον ιδιο ρολο βαραει και ο φοκος -.- , ολα ειναι ενα καλοστημενο παιχνιδι απο τους δολοφονους, και ενα ηλιθιο παιξιμο απο focko, μαυρουλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Φανερώθηκαν πολλά. Περιμένω αύριο την δολοφονία μου :( δυστυχώς .........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Λοιπον ειμαι ποσες ωρες στο internet caffe και ΠΡΕΠΕΙ να φυγω!! Παρολο που καποια γνωστη φυσιογνωμια θα συνεχισει τις θεωριες υστεριες, μετα απο το σημερινο για μενα η Rina ειναι 100% αθωα και οι: Ριρικα-Zωη sσιγουρες δολοφονοι... Μας δοθηκε η ευκαιρια να αλλαξουμε το αποτελεσμα, αλλα καποιοι δεν το εκμεταλλευτηκαν!! Λοιπον, ψηφιζω τωρα και πιθανον να ξαναμπω το Σαββατο... Ριρικα απο μενα, γιατι περα απο το γεγονος οτι ειναι ΣΙΓΟΥΡΗ δολοφονος, δε μας αφησε την πιθανοτητα ισοψηφιας!! Και δευτερα παμε για Ζωη, μιας και εχει αποκαλυψη και θα πεσουν οι μασκες... Τωρα μπορω να πεθανω ησυχος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
ΠΟΙΟ κύμα ρε ζωή? η blue_butterfly που σε υποστήριξε τελευταία στιγμή? o συνδολοφόνος σου ο freak που βρήκε ευκαιρία να αποδείξει αθωότητα εκεί που δεν κινδύνευες??? Μόνο να χρησιμοποιείς συναισθηματικά φορτισμένες λέξεις μπορείς για να θολώνεις το μυαλό των άλλων.

Τα έλεγα εγώ??? Μην κάνετε την ίδια βλακεία αύριο και διώξετε focko.... εμπιστευτείτε με... να οι αποδείξεις..... παίξτε με την λογική και όχι το συναίσθημα ότι αυτός είναι αθώος... σας κοροιδεύουν.... πλζ demlogic και bluestas και ριρίκα νικήστε για χάρη τόσων που φύγαμε.... εγώ αύριο θα δολοφονηθώ. εκτός αν θέλουν να μπλοφάρουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
:wall: συγνωμη , νομιζω πως τον ιδιο ρολο βαραει και ο φοκος -.- , ολα ειναι ενα καλοστημενο παιχνιδι απο τους δολοφονους, και ενα ηλιθιο παιξιμο απο focko, μαυρουλη
ο Fockos δε βαράει τον ίδιο ρόλο...
Δεν είδες που από εκεί ήταν πρώτος σε ψήφους κατέληξε με 2? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Λοιπον ειμαι ποσες ωρες στο internet caffe και ΠΡΕΠΕΙ να φυγω!! Παρολο που καποια γνωστη φυσιογνωμια θα συνεχισει τις θεωριες υστεριες, μετα απο το σημερινο για μενα η Rina ειναι 100% αθωα και οι: Ριρικα-Zωη sσιγουρες δολοφονοι... Μας δοθηκε η ευκαιρια να αλλαξουμε το αποτελεσμα, αλλα καποιοι δεν το εκμεταλλευτηκαν!! Λοιπον, ψηφιζω τωρα και πιθανον να ξαναμπω το Σαββατο... Ριρικα απο μενα, γιατι περα απο το γεγονος οτι ειναι ΣΙΓΟΥΡΗ δολοφονος, δε μας αφησε την πιθανοτητα ισοψηφιας!! Και δευτερα παμε για Ζωη, μιας και εχει αποκαλυψη και θα πεσουν οι μασκες... Τωρα μπορω να πεθανω ησυχος!!
δεν φταιει αυτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Λοιπον ειμαι ποσες ωρες στο internet caffe και ΠΡΕΠΕΙ να φυγω!! Παρολο που καποια γνωστη φυσιογνωμια θα συνεχισει τις θεωριες υστεριες, μετα απο το σημερινο για μενα η Rina ειναι 100% αθωα και οι: Ριρικα-Zωη sσιγουρες δολοφονοι... Μας δοθηκε η ευκαιρια να αλλαξουμε το αποτελεσμα, αλλα καποιοι δεν το εκμεταλλευτηκαν!! Λοιπον, ψηφιζω τωρα και πιθανον να ξαναμπω το Σαββατο... Ριρικα απο μενα, γιατι περα απο το γεγονος οτι ειναι ΣΙΓΟΥΡΗ δολοφονος, δε μας αφησε την πιθανοτητα ισοψηφιας!! Και δευτερα παμε για Ζωη, μιας και εχει αποκαλυψη και θα πεσουν οι μασκες... Τωρα μπορω να πεθανω ησυχος!!

την ριρίκα την υποστήριζε ο dannaros 100%... γιατί άραγε?? βρήκες αφορμή από το πανηλίθιο παίξιμο της.... μέχρι την δευτέρα θα είναι πολύ αργά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
ο Fockos δε βαράει τον ίδιο ρόλο...
Δεν είδες που από εκεί ήταν πρώτος σε ψήφους κατέληξε με 2? :confused:

Εγώ δεν αλλαξα καμία ψήφο και δήλωσα ότι δε θα ψήφιζα μαυρούλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
ο Fockos δε βαράει τον ίδιο ρόλο...
Δεν είδες που από εκεί ήταν πρώτος σε ψήφους κατέληξε με 2? :confused:

ΟΧΙ ΡΕ Γ@@@@ ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ.... ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΟΤΑΝ ΑΠΟΔΕΙΧΘΕΙ Η ΑΘΩΟΤΗΤΑ ΤΟΥ MAYROYLI ΧΤΥΠΗΣΤΕ ΤΗΝ ΖΩΗ!!!! ΟΧΙ ΦΟΚΟΣ

ΠΛΖ... ΔΕΙΞΤΕ ΟΤΙ ΠΗΡΑΤΕ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΣΑΣ....

Ο DEM TO ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ.... έπρεπε να φύγουν δύο αθώοι για να αλλάξετε νοοτροπία....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Χαχαχα το ξερα ότι με την αλλαγή της ψήφους μου τελευταία στιγμή θα με πίστευαν όλοι για δολοφόνο. Στο είπα Dem δεν πειράζει όμως.:) Την αλλαγή την έκανα γιατί ήμουν σε δίλημμα. Ποιον να ψηφίσω; Τη Ζωή που μου φαίνοταν αθώα; Οι έναν από τους δύο που το έπαιζαν χαζοί και δεν ήμουν σίγουρη για το ρόλο τους. Είπα να ψηφίσω και κάποιον άσχετο για να μην πάρω κανένα στο λαιμό μου αλλά είπα να εμπιστευτώ τον Dem που τόση ώρα προσπαθούσε να μας πείσει ότι έγινε επίτηδες αυτό στο τέλος και έπεσαν όλοι πάνω στη Ζωή. Αυτή ήταν όλη η λογική μου και οι πράξεις μου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Εγώ δεν αλλαξα καμία ψήφο και δήλωσα ότι δε θα ψήφιζα μαυρούλη
Δε χρειάστηκε κιόλας να αλλάξεις ,επειδή δεν κινδύνευες.
Εγώ αναγκάστηκα να αλλάξω τελευταία στιγμή , επειδή έπεσαν ξαφνικά οι ψήφοι στη Ζωή.
ΟΧΙ ΡΕ Γ@@@@ ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ.... ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΟΤΑΝ ΑΠΟΔΕΙΧΘΕΙ Η ΑΘΩΟΤΗΤΑ ΤΟΥ FOCKOU ΧΤΥΠΗΣΤΕ ΤΗΝ ΖΩΗ!!!! ΟΧΙ ΦΟΚΟΣ

ΠΛΖ... ΔΕΙΞΤΕ ΟΤΙ ΠΗΡΑΤΕ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΣΑΣ....

Ο DEM TO ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ.... έπρεπε να φύγουν δύο αθώοι για να αλλάξετε νοοτροπία....
Καλά , μη μας δείρεις κιόλας !Θα το σκεφτώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
ΠΟΙΟ κύμα ρε ζωή? η blue_butterfly που σε υποστήριξε τελευταία στιγμή? o συνδολοφόνος σου ο freak που βρήκε ευκαιρία να αποδείξει αθωότητα εκεί που δεν κινδύνευες??? Μόνο να χρησιμοποιείς συναισθηματικά φορτισμένες λέξεις μπορείς για να θολώνεις το μυαλό των άλλων.

Τα έλεγα εγώ??? Μην κάνετε την ίδια βλακεία αύριο και διώξετε focko.... εμπιστευτείτε με... να οι αποδείξεις..... παίξτε με την λογική και όχι το συναίσθημα ότι αυτός είναι αθώος... σας κοροιδεύουν.... πλζ demlogic και bluestas και ριρίκα νικήστε για χάρη τόσων που φύγαμε.... εγώ αύριο θα δολοφονηθώ. εκτός αν θέλουν να μπλοφάρουν

μην ανησυχεις, αλλος θα δολοφονηθει, και καλω ΤΗΝ ΝΟΣΟΚΟΜΑ ΝΑ ΜΕ ΣΩΣΕΙ.

επισης freak μου εταξες να το αναλυσουμε αλλα φευγεις :$ δεν πειραζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Ποιοι ξαφνικοί ψήφοι ρε παιδιά? τι λέτε? πάτε καλά? πιο κύμα?? πέταξε η ζωή μια μαλ@κία για να νομίζετε ότι ήταν στημένο εναντίον της... ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ, εμείς, όχι οι δολοφόνοι....
η ριρίκα άλλαξε ψήφο και ο freak για να αποδείξει αθωότητα όταν δεν κινδύνευε η ζωή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Τι να πω ψηφίστε με επειδή κάνω ηλίθιο παίξιμο. Να ξέρετε όμως ότι εγώ δεν ψήφισα κανέναν πολίτη..... αυτοί που κάνανε έξυπνο παίξιμο τους ψηφίσανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
μην ανησυχεις, αλλος θα δολοφονηθει, και καλω ΤΗΝ ΝΟΣΟΚΟΜΑ ΝΑ ΜΕ ΣΩΣΕΙ.

επισης freak μου εταξες να το αναλυσουμε αλλα φευγεις :$ δεν πειραζει

ποια νοσοκόμα? δεν υπάρχει νοσοκόμα. δεν κατάλαβες ποιος ήταν ο ρόλος του dannarou? γιατί έλεγε ότι είναι 100% σίγουρος?
Γιατί η έλενα κρ είπε ότι είχε τον πιο σπουδαίο ρόλο, και ύστερα ο dannaros είπε ότι η νοσοκόμα σκοτώθηκε από αυτόν που σκοτώθηκε ο λύκος, δηλαδή τον κυνηγό? Γιατί ήξερε ότι η έλενα ήταν νοσοκόμα.... γιατί? γιατί ήξερε τι είναι ο ίδιος... αυτό σου έλεγε. Σου το υπονόησε με την κοκκινοσκουφίτσα τρεις φορές για να μην αποκαλυφθεί....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Χαλαρώνουμε λίγο και ερχόμαστε με την ανανεωμένη λίστα μας. :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33

1. blue_butterfly
2. bluestas95
3. Demlogic
4. fockos
5. foreverfreak
6. JaneWin
7. jj!
8. maria_lulu
9. soter
10. toi_toi
11. tsarachaf
12. z0itCa
13. Rinaking


Ψήφοι


Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1 #2
tsarachaf: #1 #2
foreverfreak: #1

Αποχωρήσεις
1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
3. Alchemist - Δολοφονία - 02/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
4. Εcon - Ψηφοφορία - 02/08/2011 - Πολίτης
5. Εupatridis - Aπουσίες - 02/08/2011- Πολίτης με Κενή Ιδιότητα
6. vaios13 – Δολοφονία – 03/08/2011 – Πολίτης
7. Elena Kr – Δολοφονία από Κηνυγό – 03/08/2011 – Πολίτης
8. petropoulos4355 - Δολοφονία από Serial Killer - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
9. Τασος97 - Ψηφοφορία - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
10. dannaros - Δολοφονία - 04/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
11. MAYROULIS - Ψηφοφορία - 04/08/2011 - Πολίτης

Πέμπτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P

Όποιος παίκτης ΔΕΝ συμμετέχει 2 συνεχόμενες φορές ή 3 στο σύνολο (όχι απαραίτητα συνεχόμενες) σε ψηφοφορία των 20:00 βγαίνει αυτόματα από το παιχνίδι και αποκαλύπτεται αυτόματα ο ρόλος του και όποια τυχόν επιπλέον ιδιότητα είχε.
Ο τσάρα δεν αποχωρεί ακόμα καθώς εμφανίστηκε ενδιάμεσα και ψήφισε. Συγκέντρωσε 2 απουσίες αλλά όχι συνεχόμενες.
Αποφασίστησε από τη ΣΕ να συνεχίσει και σε αυτό τον γύρο κανονικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top