Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,820 μέλη και 2,410,352 μηνύματα σε 75,001 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 551 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

H kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 562 μηνύματα.

H kleop έγραψε: στις 10:19, 21-01-16:

Η γατα μου να με κοιταει με λυπησιαρικο υφος για να της δωσω να παιξει με το μπαλακι της,ενω εγω ειμαι περικυκλωμενη με βιβλια.Και φυσικα με απεσπασε παιζοντας μαζι της.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,060 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 10:34, 21-01-16:

ένα μύνημα που δεν περίμενα
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

athinouli

Δραστήριο Μέλος

H athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 268 μηνύματα.

H athinouli :) έγραψε: στις 12:34, 21-02-16:

το πρωι που ερχομουν στη δουλεια ενα κουταβι τριφτηκε στα ποδια μου και οντως ηταν το πρωτο πραγμα που με εκανε να χαμογελασω σημερα...
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,297 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 23:57, 21-02-16:

''Αυτοί είναι και δικοί μου φίλοι. Και της μαμάς και του μπαμπά και της Αννας ( το όνομα φανταστικό για δικούς μου λόγους) . Γιατί εσύ εισαι της οικογένειας άρα είναι και δικοί μας φίλοι''

Καμάρι μου. Καμαρώνω.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alcyone

Τιμώμενο Μέλος

H alcyone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,103 μηνύματα.

H alcyone έγραψε: στις 00:42, 23-02-16:

Μεσημέρι, χθες: Στα κεραμίδια εγκαταλελειμένου σπιτιού (που κάποτε ήταν ταβέρνα και από καιρό έχει μετατραπεί σε γατο-αποικία αδέσποτων), μια λιπόσαρκη γατούλα δεν παραπονιέται που άλλες γάτες δεν την αφήνουν, προλαβαίνοντας τις μεριδούλες ξηρής τροφής που αφήνω . Λίγο μετά όμως, στέκεται μπρος και μετατρέπεται σε "τίγρη" που γρυλίζει σε γάτο που πλησιάζει, προκειμένου να εξασφαλίσει απρόσκοπτη πρόσβαση στα δυο "λιανά" γατάκια(της) που είχαν αρχίσει το γεύμα.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wherever

Δραστήριο Μέλος

H wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 171 μηνύματα.

H wherever έγραψε: στις 19:42, 25-02-16:

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  12733451_1444426568935110_9177937533462243995_n.jpg
Εμφανίσεις:  31
Μέγεθος:  9,2 KB
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,742 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 20:05, 29-02-16:

Αυτό!
Επιτέλους έρχεται η Άνοιξη...

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,233 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 19:07, 03-03-16:

"Βρε ζουζούνι μου... Μην κλαις άλλο κι έχεις και όμορφα μάτια.. Να σου πω κάτι; Όταν πας σπίτι σου τρέξε να κάνεις αυτό που σε γεμίζει. Ότι δεν σε κάνει να νιώθεις μόνη. Διάβασε, άκου διάφανα, δες καμια ταινία... Και αν δε θέλεις μη διαβάζεις, αύριο δεν θα σε εξετάσω. Αρκεί να νιώσεις εσύ καλά και λιγότερο μόνη. Άντε που όλο κλαις και παραπονιέσαι... Και αν νιώθεις χάλια να ζητάς άδεια κάθε Δευτέρα και Πέμπτη που έχω κενό να πάμε να παίζουμε μπασκετάκι - μην ανησυχείς που δε ξέρεις, ούτε εγώ ξέρω. Και βρες φίλους. Μην σε παίρνει απο κάτω, είσαι δυνατή εσύ... Θα αντέξεις."

...είσαι δύναμη πανάθεμα σε!
Παράθεση

Secret Life (Μαρία)

Νεοφερμένος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 27 μηνύματα.

H Secret Life έγραψε: στις 22:16, 10-04-16:

Το γλυκο "μουρμουριτο" που κανει ενω κοιμαται...
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,297 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 22:39, 11-04-16:

''Μην ανησυχείς, και εμένα μου έλεγαν ότι με πήραν από το ράφι των προσφορών στις εκπτώσεις''
Παράθεση

Μιχάλης Τ.

Δραστήριο Μέλος

Ο Μιχάλης Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 215 μηνύματα.

O Μιχάλης Τ. έγραψε: στις 20:12, 09-05-17:

Εξεπλάγην από την ευγένεια και την ζεστασιά ενός κυρίου. Θα μου πείτε «σιγά το σπουδαίο», όμως, όπως έλεγε και η διαφήμιση του ANT1, «Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή, δεν είναι πράγματα».
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Μιχάλης Τ. : 09-05-17 στις 20:43.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,233 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 13:59, 23-06-17:

"είμαι σίγουρος πως θα ξανασυναντηθούμε"

άντε, ας ξανασυναντηθούμε
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Αγγελος Κοκ (Άγγελος)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,323 μηνύματα.

O Αγγελος Κοκ Η ζωη ειναι υπεροχη...! έγραψε: στις 23:10, 23-06-17:

1 γλυκο χαμογελο αρκει
8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Imagine01

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Imagine01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 108 μηνύματα.

H Imagine01 έγραψε: στις 17:37, 05-07-17:

Τα αστεία μιας πολύ καλής μου φίλης.
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 14:16, 13-07-17:

ένα φιλί στο μέτωπο απο τον καλύτερο μου φίλο, πέντε λεπτά πριν την αναχώρηση του τρένου για την πόλη του
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

justarandomgirl

Νεοφερμένος

H justarandomgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 55 μηνύματα.

H justarandomgirl έγραψε: στις 22:00, 18-07-17:

Πριν από λίγο χλαπάκιασα ένα παγωτό μετά από κάτι εβδομάδες... Εκεί να δεις χαμόγελο και κακό
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 22:39, 23-07-17:

Το πρόσωπο της καλύτερης φίλης/αδερφής/μαμάς του κόσμου
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 18:22, 24-07-17:

"faithful is the spirit that remembers"
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Alma Libre : 24-07-17 στις 18:26.
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,446 μηνύματα.

H Ερις έγραψε: στις 23:34, 09-08-17:

Mια γλυκιά ανάμνηση πριν από ένα λεπτό περίπου. Κάτι σκεφτόμουν και τσουπ..
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 10:48, 11-08-17:

Το e-Mail από το πανεπιστήμιο του Μονάχου
10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους