Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Σένκιου για τη βοήθεια Ρεζουλιν :D
Ξαναβάζω τη λίστα να είναι πιο άμεση :D


Λίστα για Παρασκευή 28/11

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα

  1. Angie_Ann >> fandago
  2. Corpse Bride >> fandago
  3. fandago >> fantasmenos
  4. fantasmenos >> fandago
  5. Jrot6 >>
  6. Kajira >> fandago
  7. Phoebe >> fantasmenos
  8. Resident Evil >> fandago
  9. Vendetta >> fantasmenos
  10. Xanp >> fantasmenos

Ψήφοι



5 fandago
4 fantasmenos


Αποχωρήσεις

1. Neraida >> ψηφοφορία #64 (no ιδιότητα :P)
2. Vkey >> δολοφονία #111 (???)
3. pitg21 >> ψηφοφορία #149 (πολίτης)
4. Lorien >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών
5. Lorelai >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών
6. Bill >> δολοφονία #219 (πολίτης)
7. Bill_Slayer >> ψηφοφορία #291 (???)
8. Nininaou >> δολοφονία #343 (???)
9. kakerlak >> ψηφοφορία #414 + #421 (πολίτης)
10. Ηρώ >> άστοχη μαντεψιά ρουφιάνου (δολοφόνος)



Απουσίες

1 Angie_Ann
1 jrot6
1 pitg21
1 xanp




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Παρασκευή 28/11 μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Φυσικά και δεν θα δολοφονούσαν κανέναν εκ των Angie, Corpse, fantasmenos γιατί είναι δολοφόνοι οι ίδιοι και ανάμεσα σε σένα και kajira φυσικά θα δολοφονούσαν εσένα. Λες να ανησυχούν από την kajira;

Χαιρομαι που το θετεις ετσι, γιατι μου ακυρωνεις ταυτοχρονα οποιαδηποτε υποψια μπορει να μου χε μεινει πια για φαντασμενο και αντζι :)

Καταληγω σε πενταδα-μαζι με τσιρακι: Ηρω, vendetta, fandago, xanp και phoebs η jrot. Μαλλον προς φοιμπζ παω κιολας, δεν μπορει να πειστηκε τοσο ευκολα με τις αερολογιες του φανταγκο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Χαιρομαι που το θετεις ετσι, γιατι μου ακυρωνεις ταυτοχρονα οποιαδηποτε υποψια μπορει να μου χε μεινει πια για φαντασμενο και αντζι :)

Καταληγω σε πενταδα-μαζι με τσιρακι: Ηρω, vendetta, fandago, xanp και phoebs η jrot. Μαλλον προς φοιμπζ παω κιολας, δεν μπορει να πειστηκε τοσο ευκολα με τις αερολογιες του φανταγκο :)
Πρώτον δεν λέω αερολογίες. Αν θεωρείς ότι κάτι που λέω δεν ισχύει, περιμένω να μου δείξεις το αντίθετο. Αμάν πια με το να υποβαθμίζετε απλά όσα λέω χωρίς να τα κοντράρετε.

Δεύτερον, σιγά που είχες και υποψία για τους συνδολοφόνους σου. Ποιον δουλεύεις; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Ελπίζω να σκοτώσουν τον jrot6 και kajira, RE να τοποθετηθούν σωστά με την πίστη ότι είναι πολίτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Χαιρομαι που το θετεις ετσι, γιατι μου ακυρωνεις ταυτοχρονα οποιαδηποτε υποψια μπορει να μου χε μεινει πια για φαντασμενο και αντζι :)

Καταληγω σε πενταδα-μαζι με τσιρακι: Ηρω, vendetta, fandago, xanp και phoebs η jrot. Μαλλον προς φοιμπζ παω κιολας, δεν μπορει να πειστηκε τοσο ευκολα με τις αερολογιες του φανταγκο :)

Η Phoebe δεν πείστηκε είπε ότι τον αφήνει για αύριο τον fandago που φαίνεται και ιδιότητα..Εσύ ήθελες όμως να έχει πειστεί έτσι corpse;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αύριο είναι Σάββατο:popcorn:


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Καλα δεν εχει σημασια, για ρολο τσιρακιου παιζοταν ετσι κι αλλιως. Για να αντιδρατε ετσι ομως μαλλον ο jrot θα ναι οποτε βλεπουμε:P

Φανταγκο, δεν κακο, κι εγω ως δολοφονα αερολογιες ελεγα για να πεισω οποιον προλαβαινα, σε καταλαβαινω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
καλά και σαν πολίτης πως υποστηρίζεις ότι είσαι αερολογίες λες..αλήθεια κάτι πιο χειροπιαστό έχεις να πεις;;Εσύ γιατί αθωώνεις τον fantasmeno και είσαι σίγουρη ότι ο fandago είναι δολοφόνος είπαμε;;;

offtopic επειδή θα σκάσω πόσο ρεκόρ έχεις στο geo challenge
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Καλα δεν εχει σημασια, για ρολο τσιρακιου παιζοταν ετσι κι αλλιως. Για να αντιδρατε ετσι ομως μαλλον ο jrot θα ναι οποτε βλεπουμε:P

Φανταγκο, δεν κακο, κι εγω ως δολοφονα αερολογιες ελεγα για να πεισω οποιον προλαβαινα, σε καταλαβαινω :D
Άρα συμφωνείς ότι ο jrot είναι τσιράκι;

Επίσης πραγματικά είναι αστείο να λέτε ότι λέω αερολογίες και να μην μπορείτε να μου πείτε ΠΟΥ λέω κάτι που δεν στηρίζεται. Όλως τυχαίως βέβαια μόνο η Angie, η Corpse και ο fantasmenos το λένε αυτό. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
20 και κατι..δε θυμαμαι τωρα :p Εσυ; :woof:

Κατα τ'αλλα.. πιστευω οτι μετα τη δολοφονια της Ηρους και την αθωοτητα της Καρκε ξεκαθαρισαν ολα για οποιον θελει να το δει. Δεν θελω να πεισω κανεναν, οσοι δεν βλεπουν τα προφανη για μενα εχουν σιγουρα κακο ρολο, οποτε δε θα μπω στη διαδικασια να σκαω που ενας δολοφονος δεν ψηφιζει αλλο δολοφονο..το χω ξεπερασει πια αυτο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
ωραία και εγώ δέχομαι ότι ξεκαθάρισαν όλα αλλά φυσικά κατάλαβα εντελώς διαφορετικά από εσένα...Δεν μπορώ να εμπιστευτώ τον φαντασμένο εναντίον πάω με το μέρος του πιο λογικού και σταθερού σε όλο το παιχνίδι και αυτό για σένα με κάνει δολοφόνο ενώ η δική σου κίνηση σε κάνει δολοφόνο για μένα πάντα...

30835 :P έχω καεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ενταξει χανπ, ο,τι νομιζετε :)

ps. Εχεις οντως καει..Παναζιιιιαμ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Κατα τ'αλλα.. πιστευω οτι μετα τη δολοφονια της Ηρους και την αθωοτητα της Καρκε ξεκαθαρισαν ολα για οποιον θελει να το δει. Δεν θελω να πεισω κανεναν, οσοι δεν βλεπουν τα προφανη για μενα εχουν σιγουρα κακο ρολο, οποτε δε θα μπω στη διαδικασια να σκαω που ενας δολοφονος δεν ψηφιζει αλλο δολοφονο..το χω ξεπερασει πια αυτο :P
Μα ακριβώς γιαυτό λοιπόν αφήσατε να βγει η kakerlak σε φανερή ψηφοφορία και όχι σε άλλες, την ώρα που εσείς αλλάζατε (γιατί μέχρι τότε ψηφίζατε kakerlak για να ακολουθήσουν και άλλοι) και ψηφίσατε τη συνδολοφόνα σας Ηρώ για να μη θεωρηθεί ότι συνεργαζόσασταν. Για να μη σου πω το άλλο σενάριο, να μη σας ένοιαζε η Ηρώ να αστοχήσει και να φανεί δολοφόνα, αφού έτσι θα ισχυροποιούσατε τη θέση σας. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
offtopic επειδή θα σκάσω πόσο ρεκόρ έχεις στο geo challenge

offtopic

5000-6000 χιλιάδες.
Δεν με φτάνετε με τίποτα λέεεεεεεμε!


Καλά το παράτησα.Δεν έχω μέλλον σε εκείνο το παιχνίδι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
δολοφονία ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ

Το θύμα ΣΩΘΗΚΕ απ τη Νοσοκόμα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Γαμάτο! Μεγάλη τάπα! Κόβω το χέρι μου ότι ήθελαν όντως να δολοφονήσουν την Resident και η νοσοκόμα άκουσε αυτό που είπα! :D

Πρέπει να επεξεργαστώ περισσότερο το γεγονός αυτό, γιατί τώρα με συνεπήρε ο ενθουσιασμός :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:popcorn:

Λίστα για Παρασκευή 28/11


Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα

  1. Angie_Ann >> fandago
  2. Corpse Bride >> fandago
  3. fandago >> fantasmenos
  4. fantasmenos >> fandago
  5. Jrot6 >>
  6. Kajira >> fandago
  7. Phoebe >> fantasmenos
  8. Resident Evil >> fandago
  9. Vendetta >> fantasmenos
  10. Xanp >> fantasmenos

Ψήφοι



5 fandago
4 fantasmenos


Αποχωρήσεις

1. Neraida >> ψηφοφορία #64 (no ιδιότητα :P)
2. Vkey >> δολοφονία #111 (???)
3. pitg21 >> ψηφοφορία #149 (πολίτης)
4. Lorien >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών
5. Lorelai >> αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών
6. Bill >> δολοφονία #219 (πολίτης)
7. Bill_Slayer >> ψηφοφορία #291 (???)
8. Nininaou >> δολοφονία #343 (???)
9. kakerlak >> ψηφοφορία #414 + #421 (πολίτης)
10. Ηρώ >> άστοχη μαντεψιά ρουφιάνου (δολοφόνος)
11. Παρασκευή μεσημέρι δεν υπήρξε δολοφονία, ευστόχησε η νοσοκόμα #487




Απουσίες

1 Angie_Ann
1 jrot6
1 pitg21
1 xanp




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Παρασκευή 28/11 μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
  1. Angie_Ann >> fandago
  2. Corpse Bride >> fandago
  3. fandago >> fantasmenos
  4. fantasmenos >> fandago
  5. Jrot6 >>
  6. Kajira >> fandago
  7. Phoebe >> fantasmenos
  8. Resident Evil >> fandago
  9. Vendetta >> fantasmenos
  10. Xanp >> fantasmenos
Λοιπόν καλύτερη δουλειά δεν θα μπορούσε να έχει κάνει η Νοσοκόμα. Πλέον παραμένουμε 6 καλοί (5 πολίτες και μία νοσοκόμα σίγουρα) με 4 κακούς (3 δολοφόνους σίγουρα). Αν φύγω σήμερα και φύγει και πολίτης (τι άλλο) την Δευτέρα (δηλαδή -2 πολίτες) θα μείνουν 3+1 (κακοί) με 4 (καλοί), οπότε έπειτα για να κερδίσουμε πρέπει να διώχνουμε συνεχώς δολοφόνους γιατί θα πηγαίνει το σκορ 2+1 με 4 (το βράδυ της Δευτέρας), 1+1 με 3 το βράδυ της Τρίτης και μετά νικάμε. Αν όμως δεν βγάζουμε σερί δολοφόνους και βγάλουμε πχ τη Δευτέρα πολίτη, τότε το σκορ το βράδυ εκείνο θα είναι 3 +1 με 3 όπου αυτομάτως χάσαμε! :worry:

Αν είστε τόσο σίγουροι κάποιοι ότι είμαι δολοφόνος βγάλτε με την Δευτέρα και ξεκινήστε από τότε να παίρνετε τους δολοφόνους έναν έναν. Και πάλι νικάτε!

Αν πάλι θεωρείτε ότι και η αντίπαλη μεριά μπορεί να πει το ίδιο, τότε η λύση είναι απλή. Σε κάθε μια από τις δύο ψηφοφορίες, πρέπει να βγει ένας από το κάθε στρατόπεδο. Και πάλι έχουν ευκαιρία οι πολίτες. Απλά αποφασίστε ποιον θα βγάλετε τώρα και ποιον τη Δευτέρα.

Δεν ξέρω τι άλλο να πω για να σας πείσω, γιατί πολύ απλά η αντίπαλη άποψη ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΤΙΠΟΤΑ για να αντικρούσω και απλά στηρίζεται στις εντυπώσεις που έχουν δημιουργηθεί ως τώρα. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Τι εγινε, αγχωθηκαν οι δολοφονοι και αρχισαν να στελνουν δυνατους παικτες;
:clapup: για νοσοκομα!!

Αρχική Δημοσίευση από fandago:
Κόβω το χέρι μου ότι ήθελαν όντως να δολοφονήσουν την Resident και η νοσοκόμα άκουσε αυτό που είπα!

Τι πιο συνηθισμενο απ'το να λεει ο δολοφονος τι σκεφτηκε λιγο πριν το κανει, για να "αθωωνεται" και καλα μετα.. "Μα τοοοοσο χαζος θα ημουν να το πω νωριτερααααα?"..
Χοοοχοοοο..
Ασε τις μαθηματικουρες, εχουμε μπει σε τροχια :D
Σημερα θα σε βγεις και θα ξερουν οσοι θελουν την ιδιοτητα σου ετσι κι αλλιως, δε χρειαζεται να περιμενουμε Δευτερα.

Αρχική Δημοσίευση από fandago:
Δεν ξέρω τι άλλο να πω για να σας πείσω, γιατί πολύ απλά η αντίπαλη άποψη ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΤΙΠΟΤΑ για να αντικρούσω και απλά στηρίζεται στις εντυπώσεις που έχουν δημιουργηθεί ως τώρα.

:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top