Παίξατε μικροί το γιατρό;

Παίξατε μικροί το γιατρό ?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 27)
  • Πολλές φορές. Αφού έλεγα να γίνω γιατρός όταν μεγαλώσω.

    Ψήφοι: 4 14.8%
  • Αρκετά. Θα γίνω νοσοκόμος/α.

    Ψήφοι: 1 3.7%
  • 2-3 φορές. Για θυρωρό σε νοσοκομείο με βλέπω.

    Ψήφοι: 6 22.2%
  • Γιατρός? Ποιός αρρώστησε?

    Ψήφοι: 16 59.3%

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Το λοιπον:
Ο τιτλος τα λεει ολα. (αν ηξερα πως να το κανω πολλ θα το εκανα. Ντεν γκζερει
ομως καρντια μου).


Παίξατε μικροί το γιατρό ? Αν ναι, μονο 1 φορα? Πως σας φανηκε? Σας εχει επηρεασει? (ως "ο γιατρος" νοουνται και αλλα σεξουαλικα παιχνιδακια, ντα?)

Μουα τωρα:
Με 2 ξαδερφες μου. Κουκλαρες τοτε (ή ετσι τις εβλεπα εγω). Το θεμα ειναι οτι σε μια φαση μας επιασε ο νταντ τους και μαλλον ψιλοφρικαρισε.
(εγω να δεις). Δεν τις ξαναδα.
Και μου'χει μεινει μαμωτο αυτη η φοβια μη μας πιασουν στα πρασα.
Τιποτα το ιδιαιτερο βεβαια αλλα πιανω τον εαυτο μου ωρες ωρες να αγχωνεται ευκολα με καταστασεις ψιλοεπικινδυνες.

Αντε, πειτε και σεις να βγαλουμε κανα στατιστικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Για να βάλεις δημοσκόπηση πήγαινε Εργαλεία θέματος -> Προσθήκη δημοσκόπησης σε αυτό το θέμα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Αυτό το γιατρό όχι δεν τον έπαιξα για να είμαι ειλικρινής! :P

Μόνο κάτι εργαλεία γιατρού είχα και εξέταζα τις κούκλες μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Eτοιμο και
το πολλ. Ψηφιστε με.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Λίγο, αλλά δεν ενθουσιάστηκα πολύ ποτεέεε...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Οχι.. Ποτε δεν καταλαβα πως παιζεται αυτο το παιχνιδι.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
μια φορά νομίζω όταν ήμουν πολύ μικρή ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ουτε εγω το εχω παιξει, και οπως η misslittledevil δεν εχω καταλαβει πως παιζετε, για την ακριβια δεν εχω ιδεα τι κανουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αν και κατανοώ γιατί είχε μπει το θέμα στην Ψυχολογία-Ψυχιατρική, μετά απο τη χαβαλετζίδικη εξέλιξη του και γενικά τον τρόπο που τέθηκε, θεωρώ οτι ταιριάζει καλύτερα εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μια φορα με τον χτυπημενο σκυλο του παππου, πως γλιτωσε απ'τα χερια μου..
(Μι ΣΟ κινκι..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Μια φορα με τον χτυπημενο σκυλο του παππου, πως γλιτωσε απ'τα χερια μου..
(Μι ΣΟ κινκι..)

jesus:p νομιζω οτι δεν αναφερομαστε σε καταστασεις που απαιτουν actually γιατρο!:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εχμ..... όχι.....
όταν ήμουν πολύ μικρή δεν με ενδιέφερε να παιζω το γιατρό.... όταν άρχισα να ενδιαφέρομαι, ήμουν απ τα παιδάκια που ήξεραν τι υπάρχει απο κάτω και δεν χρειαζόμουν δικαιολογίες για να δω κάτι :P:P:P:P

εχω όμως παιξει μια φορα τον μπαμπα και τη μαμα την ώρα που κανουν μωρα με έναν ξαδερφό μου :P
ήμουν γυρω στα 10? ειχε πάρα πολύ πλάκα γιατι εγω όλο τον κορόιδευα για το πουλακι του... ελπίζω να μην φταιει αυτο που ο ξάδερφος κατέληξε χρήστης ναρκωτικων... :worry:

:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
εχμ..... όχι.....
όταν ήμουν πολύ μικρή δεν με ενδιέφερε να παιζω το γιατρό.... όταν άρχισα να ενδιαφέρομαι, ήμουν απ τα παιδάκια που ήξεραν τι υπάρχει απο κάτω και δεν χρειαζόμουν δικαιολογίες για να δω κάτι :P:P:P:P


+1:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Μια φορά που έπαιξα με ΕΝΑΝ γιατρό, είχα πάψει να ανήκω στην ηλικιακή κατηγορία "μικρή"!!!!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μπα, απο αυτή δεν έχεις ξεφύγει ακόμα... Για κάποια άτομα ακόμα και στα 40 σου θα είσαι "μικρή". Απλά όσο μεγαλώνεις λιγοστεύουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Για κάποια άτομα ακόμα και στα 40 σου θα είσαι "μικρή". Απλά όσο μεγαλώνεις λιγοστεύουν.

Σούπερ ατάκα! Δεν μ'αρέσει που την ακούω βέβαια, αλλά δεν παύει να είναι πανέξυπνη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Και τον γιατρο και τον νοσοκομο και τον αστυνομικο...οχι σε ιδιατερα μικρες ηλικιες αλλα νταξ'...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Τον γιατρό όχι δεν τον έπαιξα! Ήξερα και εγώ τι υπήρχε από κάτω! Οπότε και δεν χρειάστηκε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Μια φορά που έπαιξα με ΕΝΑΝ γιατρό, είχα πάψει να ανήκω στην ηλικιακή κατηγορία "μικρή"!!!!!!! :P

λολ κι εγώ το έκανα αυτό:D
αλλά τελικά κατέληξα ότι δεν με τραβάει ως επάγγελμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Οχι καθόλου, κάθε φορά που πλησίαζα άλλα παιδάκια είχα μπάστακα τον πατέρα μου μπάς και κάνω όργια, απο μικρή τον είχα απο πάνω μου οπώτε άστο, μην μου φύγει και κάνα νυστέρι και κόψω κανέναν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top