Red Hot Chili Peppers

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.

Devian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.
Λέγεται ότι ήμασταν κάπου στους 60.000 .

ε οκ , βγάλε και λίγο πολυ τις σάλτσες κάπου εκεί είσαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freepepsi

Νεοφερμένος

Η Ουρανία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λευκάδα (Λευκάδα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Αχ,ηθελα να παω πολυ γιατι ειναι απο τις αγαπημενες μου μπαντες...Αναθεμα τη καταραμενη εξεταστικη μου!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
:worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Στο τσεκιν των εισιτηριων ακουσα μεσα στην πολυκοσμια να λενε οι τεσκαδοροι το κλασσικο- βγαλτε τα καπακια απο τα νερα. Τρατζικ αν μου το επαιρναν γτ στη τελ. συναυλια μου χυθηκε ολο το νερο τελικα. Επισης φωναζαν αμα εχουμε μπυρες απεξω να τις πεταξουμε. Δεν αγχωθηκα. Μόνο που σχεδον επεισα τον εαυτο μου πως δεν μπορουν να μου το κανουν αυτο!!!!! Ετσι λοιπον οταν εφτασε η σειρα μας περασαμε ανετοτατα με πωμα και μπυρες. Ουφ. Κολωφαρδια το λεω. Μπορει κι ανοργανωσια. Who cares? Red Hot ειν αυτοι! Αρα, οχι ωρα γι'αναλυσεις!

Επειτα. Απο αλλη εισοδο μπηκαμε, απαλλη βγηκαμε. Ειχαμε παρκαρει στου διαολου. Χασαμε ταυγα και τα πασχαλια....
Με τα πολλα, 3,5 ωρες περπατημα και πηγαινε-ελα στην κινηση.
Αλλα αξιζε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Μετά τη συναυλία είπα να "ξεσκονίσω" τους δίσκους μου (τότε ακόμα αγοράζαμε cd :P) και ξετρύπωσα κάτι μελαγχολικό.:redface:

I could never change
Just what I feel
My face will never show
What is not real...


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elen1982k

Νεοφερμένος

Ο elen1982k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ρε παιδιά τι αρπαχτή ήταν αυτή με τους red hot , ντροπή και πάλι ντροπή !! τι να πω , έλεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top