Έχετε σοβαρή ερωτική εμμονή;

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Έχετε σοβαρή ερωτική εμμονή;
tible1ax2.jpg
-
-
-
-
-
-


tible2fa2.jpg
-
-
-
-
-
-
tible3bmd4.jpg
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
tible4cl0.jpg
-
-
-
-
tible5btz3.jpg
__________________
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Οντως εγω ουτε ενα βρήκα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ πάντως είδα και τα δύο αλλά για τα δελφίνια έπρεπε πρώτα να το διαβάσω οτι υπάρχουν :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Και εγω εντοπισα τα δελφινια αλλα αφου διαβασα το κειμενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ωχχ ... μάλλον η θεση μου είναι πολυ τραγική ... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Τι δελφίνια ρε, με δουλεύετε; :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Εγω παλι βρηκα 2 κοτες,ενα χαμστερακι,μια σαυρα με δυο ουρες και μια καθηγητρια μου που μου ειχε δωσει μονοημερη στο γυμνασιο...:| :hmm:
Νταξ' μωρε καλα ειμαι....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Δελφίνια? Ποιά δελφίνια ρε παιδιά? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vanilia

Νεοφερμένος

Η vanilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
:D Sorry φιλε μου.....αυτος που θα σου πει οτι ειδε δελφινια στην εικονα με την πρωτη......εεεε τοτε αυτος εχει το προβλημα.....τους υπολοιπους μια χαρα νορμαλ τους βλεπω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Εγω παλι βρηκα 2 κοτες,ενα χαμστερακι,μια σαυρα με δυο ουρες και μια καθηγητρια μου που μου ειχε δωσει μονοημερη στο γυμνασιο...:| :hmm:
Νταξ' μωρε καλα ειμαι....:whistle:

και έλεγα κι εγώ ποια είναι αυτή η τύπισσα που βλέπω εκεί μέσα....:P :P
το ποντίκι δεν το είδες;;; στη μέση και λίγο αριστερά είναι....:P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
χαχαχα! Μιλάμε παιδεύτηκα πολύ να βρω τα δελφίνια! Φανταστείτε τι γίνεται στον εγκέφαλό μου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
:D Sorry φιλε μου.....αυτος που θα σου πει οτι ειδε δελφινια στην εικονα με την πρωτη......εεεε τοτε αυτος εχει το προβλημα.....τους υπολοιπους μια χαρα νορμαλ τους βλεπω :D

Κοίτα, το ότι έχουμε φάει τσόντα και γυμνό με την κουτάλα της φασολάδας, είναι από κοινού παραδεκτό στο στέκι. Παρόλαυτα, παραλείπεις -κι εσύ αλλά και όλοι οι υπόλοιποι- τον διδακτικό χαρακτήρα του θέματος. ;)

Κοίτα την 3η διαφάνεια ξανά και διάβασε μια συγκεκριμένη ενότητα που συγκρίνει αντίληψη και ηλικίες.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Απιστευτα διδακτικο χαρακτηρα εχει...:whistle: :P
Και μονο που μιλαει για "σοβαρη εμμονη"...το καταλαβαμε.
Αυτο που λεει για τις μικροτερες ηλικιες -γενικα- ισχυει,αλλα και λιγο χιουμοριστικα αν παρου,ε ορισμενα θεματα δεν θα παθουμε τιποτα.
Εγω τουλαχιστον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vanilia

Νεοφερμένος

Η vanilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Κοίτα την 3η διαφάνεια ξανά και διάβασε μια συγκεκριμένη ενότητα που συγκρίνει αντίληψη και ηλικίες.:)

Valder μου δεν ειναι απολυτα φυσιολογικο αυτο???
Εξακολουθω να δυσκολευομαι να εντοπισω το διδακτικον του θεματος....
Σε καμια περιπτωση ενας ενηλικας δεν θα μπορουσε να δει με τα ματια ενος παιδιου ....την εχουμε χασει την ικανοτητα αυτη απο τη στιγμη που χασαμε την αθωα ματια των παιδικων μας χρονων....
Ομως αυτο το θεωρω απολυτα φυσιολογικο και γνωστο σε ολους μας...
:hmm: Μηπως εγω το βλεπω στραβα το ολο θεμα? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Απιστευτα διδακτικο χαρακτηρα εχει...:whistle: :P
Και μονο που μιλαει για "σοβαρη εμμονη"...το καταλαβαμε.
Αυτο που λεει για τις μικροτερες ηλικιες -γενικα- ισχυει,αλλα και λιγο χιουμοριστικα αν παρου,ε ορισμενα θεματα δεν θα παθουμε τιποτα.
Εγω τουλαχιστον
.

Εντάξει φίλε μου, πως κάνεις έτσι; Δεν ήθελα να σε τσιτώσω... Απλά προσπάθησα να πω κάτι ο άνθρωπος...:(


Valder μου δεν ειναι απολυτα φυσιολογικο αυτο???
Εξακολουθω να δυσκολευομαι να εντοπισω το διδακτικον του θεματος....
Σε καμια περιπτωση ενας ενηλικας δεν θα μπορουσε να δει με τα ματια ενος παιδιου ....την εχουμε χασει την ικανοτητα αυτη απο τη στιγμη που χασαμε την αθωα ματια των παιδικων μας χρονων....
Ομως αυτο το θεωρω απολυτα φυσιολογικο και γνωστο σε ολους μας...
:hmm: Μηπως εγω το βλεπω στραβα το ολο θεμα? :redface:

Γλυκιά μου, είναι απόλυτα φυσιολογικό με βάση τα ερεθίσματα που δεχόμεθα από το περιβάλλον μας. Και σαφώς το περιβάλλον ενός εφήβου ή και ενήλικα αν προτιμάς, είναι πιό ευρύ και πιό διάτρητο από ερωτογενείς έννοιες και σκηνές οι οποίες εν συνεχεία θα εγκαθίστανται και θα αναπαράγονται με την πρώτη ευκαιρία στο υποσυνείδητό του.

Το διδακτικό κομμάτι που προσπάθησα να φέρω στην επιφάνεια, είναι το ακόλουθο ερώτημα:

"Διαφοροποιεί το υποσυνείδητο, την ικανότητά μας για παρατήρηση;" Η απάντηση είναι σαφέστατα θετική! Απλά θεώρησα ότι θα μπορούσε να γεννηθεί ένας γόνιμος διάλογος επάνω στο ερώτημα αυτό, άσχετα αν το παρόν θέμα που δημιούργησε το ερώτημα, είναι κυρίως χιουμοριστικό. Ο φίλος μου ο Μάριος θέλει να μείνει στο χιουμοριστικό κομμάτι, δε θα μαλώσουμε γι αυτό, για τ' όνομα των θεών.:)

Ποτέ δεν απαρνήθηκα το χιούμορ και για να γίνω πιό συγκεκριμένος, το καλό χιούμορ. Αυτό το θέμα έχει πολύ καλό χιούμορ και το εκτιμώ ιδιαίτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ελα βρε αρχοντα τωρα...λες να τσιτωνομουν ετσι ευκολα;;;:D
Μην με στεναχωρεις...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Valder, Και τι πειράζει που κάποιος βλέπει κυρίως την ερωτική σκηνή; :worry::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Ελα βρε αρχοντα τωρα...λες να τσιτωνομουν ετσι ευκολα;;;:D
Μην με στεναχωρεις...;)

Είπα κι εγώ ρε Ιταλέ! Τρόμαξα γιατί γενικώς δεν είσαι νευρικό άτομο. Τέσπα...φέρε καμιά αραμπιάτα τώρα από δώ γιατί πείνασα!:clapup:

Valder, Και τι πειράζει που κάποιος βλέπει κυρίως την ερωτική σκηνή; :worry::confused:

Δεν πειράζει! Κι εγώ κυρίως αυτήν είδα. Μόνο που δεν καταλαβαίνω γιατί μου απευθύνεις αυτή την ερώτηση...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
A sorry, νόμιζα ότι έκανες τπτ κήρυγμα ότι ο σημερινός άνθρωπος είναι διεφθαρμένος ... κτλ ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazy lover

Δραστήριο μέλος

Η crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 521 μηνύματα.
Δεν μπορω με τιποτα να εντοπισω τα δελφινια....:P Με τιποτα ομως.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top