Το πιο σύντομο ανέκδοτο

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Τα πιο σύντομα ανέκδοτα λοιπόν:

Τί θεωρείτε πραγματικά οξύμωρο έως εντελώς τρελό κι όμως το ακούτε κάθε μέρα λες και είναι το λογικότερο πράγμα του κόσμου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
καλημέρα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
Τα πιο σύντομα ανέκδοτα λοιπόν:

Τί θεωρείτε πραγματικά οξύμωρο έως εντελώς τρελό κι όμως το ακούτε κάθε μέρα λες και είναι το λογικότερο πράγμα του κόσμου?

το μυαλό μας;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Τα πιο σύντομα ανέκδοτα λοιπόν:

Τί θεωρείτε πραγματικά οξύμωρο έως εντελώς τρελό κι όμως το ακούτε κάθε μέρα λες και είναι το λογικότερο πράγμα του κόσμου?

Εκτός από το "καλημέρα" του sid το οποίο είναι συνήθως κακόγουστο αστείο όταν το σκέφτεσαι στο τέλος της μέρας, υπάρχουν και άλλα τα οποία τα ακούω συχνά (συνήθως για εμένα)...

"Για να είσαι ευτυχισμένος πρέπει να βρεις μια δουλίτσα, να έχεις μια γυναικούλα, να κάνεις παιδάκια, να έχεις ένα σπιτάκι και ένα αυτοκινητάκι"

"Σκέψου λίγο και την υγεία σου, μην κάνεις άλλες καταχρήσεις"

"Γιατί δεν πήγες ακόμη στρατό, το καθυστερείς"

"Ο σωστός και νορμάλ άντρας δεν αφήνει μακριά μαλλιά"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Κουράγιο. Θα φτιάξουν τα πράγματα.



:hump:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η silence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Κουράγιο. Θα φτιάξουν τα πράγματα.



:hump:


κοιτα απο τη μια μεν οταν εχεις το προβλημα σου και ακους καποιον να σου λεει κουραγιο εκνευριζεσαι, εγω τουλαχιστον, απο την αλλη κυκλος ειναι και γυριζει και οντως καποια στιγμη θα φτιαξουν τα πραγματα!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Τα πιο σύντομα ανέκδοτα λοιπόν:

Τί θεωρείτε πραγματικά οξύμωρο έως εντελώς τρελό κι όμως το ακούτε κάθε μέρα λες και είναι το λογικότερο πράγμα του κόσμου?


Ντάξει δεν τα ακούμε και κάααθε μέρα αλλά μέρα παρά μέρα σίγουρα

1 ) Η κυβέρνηση εξετάζει τη σύσταση επιτροπής που θα εποπτεύει , επιτηρεί , μεριμνά …. μπλα .. μπλα .. μπλα …

2 ) Θα χυθεί άπλετο φως ή θα φτάσει το μαχαίρι στο κόκκαλο
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]3 ) [/FONT] Ο υπάλληλος της εφορίας / πολεοδομίας / ο αστυνομικός ..... ετσετερά τέθηκε σε διαθεσιμότητα !

Μπουαχαχαχα !

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
" Σ΄ αγαπώ..."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
" Σ΄ αγαπώ..."

Εεε , καλά εσύ τώρα το πας όχι απλά σε ανέκδοτα :D που ακούμε κάθε μέρα
αλλά σε κλισέ εκφράσεις που έχουμε ακούσει /πει λιγο πολύ όλοι και μοιάζουν πλέον με .. ανέκδοτα
Από τέτοια σου έχω πολλά σε μερικά θα βάλω και την ανάλογη μετάφραση :P

Μέτρα ...

1) Μου λείπεις...
(έχω καιρό να πηδήξω ..)

2 ) Θελω απλα να σε δω.. να σε αγκαλιασω...
(έχω καιρό να πηδήξω ..)

3 ) Ναι αγάπη μου ειλικρινά έχω πάει μόνο με 3.

4 ) Όχι αλήθεια σου λεω ματάκια μου , χθες έμεινα σπίτι .

5 ) Δεν το είχα κλειστό καρδούλα μου...εσβησε απο μπαταρία

6 ) Βρε ματάκια μου καστανά /γαλανά / μπιρμπιλομάτικα .... μην τσατιζεσαι! Ενα καλημερα εχω με την κοπελα!

7 ) Αν σε χασω θα πεθανω.
( ..αλλα καλου κακου εχω στην καβατζα άλλες 3-4 )

8 ) Όχι αγαπη μου μονο με σενα ειμαι ετσι..εσυ μ' αλλαξες!

9 ) Μα είναι φοβερό το πως με καταλαβαίνεις με μια μου ανάσα με μια μου λέξη , με διαβάζεις σαν ανοιχτό βιβλίο

10 ) Δεν στην πέφτω μόνο για σεξ καρδιά μου τι είμαι κανένα λιγούρι ? Δεν έχω ανάγκη εγώ . Εξάλλου είμαι μόνο των σοβαρών σχέσεων !


11 )
Ειμαι μονη απο επιλογη , μεχρι να βρεθει ο καταλληλος.
(δε με πηδαει κανεις.)


12 )
Θέλω να μείνω λίγο μόνος , να σκεφτώ , να κλειστώ στον εαυτό μου , να βάλω τα πράγματα σε μια σειρά..δεν εχει να κάνει με σένα ,εσύ δεν μου φταις σε τίποτα.
(μου φταίει η Τούλα , η Νούλα και η Τσούλα που δεν τις προλαβαίνω..)


13 ) .... Εντ δι όσκαρ γκόους τοοοουυυυυ


Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ !

:P:D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Το πιο σύντομο ανέκδοτο

Ο Παναθηναϊκός πάει για πρωτάθλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
1) Μου λείπεις...
(έχω καιρό να πηδήξω ..)

2 ) Θελω απλα να σε δω.. να σε αγκαλιασω...
(έχω καιρό να πηδήξω ..)

3 ) Ναι αγάπη μου ειλικρινά έχω πάει μόνο με 3.

4 ) Όχι αλήθεια σου λεω ματάκια μου , χθες έμεινα σπίτι .

5 ) Δεν το είχα κλειστό καρδούλα μου...εσβησε απο μπαταρία

6 ) Βρε ματάκια μου καστανά /γαλανά / μπιρμπιλομάτικα .... μην τσατιζεσαι! Ενα καλημερα εχω με την κοπελα!

7 ) Αν σε χασω θα πεθανω.
( ..αλλα καλου κακου εχω στην καβατζα άλλες 3-4 )

8 ) Όχι αγαπη μου μονο με σενα ειμαι ετσι..εσυ μ' αλλαξες!

9 ) Μα είναι φοβερό το πως με καταλαβαίνεις με μια μου ανάσα με μια μου λέξη , με διαβάζεις σαν ανοιχτό βιβλίο

10 ) Δεν στην πέφτω μόνο για σεξ καρδιά μου τι είμαι κανένα λιγούρι ? Δεν έχω ανάγκη εγώ . Εξάλλου είμαι μόνο των σοβαρών σχέσεων !


11 )
Ειμαι μονη απο επιλογη , μεχρι να βρεθει ο καταλληλος.
(δε με πηδαει κανεις.)


12 )
Θέλω να μείνω λίγο μόνος , να σκεφτώ , να κλειστώ στον εαυτό μου , να βάλω τα πράγματα σε μια σειρά..δεν εχει να κάνει με σένα ,εσύ δεν μου φταις σε τίποτα.
(μου φταίει η Τούλα , η Νούλα και η Τσούλα που δεν τις προλαβαίνω..)


13 ) .... Εντ δι όσκαρ γκόους τοοοουυυυυ


Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ !

:P:D

Συνήθως όμως, οι παραπάνω γελοίες ατάκες (τουλάχιστον οι πρώτες δέκα), απαντούν σε εξίσου γελοίες ερωτήσεις, δεν είναι έτσι; Μάλλον εδώ ευθύνεται αυτός που ρωτά άκυρα πράγματα, παρά αυτός που απαντά ένα κατά συνθήκην ψεύδος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
-θες να σ πω το ανεκδοτο με τν βρεγμενη πετσετα?
-ναι
-δν μπορω τωρα στεγνωσε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
οτι ζω μια πληροτητα.
το λεω οποτε θελω να γελασω με τα χαλια μου. κ;αι πραγματικα κλαιω απο τα γελια καθε φορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Ενα παλιο ανεκδοτο που το θυμαμαι απο μικρος και ηταν αυτο που συνηθως μου ερχοταν πρωτο οταν επρεπε να πω ανεκδοτο. Θυμαμαι οτι τοτε το ειχα σε απιστευτη εκτιμηση το συγκεκριμενο ανεκδοτο!!:P:P

Λοιπον θα παμε λιγο παλια, στην εποχη της δραχμης. Ενα παιδακι λοιπον πηγαινει στο πατερα του και του ζηταει ενα κατοσταρικο. Ο πατερας του, τσιγκουνης, του απανταει:

-Τι ενα πενηνταρικο;; Ξερεις τι αξια εχει ενα εικοσαρικο;; Παρε ενα δεκαρικο!!

Και του δινει ταλιρο!!!:look:


(μικρος γελαγα παντως και ειχε και περαση αν μπορω να θυμηθω καλα):D:D:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
''σημερα θα απεργουν οι καθηγητες'' λολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dark angel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μια ξενη! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Νομίζω την βρήκα ''ΓΕΙΑ''? :ropalo::ropalo::ropalo:και ξέρεις τι α κάνω αμα πεις οχι :boxing::boxing::xtipao::boxing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top