Pure Rush vs RedBull

Pure Rush vs RedBull

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 15)
  • RedBull

    Ψήφοι: 5 33.3%
  • Pure Rush

    Ψήφοι: 5 33.3%
  • Άλλο energy drink

    Ψήφοι: 1 6.7%
  • Δεν μου αρέσουν τα energy drinks

    Ψήφοι: 4 26.7%

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
(Επειδή έχω κατηγορηθεί ότι κάνω μόνο σοβαρά θέματα ορίστε! :redface::P)

Λοιπόν για τους λάτρες των Energy Drinks
Pure Rush vs. RedBull
energy.pngred-bull1.jpg


Υ.γ.: Προτιμώ το Pure Rush :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
κοκκινο ταυρο εγω.

αν και δεν εχω δοκιμασει το αλλο για να λεμε και του στραβου το δικιο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Μόνο RedBull έχω δοκιμάσει..το άλλο μόνο ακουστά το ξέρω..πώς είναι η γεύση του Exposed??Μοιάζει με το RedBull??
(όντως όλο σοβαρά θέματα κάνεις,είναι αλήθεια αυτό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Μοιάζει με RedBull αρκετά ωστόσο ξεφεύγει αρκετά σαν "απόχρωση". Σε κάποιον που αρέσουν τα Energy Drink δεν θα το φτύσει αλλά μπορεί να μην του αρέσει.

Υ.γ.: Κυκλοφορεί σε δυο γεύσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Λένε οτι έχουν πεθάνει άτομα από το RedBull,είναι αλήθεια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Προτιμώ το pure rush . Έχω βαρεθεί το redbull . To pure rush είναι σχετικά καινούργιο νομίζω . Το εμαθα μέσα απο τις διαφημήσεις στη καλοκαιρινή συναυλία της Α.βίσση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
Red Bull

έχω δοκιμάσει και Burn και Shark
Pure Rush ντεν έχω δοκιμάσει ακόμα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Shrank είναι αδεία! Σκέτη αντιγραφή του RedBull και μάλιστα "κακή"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kosm

Νεοφερμένος

Η Kosm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
RedBull!!!
Σταθερή Αξία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
pure rush...:D
Χωρίς να υποτιμήσω το redbull στο ελάχιστο (τόσα χρόνια addicted γαρ, θα ήταν αχαριστία :P) από κάποια στιγμή και μετά νομίζω με κούρασε η γεύση του -τουλάχιστον σκέτο γιατί σε κοκτέιλ συνεχίζω να το πίνω. Αν πρόκειται όμως να πάρω έτσι ένα energy drink, σκέτο, πια προτιμάω το pr. Το άλλο καταπληκτικό είναι το redbull cola αλλά στην ελλάδα δεν το εισάγουν πια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Εμένα που δε μου αρέσουν γενικά τα ποτά,από αυτά τα δυο ποιο θα μου πρότεινες να πίνω Exposed??Ποιό θα μου ήταν περισσότερο ευχάριστο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
pure rush...:D
Χωρίς να υποτιμήσω το redbull στο ελάχιστο (τόσα χρόνια addicted γαρ, θα ήταν αχαριστία :P) από κάποια στιγμή και μετά νομίζω με κούρασε η γεύση του -τουλάχιστον σκέτο γιατί σε κοκτέιλ συνεχίζω να το πίνω. Αν πρόκειται όμως να πάρω έτσι ένα energy drink, σκέτο, πια προτιμάω το pr. Το άλλο καταπληκτικό είναι το redbull cola αλλά στην ελλάδα δεν το εισάγουν πια...
Έχεις πετύχει PR σε περίπτερο; :(

Εμένα που δε μου αρέσουν γενικά τα ποτά,από αυτά τα δυο ποιο θα μου πρότεινες να πίνω Exposed??Ποιό θα μου ήταν περισσότερο ευχάριστο??
Δοκίμασε PureRush! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Έχεις πετύχει PR σε περίπτερο; :(

Eίναι ένα συγκεκριμένο στην Πανεπιστημίου που φέρνει που και που...μόνο εκεί. Σε supermarket δεν το έχω βρει αλλά φαντάζομαι οτι εφ' όσον δεν έχουν αρχίσει να το διαφημίζουν μαζικά, είναι λογικό...:/:
Το άλλο είναι να πηγαίνουμε στα τουρ της Βίσση...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Pure Rush και από μένα, ειδικά το Berry Apple (το Guanabana έχει κάπως κοινότυπη γεύση)

Συνειδητοποίησα πόσο μέτριο μου φαινόταν τελικά το redbull και γιατί αργούσα τόσο υπερβολικά πολύ να το πιώ όταν δοκίμασα Pure Rush (και το κατεέβαζα σε μερικά λεπτά ενίοτε)

Κρίμα που είναι τόσο δύσκολο να το βρεις (μόνο σε super market το βρίσκω, και όχι σε όλα...) :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
εδώ στν περιοχή μου ρώτησα παντού αλλά δν το είχαν:/:

να δείς που θα αργήσω πολύ να το βρώ γτ το σύμπαν εμένα όταν θέλω κάτι τόσο πολύ μου παίζει ύπουλα παιχνίδια:P

υγ michelle σε ποιό super;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Στο Βασιλόπουλο το βρίσκω πάντα πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
τρέχω:P

thnx:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
το δοκίμασα τελικά:D

ωραίο είναι αλλά το βρήκα αρκετά πιο soft απο το Red Bull φέρνει πιο πολύ σε γεύση Ice Tea:hmm:
είναι κιόλας και πιο φθηνό:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top