Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Εγώ xanp βλέπω τις θετικές και μια τέλεια συνεργασία μεταξύ των δολοφόνων. Όχι και τόσο τέλεια ή μάλλον προσποιούμενοι ότι κάνετε λάθη για να το παίξετε αθώοι.

Ρε δολοφόνοι όταν τελειώσει το παιχνίδι θα σας φτιάξω εγώ. Τρελό πάτε να με βγάλετε
Περιμένω να μου πεις που προσποιούμαι εγώ και η xanp ότι κάνω λάθη. Προσωπικά έκανα το λάθος (χωρίς να δηλώνω τώρα ότι προσποιούμουν) και εμπιστεύτηκα ΕΝΑ άτομο, αλλά μέχρι εκεί. Εσύ για 3 γύρους προσποιόσουν ότι έκανες λάθη. Αλλά ναι, εσύ είχες σχέδιο ενώ εμείς ακόμα και ως δολοφόνοι (που λες εσύ) πηγαίναμε στα κουτουρού.

Τρελός βγήκες από μόνος σου στους πρώτους γύρους. Το επιδίωξες άλλωστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Phoebe:
Δεν έχω διαβάσει όλα τα ποστ και δεν μπορώ να το διακινδυνεύσω! Σόρρυ! Η ψήφος μου παραμένει ως έχει!

Θα μπορουσες απλα να τα διαβασεις, αλλα εχμ, δεν γινεται γιατι εισαι η 5η :D

Ηρω,vendetta, fandago, xanp και Phoebe..Υποψιαζομαι οτι ο φανταγκος ειναι το τσιρακι για να επιμενει τοσο στη Δευτερα, περα απ'το οτι θελει να κερδισει χρονο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Υποψιαζομαι οτι ο φανταγκος ειναι το τσιρακι για να επιμενει τοσο στη Δευτερα, περα απ'το οτι θελει να κερδισει χρονο
Να δω τι άλλη κουταμάρα (με το συμπάθιο στη μάρα :P) θα ακούσω. Αφού κυρά μου υποψιάζεσαι ότι είμαι τσιράκι, γιατί με διώχνεις; Νομίζεις επηρεάζονται πολύ οι δολοφόνοι αν βγάλεις το τσιράκι; Κάνεις το ίδιο για το οποίο σε κατηγόρησα όταν ψήφισες τον fantasmenos.

Σκοπός μας είναι να βγάζουμε ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΣ όχι τσιράκια. Αυτό, στο σημείο που είμαστε είναι ακόμα πιο σημαντικό.

Αλλά είπαμε, εσένα δε σε νοιάζει να κερδίσουν οι πολίτες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Περιμένω να μου πεις που προσποιούμαι εγώ και η xanp ότι κάνω λάθη. Προσωπικά έκανα το λάθος (χωρίς να δηλώνω τώρα ότι προσποιούμουν) και εμπιστεύτηκα ΕΝΑ άτομο, αλλά μέχρι εκεί. Εσύ για 3 γύρους προσποιόσουν ότι έκανες λάθη. Αλλά ναι, εσύ είχες σχέδιο ενώ εμείς ακόμα και ως δολοφόνοι (που λες εσύ) πηγαίναμε στα κουτουρού.

Τρελός βγήκες από μόνος σου στους πρώτους γύρους. Το επιδίωξες άλλωστε.

Το να βάζεις θετικές αβέρτα σε συγκεκριμένα άτομα, το να έρχεται ο vendetta να γράφει όταν λέω ότι κάνετε εναλλάξ ποστ σχεδόν αμέσως και μετά να εξαφανίζεται ως δια μαγείας είναι λάθη τα οποία τα επιδιώξατε λογικά.

Αλήθεια που είναι ο jrot6; Φυσικά θα έρθει και αυτός 19:59 για να με ψηφίσει. (κατάλαβες τι επιδιώκω τώρα να έρθει νωρίτερα, για να μπορέσω να πείσω κάποιο πολίτη να σε ψηφίσει)

Και κάτι για την Φοίβη: Λογικά φοβάται να αλλάξει την ψήφο της γιατί τρόμαξε με αυτά. Να ξέρεις Φοίβη όμως ότι η μοίρα του κόσμου είναι στα χέρια σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Δεν μπορω να γυρισω την ψηφοφορια και δεν ρισκαρω να διασπασω ψηφους.
Μου αρκει να βγεις ακομα κι αν εισαι τσιρακι. Σε καλυψα? :D
(Κανεις το ιδιο λαθος με τοτε που κατηγορουσα τον φαντασμενο.. Δεν ειπα οτι ΔΕΝ εισαι δολοφονος, ειπα οτι ΜΠΟΡΕΙ να εισαι και τσιρακι .. Αντε στο καβουκι σου τωρα;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Νάτος ο jrot6 πάλι μέσα. Γράψε επιτέλους κάτι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Το να βάζεις θετικές αβέρτα σε συγκεκριμένα άτομα, το να έρχεται ο vendetta να γράφει όταν λέω ότι κάνετε εναλλάξ ποστ σχεδόν αμέσως και μετά να εξαφανίζεται ως δια μαγείας είναι λάθη τα οποία τα επιδιώξατε λογικά.
Αντίστοιχα θα μπορούσα να πω για τα εναλλάξ posts σας με την Corpse, αλλά το βρίσκω τόσο γελοίο επιχείρημα που δεν αξίζει καν!
Και κάτι για την Φοίβη: Λογικά φοβάται να αλλάξει την ψήφο της γιατί τρόμαξε με αυτά. Να ξέρεις Φοίβη όμως ότι η μοίρα του κόσμου είναι στα χέρια σου.
Πάλι καλά την έκανες να χαλαρώσει τώρα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Αντε στο καβουκι σου τωρα;))
Δεν ήμουν ποτέ στο καβούκι μου μαντάμ όπως εσύ τους πρώτους γύρους. Νομίζω έχω μιλήσει περισσότερο από οποιονδήποτε σε αυτό το παιχνίδι. Μην πετάς λάσπες λέμε.

Πάω σπίτι, αν αργήσω να σχολιάσω οτιδήποτε, μη νομίζετε ότι δεν έχω τι να πω, θα είμαι στο δρόμο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Αντίστοιχα θα μπορούσα να πω για τα εναλλάξ posts σας με την Corpse, αλλά το βρίσκω τόσο γελοίο επιχείρημα που δεν αξίζει καν!

Ξεμείναμε από επιχειρήματα αυτό κατάλαβα εγώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ενω η χανπ ηταν λαλιστατη απτην αρχη ε, γι'αυτο σ'εχει πεισει? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Καλησπερα και απο μενα..

Πρωτα απο ολα να ζητησω ενα συγνωμη για τη μικρη μου συμμετοχη, αλλα ειμαι πρωτες μερες στη δουλεια και γενικοτερα τρεχω και δεν φτανω..

Εγω προσωπικα θεωρω το fandago παραπλανημενο απο την Ηρω πολιτη για ενα και μονο λογο.Διοτι ξερω οτι ειναι καλος παικτης και αποκλειοταν να στηριζε με τοσο παθος την Ηρω ενω ηξερε οτι αν οχι εχθες, σημερα θα εβγαινε..
Απο την αλλη ο φαντασμενος παιζει με τετοια φαντασια που πραγματικα υποπτευομαι οτι εδωσε την Ηρω με τελικο στοχο να απενοχοποιηθει απεναντι στους πολιτες και να μεινει μεσα μεχρι το τελος του παιχνιδιου..

Ελπιζω μονο να μην ειμαι εγω ο παραπλανημενος του παιχνιδιου και μην κανω καμια βλακεια τωρα..

Νάτος ο jrot6 πάλι μέσα. Γράψε επιτέλους κάτι!

Κατσε βρε φαντασμενε..μεχρι να διαβαζω τοσες σελιδες που εχουν γραφτει σημερα..
Ψηφιζω Φαντασμενο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
fantasmene η ψήφος παρά 1 έγινε μια φορά και εσύ ξέρεις καλά και όλο το κονσεπτ δευτερη φορά καταντάει βλακεία και με αυτό που είπες αν μπει ο jrot παρά 1 και ψηφίσει κάνεις ακόμα χειρότερη την θέση σου.....Επειδή δεν πρόλαβα την πρώτη μέρα να μπω καν αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μιλάω κορπς αλλά πλέον οι πνιγμένοι πιάνονται από όπου μπορούν έτσι;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
μόλις ξαναμπήκα, έχω διαβάσει μέχρι εκεί που λέει ότι η νοσοκόμα σώθηκε και έχω να πω μόνο ένα:

ΜΠΡΑΒΟ ΝΟΣΟΚΟΜΑ!:D

[και ξαναφεύγω γιατί ξαφνικά πλακώσανε πάρα πολλά πάλι σήμερα!]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:popcorn:

Λίστα για Παρασκευή 28/11


Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα

  1. Angie_Ann >> fandago
  2. Corpse Bride >> fandago
  3. fandago >> fantasmenos
  4. fantasmenos >> fandago
  5. Jrot6 >> fantasmenos
  6. Kajira >> fandago
  7. Phoebe >> fantasmenos
  8. Resident Evil >> fandago
  9. Vendetta >> fantasmenos
  10. Xanp >> fantasmenos

Ψήφοι



5 fandago
5
fantasmenos


Αποχωρήσεις

1. Neraida >> ψηφοφορία #64 (no ιδιότητα :P)
2. Vkey >> δολοφονία #111 (???)
3. pitg21 >> ψηφοφορία #149 (πολίτης)
4. Lorien >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών
5. Lorelai >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών
6. Bill >> δολοφονία #219 (πολίτης)
7. Bill_Slayer >> ψηφοφορία #291 (???)
8. Nininaou >> δολοφονία #343 (???)
9. kakerlak >> ψηφοφορία #414 + #421 (πολίτης)
10. Ηρώ >> άστοχη μαντεψιά ρουφιάνου (δολοφόνος)
11. Παρασκευή μεσημέρι δεν υπήρξε δολοφονία, ευστόχησε η νοσοκόμα #487




Απουσίες

1 Angie_Ann
1 jrot6
1 pitg21
1 xanp




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Παρασκευή 28/11 μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Βάλτε σας παρακαλώ βαθμολογία jrot6 είσαι δολοφόνος. Άντε γεια από εμένα.

Φοίβη μην αλλάξεις την ψήφο σου σε παρακαλώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Τους χαριζουμε το παιχνιδι, κριμα :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Τους χαριζουμε το παιχνιδι, κριμα :/

To παιχνίδι δεν έχει τελειώσει ακόμα, μην ανησυχεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αααααααα... τι είναι όλα τούτα καλιέ; :blink: Μια μέρα άδεια δεν μπορεί να πάρει ένας χριστιανός από την δουλειά του για να τακτοποιήσει εκκρεμότητες κι αμέσως καταστρέφεται το σύμπαν του Παλέρμο :P

Ουφ, έχω καταμπερδευτεί. Τη μία λέω ο Φάνταγκο είναι δολοφόνος, την άλλη λέω ο Φαντασμένος (τουλάχιστον αρχίζουν με Φάντα κι οι δύο, μη πω καμιά βλακεία πάνω στο ..σεξ :P -κρυάδες-). Λεπόν θα το σκεφτώ λίγο ακόμα, θα δω άλλη μία τα ποστς γιατί όση ώρα διάβαζα τώρα, μου φαίνεται σαν να έχει δίκιο η xanp για την αθωότητα του Φάνταγκο. Δεν τον έχω για άτομο που θα υποστήριζε τόσο φανερά κάποιον δολοφόνο, αν ήταν κι εκείνος δολοφόνος.

Ο Φαντασμένος από την άλλη μου φαίνεται ύποπτος από την αρχή.. και δεν έχει κάνει και πολλά για να αλλάξω γνώμη. Και δεν απάντησε και ποτέ στον Βεντέτα σε όσα τον ρωτούσε και έχει κάνει μέχρι και ..κόρτε στην Φοιμπς για να μην τον ψηφίσει. :P

ΥΓ: Ωραία να μην είσαι στο γραφείο. Να μην είχα και άλλες δουλειές τι καλά που θα 'τανε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Λεπόν, διάβασα όσα μπορούσα. Δυστυχώς δεν μπορώ να μεινω άλλο, έρχεται η μάνα να πάμε για πλακάκια και θα με σκοτώσει αν αργήσω :P

Αλλάζω την ψήφο μου σε Φαντα..σμένο (:P) για τους λόγους που αναφέρω στο πιο πάνω ποστ.

(Ευχηθείτε μου καλή επιτύχια κατά τα άλλα. ΠΡΕΠΕΙ επιτέλους να βρω πλακάκια για το μπάνιο μου σήμερα, δεν μπορώ άλλο να ψάχνωωωωωωω!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Λεπόν, διάβασα όσα μπορούσα. Δυστυχώς δεν μπορώ να μεινω άλλο, έρχεται η μάνα να πάμε για πλακάκια και θα με σκοτώσει αν αργήσω :P

Αλλάζω την ψήφο μου σε Φαντα..σμένο (:P) για τους λόγους που αναφέρω στο πιο πάνω ποστ.

(Ευχηθείτε μου καλή επιτύχια κατά τα άλλα. ΠΡΕΠΕΙ επιτέλους να βρω πλακάκια για το μπάνιο μου σήμερα, δεν μπορώ άλλο να ψάχνωωωωωωω!:P)

Δεν μπορούσες να το αφήσεις σε ισοπαλία έτσι; Έλεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top