Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Είναι αυτό λογικό; Αφήστε το ισοπαλία για να δούμε ποιος θα κερδίσει και θα επιμείνει περισσότερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Καλά δεν το πιστεύω αυτό που βλέπω...
Δηλαδή βγαίνει ότι ήταν η Ηρώ δολοφόνος, η Κάκερλακ πολίτης και ψηφίζετε φαντασμένο????? Ακόμα και αν είναι δολοφόνος η πιθανότητα είναι σημαντικά μικρότερη από ότι να είναι δολοφόνος ο fandago! Δηλαδή έγραψε ότι ήταν μπερδεμένος πολίτης και τον πιστέψατε...?

Εντάξει από αυτούς τους 6 που ψήφισαν φαντασμένο οι 4 είχαν λόγο...οι άλλοι 2 γιατί αυτοκτονείτε;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ξεμείναμε από επιχειρήματα αυτό κατάλαβα εγώ
Γιατί είπες κάτι που δεν μπόρεσα να αντικρούσω; Είχες εσύ κανένα επιχείρημα εκτός της μαντείας;
... jrot6 είσαι δολοφόνος. Άντε γεια από εμένα.

Φοίβη μην αλλάξεις την ψήφο σου σε παρακαλώ
Είναι η πολλοστή φορά που λες ότι τα παρατάς και όμως συνεχίζεις και γράφεις. Μόνο να δημιουργείς εντυπώσεις προσπαθείς! Και ο jrot δολοφόνος έτσι; Πόσοι είναι ρε παιδί μου πια οι δολοφόνοι; 6; :confused:
Είναι αυτό λογικό; Αφήστε το ισοπαλία για να δούμε ποιος θα κερδίσει και θα επιμείνει περισσότερο...
Μήπως είναι και η kajira δολοφόνος; Όσοι δεν μας βοηθάνε τους λέμε δολοφόνους μπας και φοβηθούν και αλλάξουν; Εκεί καταντήσαμε;
Δηλαδή βγαίνει ότι ήταν η Ηρώ δολοφόνος, η Κάκερλακ πολίτης και ψηφίζετε φαντασμένο?????
Όχι, απλά ο fantasmenos ήταν πάντα αναξιόπιστος, αλλά ΚΑΙ σε αυτό το γύρο έκανε άλλα ντι άλλων στην αρχή. Έχω μαζέψει σε προηγούμενο post μου τι έγινε στα πρώτα posts με Ηρώ και fantasmenos και το παιχνιδάκι που είχαν. Το ότι άλλαξε ψήφο στο άσχετο ψηφίζοντας χωρίς αιτιολογία την Ηρώ, που ήταν δολοφόνα δεν είναι κάτι καινούριο για εκείνον. Έχει κάνει πολλές φορές την "τσατσιά" να ψηφίσει σε φανερή ψηφοφορία συνδολοφόνο του για να τον περνάνε όλοι "αθώο". Εγώ του το είχα πει άλλωστε την πρώτη φορά ως ΣΕ που ήμουν τότε. ;)

Πραγματικά εδώ και αρκετά posts μόνο εκφράσεις απελπισίας βλέπω και τίποτα σοβαρό δεν λέγεται από μεριάς σας, γιατί ΔΕΝ έχετε κάτι να πείτε.

Άλλωστε νομίζω ότι ξεκαθάρισα ότι όσοι έχουν αμφιβολίες, έχουν την ευκαιρία να με ψηφίσουν την Δευτέρα που θα φαίνεται και η ιδιότητα. Αλλά δεν σας συμφέρει αυτό, γιατί (κοίτα να δεις) θα βγει ότι είμαι πολίτης! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
θέλω να προσθέσω ότι κατά προσωπική εκτίμηση η RE είναι το τσιράκι και όχι ο jrot6 που είπατε πριν. Αν βγει ο fantasmenos τελικά σήμερα (το ελπίζω μιας και δεν πιστεύω να έχουμε καμιά αλλαγή) την δευτέρα corpse η ψήφος με αγάπη όλη δική σου!!!

Εκτός και αν δεν υπάρχει πλέον τσιράκι εντός....πιθανό και αυτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:popcorn:

Λίστα για Παρασκευή 28/11


Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα

  1. Angie_Ann >> fandago
  2. Corpse Bride >> fandago
  3. fandago >> fantasmenos
  4. fantasmenos >> fandago
  5. Jrot6 >> fantasmenos
  6. Kajira >> fantasmenos
  7. Phoebe >> fantasmenos
  8. Resident Evil >> fandago
  9. Vendetta >> fantasmenos
  10. Xanp >> fantasmenos

Ψήφοι



4 fandago
6
fantasmenos


Αποχωρήσεις

1. Neraida >> ψηφοφορία #64 (no ιδιότητα :P)
2. Vkey >> δολοφονία #111 (???)
3. pitg21 >> ψηφοφορία #149 (πολίτης)
4. Lorien >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών
5. Lorelai >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών
6. Bill >> δολοφονία #219 (πολίτης)
7. Bill_Slayer >> ψηφοφορία #291 (???)
8. Nininaou >> δολοφονία #343 (???)
9. kakerlak >> ψηφοφορία #414 + #421 (πολίτης)
10. Ηρώ >> άστοχη μαντεψιά ρουφιάνου (δολοφόνος)
11. Παρασκευή μεσημέρι δεν υπήρξε δολοφονία, ευστόχησε η νοσοκόμα #487




Απουσίες

1 Angie_Ann
1 jrot6
1 pitg21
1 xanp




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Παρασκευή 28/11 μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ποιος έβαλε -1 στην Angie Ann; Μπορώ να ακούσω το λόγο;

@fandago

Κάνε χιούμορ θα δειειειειειεειιεεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Καλά δεν το πιστεύω αυτό που βλέπω...
Δηλαδή βγαίνει ότι ήταν η Ηρώ δολοφόνος, η Κάκερλακ πολίτης και ψηφίζετε φαντασμένο????? Ακόμα και αν είναι δολοφόνος η πιθανότητα είναι σημαντικά μικρότερη από ότι να είναι δολοφόνος ο fandago! Δηλαδή έγραψε ότι ήταν μπερδεμένος πολίτης και τον πιστέψατε...?

Εντάξει από αυτούς τους 6 που ψήφισαν φαντασμένο οι 4 είχαν λόγο...οι άλλοι 2 γιατί αυτοκτονείτε;;;;;

Εγώ έβαλα την αρνητική...μα καλά από όσα έγραψε ο φανταγκο μόνο το ότι μπερδεύτηκε βρήκες να σχολιάσεις όλα τα υπόλοιπα τα αγνόησες επιδεικτικά η δεν σε βολεύει να τα εκθειάσεις;:hmm:

Σε κάλυψε ή απάντηση ερώτηση;;;για αυτόν το λόγο έβαλα αρνητική...δεν είναι δυνατόν από όλα όσα ειπώθηκαν σήμερα να εκθειάζει το ότι μπερδεύτηκε...ξέρεις για τους πολίτες που δεν ξέρουν είναι πολύ πιθανό να μπερδευτούν όχι όμως και για τους δολοφόνους που ξέρουν...διαφωνείς;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Όχι, απλά ο fantasmenos ήταν πάντα αναξιόπιστος, αλλά ΚΑΙ σε αυτό το γύρο έκανε άλλα ντι άλλων στην αρχή.

κι εγώ το ίδιο, [όπως και η Angie] αλλά επειδή σας βόλευα είμαι μπερδεμένος πολίτης ενώ ο fantasmenos [ειδικά μετά την άκυρη μαντεψιά να υποθέσω?? :hmm:] είναι δολοφόνος?



θέλω να προσθέσω ότι κατά προσωπική εκτίμηση η RE είναι το τσιράκι και όχι ο jrot6 που είπατε πριν.

Εσύ πολύ συμφωνείς με τον συνδολοφόνο σου τον fandago [θα καταλάβει αυτός γιατί το λέω ;)] και παρακαρφώνεστε!



Επίσης δηλώνω ότι ψηφίζω fandago. Όχι που δεν τον έχω ψηφίσει ως τώρα, αλλά μου τη δίνει που αυτή τη στιγμή θα σκέφτεται όπως σκεφτόταν και η Ηρώ "μα καλά πόσο παραπάνω να προδοθώ και ακόμα να με βγάλουν???"... όπως έγινε με xanp στον προηγούμενο γύρο και όπως είχε γίνει με τον jrot6 όταν ήμαστε συνδολοφόνοι που είχαμε βαρεθεί να το σχολιάζουμε αυτό το "απέθαντο" που είχε σε εκείνο το γύρο... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Αθηνά αφού έχεις τόσο σίγουρο ότι είμαι δολοφόνος μαζί με τον θοδωρή ..ορίστε εδώ είμαι και σας προκαλώ να με ψηφίσετε να φύγω την Δευτέρα....είναι απλά τα πράγματα βλέπετε τι πραγματικά είμαι και συνεχίζετε...με χαρά θα δεχτώ τις ψήφους σας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
βασικά τη δευτέρα θα ψηφίσω το Θοδωρή και πάλι ;)

Τον σώσατε σήμερα όπως βλέπεις :)


ΕΠΙΣΗΣ... ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗ ΝΟΣΟΚΟΜΑ :D [άσχετο αλλά ήθελα να το (ξανά)πω]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Σε 1 λεπτο εχετε τα τελευταια μου λογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
λοιπόν... εκ των πραγμάτων, fantasmene μας λες τα τελευταία σου λόγια!






ΥΓ σορρυ, τη νέα λίστα θα τη φτιάξω αργότερα, τώρα έχω επισκέψεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
:popcorn:

Λίστα για Δευτέρα 01/12


Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα

  1. Angie_Ann
  2. Corpse Bride
  3. fandago
  4. Jrot6
  5. Kajira
  6. Phoebe
  7. Resident Evil
  8. Vendetta
  9. Xanp

Ψήφοι






Αποχωρήσεις

1. Neraida >> ψηφοφορία #64 (no ιδιότητα :P)
2. Vkey >> δολοφονία #111 (???)
3. pitg21 >> ψηφοφορία #149 (πολίτης)
4. Lorien >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών
5. Lorelai >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών
6. Bill >> δολοφονία #219 (πολίτης)
7. Bill_Slayer >> ψηφοφορία #291 (???)
8. Nininaou >> δολοφονία #343 (???)
9. kakerlak >> ψηφοφορία #414 + #421 (πολίτης)
10. Ηρώ >> άστοχη μαντεψιά ρουφιάνου (δολοφόνος)
11. Παρασκευή μεσημέρι δεν υπήρξε δολοφονία, ευστόχησε η νοσοκόμα #487
12. fantasmenos .. ψηφοφορία



Απουσίες

1 Angie_Ann
1 jrot6
1 xanp




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Την Δευτέρα 01/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του M.V.P.
λείπουν τα λινγκ με την ψηφοφορία μόνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
:devil::devil::devil:

Δολοφόνοι χαίρεστε; Δεν θα έπρεπε

Λοιπόν αποχώρησα.

Πολίτες κάνατε ένα κωμικοτραγικό λάθος που με βγάλατε. Είναι και καλό και κακό. Στην αρχή υποψιαζόμουν 3 ονόματα Ηρώ resident evil και vendetta. Δεν ήξερα ποιός είναι αθώος όμως. Πείτε ότι ήμουν ο Κάλχας. Κρίμα για την resident που την κατηγόρησα. Η Ηρώ και ο vendetta είναι δολοφόνοι και σας το λέω 100%, με απόλυτη σιγουριά. Γέλασα με τους killers που αναρωτιούνται ακόμα ποιος μπορεί να είναι ρουφιάνος. Και εγώ το ψάχνω ακόμα (nOOOOOOOOOt). Η Ηρώ έχω την υποψία ότι θεώρησε δολοφόνο ή την resident ή την αντζι αν και όχι εμένα. Κατέχω καλά την μαντική fandago. Τειρεσίας και όχι Κάλχας. Επίσης ο ρουφιάνος δεν παίζει στο παιχνίδι πλέον.

Αφήσατε μέσα τον fandago. Εγώ όταν είμαι κίλλερ κάνω τα εξής δύο. Στη 1η δολοφονία τρώω την Ηρώ και στη 2η τον fandago. Μετά συνεχίζω το παιχνίδι χωρίς πονοκεφάλους. Είναι τυχαίο που δεν τον εβγαλαν σε κανένα σημείο; Άρα τους βόλευε ο fandago να μένει μέσα και μη μου πείτε ότι είναι παραπλανημένος πολίτης δεν είναι...

Σούμα
Κακοί: Ηρώ vendetta και fandago

Πάμε παρακάτω. Πίστευα ότι οι άλλοι δύο κακοί είναι η xanp και ο jrot6. Μετά από το απρόσμενο της καγίρας μπήκε και αυτή μέσα. Για την ακρίβεια εκτός από τους 100% δολοφόνους Ηρώ και vendetta και τον 99,999999999999% "κακό" fandago η καγίρα ακολουθεί. Οι τρεις πρώτοι είναι πολύ καλοί φίλοι μεταξύ τους ενώ η καγίρα από ότι ξέρω είναι πολύ καλή φίλη της Κακής Επιρροής. Η αλλαγή της ψήφου της ήταν καθοριστική. Κανείς άλλος δεν το τόλμησε ούτε καν η Φοίβη (ξέχασα ήθελε διαμάντια). Έχουμε δηλαδή συναισθηματική επιλογή από την ΣΕ και το πιστεύω αυτό ειλικρινά. Σας φαίνεται περίεργο αλλά έτσι είναι.

Και τώρα ερχόμαστε στον 5ο κακό. Αυτός είναι η xanp ή ο jrot6. Εδώ σηκώνω τα χέρια ψηλά. Εγώ πιστεύω ότι είναι η ξανπ αλλά είναι επιλογή των πολιτών. Η συμπεριφορά της είναι εκνευριστική και ψηφίζει corpse. ΕΛΕΟΟΟΟΟΣ

Λοιπόν:
Φοίβη,
Resident Evil,
Angie Ann και
Πτώμα :knife:
διαβάστε προσεχτικά


Ο vendetta είναι δολοφόνος και πρέπει να βγει την Δευτέρα. Τι θα καταφέρετε; Η xanp ή ο jrot6 είναι πολίτης και έτσι θα πειστεί για την αθωότητα μου. Οι δολοφόνοι θα περιμένουν την δευτέρα ένας πολίτης να ψηφίσει κάτι άσχετο για να τον φάνε. Μετά θα πέσουν σε αυτόν που ψήφισε και τελός παιχνιδιού χάνουμε με 5-4. Πρέπει να ψηφίσετε όλοι πριν την δολοφονία

jrot6 και xanp

Γ...ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΕΙΤΕ ΜΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ. ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΟΝΟ! ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΒΡΙΣΤΕ ΜΕ ΟΣΟ ΘΕΛΕΤΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΕΙΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ. ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΧΑΣΕΤΕ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ!

Πρώτα βγάζετε vendetta την Δευτέρα για να δείτε ότι είμαι αθώος 100%. Την Τρίτη βγάζετε τον fandago. Την Τετάρτη παίρνετε το ρίσκο και βγάζετε την Καγίρα. Την Πέμπτη βγάζετε ή την xanp ή τον jrot6.

Προς θεού να ψηφίζετε πριν την δολοφονία.

Ότι λέει ο fandago και ο vendetta να τα γράφετε στα παλιά σας τα παπούτσια. Αυτά που λέω θα τα θάψουν με ποστ από πάνω και ανόητα επιχειρήματα. Μην βγάλετε τον fandago μπορεί να είναι ιερόδουλη. Βγάλτε τον βεντέτα που είναι 100% ένοχος. Resident Evil σε εσένα στηρίζομαι. Άσε τον fandago θα την πάθει την Τρίτη. Του κερατά αν δείτε ότι είναι δολοφόνος ο βεντέτα Ψήφισε σε παρακαλώ τον vendetta Υπομονή χρειάζεται. Οι άντρες μου φαίνεται έχουν τους κακούς ρόλους

Σας παρακαλώ ψηφίστε vendetta πριν την δολοφονία έχει και μια πτυχιακή να κάνει μην τον αποπροσνατολίζουμε

Αυτό το κείμενο να το στείλετε στον jrot6 μιας και είμαι σίγουρος ότι δεν θα το διαβάσει

Αφιερωμένο στον Κρητικό δολοφόνο. Αν ξυπνήσεις μονομιάς θα έρθει ανάποδα ο ντουνιάς. Έτσι πρέπει να ξυπνήσουν οι πολίτες :D



Αυτά είχα να πω, τίποτα άλλο! Bye bye
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λοιπόν I take the risk... Αν ο φαντασμένος ήταν δολοφόνος, οκ με κορόιδεψε... θα ... αποδεχτώ την ήττα μου τι να πω... χαλάλι του.

Αλλά δεν το πιστεύω...

Για Δευτέρα ψήφος στον vendetta.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Στην αρχή υποψιαζόμουν 3 ονόματα Ηρώ resident evil και vendetta. Δεν ήξερα ποιός είναι αθώος όμως. Πείτε ότι ήμουν ο Κάλχας. Κρίμα για την resident που την κατηγόρησα. Η Ηρώ και ο vendetta είναι δολοφόνοι και σας το λέω 100%, με απόλυτη σιγουριά. Γέλασα με τους killers που αναρωτιούνται ακόμα ποιος μπορεί να είναι ρουφιάνος. Και εγώ το ψάχνω ακόμα (nOOOOOOOOOt). Η Ηρώ έχω την υποψία ότι θεώρησε δολοφόνο ή την resident ή την αντζι αν και όχι εμένα. Κατέχω καλά την μαντική fandago. Τειρεσίας και όχι Κάλχας. Επίσης ο ρουφιάνος δεν παίζει στο παιχνίδι πλέον.
παραλίγο να με πείσεις ότι έκανα βλακεία που στράφηκα εναντίον σου μιας και ήθελες να περάσεις ότι είσαι ο ρουφιάνος.

Πρώτον όταν ήταν να βγω την προηγούμενη φορά ήθελα να κάνω ακριβώς το ίδιο να κάνω δηλαδή τον ρουφιάνο σε μέρα που δεν φαινόταν τι είμαι....δες τα μεγάλα πνεύματα συναντιούνται :P:P:P

Δευτερον κάτι που μάλλον σου διέφυγε και ευτυχώς το θυμήθηκα αστραπιαία

Σκοπός του ρουφιάνου είναι να βοηθήσει τους πολίτες να ξεμπροστιάσουν τους δολοφόνους. Ο ρουφιάνος από την αρχή του παιχνιδιού γνωρίζει ΚΑΠΟΙΟΥΣ από τους δολοφόνους ΜΟΝΟ, αλλά σε καμία περίπτωση δεν μπορεί να αποκαλύψει την ιδιότητα του, για να πετύχει τον σκοπό του. Εάν οι δολοφόνοι τον ανακαλύψουν όσο αυτός είναι ακόμα στο παιχνίδι, τότε αυτόματα αυτό λήγει υπέρ των δολοφόνων (περισσότερα στις παρατηρήσεις).


τσου τσου τσου τόοοοοοοοοοοοση απροσεξία ......:P:P:P:P
είσαι απαράδεκτος ..... (μπορεί η απαράδεκτη να είμαι εγώ βέβαια αλλά δεν βοηθάς να το δω ίσα ίσα με βεβαιώνεις ότι είσαι δολοφόνος) Σήμερα μόνο έκανες 2 τραγικά λάθη...ένα μετά την δολοφονία και διάσωση που είπες ότι εσένα έσωσε η νοσοκόμα :eek::eek::eek::eek: και δεύτερο προσπαθησες στο ύστατο μήνυμα να το παίξεις ρουφιάνος :P:P:P:P

απατεώνα
:P:P:P:P:P

εντιτ: Αθηνά ξέρω ότι με έχεις στην μαύρη λίστα αλλά ελπίζω να μην ψήφισες vandetta επειδή πέρασες ρουφιάνο τον fantasmeno....Διάβασε το ποστ μου θα είναι ίσως η μόνη φορά που θα συμφωνήσουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
κι έλεγα... Jrot ή xanp?

Aποφάσισα... xanp :P

[;ooooxi ΔΕΝ είναι ψήφος αυτό ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Corpse από μένα δεν χρειάζεται να αναλύσω γιατί είναι προφανές...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
κι έλεγα... Jrot ή xanp?

Aποφάσισα... xanp :P

[;ooooxi ΔΕΝ είναι ψήφος αυτό ]

όπως αγαπάτε δεσποινίς μου...άλλωστε προείπα με χαρά θα δεχτώ τις ψήφους σας....Η δευτέρα είναι η τέλεια μέρα να βγω...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Αυτό το κείμενο να το στείλετε στον jrot6 μιας και είμαι σίγουρος ότι δεν θα το διαβάσει

Τωρα με προσβαλλεις..:D Μπορει να μπαινω ελαχιστα και οσο μπορω, αλλα διαβαζω ολα τα ποστ..

Παντως με το τελευταιο του ποστ ο φαντασμενος μου κανει για απελπισμενος δολοφονος-πτωμα..

την αρχή υποψιαζόμουν 3 ονόματα Ηρώ resident evil και vendetta. Δεν ήξερα ποιός είναι αθώος όμως. Πείτε ότι ήμουν ο Κάλχας

Απο που και ως που τους υποψιαζοταν και γιατι?Ρουφιανος αφησε να εννοηθει οτι δεν ειναι.. Και γιατι τελικα επικεντρωθηκε στους Ηρω και vendetta και αφηνει τη RE απέξω?

Επίσης ο ρουφιάνος δεν παίζει στο παιχνίδι πλέον.

Αυτο δλδ απο που το ξερει?Πως γινεται ενας απλος πολιτης οπως λεει οτι ηταν ο φαντασμενος να ξερει δολοφονους και ρουφιανο.Και το επιχειρημα ειμαι μαντης ειναι απλα για γελια..

Γ...ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΕΙΤΕ ΜΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ. ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΟΝΟ! ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΒΡΙΣΤΕ ΜΕ ΟΣΟ ΘΕΛΕΤΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΕΙΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ. ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΧΑΣΕΤΕ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ!

Εκτος απο το παιχνιδι..

Δλδ ο φαντασμενος υποψιαζοταν 3 ατομα (Ηρω,Vendetta και RE) αλλα την επεσε στην kareklak.Και ολο αυτο το παρουσιασε στην συνεχεια ως κολπο για να παραπλανησει την Ηρω.
Στη συνεχεια εινα 99% σιγουρος για τον φανταγκο και 100% για τον vendetta.Και αντε με τον φανταγκο ειχαν και μια κοντρα.Ο vendetta απο ποιο ποστ του και μετα φαινεται υποπτος?Σε αυτο θελω και μια απαντηση απο τη RE που βιαστηκε να τον ψηφισει..

Με συγχωρειτε αλλα τον φαντασμενο αυτου του γυρου δεν μπορω να τον εμπιστευτω..

Ειμαι αναμεσα σε cors,angie και RE.

Φευγω αυριο κατευθειαν απο την δουλεια (παω Ξανθη να δωσω το τεστ δεξιοτητων) και θα επιστρεψω Κυριακη βραδυ για να διαβασω ολες τις εξελιξεις και να ψηφισω..Εκτος και αν δεν προλαβω και με φανε αυριο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top