Παλέρμο #32 - The Game

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
E, αν είναι δυνατόν πια!
Έρχεσαι, ψηφίζεις σαν κύριος και μετά εξαφανίζεσαι...
Τι άλλο να πω...εξήγησε την ψήφο σου ή αποχώρησε τώρα απ' το παιχνίδι...:/:
εξαφανίζομαι;
στο mycat πηγαίνω...
επίσης ήθελα να πάρω έναν υπνάκο στον καναπέ και να παίξω ένα παιχνίδι στο κομπιούτερ

και τώρα σύγγνώμη, αποσσύρομαι για να πάρω τον υπνάκο που δεν μπόρεσα να πάρω (κόλλησα με ένα παιχνίδι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Προσωπικα κατευθειαν το μυαλο μου πηγε σε εκεινον... Οποτε αναγκαστικα αλλαζω την ψηφο μου και ψηφιζω alchemist!!
Bασικά για τον Αlchemist..
Στο άλλο θέμα που υπήρχε για το Παλέρμο,
δήλωνε ενθουσιασμένος και έλεγε "μόλις τελειώσει αυτό το Παλέρμο,να αρχίσουμε αμέσως και άλλο".
Και είναι και η πρώτη του φορά. Τόση δίψα να ξαναπαίξει βρε παιδί μου? :/:
Είναι αρκετά πιθανό να στάθηκε τυχερός και να έχει κανά ρολάκι αλλά anyway.
Bλέποντας και κάνοντας,εγώ μένω στην ψήφο μου.

Τσάρα αν είσαι κάνας δολοφόνος πάντως,παίζεις απλά γαμάτα,
γιατί είσαι από τους λίγους για τους οποίους πραγματικά έχω ελάχιστες υποψίες. :confused:
Μήπως να το ξανασκεφτώ? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εγώ θα ψηφίσω προς το παρόν τον tsarachaf,
γιατί ήταν απο την αρχή ύποπτος κατ'εμε [αν και έχει αρχίσει να αλλάζει πρόσωπο!-εσκεμμένα η οχι].
Την ψήφο μου ,βέβαια, μπορεί να την αλλάξω [σε Wild_Boy] μέχρι το απόγευμα γιατί δεν είμαι καθόλου σίγουρος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Λοιπόν έχω 20 λεπτά να προλάβω να γράψω το ποστ πριν πάω to the beach

Ξεκινάμε

Πρωτα απ'ολα, ευχαριστω πολυ για τη φιλοφρονηση!!
Να σου θυμισω ομως, και χωρις να θελω να φανω υπεροπτης, πως εχω υπαρξει και πολυ καλος δολοφονος!! Μπορουν να στο επιβεβαιωσουν αρκετοι απο τους παροντες... Αν πραγματικα πιστευεις πως θα επεφτα σε τοσο τραγικα "λαθη" οπως θελεις να τα ονομαζεις η καρφωνομουν τοσο ασχημα αν ειχα το ρολο του τσιρακιου, τοτε εισαι αξιος της μοιρας σου!! Αντε γιατι θα με τρελανετε ΟΛΟΙ σας εδω μεσααααααααααα... Εχεις ρολο fantasmene και αυτο ειναι πολυ κακο, μιας και εχει πεσει σε πολυ καλα χερια (καλο για σενα-κακο για τους πολιτες!!)!! Και επειδη τελικα με την Κλεοπατρα^^ δεν το εβαλα το στοιχημα, λεω να το βαλω με σενα... Αν τελικα δεν αποδειχθω τσιρακι, απαιτω να αλλαξεις το ονομα σουσε "σκλαβος του foreverfreak", δεχεσαι:P:P??
Ειλικρινα δεν προκειται να ασχοληθω αλλο, γιατι μου τα χετε κανει τσουρεκια, πιανεστε απ'οτι και αν πω, δεν με εχετε κατηγορησει ουτε για ΕΝΑΝ σοβαρο λογο μεχρι τωρα και στην τελικη το παιχνιδι ειναι χαμενο!! Η ομαδα των πολιτων δυστυχως δεν τραβαει, οποτε δεν εχω ορεξη να κατσω να κανω τον Ηρακλη πουαρο μονος μου...

Α, πληροφοριακα, αυτο με τους δολοφονους και το ρουφιανο το ξερω πολυ καλα, ο SK ωστοσο ειναι σχετικα καινουργιος ρολος, οποτε ζητω ταπεινα συγνωμη αλανθαστε και τρισμεγιστε fantasmene!!

Ποια λαθη γαμω την πιστη μου?? Επιμενετε να βλεπετε λαθη εκει που δεν υπαρχουν!! Μπορεις να μου τα υποδειξεις παρακαλω?? Το μονο λαθος μου ειναι που επαιξα με ανοιχτα χαρτια και πηρα το ρισκο να κατηγορησω το bluestarferries σε ημερα αποκαλυψης!! Αυτο και μονο θα επρεπε να ειναι αρκετο για να σας πεισει για την αθωοτητα μου... Α, περιμενω τη λιστα με τα λαθη μου!!

Πιθανοτατα αυτο θα ειναι και το τελευταιο post μου, μιας και αυριο ταξιδευω για Αθηνα, οποτε απο τις 3 και μετα δε θα μπορεσω να ειμαι online!! Αφηνω το πεδιο ελευθερο, καντε ο,τι θελετε... Δεν προκειται να σας παρακαλεσω να αλλαξετε τη γνωμη σας, γιατι οπως φαινεται ειναι σα να μιλαω σε ντουβαρια!!!

@fantasmene: Το μονο που εχω την αναγκη να επαναλαβω ειναι πως με εχεις νευριασει απιστευτα!!! Το υπολοιπο βρισιδι θα στο ριξω μια και καλη στο τελος!!
BB Palermo:)!!

Τι ββ Παλέρμο; Πάλι μέσα θα μείνεις. ΠΑΛΙ... ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΘΕΣ. αγόρι κοίταζα ένα παλιό παλέρμο στο οποίο ήσουν δολοφόνος και παρατήρησα το εξής. Και τότε έβαζες στοιχήματα για να πείσεις ότι είσαι αθώος και τους δούλευες μια χαρά. Πάλι τα ίδια; Άλλαξε τακτική όταν έχεις κακό ρόλο. Δεν λέω μπαρούφες ήταν δολοφόνος και κερνούσε καφέδες αν αποδεικνυόταν ότι είχε κακό ρόλο. Περιττό να πω ότι δεν κέρασε καφέ τότε. :P

Σκέφτομαι να τον καταραστ/ω αν γίνει και πάλι το χατήρι του και βγάλει παίχτη που γουστάρει. Έχει ρίξει όλα τα ονόματα που του πηγαίνουν κόντρα.

Εσύ να δεις πόσο μου έχεις σπάσει τα νεύρα φρικ.






soter, δεν ξανα μιλας!

Καλά ότι να ναι. Οι δολοφόνοι έπαιξαν το τελευταίο χαρτί για να αποπροσανατολίσουν και να βάλουν στο προσκήνιο και τους τελευταίους πολίτες

φρικ τσιράκι

Πατρευς ή Λουλου δολοφόνος
Έλενα δολοφόνος
Τσαρατσάφ ( ; )

αυτά είναι τα συμπεράσματα μου προς το παρόν. Αυτοί έχουν επωφεληθεί απίστευτα με όλα αυτά που έχουν γίνει τις τελευταίες μέρες. Κανείς δεν τους πειράζει.

Τεσπα καλώ τους πολίτες επιτέλους να βγάλουν το βοσκό έξω από τη στρούγγα και να τον ψηφίσουν.

Επίσης ο Σοτερ θα ψήφιζε φρικ και είναι έξω. Τυχαίο;


Vamos a la playa τωρα τα λέμε το βραδάκι πάλι σιγια

Εντιτ:

επειδή τα εξυπνοπούλια θα μου λένε βλακείες γιατί σήμερα φρικ και όχι δολοφόνο. Θέλω να δω Πατρεύς και Έλενα αν είναι δολοφόνοι και να αναλάβω την ευθύνη σε περίπτωση που έχω λάθος.

Φεύγω φεύγω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
:popcorn:
Ο πιο ομιλητικός σήμερα
πεθαίνει αύριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Θέλω να δω Πατρεύς και Έλενα αν είναι δολοφόνοι και να αναλάβω την ευθύνη σε περίπτωση που έχω λάθος.
Προετοιμάσου να αναλάβεις μεγάλη ευθύνη τότε,killer. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Προετοιμάσου να αναλάβεις μεγάλη ευθύνη τότε,killer. :whistle:

Τα μεγάλα καράβια έχουν και μεγάλες φουρτούνες, true killer
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Ok then, η ομαδα των δολοφονων εχει κανει τα παντα για να με ακυρωσει!! Ευχαριστω πολυ για το μενος εναντιον μου:)...
Ισα ισα που προλαβαινω να αλλαξω την ψηφο μου και παρολο που κινδυνευω να φυγω, δε θα τη ριξω στο vaio για να περασει μπροστα!! Τον υποψιαζομουν ετσι και αλλιως, αλλα μετα τη χθεσικη προκηρυξη, εχω ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΕΣ υποψιες πως ο alchemist ειναι killer... Δε μπορω να φανταστω ποιος αλλος θα εστελνε προκηρυξη με προσφωνηση "νουμπα serial killer"!! Προσωπικα κατευθειαν το μυαλο μου πηγε σε εκεινον... Οποτε αναγκαστικα αλλαζω την ψηφο μου και ψηφιζω alchemist!!

Αγαπητέ foreverfreak, πόσο πιο κουλή δικαιολογία να έβρισκες..
Δε νομίζω να υπάρχει κάτι πιο άσχετο για να προβάλλεις ώστε να μη ψηφίσεις.Και το λέω, επειδή δεν έχουμε μιλήσει πουθενά, σε κανένα θέμα ούτε στο ι-στεκι ούτε στο αισκουλ, ούτε σε μσν, ούτε στο τσατ, ούτε πουθενά.Για σένα είμαι ένα ακαουντ που παίζει Παλέρμο, και παρόλα αυτά το νοομπα ταίριαζε σε μένα :P
Flawless thinkin ;)

Bασικά για τον Αlchemist..
Στο άλλο θέμα που υπήρχε για το Παλέρμο,
δήλωνε ενθουσιασμένος και έλεγε "μόλις τελειώσει αυτό το Παλέρμο,να αρχίσουμε αμέσως και άλλο".
Και είναι και η πρώτη του φορά. Τόση δίψα να ξαναπαίξει βρε παιδί μου? :/:
Είναι αρκετά πιθανό να στάθηκε τυχερός και να έχει κανά ρολάκι αλλά anyway.
Bλέποντας και κάνοντας,εγώ μένω στην ψήφο μου.

Τσάρα αν είσαι κάνας δολοφόνος πάντως,παίζεις απλά γαμάτα,
γιατί είσαι από τους λίγους για τους οποίους πραγματικά έχω ελάχιστες υποψίες. :confused:
Μήπως να το ξανασκεφτώ? :worry:

Και συνεχίζουμε στο χορό των τρολς με την Ελενίτσα μας.
Δεν έχω κάτι να προσθέσω, ίσως θα μπορούσες να διαβάσεις και αυτό που έγραψα στον φρικ.


Το θέμα βέβαια ,είναι ότι δε μπορώ να αποφασίσω ποιον να ανακηρύξω LAMEest επιχείρημα of the year.:/: Δε βαριέσαι...


Σκεφτόμουν να αλλάξω τη ψήφο μου στον τσαρατσατσουφτσαφτσουφ, όμως μετά το ηλίθιο επιχείρημα του freak , κέρδισε κατά κράτος το δικαίωμα για να τον καταψηφίσω.Τουλάχιστον για αυτό το γύρο.

2 πράγματα:
1)Φρικ και έλενα, εννοείται ότι θα με αναφέρατε κι εμένα τώρα που δεν έμεινε κανείς άλλος για να κράξετε, και φυσικά δεν είχα σκοπό να φύγω για τόσο αφελή επιχειρήματα, παρόλα αυτά μη νομίζετε ότι τα κίνητρα σας καλύφθηκαν πίσω από αυτά που γράψατε.Ειδικά εσύ ρε φρικ, πρέπει να μας δουλεύεις.Πρώτα ψηφίζεις στα καλά καθούμενα σότερ(και λέω στα καλά καθούμενα επειδή μέχρι εκείνη τι στιγμή ούτε που τον είχες αναφέρει και απεναντίας κατηγορούσες άλλους) και έπειτα μόλις δολοφονήται ο σότερ βρίσκεσαι σε αδιέξοδο και σε μια απέλπιδα προσπάθεια να σώσεις το τομάρι σου ψηφίζεις κουτουρού και με...χαρακτηριστικές προφάσεις, εμένα.
2)Λουλου, κούκλα μου, η τακτική "κρύβομαι κι έτσι κανείς δε με ψηφίζει", δε λειτουργεί επ' άπειρο.Πάνω κάτω τα ίδια και για τον Πατρευς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
εξαφανίζομαι;
στο mycat πηγαίνω...
επίσης ήθελα να πάρω έναν υπνάκο στον καναπέ και να παίξω ένα παιχνίδι στο κομπιούτερ

και τώρα σύγγνώμη, αποσσύρομαι για να πάρω τον υπνάκο που δεν μπόρεσα να πάρω (κόλλησα με ένα παιχνίδι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ρε φίλε, έχω κατά μπερδευτεί.

Κάποια σχόλια

Κρις:

  • Μπαίνει και μας τις σπάει με τις παροιμίες
  • Η προκήρυξη αναφέρει το όνομα του
  • Μπαίνει μία παρά και λέει ότι θα ψηφίσει μετά, θεωρεί επομένως ότι δε θα φύγει.
φάντα:

  • την μπαίνει ανοιχτά στον φρικ
  • αν ήταν πολίτης οι δολοφόνοι θα τον έδιωχναν, εκτός και αν τον κρατάνε για να ρίχνουν στάχτη στα μάτια. Από την άλλη γιατί να κρατήσουν έναν έμπειρο παίκτη;
οι δολοφονίες που γίνονται μάλλον αποσκοπούν στην ενοχοποίηση του φρικ, δεν παίζει αλλιώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Μὲ συγχωρεῖτε γιὰ τὴν ἀπουσία μου. Δὲν ἦταν κάτι τὸ ὁποῖο ἐπεδίωξα. Ἀλλὰ κὶ ἑσεῖς θὰ μπορούσατε τὸ Σ/Κ νὰ κάνετε λίγο κράτει στὰ σεντόνια. Εἶναι κὶ αὐτὸ ἕνας ἄγραφος κανόνας τοῦ παιχνιδιοῦ. Ἔχουν περιπλακεῖ κάπως τὰ πράγματα καὶ δὲν μπορῶ νὰ βγάλω ἀκόμη σι;γουρα συμπεράσματα. Οἱ δολοφόνοι κρύβονται καλά. Δὲν ξέρω, ὅσο περνᾷ ὁ καιρός, ὁ Φαντασμένος μοῦ μοιάζει ὅλο καὶ πιὸ ὕποπτος... Καὶ ὁ foreverfreak ἐπίσης. Εἶμαι ἐξαιρετικὰ περίεργος νὰ δῶ τί θὰ κάνῃ καὶ ὁ serial killer καὶ μετὰ θὰ κάνω τὴν ἐπιλογή μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Yποτίθεται ότι ο serial-killer έπρεπε να είχε σκοτώσει, ήδη. Άρα, ίσως να έχει φύγει από το παιχνίδι:hmm:

Όχι που θα δολοφονείτο ο chriss1993:smoke:
________________________________________
Μελετώντας την ψηφοφορία του πρώτου γύρου με την παράταση, καθώς και το δεύτερο γύρο, έχω να πω ότι θεωρώ εξαιρετικά ύποπτο τον wild_boy. Η σιγουριά του δεν (πιστεύω να) είναι τυχαία. Στον πρώτο γύρο, είναι σίγουρος ότι ο papas είναι πολίτης και έκανε ένα post (όλο σιγουριά) να τον... σώσουμε:confused: Στο δεύτερο γύρο, αλλάζει συνολικά 3 φορές την ψήφο του, με τη τελευταία να παίρνει τη ρεβανς, αφού ψήφισε τον freak, με τον οποίο "συνεργάζονταν". Δεν πιστεύω ότι ήταν για πλάκα όλο αυτό:confused:

Έτσι, Wild_boy, έχεις την ψήφο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Yποτίθεται ότι ο serial-killer έπρεπε να είχε σκοτώσει, ήδη. Άρα, ίσως να έχει φύγει από το παιχνίδι:hmm:

στις 5 το μεσημερι σκοτωνει ο serial killer. επισης αν τον βγαλετε, ειτε με ψηφοφορια, ειτε με δολοφονια, θα αποκαλυφθει ο ρολος του ακομα και αν δεν εχουμε μερα με φανερο αποτελεσμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
:popcorn:

Λίστα για Δευτέρα 11/07/2011
  1. Alchemist - foreverfreak
  2. Chris1993 - tsarachaf
  3. _elena_ - vaios13
  4. elenaki_arnea08
  5. fantasmenos - foreverfreak
  6. foreverfreak - Alchemist
  7. JaneWin
  8. jj!-wild_boy
  9. Κλεοπάτρα^^
  10. maria_lulu - MAYROYLIS
  11. MAYROULIS - vaios13
  12. Πατρεύς
  13. theodora - Wild_Boy
  14. tsarachaf
  15. vaios13 - MAYROYLIS
  16. Wild_Boy - tsarachaf

Ψήφοι
2 foreverfreak
2 MAYROYLIS
2 tsarachaf
2 vaios13
2 Wild_Boy
1 Alchemist


Απουσίες
elenaki_arnea08: #1
Chris1993: #1

Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα δολοφονεί ο serial killer - Μόνο εκείνος μαθαίνει ιδιότητα.
Τρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.

Αποχωρήσεις
  1. papas - Ψηφοφορία & Παράταση - 07/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  2. Bill_Slayer - Δολοφονία - 08/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  3. bluestas95 - Ψηφοφορία - 08/07/2011 - πολίτης
  4. soter - Δολοφονία - 11/07/2011 - πολίτης
  5. ??? - Δολοφονία - 11/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  6. ??? - Ψηφοφορία - 11/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  7. ??? - Δολοφονία - 12/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  8. ??? - Ψηφοφορία - 12/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  9. ??? - Δολοφονία - 13/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  10. ??? - Δολοφονία - 13/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  11. ??? - Ψηφοφορία - 13/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  12. ??? - Δολοφονία - 14/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  13. ??? - Ψηφοφορία - 14/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  14. ??? - Δολοφονία - 15/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  15. ??? - Δολοφονία - 15/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  16. ??? - Ψηφοφορία - 15/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Εμένα πάντως με προβλημάτισε ο Φάντα.
Συνήθως οι δολοφόνοι προσπαθούν να βγάλουν από την αρχή τους έμπειρους παίκτες. Το θυμάμαι και από το προηγούμενο παλέρμο που ήμουν και εγώ δολοφονος.
Αυτή τη φορά πως και έτσι; :hmm:

Τώρα που το βλέπω ,το ίδιο πράγμα με την Θεοδώρα γράφω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ίσως αυτό με το φάντα να το κάνουν οι δολοφόνοι για ξεκάρφωμα.
πφφφ, για να δούμε και τον σκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.


λουλου δεν ξαναμιλας!

πσ: ο serial killer θα ειδοποιηθει για το ρολο της λουλους αμεσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Μάλιστα.
Θα μείνω λοιπόν σε wild και βλέπουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
:hehe::hehe: Η φωτογραφία τα σπάει:hehe::hehe:

Οκ, σκάω:look:
____________________________________
Φαίνεται, ότι οι δολοφόνοι (μαζί και ο serial-killer) "ξεπαστρεύουν" αυτούς που δε μιλάνε πολύ:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
επειδή έχω χάσει επεισόδια, γιατί δεν ξαναμιλα΄η λουλού;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top