5 πράγματα που θα άλλαζες στην ζωή σου

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Χωρίς να υπολογίζουμε το πως επιλέξτε 5 πράγματα τα οποία θα θέλατε να αλλάξετε στην ζωή σας. Δεν υπάρχει φραγμός στο τι θα είναι αυτά. Βάλτε την φαντασία σας να δουλέψει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
μ'αρεσει αυτο το topic!!!!! :thumbsup: :thumbsup:

1) θα έπερνα το ξενοδοχείο στο οποιο δουλεύω και θα το μετακομιζα στο μερος που μενω τον Χειμώνα, ετσι θα ήμουν παντα με τον αντρα μου

2) θα αλλαζα καποια κακα του σωματος μου που με κρατουν σε συνεχη διαιτα για να μπορω να κυκλοφορω σαν ανθρωπος

3) θα προσθετα 5 ποντους υψος στον εαυτο μου

4) θα προσθετα 7 ποντους υψος στον αγαπημενο μου

5) θα εκανα την αδελφουλα μου εγκυο (που το θελει τοσο και δε μπορει :( :( )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
1) Θα μεγάλωνα τον ευατό μου κάτα 3 χρόνια :tongue:
2) Θα του έβρισκα μια θέση σε κάποια σχόλη που θέλω
3) Θα άλλαζα κινήτο για να μην με βρίσκουν αυτοί που δεν θέλω (κάποιοι γνωστοί, γονεις ) :devil:
4) θα ................................. προσωπίκο
5) Δεν υπάρχει 5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
1) Θα ειχα καλυτερη οικονομικη κατασταση (οχι πολυ, μια χαρα ειναι και τωρα (παραπανω απο καλα) αλλα οπως και να το κανουμε το χρημα ειναι γλυκο...)
2) Θα επερνα 20 χωρις καθολου διαβασμα... Τωρα πειρα 18/3 χωρις ιδιετερο διαβασμα (30 λεπτα - 1 ωρα την ημερα, αναλογα τα μαθηματα...)
3) Θα περνουσα στην σχολη Ικαρων χωρης διαβασμα και εκει θα τα μαθενα ολα χωρις να διαβαζω


Δεν μου ερχετε τπτ αυτην την στιγμη, αλλοστε μια χαρα ζωη εχω. Αμα μου ερθει θα σημπλιρωσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
1) Θα έφευγα από το DI. Δεν θα διάβαζα μαθηματικά ποτέ ξανά στη ζωή μου.

2) Θα ζούσα αλλού.

3) Δεν θα είχα τόσα υλικά τα οποία αισθάνομαι ότι με καταπιέζουν αλλά δεν μπορώ να τα εγκαταλείψω..

4) Θα κοιμόμουν περισσότερο.

5) Θα εκτόξευα ακτίνες λέιζερ από τα γυμνά μάτια μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
1) Θα με έκανα πιο ψηλή και πιο αδύνατη
2) Θα μου έδινα πτυχίο με 10 :P
3) Θα έκανα τον Exposed 3 χρόνια μεγαλύτερο και συνάδελφο
4) [προσωπικό] (καμια σχέση με το "προσωπικο" του Exposed πιο πάνω όμως)
5) Θα έκανα τον Exposed να ξέρει άριστα όλες τις γλώσσες (προγραμματισμού, κανονικές κλπ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
1) Θα με έκανα σούπερ έξυπνο φοιτητή που με το διάβασμα που κάνω (χωρίς διάβασμα δλδ :P) τώρα θα έπαιρνα σε όλα 8-10
2) Θα μου έδινα μία πολυκατοικία με διαμερίσματα που θα νοίκιαζα και θα είχα ένα σταθερό και επαρκές εισόδειμα κάθε μήνα
3) Θα υπέγραφα το συγκρότημα μου σε μια δισκογραφική που θα μας άφηνε να γράφουμε ότι τραγούδια θέλουμε

Τώρα δε με έρχεται τίποτα άλλο! Γενικώς είμαι ευχαριστημένος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Porcelain :
1) Θα έφευγα από το DI. Δεν θα διάβαζα μαθηματικά ποτέ ξανά στη ζωή μου.

2) Θα ζούσα αλλού.

3) Δεν θα είχα τόσα υλικά τα οποία αισθάνομαι ότι με καταπιέζουν αλλά δεν μπορώ να τα εγκαταλείψω..

4) Θα κοιμόμουν περισσότερο.

5) Θα εκτόξευα ακτίνες λέιζερ από τα γυμνά μάτια μου.

.... me 2...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
1. Θ'αγόραζα τώρα διαμέρισμα και όχι έτσι όπως τα έχω κανονίσει  :mad:.
2. Θα μετέφερα την σχολή μου Αθήνα (αν και τώρα τέλειωσα  :'( )
3. Θα ήθελα να έχω μια πιο σταθερή δόυλειά ή τουλάχιστον να δουλεύω και καλοκαίρι.
4. Την ερωτική μου ζωή....από την άποψη να έβρισκα επιτέλους τον σύντροφο που ζητάω...
5. Δεν έχει....γάνιασα να βρώ τα ποιο πάνω,δεν μου έρχεται και 5ο!  8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,814 μηνύματα.
Τώρα φταίω εγω να την αρχίσω στις γρήγορες ή δε φταίω; :mad: :mad:

Λοιπόν οι δικές μου πέντε αλλαγές.

1) Θα έβαζα σύστημα στις ώρες-δουλειές μου για να μπορώ να είμαι πιο αποτελεσματικός και οχι της τελευταίας στιγμής.

2) Θα είχα αποφύγει να χάσω τα 3 χρόνια μου στο Πολυτεχνείο

3) Θα απέφευγα το άγχος γιατι πολλές φορές με φθείρει και σωματικά

4) Θα ήθελα να εκνευρίζομαι λιγότερο

5) Θα ήθελα να μάθω ηλεκτρική κιθάρα και χορό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey :
4. Την ερωτική μου ζωή....από την άποψη να έβρισκα επιτέλους τον σύντροφο που ζητάω...
Τσιγκιντιγκλονκ!!!!!!! Η ευχή σας πραγματοποιήθηκε! Για να σε βοηθήσω, τον φωνάζουν και 'αρχοντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
Τσιγκιντιγκλονκ!!!!!!! Η ευχή σας πραγματοποιήθηκε! Για να σε βοηθήσω, τον φωνάζουν και 'αρχοντα...

:thumbsup: :clapping: :worship: :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Θα ακουστεί πολύ κλισέ, αλλά δεν θα άλλαζα κάτι στην έως τώρα ζωή μου. Έχω κάνει πολλά και ενίοτε τραγικά λάθη που με έχουν πονέσει πολύ, αλλά χωρίς αυτά δεν θα ήμουν αυτή που είμαι τώρα. Χαζολόγησα στη σχολή μου για δύο χρόνια και τώρα τρέχω και δεν φτάνω, εμπιστεύτηκα λάθος ανθρώπους και φιλικά και ερωτικά, έτρωγα σα ζώο την πρώτη χρονιά ως φοιτήτρια και πήρα κάτι κιλά που δε λέω να χάσω και διάφορα άλλα... Αλλά αυτή που είμαι σήμερα περιλαμβάνει όλα αυτά. Σε όποιον αρέσουμε για τους άλλους δε θα μπορέσουμε!!!!!! :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelokotsidou

Νεοφερμένος

Η trelokotsidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
1. Θα μου έδινα πτυχίο και για να μην είμαστε μίζεροι στα όνειρα, θα μου έδινα και δεκαράκι, όπως θέλει και η Michelle :P
2. Θα έμενα μόνη μου
3. Θα έχανα τα παραπάνω κιλά που έχω πάρει :/
4. Θα έκανα πολλά πολλά ταξίδια
5. Θα ήθελα να αλλάξω τα μαλλιά μου....λίγο πιο ίσια γίνεται??? ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ???? :jumpy:
I know... :whatever: :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
5) Θα ήθελα να μάθω ηλεκτρική κιθάρα και χορό

Ξεχασες μια λεπτομερια...

Θα ηθελα να μαθω ηλεκτρικη κιθαρα για να πεζω στην Βικυ, την γυνεκα της ζωης μου και χορο για χορευω μερες ολοκλιρες μαζι της :<3: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Βρε Dark_kronos χαλάρωσε λίγο......άμα είναι να γίνει, θα γίνει....Μην αγχώνεστε  8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,814 μηνύματα.
Καλά κάνω και ξεχνάω τέτοιες λεπτομέρειες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν κανεις κοθολου καλα... Πρεπει να τις θυμασε...

Βικυ πρεπει να σας το λεμε για να καρφοθει στο μυαλο σας και να γινει :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Λοιποοοοοον......
1)Δεν θα τα έφτιαχνα με κάποιον που με πλήγωσε και μου άλλαξε την ζωή προς το χειρότερο
2)Δεν θα έβαζα αυτόν τον κάποιο πιο πάνω απο το μηχανογραφικό μου όπως δε έβαλε αυτός εμένα
3)Θα τα είχα φτιάξει με αυτόν που τα έχω τώρα απο τότε που με ήθελε χωρίς να τον βασανίζω 6 χρόνια
4)Θα είχα αρχίσει και θα είχα τελειώσει σχεδόν την πτυχιακή μου(αμην και πότε
)
5) 5? 5? γαμώτο δεν μου έρχεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,814 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :

3)Θα τα είχα φτιάξει με αυτόν που τα έχω τώρα απο τότε που με ήθελε χωρίς να τον βασανίζω 6 χρόνια

Μπράβο σου που το παραδέχεσαι έστω και μετά απο 6 χρόνια όπως λες! Υπόδειγμα ας είναι αυτή η φράση σου! Απλά υποκλίνομαι! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Υγ: 6 χρόνια είναι ΠΟΛΥ πάντως... Μαζόχας ο τύπος :hehe: (συγγνώμη αλλά δεν άντεξα. Καλοπροαίρετα το λεω ε! ) Τέσπα, κάθε ευτυχία να χετε! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top