Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Προσωπικά δεν με θεωρώ μπερδεμένο πολίτη πάντως..ΑΠό την αρχή με δύο τα έχω Bill_Slayer και kakerlak δεν νομίζω να ανακάτεψα άλλον προς το παρόν...Χθές τελικά ψήφισα τον Bill οπότε σήμερα είχα πει ότι θα ψήφιζα kakerlak...Πάντως αν και δεν θυμάμαι να έχω πετύχει σε άλλον γύρο την Angie δεν μου κάνει και για τόσο μπερδεμένη πολίτης...Στην αρχή είναι επιφυλακτική και στη συνέχεια επιθετική μεν μπερδεμένη δε...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Πάντως αν και δεν θυμάμαι να έχω πετύχει σε άλλον γύρο την Angie δεν μου κάνει και για τόσο μπερδεμένη πολίτης...Στην αρχή είναι επιφυλακτική και στη συνέχεια επιθετική μεν μπερδεμένη δε...:hmm:
Για του λόγου το αληθές, ας δούμε μερικά χαρακτηριστικά της posts όπου έχω σημειώσει όλα τα σημεία που δηλώνει μπερδεμένη:
Πάντως ίσως κάποιοι να θέλουν να βοηθήσουν αλλά περισσότερο μπερδεύουν...
Ζαλίστηκα...
προσπαθώντας να βγάλω νόημα!
Λοιπόν εντάξει το ομολογώ...Κόλλησα!

  1. Angie_Ann >> απουσία - Kakerlak - Kakerlak
Η παρούσα όπως φαίνεται νομίζοντας ότι ο φαντασμένος είναι ρουφιάνος ψήφισε την Κακερλακ αρχικά. Τώρα όμως ο φαντασμένος λέει άλλα οπότε έχει μπερδευτεί τα μάλα γι' αυτό και κάνει αυτό εδώ το πινακάκι...[...]
Πρέπει αναμφίβολα να πω. Good job στους δολοφόνους...
Πιο μπερδεμένη δεν έχω υπάρξει σε αυτό το παιχνίδι! Καίγομαι να μάθω ποιοι είναι!
Προσπάθησα να ακολουθήσω την λογική και τότε ήταν που μπερδεύτηκα εντελώς. Καλύτερα όταν στηριζόμουν στην διαίσθηση μου.
Πέστα βρε Ηρώ...Προφανώς γίνεται ότι συμφέρει τους δολοφόνους προς το παρόν...Πρόσεξε και κάτι άλλο, πάνω που η Κάκερλακ ήταν πρώτη σε ψήφους με διαφορά ξαφνικά όλοι αποφάσισαν ότι είναι δολοφόνος ο Slayer (όχι ότι δεν μπορεί να είναι...) και έτσι πάλι δεν θα βγει η Κάκερλακ... Πάντως εγώ ψηφίζω Κάκερλακ.

Επίσης να πω για όποιον θέλει να ακούσει ότι όλη αυτή η εντύπωση που έχει δημιουργηθεί ότι ο φαντασμένος είναι τσιράκι καθόλου καλά δεν μου κάθεται.. Μάλιστα είναι το μόνο άτομο που μου κάνει για ρουφιάνος εδώ μέσα...
Εδώ μάλιστα, συμφωνεί με την Ηρώ την οποία τώρα κατηγορεί, θεωρεί τον fantasmenos ρουφιάνο (:confused:) και ψηφίζει και kakerlak!

Και τώρα ξαφνικά μετά την μετάδοση φωτός του fantasmenos στην Angie, είναι και οι δύο τους σίγουροι για όλα! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Οχι δε θα το αφήσω έτσι. Έχουμε έναν fantasmenos να αλωνίζει σε όλα τα παιχνίδια παριστάνοντας τον τρελό, μή χρησιμοποιώντας επιχειρήματα, στήνοντας δήθεν κολπάκια.

Πως έχουν τα πράγματα και ελπίζω οι πολίτες επιτέλους να τα δουν. Είμαστε αρκετοί ακόμα και πρέπει να βγάλουμε δολοφόνο.Για αυτό το λόγο και δε θα ψηφίσω fantasmenos αν και αν αυτό γινόταν 2 γύρους πριν σίγουρα θα ήθελα να βγει και θα ήμουν η πρώτη που θα το έκανα.
Γιαυτό και διάλεξε αυτή τη στιγμή για να το κάνει.
Είναι πολύ αργά για να βγάλουμε το τσιράκι μιας και δεν έχουμε βγάλει έναν σίγουροι δολοφόνο.

Άρχισε να με υπερασπίζεται σε σημείο εκνευριστικό. Αν ήμουν δολοφόνα θα με βόλευε αυτή η κατάσταση και δε θα έλεγα τπτ. Με υπεράσπιζε και παρολαυτά φώναζα πως είναι το τσιράκι.
Ποιος δολοφόνος θα έκανε κάτι τέτοιο; Ήταν από την αρχή όλα του τα post περίεργα.
Σαφώς και πλέον καταλαβαίνω ότι το έκανε γιατί δεν είχα στους υπόπτους μου αυτούς που αυτός είχε στη λίστα του και του καλάρεσε. Γνώριζε πως postάρω πολύ και πως αν μου κολλήσει κάτι στο μυαλό δεν το αφήνω έτσι απλά και πως αποπροσανατολίζομαι εύκολα, ο καταλληλότερος παίκτης για να πάρεις με το μέρος σου.

Ξαφνικά με το που κάνω αυτή την περιβόητη τετράδα

Μια καλή τετράδα θα ήταν :
Bill_Slayer
Kakerlak
Corpse Bride
Resident Evil(?), Angie_Ann(?)

άρχισα να γίνομαι η κακιά, η δολοφόνα. Άνοιξαν τα μάτια μου και δεν τους βόλευε.
Οι 4 από τους 5 με ψήφισαν!
Το τσιράκι με το που είδε πως κατηγορώ τους δολοφόνους του άρχισε από κει που μέχρι χτες ήμουν πολίτης να με κατηγορεί. Αυτό το πάτημα χρειάζονταν οι δολοφόνοι.
Ο δολοφόνος Slayer έτρεξε πρώτος πρώτος και η Angie_Ann ενώ μέχρι χτες ακολουθούσε το ένστικτο (:confused:) με ψηφίζει ενώ λίγα post παραπίσω με υποστήριζε με ατάκες του στυλ : "Πες τα βρε Ηρώ..."

Παραθέτω ακόμα τι είχα πει τότε για τους παραπάνω:
Angie_Ann >> απουσία >> kakerlak (συμφωνώντας όπως είπε με fantasmenos)>>
Θα μπορούσε να έκανε εσκεμμένη απουσία. Με προbληματίζει ότι συμφώνησε με fantasmenos(τσιράκι?), δεν υπάρχει πιο άκυρος παίκτης σε αυτόν τον γύρο.Ψηφίζει kakerlak και με βάζει σε σκέψεις ως προς την ενοχή της δεύτερης.


Corpse Bride >> Neraida >> fantasmenos
Πραγματικά δεν έχω ιδέα για την Κορπς. Δεν ποστάρει πολύ. Μου θυμίζει το παιχνίδι που ήταν δολοφόνος και γιαυτό τη φοβάμαι.

fantasmenos >> (Lorien αρχικά και έπειτα άλλαξε σε) kakerlak>> kakerlak>>(αρχικά kakerlak, Resident Evil) Corpse Bride
Τα λόγια είναι περιττά. Αψυχολόγητος. Το πιο πιθανό είναι να είναι τσιράκι.

Και όσο για την Corpse Bride τι να πω. Με ψήφισε χτες ενώ σήμερα ψηφίζει kakerlak. :worry:
Ή κατάλαβε όντως το λάθος της ή είναι και αυτή δολοφόνος και απλά ψηφίζει kakerlak μιας και η τελευταία έχει περισσότερες πιθανότητες να φύγει σήμερα, για να εξιλεωθεί.

Αν δεν είναι η Corpse τότε ένας δολοφόνος βρίσκεται ανάμεσα σε αυτούς που ψήφισαν Bill_Slayer. Δε θα μπορούσαν όλοι να ψήφισαν εμένα γιατί θα ήταν κάρφωμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Ελάτε τώρα παιδιά μην εξάπτεστε που κάποιοι έχουν βρει ότι είστε δολοφόνοι... :P θα κερδίσετε όπως φαίνεται άλλωστε ;) Και ναι fandago ήμουν μπερδεμένη αλλά τώρα ξεμπερδεύτηκα όπως είναι προφανές από τα νέα μου ποστ. Μπορεί να κάνω και εντελώς λάθος αλλά μπερδεμένη δεν είμαι σίγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ποιοι είναι αυτοί οι κάποιοι ακριβώς; Η μπερδεμένη Angie_Ann και ο μέχρι_τώρα_έλεγα_αρλούμπες fantasmenos; Come on, μπορείς καλύτερα επιχειρήματα (ή μήπως όχι; :P). :)

Ξέρεις γιατί είσαι ένοχη; Γιατί επί δύο γύρους, δεν έψαχνες να βρεις δολοφόνους, και πήγαινες όπου πάει ο άνεμος. Τώρα ξαφνικά που σφίγγουν τα πράγματα και φεύγετε ένας ένας, κάνεις την επίθεση σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Αν δεν είναι η Corpse τότε ένας δολοφόνος βρίσκεται ανάμεσα σε αυτούς που ψήφισαν Bill_Slayer. Δε θα μπορούσαν όλοι να ψήφισαν εμένα γιατί θα ήταν κάρφωμα.

Angie_Ann >> Ηρώ
Bill_Slayer >> Ηρώ
Corpse Bride >> Ηρώ
fantasmenos >> Ηρώ

Kakerlak >> Ηρώ

fandago >> Bill_Slayer
Ηρώ >> Bill_Slayer
Nininaou >> Bill_Slayer
Resident Evil >>
Bill_Slayer
Vendetta >>
Bill_Slayer
Xanp >>
Bill_Slayer

Jrot6 >> kakerlak
Kajira >>
kakerlak
Phoebe >> kakerlak

Ορίστε γκρουπ πως ψηφίσαμε χθες.

Εγώ πάντως δεν θεωρώ παράξενο όλοι οι δολοφόνοι να ψηφίσανε Ηρώ απλά και μόνο για να νομίζουμε ότι αποκλείεται όλοι να ψηφίζανε Ηρώ μη καρφωθούνε και με "δεδομένο" ότι τσιράκι είναι ο φαντασμένος πολύ πιθανό το βρίσκω...Και παίζει να δημιουργήσανε ρεύμα εναντίον σου για να παρασύρουν και άλλους κυρίως από αυτούς που ψηφίσανε Slayer μπας και τον σώζανε και βγάζανε έξω την Ηρώ.Ήδη τσιμπήσανε την RE για σήμερα αλλά παίζει να είναι και η RE δολοφόνος αντί της corpse...

δολοφόνοι
RE
Angie_Ann
Kakerlak
Bill_Slayer
καλό μου φαίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
@ fandago Ξέρεις γιατί δεν πείθεις; Γιατί συνέχεια προσπαθείς να δικαιολογηθείς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Λοιπόν fantasmene δε βλέπω κάποια απάντηση στο ποστ μου...Ήμουν ανάμεσα στο να ψηφίσω εσένα ή την kakerlak...Προς το παρόν θα προτιμήσω εσένα...Με ενδιαφέρει το ίδιο να μάθω την ιδιότητά σας...

Προς το παρόν fantasmenos από εμένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
@ fandago Ξέρεις γιατί δεν πείθεις; Γιατί συνέχεια προσπαθείς να δικαιολογηθείς...
Τουλάχιστον εγώ το κάνω καλά και με λογική. Εσύ από την άλλη έχεις μείνει ακόμα στη διαίσθηση. Και δε με ενδιαφέρει να πείσω, έχω πει με ενοχλεί αν κάποιοι ψηφίζουν ότι λέω, μόνο και μόνο γιατί το λέω εγώ. Το θέμα είναι να το καταλαβαίνουν και οι ίδιοι.
Επίσης δεν νιώθω καμία ανάγκη να δικαιολογηθώ, δεν είμαι εγώ στο στόχαστρο. Απλά κοντράρω τα επιχειρήματα σας (τα ποιά; ) ;)
Λοιπόν fantasmene δε βλέπω κάποια απάντηση στο ποστ μου...Ήμουν ανάμεσα στο να ψηφίσω εσένα ή την kakerlak...Προς το παρόν θα προτιμήσω εσένα...Με ενδιαφέρει το ίδιο να μάθω την ιδιότητά σας...

Προς το παρόν fantasmenos από εμένα...
Ρε μας δουλεύεις; Σε μέρα που φαίνεται ιδιότητα είναι χαζό να βγάλουμε πιθανό τσιράκι! ΔΕΝ ΟΔΗΓΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
@ fandago Ξέρεις γιατί δεν πείθεις; Γιατί συνέχεια προσπαθείς να δικαιολογηθείς...

Ξέρεις γιατί δεν πείθεις Angie_Ann; γιατί προσπαθείς να κατηγορήσεις τον Θοδωρή.Τόσοι σε κατηγορούμε τόσο κόλλημα με τον fandagο εσύ;;;

Vendetta πλάκα κάνεις;;;;Αν δούμε ότι ο fantasmenos είναι πολίτης τι θα καταλάβουμε ακριβώς;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Θα ρίξω πολύ γέλιο το βράδυ! Όταν κάνεις δεν θα ξέρει τι να πει όταν η ΔΣ θα ανακοινώσει ότι είμαι πολίτης. Είμαι σίγουρη ότι για λίγα λεπτά δεν θα έχει πόστ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Τουλάχιστον εγώ το κάνω καλά και με λογική. Εσύ από την άλλη έχεις μείνει ακόμα στη διαίσθηση. Και δε με ενδιαφέρει να πείσω, έχω πει με ενοχλεί αν κάποιοι ψηφίζουν ότι λέω, μόνο και μόνο γιατί το λέω εγώ. Το θέμα είναι να το καταλαβαίνουν και οι ίδιοι.
Επίσης δεν νιώθω καμία ανάγκη να δικαιολογηθώ, δεν είμαι εγώ στο στόχαστρο ;)

Και ποιος είναι εγώ; Το ονομα μου άλλωστε μόνο από δολοφόνους έχει αναφερθεί γιατί στους υπόλοιπους είναι αρκετά ξεκάθαρο πιστεύω ότι είμαι πολίτης... Τώρα πως βγάζεις με λογική συμπεράσματα αφού μέχρι τώρα έχουν βγει μόνο πολίτες τους οποίους ψήφισες και εσύ και όσοι κατηγορώ είναι άλλο θέμα.

Εγώ από όσο σε θυμάμαι πάντως έτσι ακριβώς έπαιζες όταν ήσουν δολοφόνος ή τσιράκι το ίδιο κάνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Ας δούμε τι είσαι και σίγουρα κάτι θα έχουμε να πούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Ας δούμε τι είσαι και σίγουρα κάτι θα έχουμε να πούμε...

έλα που δεν ξέρεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Εγώ από όσο σε θυμάμαι πάντως έτσι ακριβώς έπαιζες όταν ήσουν δολοφόνος ή τσιράκι το ίδιο κάνει...
Πως ακριβώς με θυμάσαι σαν δολοφόνο και τσιράκι, αφού αν δεν κάνω λάθος δεν ήσουν σε αυτά τα παιχνίδια. Απορώ τι άλλες ανακρίβειες θα πεις :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Θα ρίξω πολύ γέλιο το βράδυ! Όταν κάνεις δεν θα ξέρει τι να πει όταν η ΔΣ θα ανακοινώσει ότι είμαι πολίτης. Είμαι σίγουρη ότι για λίγα λεπτά δεν θα έχει πόστ.

Κάτι τέτοιο περιμένω και γω αλλά μάλλον θα είναι too late...
Πάντως μ' αρέσει που ο vendetta ψήφισε έτσι για ξεκάρφωμα...

Άντε ξυπνάτε πολίτες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Ξέρεις γιατί δεν πείθεις Angie_Ann; γιατί προσπαθείς να κατηγορήσεις τον Θοδωρή.Τόσοι σε κατηγορούμε τόσο κόλλημα με τον fandagο εσύ;;;

Vendetta πλάκα κάνεις;;;;Αν δούμε ότι ο fantasmenos είναι πολίτης τι θα καταλάβουμε ακριβώς;;;;

Στο δεύτερο συμφωνώ απόλυτα... Στο πρώτο ένα πράγμα θα πω γιατί δεν είμαι ο τύπος που παίζει με λογικά επιχειρήματα και ξερωγωτι...time will tell...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Θα ρίξω πολύ γέλιο το βράδυ! Όταν κάνεις δεν θα ξέρει τι να πει όταν η ΔΣ θα ανακοινώσει ότι είμαι πολίτης. Είμαι σίγουρη ότι για λίγα λεπτά δεν θα έχει πόστ.
Στο δεύτερο συμφωνώ απόλυτα... Στο πρώτο ένα πράγμα θα πω γιατί δεν είμαι ο τύπος που παίζει με λογικά επιχειρήματα και ξερωγωτι...time will tell...
Τώρα να το πω ή όχι;

Κλασσική στάση δολοφόνων, όταν έχουν εξαντλήσει ότι άλλο μπορούν να πουν "τώρα που θα βγω, θα δείτε ότι είμαι πολίτης". Το έχω κάνει και εγώ και ΟΛΟΙ οι άλλοι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Εάν δούμε ότι η kakerlak είναι δολοφόνος τότε λογικά η Ηρώ είναι αθώα και ο fantasmenos είναι είτε τσιράκι είτε δολοφόνος, ενώ εάν η kakerlak είναι πολίτης, τότε μάλλον η Ηρώ έχει λερωμένη τη φωλιά της...
Εάν δούμε ότι ο fantasmenos είναι δολοφόνος, τότε μία χαρά τα βλέπω τα πράγματα και μάλιστα παίρνουν σειρά και μερικές μερικές μετά...
Εάν δούμε ότι ο fantasmenos είναι πολίτης δε βγάζουμε κανένα συμπέρασμα;;;Ας πούμε το ότι η Ηρώ είναι μία πάρα πολύ προσεκτική δολοφόνος;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Κλασσική στάση δολοφόνων, όταν έχουν εξαντλήσει ότι άλλο μπορούν να πουν "τώρα που θα βγω, θα δείτε ότι είμαι πολίτης". Το έχω κάνει και εγώ και ΟΛΟΙ οι άλλοι ;)

Δεν νομίζω να υπάρχει περίπτωση να σωθεί η Κάκερλακ οπότε γιατί να το πει;
Μήπως να σου υπενθυμίσω ότι και γω την ψήφιζα παλιότερα;

Ξέρω, ξέρω, κλασσική συμπεριφορά δολοφόνων... :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top