Κάνετε φάρσες;

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
η έχεται κάνει εσεις? Γράψτε γενικά ότι ξέρεται για το θέμα και φυσικά προτείνετε τις αγαπημένες σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ΧΑαχχααχαχαχ τι είπες τώρα!!! εχω κάνει πααααρα πολλές, ακόμα και τώρα μ' αρέσει να πειράζω τα φιλαράκια μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Φαρσες σε φιλους παρα πολλες. Φαρσε μεσω τηλεφωνου οχι και τοσες. Αλλα με εναν φιλο μου, τον εχουμε ταραξει ολοι στην πλακα και ολο την παταει.
Οσο για μεσω τηλεφωνου, δυο ειναι η αγαπημενες μου

1)-Ναι
-Καλησπερα, ειναι εκει ο Σταυρος;
-Πιος Σταυρος
-Ο Πουτ**ς μου ο Ταυρος
-Βρισιες

2)- Ναι
-Καλησπερα, ειναι εκει η Ελενη
-Πια Ελενη
-Η Πουτσ@ μου η Καυλομε*η
-Βρισιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Ένα κορυφαίο που έχει κάνει ένας φίλος μου (όχι και φάρσα ακριβώς) είναι αυτό:
Παίρνω τηλέφωνο σπίτι του:

-Ναι...
-Έλα ρε εγώ είμαι
-Ποιός είναι;
-Εγώ ο Πάνος είμαι!
-Έεεελα ρε τι γίνεται, όλα καλά;
-Μιά χαρά εσύ τι λέει;
-Κι εγώ καλά..! Ναί, ναι... ναι στον τηλεφωνητή μιλάς!

Ε ναι λοιπόν συζητούσα με τον τηλεφωνητή! Η βλακεία είναι ότι μερικές φορές το σηκώνει κανονικά και δε μιλάω επειδή νομίζω ότι είναι ο τηλεφωνητής πάλι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Φάρσες συνέχεια....Ειδικά σε πρώην φιλενάδων μου...όταν δεν έχουμε και κάτι να κάνουμε...Βέβαια εγώ παίζω πάντα κάποια θαυμάστρια του στυλ σε είδα, σε ερωτεύθηκα, βρήκα και το τηλ και να σου...στο λέω...Το αποκορύφωμα είναι ότι πάντα ψαρώνουν....Βέβαια είναι μια συγκεκριμένη που μου έρχεται στο μυαλό αλλά δεν κάνει να την πω...ντροπή! Πάντως η πιο γελοία σκηνή είναι όταν τους δίνω ραντεβού και ΠΑΝΤΑ πάνε...κι εμείς περνάμε από μπροστά τους χαλαρές - χαλαρές...8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Έγω όταν ήμουν πιο μικρός έκανα καμία φόρα , πλέον δεν έχω καθόλου όρεξη και δεν το βρίσκω funny
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Κι εγώ σαν την Βίκυ να κάνω κάποια τέτοιου στυλ
αλλά πιο παλιά.

@Ratlehead Γέλασα πολύ. πολύ καλό αυτό για μήνυμα στον τηλεφωνητη
@Dark_Kronos Αν σου πουν "λάθος κάνεις" τί λές???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Κι εγώ σαν την Βίκυ να κάνω κάποια τέτοιου στυλ
αλλά πιο παλιά.

@Ratlehead Γέλασα πολύ. πολύ καλό αυτό για μήνυμα στον τηλεφωνητη
@Dark_Kronos Αν σου πουν "λάθος κάνεις" τί λές???

Συνιθος δεν μου λενε γιατι περνω σε χωους εργασιας που σου ζητανε και το επιθετο αλλα αμα μου πουνε θα τους πω συγνωμη και θα παρω τον εποενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Συνιθος δεν μου λενε γιατι περνω σε χωους εργασιας που σου ζητανε και το επιθετο αλλα αμα μου πουνε θα τους πω συγνωμη και θα παρω τον εποενο
Χμμμ εγώ προσωπίκα δεν το βρίσκω καθόλου funny τέτοιου ΄ίδους πλάκες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
φαρσες οχι πολλες αλλα επειδη η φωνη μου μοιαζει πολυ με της αδελφης μου συχνα μηλουσα στους φιλους της σαν ειμουν εκεινη, κανονιζα βολτες εξοδους κτλ και τους εκανα μπαχαλο...φυσικα ακολουθουσαν ομηρικοι τσακωμοι με την Ελενα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie:
φαρσες οχι πολλες αλλα επειδη η φωνη μου μοιαζει πολυ με της αδελφης μου συχνα μηλουσα στους φιλους της σαν ειμουν εκεινη, κανονιζα βολτες εξοδους κτλ και τους εκανα μπαχαλο...φυσικα ακολουθουσαν ομηρικοι τσακωμοι με την Ελενα!!

Αυτό το ποστ μην το διαβάσει η ΤΑΖ και πάρει ιδέες:tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
καλα ειχα κανει μικρος τωρα πια βαριεμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Φάρσες... χιχιχι... Πολλές, πάρα πολλές! Η πιο πρόσφατη και που θυμάμαι είναι μια που μου έκαναν ως αντίποινα σε μια δική μου... ημασταν όλη η παρέα σε ένα εγκαταλελειμένο σπίτι, έρχεται περιπολικό απέξω και βγαίνει ένας φίλοσ μασ να δει τι τρέχει... Ακούμε φωνές, βγαίνουμε και οι υπόλοιποι και τον βλέπουμε πάνω στο καπώ να του περνάει χειροπέδες ο αστυνομικός και να τον βάζει μέσα στο περιπολικό...Πάει ένας άλλος φίλος μας να παραπονεθεί και τον βαζει και αυτόν μέσα! Μειναμε έξω οι κοπέλες να φωνάζουμε και εκεί που μία είχε βάλει τα κλάματα, βλεπουμε τουσ 2 φίλους να βγαίνουν γελώντας και να μασ λένε : "από εδώ ο φίλος μας ο .... αστυνομικόσ!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv:
Φάρσες... χιχιχι... Πολλές, πάρα πολλές! Η πιο πρόσφατη και που θυμάμαι είναι μια που μου έκαναν ως αντίποινα σε μια δική μου... ημασταν όλη η παρέα σε ένα εγκαταλελειμένο σπίτι, έρχεται περιπολικό απέξω και βγαίνει ένας φίλοσ μασ να δει τι τρέχει... Ακούμε φωνές, βγαίνουμε και οι υπόλοιποι και τον βλέπουμε πάνω στο καπώ να του περνάει χειροπέδες ο αστυνομικός και να τον βάζει μέσα στο περιπολικό...Πάει ένας άλλος φίλος μας να παραπονεθεί και τον βαζει και αυτόν μέσα! Μειναμε έξω οι κοπέλες να φωνάζουμε και εκεί που μία είχε βάλει τα κλάματα, βλεπουμε τουσ 2 φίλους να βγαίνουν γελώντας και να μασ λένε : "από εδώ ο φίλος μας ο .... αστυνομικόσ!"
Φσσ κάλοο, πολύ θα ήθελα να ήμουν σε μια μερία και να έβλεπα...

Μια πλάκα που μου έκαναν... Ήταν πρώτη απριλίου και πηγαίνω φροντίστηριο, με πίανει ο μαθηματικός και μου λέει "Πρέπει να πας σπίτι, τηλεφώνησε ο πατέρα σου και είπε ότι πρέπει να πας σπίτι" Εγώ τα επαίξα γιατί εκείνο το καίρο ήταν η michelle ήταν αγρίνιο και πήγε το μυαλό μου αμέσως στο κάκο . Φυσικά δεν είχα σκεφτεί ότι ήταν 1απριλίου και ότι ο πατέρας μου έλειπε αθήνα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Φσσ κάλοο, πολύ θα ήθελα να ήμουν σε μια μερία και να έβλεπα...

'Ασε... Θα γέλαγες πολύ! 3 τρελές να τα έχουν παιξει και 3 γομάρια να έχουν ξεκαρδιστεί! καναμε κανα τρίωρο να ξεπεράσουμε το σοκ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Κορυφεα φαρσα nv!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Χιλιάδδες φάρσες ειδικά τηλεφωνικές ή με μπαλόνια γεμάτα νερό από το μπαλκόνι!:D !!!! Το καλύτερο με τα μπαλόνια είναι το βράδυ με κλειστά τα φώτα!!! Πολύ πλάκα...:) .Επίσης κάτι που έχω κάνει στον πατέρα μου είναι ότι έχω βάλει ζελατίνα σε όλο το κούφωμα μπροστά από την πόρτα και την ώρα που ήγε ο πατέρας να περάσει του ήρθε η ζελατίνα....:D :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Εγώ κάνω τηλεφωνικές από το μπαλκόνι, στον δρόμο γενικά μου αρέσει να πειράζω τον κόσμο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ζουμπουρλουδι

Νεοφερμένος

Η ζουμπουρλουδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Μια αρκετα καλη που καναμε, ηταν οταν καταλαβαμε πως το control για το απεναντι parking επιανε απο τη βεραντα του διαμερισματος φιλων. Κρυμμενοι καλα, καναμε τους ανυποψιαστους οδηγους να τρεχουν και να μην προλαβαινουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
Επειδή κατά βάθος είμαι πολύ κακός... σιχαίνομαι όταν οι συγγενείς μου φέρνουν ως δώρο ρούχα. Και αυτό ειναι γιατί όταν κάποιος μου φέρει κατι α) Θα είναι σε κάποιο χρώμα που δν υπάρχει περίπτωση να το φορέσω (όπως η θεία μαρίκα μου είχε φέρει εκείνο το ριγέ κοκκινο-κίτρινο-μπλέ... σαν σημαία θα είμουν...) β) Επειδή οποιοι με γνωρίζουν προσωπικά ξέρουν οτι είμαι τεραστείων διαστάσεων, στάνταρ μα στάνταρ θα κάνουν λάθος στο νούμερο ... επομένως πρέπει να τρέχω και να τα αλλάζω και στις 2 περιπτώσεις.
Έκανα λοιπόν ένα συμβούλιο με 2-3 έμπιστους μου φίλους και αποφασίσαμε για να δείξουμε πόσο λάθος επιλογές είχανε κάνει οι αγαπητοί συγγενείς να τους δώσουμε να καταλάβουνε. Απο εκείνη την ημερα και πέρα όποτε έπρεπε να πάρω κάποιο δώρο σε ένα συγγενή που βρισκόταν στην "μάυρη λίστα", τους έκανα το (πήρε τους περισσότερους ψήφους στο meeting) Satanica των Behemoth. Πείτε με βάρβαρο, αλλά πιστέψτε με, κανένας απο αυτούς δεν μου εχει (ξανά)κάνει δώρο ρούχα. (Με μια μικρήηηηηηη εξαίρεση τον παλιοροκά θείο μου το μάνθο που του άρεσε....)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top