Σκέψεις... II

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
a50531a0d1b743d66b697e9efe57a7e7.jpg
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
Σε πήρα από αυτόν τον άξεστο που άπλωνε τα χέρια του πάνω σου για όλους τους λάθος λόγους...

Και σου δειξα πως είναι να απλώνουν τα χέρια πάνω σου για όλους τους σωστούς λόγους.

Και τι;

Τι έκανες μ' αυτό που έζησες; Τι έμαθες απ' όλο αυτό;

Ότι είμαι δύσκολος άνθρωπος, ότι θέλεις κάτι πιο εύκολο. Να το πω ειρωνεία; Να το πω αχαριστία; Να το πω ανοησία;

Τα εύκολα σε έβαλαν σε μπελάδες εξαρχής, το ξέχασες;

Ποιός θα απλώσει τα χέρια του πάνω σου τώρα; Θα σε προσέξει όπως εγω;

Γιατί...; Απλά γιατί...
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όταν έχεις τέσσερα αρχιδια μην σκέφτεσαι ότι είσαι πολύ άντρας. Είναι γιατί κάποιος σε πηδαει.

Mao Zedong.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
“Just because things hadn’t gone the way I had planned didn’t necessarily mean they had gone wrong.”

- Ann Patchett
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
Εχω ανεβάσει πίεση, θα τη βρίσω... αν δεν ηρεμησω θα τη βρισω... Η άθλια! Η ΑΘΛΙΑ! Η ΑΠΑΝΘΡΩΠΗ!
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Όταν τα πήρες κι έφυγες, εγώ έφυγα μαζί σου
πιστός στην απιστία σου, κουφός στην προσευχή σου
Μην περιμένεις άδικα, να κλάψω ή να ελπίζω
ή να πληρώσω ό,τι αγαπώ, αφού διπλά το αξίζω.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Το παρόν θρεντ κλειδώνεται. Το νέο θρεντ με Σκέψεις που ξεκινάει από τη νέα χρονιά βρίσκεται εδώ. :)
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.
Top