Τι σε κάνει sexy;

dark angel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μια ξενη! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Λοιπον ο καθενας γραφει εδω ποιο πραγμα πιστευει οτι τον κανει sexy.
Τι απολαμβανουν πανω σας;:)

Εγω πιστευω τα πρασινα ματακια μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
:hmm: δεν ξέρω, θα ρωτήσω τον φίλο μου και θα σου πω...

εγώ πιστευω τα γαλαζοπράσινα μάτια μου και γενικά μάλλον είμαι γλυκιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasinho

Νεοφερμένος

Ο tasinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
και γω τα γαλαζοπρασινα ματια μου και το σωμα μου...zanin τα δικα μου ειναι καλυτερα απ τα δικα σου(ματια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Οσο σεξυ προσωπικα μπορω να γινω στα ματια ενος ανθρωπου που θελω, αλλο τοσο απωθητικη επισης μπορω να γινω. και τα δυο με ενταση ομως.
Κι αυτο βγαινει πηγαια, και το ενα και το αλλο. και το ξερω και το νιωθω.
Ακρα.
υποθετω συμβαινει και σε αλλες γυναικες.
αυτο για μενα, κι εναν γενικο σχολιασμο θα ηθελα να κανω

το σεξυ δεν ειναι απαραιτητα το σωμα. η τα πρασινα ματια. η το υπεροχο κορμι.
αλλο ομορφια αλλο σεξαπιλ. επισης δε θα πρεπει σε καμια περιπτωση να συγχεεται με το φτηνε προστυχο!(αρνητικο)
η εισαι η δεν εισαι σεξυ(θετικο), η μαγνητιζεις η οχι τον κοσμο (οχι μονο τους αντρες αλλα και τις γυναικες) με λιγα λογια η τοχεις η δε τοχεις.
τα ματια δε χρειαζεται ναναι πρασινα για ναναι βαθια, το στηθος δε χρειαζεται να ναι μεγαλο για να γινει ερωτευσιμο, ο πωπος δε χρειαζεται να ειναι ολοστρογγυλος για να γινει ποθητος.
Μια κινηση, ενα βαθυ χαμογελο, λευκη οδοντοστοιχια(ακομα και στραβη) και δυνατες εκφρασεις του προσωπου, περπατημα, κινηση και αισθαντικοτητα που βγαινει απο την ψυχη σε κανουν να μαγνητιζεις απο πολυ μακρια...

..Ποσο σεξυ.. μπορουν να ειναι δυο πρασινα θλιμμενα ματακια..?
η αντιθετα ποσο σεξυ μπορουν να ειναι δυο γαλαζια πονηρα, κακοβουλα ματια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Για να ενδυναμώσω την άποψη της τσιρκόμυαλης:

-Έχω ένα αξιολάτρευτο πάγκρεας, απόδειξη ότι η ομορφιά δεν είναι επιδερμική :confused:

επίσης,

- Έχω χαλαρά μπούτια, αλλά ευτυχώς τα καλύπτει η κοιλιά μου. :)

- έχω ενδιαφέρουσες ρώγες

- η επιθυμία μου να παίζω κρίκετ στα σκοτάδια

- να τρώω σκορδαλιά από τη πιατέλα με το κουτάλι που πριν ήταν βυθισμένο στη παντζαροσαλάτα

- η ποτοαπαγόρευση που μου επιβάλλω (μύρισε ένα στόμα μετά από δυο ποτήρια κρασί ή ένα ουίσκυ και θα έχεις λόγο να γράψεις στο "τι δε σε κάνει σεξυ")

- το ότι γκομενίζω. Η αίσθηση να είσαι σέξυ με το να είσαι ετοιμοπόλεμος είναι αλληλένδετα όπως οι βάσεις του dna μας..


- η μυρωδιά ανεξαρτησίας με εσάνς μασχαλίλας

- η μ@λ@κία που με δέρνει αλύπητα αφήνοντας μου ανεξίτηλους μώλωπες

- οι χνουδωτές μου παντόφλες απο το ΙΑΣΩ :hmm:

- είμαι πάντα διατεθειμένος να σκαρφαλώσω στο ψηλότερο κλαδί του δέντρου για να κατεβάσω τη γατούλα της γιαγιάς απέναντι που κλαψονιαουρίζει...

- ξέρω συνταγές για γευστικές μακαρονάδες και επίσης πετυχαίνω πάντα τις φακές και το στιφάδο :redface:

- οι μακρυές βλεφαρίδες μου :redface:

- ότι τα φυτά ξέρουν περισσότερα για μένα από ο,τι εγώ για τα φυτά :(

- ρουφάω τα σαλιγκάρια με σύστημα :D

- έχω κληρονομήσει το χάος αλλά σκέφτομαι να το ρίξω στη φιλανθρωπία! Για το κακό της ανθρωπότητας :P

- η εποικοδομητική κριτική του να αγνοώ τους πάντες

- η ταπεινοφροσύνη μου:redface: (που κατά τον Laurence J Peter είναι η ντροπή που νοιώθεις όταν λες στους άλλους πόσο υπέροχος είσαι:worry:)

- η φωτογραφική μου μνήμη που απλώς δεν έχει φιλμ (σνιφ)

- η συνέχιση του πολέμου εντός μου

- ότι πάντα διαβάζω τις οδηγίες χρήσεως αλλά κάνω τα δικά μου...

- διάφοροι ανείπωτοι φετιχισμοί που φετιχίζομαι και μόνο να τους γράψω...

- το ότι θεωρώ το σεξ ικανό λόγο για μετενσάρκωση...


Μα τελικά,

Κάτω απ' αυτό το χοτ χοτ χοτ παρουσιαστικό μου κρύβεται μια τρομακτική έλλειψη χαρακτήρα. :/: (αντισέξυ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasinho

Νεοφερμένος

Ο tasinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχαχα ετσι μαλιστα.....ας το εγραφε ετσι και θα λεγαμε οκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
- ρουφάω τα σαλιγκάρια με σύστημα ................


Με τι σύστημα δηλαδή;;; :confused: Για πες με ενδιαφέρει το ζήτημα ..... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
και γω τα γαλαζοπρασινα ματια μου και το σωμα μου...zanin τα δικα μου ειναι καλυτερα απ τα δικα σου(ματια)
γιατί τα έχεις δει τα δικά μου;;;; :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
σεχυ ε?μμμμμμμμμμμμμμμμ.......

1.Η χθεσινοβραδινη έχοδος μου από το σπίτι.Με φόρμα, φούτερ αντρικό, παντόφλες και μαλλια μάταλα.
2.Το καινούργιο μου τζιν.
3.Η τρελη επιθυμία μου να αυτοσαρκάζομαι.
4.Η βερεμαρα μου να γράφω ανοησιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
σεχυ ε?μμμμμμμμμμμμμμμμ.......

1.Η χθεσινοβραδινη έχοδος μου από το σπίτι.Με φόρμα, φούτερ αντρικό, παντόφλες και μαλλια μάταλα.
2.Το καινούργιο μου τζιν.
3.Η τρελη επιθυμία μου να αυτοσαρκάζομαι.
4.Η βερεμαρα μου να γράφω ανοησιες.
:worship:

Τι με κανει σεξυ;;;:worry:

Μα η ωραια μου κοιλιτσα φυσικα..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dark angel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μια ξενη! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
συνεχηστε συνεχηστε μου αρεσει η σεξουαιστικοτατη σκεψη σας:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
η μπολικη τριχα μου..:P:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iriniem

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
η αλήθεια είναι ότι δεν φημίζομαι για την αγάπη του εαυτού μου....υπάρχουν φορες που με λατρεύω και άλλες φορές που θέλω να σπάσω τον καθρέφτη...!
i'm joking..!
αυτό όμως που λατρεύω always and forever είναι οι φτιαγμένες γάμπες από το τέννις....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasinho

Νεοφερμένος

Ο tasinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
γιατί τα έχεις δει τα δικά μου;;;; :P:P
δε χρειαζεται να τα δω...εχεις χασει σου λεω....:clapup::whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melenios

Νεοφερμένος

Ο melenios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
μια μπλουζα που λεει sexy πανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
η μπολικη τριχα μου..:P:clapup:

Προσωπικα, το βρισκω πολυ σεξυ στον αντρα αυτο:redface:

μια μπλουζα που λεει sexy πανω

αυτο κι αν ειναι σεξυ!!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dark angel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μια ξενη! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
εσυ μαρη τι εχεις δεν ειπες[πλακιζω]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Προσωπικα, το βρισκω πολυ σεξυ στον αντρα αυτο:redface:



Βίον ανθόσπαρτον και καλούς απογόνους!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
εσυ μαρη τι εχεις δεν ειπες[πλακιζω]

:redface:

ολα ειναι σεξυ πανω μου εμενα!!!:P:P

:pc::kill:
(τις τοματες ποτε τις τρωμε?):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dark angel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μια ξενη! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
στη μαπα η σε γεμιστο;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top