Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,802 μέλη και 2,440,992 μηνύματα σε 76,702 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 246 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Marilyn Manson

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,596 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 02:12, 11-08-05:

Ελα φίλε μου ηρέμησε. Το ανέλαβα εγω!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,298 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 02:59, 11-08-05:

Οσο για την γλωσσα του Simmons δεν συμβενει τπτ, απλα εχει μεγαλυτερη απο το φυσικο
Η φήμη τί έλεγε οτι έχει η γλώσσα του και είναι "αγελάδας";
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 03:03, 11-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από gademis
Η φήμη τί έλεγε οτι έχει η γλώσσα του και είναι "αγελάδας";
Νομιζω κατι τετιο, αλλα πιος μπορει να πιστεψει κατι τοσο ηλιθιο;
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,596 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 03:16, 11-08-05:

Αχαχαχαχαχα γλώσσα αγελάδας λέει ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 540 μηνύματα.

O O'Zorgnax έγραψε: στις 03:19, 11-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Αχαχαχαχαχα γλώσσα αγελάδας λέει ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Oh yeah!! Check this out! Ο κόσμος έχει τρελαθεί!
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 04:17, 11-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax
Oh yeah!! Check this out! Ο κόσμος έχει τρελαθεί!

Δεν παμε καλα... Μηπος και τα δαχτυλα του που ειναι λιγο μικρα ειναι κομμενα;
Παράθεση

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 111 μηνύματα.

O Kaimaktsalan έγραψε: στις 14:25, 12-08-05:

Γιατι τετια κρυα αντιμετοπησει για τον Manson. Η εμφανισει του μπορει να ειναι χαλια αλλα αυτο δειχνει οτι δεν μασαει και κανει οτι θελει. Οσο για του μυθους.... ΕΛΕΟΣ!
Τοσες και τοσες φορες εχω δει τον kronos να βγαζει την γλωσσα του και οπως ειπε και αυτοσ εχει οσοι περιπου και του Simmons, μηπος του κανανε ενχηρισει και του βαλανε την γλωσα του σκυλου του;
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 540 μηνύματα.

O O'Zorgnax έγραψε: στις 14:26, 12-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Kaimaktsalan
Η εμφανισει του μπορει να ειναι χαλια αλλα αυτο δειχνει οτι δεν μασαει και κανει οτι θελει.
Αυτό βασικά δείχνει ότι είναι αρχιποζεράς...
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 14:52, 12-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Kaimaktsalan
Γιατι τετια κρυα αντιμετοπησει για τον Manson. Η εμφανισει του μπορει να ειναι χαλια αλλα αυτο δειχνει οτι δεν μασαει και κανει οτι θελει. Οσο για του μυθους.... ΕΛΕΟΣ!
Τοσες και τοσες φορες εχω δει τον kronos να βγαζει την γλωσσα του και οπως ειπε και αυτοσ εχει οσοι περιπου και του Simmons, μηπος του κανανε ενχηρισει και του βαλανε την γλωσα του σκυλου του;
ΚΑι ενός ξαδέλφου μου είναι περίπου τόση η γλώσσα,
και δεν είναι και τόσο μακρυα για να πω WOW, είδα την φωτό αυτού που λέτε.
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 15:05, 12-08-05:

Τα χε και με εκείνη που έπαιζε την Πέητζ στις Μάγισσες. Φάρδος
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,073 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 18:19, 15-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
Δεν ξέρω αν είναι αυτός ή αν αληθέυει πάντως είναι αηδιαστικό όντως
Ναι αληθέυει, μόνο που δεν ήταν πλευρά αλλά σπόνδηλος! Αυτή η ιστορία πρέπει να είναι εδώ και περίπου μια δεκαετία όμως...

Στο θέμα μας τώρα... Σαν εικόνα και παρουσία τον θεωρώ φρικτό, μερικά τραγούδια του όμως μου αρέσουν πάρα πολύ! Ειναι αυτος που ερμηνεύει ενα απο τα αγαπημένα μου remix, το sweat dreams των eurithmics. Αν δεν το έχετε ακούσει, πιστέψτεμε αξίζει η προσπάθεια να το βρείτε (Marilyn Manson - Sweet Dreams)

Sweet dreams are made of theese...
who am i to disagree...
i travelled the word at seven seas...
everbody is looking for something...
Παράθεση

Psixotis

Νεοφερμένος

Ο Psixotis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

O Psixotis έγραψε: στις 18:55, 20-10-05:

Ο Marilyn Manson ειναι ενας παρα πολυ ευρηματικος καλλιτεχνης , RESPECT.
1
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

O Dark_kronos . έγραψε: στις 19:11, 20-10-05:

Πραγματι το Sweet Dreams μαματο. Ετσι αργο που το εχει κανει, με την φωνη του και ολες της αλλες λεπτομεριες μαμαει
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 13:53, 21-03-09:

Ένα βίντεο που δείχνει το πως άλλαξε ο Μάνσον στα χρόνια.
5
Παράθεση

Depo0

Νεοφερμένος

H Depo0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H Depo0 έγραψε: στις 22:57, 01-04-09:

Τα τραγουδια του μπορω να πω οτι ειναι απο τα καλυτερα του ειδους, που εχω ακουσει.Σαν εμφανιση ομώς πολυ ποζερι τα τελευταια χρονια
1
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,331 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 05:24, 05-04-09:

Eκτιμησα περισσοτερο τον ανθρωπο μετά απο την μικρη συνεντευξη που του πηρε ο Μαικλ Μουρ στο Bowling For Columbine : Αξιζει να ακουσετε τι λεει και το οτι ειναι μορφωμενος και ενημερωμενος. Εχει κι αυτο τη σημασια του οταν κρινουμε καποιον.

5
Παράθεση

οεοο!

Νεοφερμένος

Ο οεοο! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O οεοο! έγραψε: στις 00:41, 03-06-09:

Κοίτα επειδη εχω ακουσει πολλα απο τα τραγουδια του θεωρω πως ειναι απο τουσ καλυτερους τησ gothic rock-death metal ,μιασ και ειναι μερικα απο τα ειδη μουσικης που μου αρεσουν. Σε ο,τι αφορα την εμφανιση του... τα σπαει απλως στην ελλαδα δεν ειναι συνηθες φαινομενο η τοση εκκεντρικοτητα Και ναι στην ταινια του μουρ αλλα και γενικοτερα στισ συνεντευξεις του ειναι συγκροτημενο ατομο(αν θες εχω ενα λινκ στο youtube). Σατανιστης ειναι και μαλιστα εχει ανακυρηχθει και επισημα απο την σατανιστικη εκκλησια του Lavey (μακρια απο μας..). Τωρα για τα πλευρα του δν ξερω... αληθευει δεν αληθευει, to be or not to be(ακυρο)(?) Γενικα θα εχεις καταλαβει οτι μου αρεσει πολυ και δεν θα εχεισ και αδικο.. το ολο στυλ του ειναι κορυφη.
1
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 02:28, 03-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από οεοο!
Κοίτα επειδη εχω ακουσει πολλα απο τα τραγουδια του θεωρω πως ειναι απο τουσ καλυτερους τησ gothic rock-death metal ,μιασ και ειναι μερικα απο τα ειδη μουσικης που μου αρεσουν. Σε ο,τι αφορα την εμφανιση του... τα σπαει απλως στην ελλαδα δεν ειναι συνηθες φαινομενο η τοση εκκεντρικοτητα Και ναι στην ταινια του μουρ αλλα και γενικοτερα στισ συνεντευξεις του ειναι συγκροτημενο ατομο(αν θες εχω ενα λινκ στο youtube). Σατανιστης ειναι και μαλιστα εχει ανακυρηχθει και επισημα απο την σατανιστικη εκκλησια του Lavey (μακρια απο μας..). Τωρα για τα πλευρα του δν ξερω... αληθευει δεν αληθευει, to be or not to be(ακυρο)(?) Γενικα θα εχεις καταλαβει οτι μου αρεσει πολυ και δεν θα εχεισ και αδικο.. το ολο στυλ του ειναι κορυφη.
Δώσε βρε συ το λινκ να δούμε τι λέει.
Παράθεση

metalhead9121 (φλώρα)

Νεοφερμένος

H φλώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 56 μηνύματα.

H metalhead9121 γυρισα απο διακοπες οεο έγραψε: στις 18:32, 17-06-09:

ο Marilyn manson ειναι απλα θεος εχει κανει ενγχηρηση για φωνητικους λογους,ειναι σατανιστης,ειχε δικιο για το θεμα στο coloumbine.απλα δεν ειναι συνιθησμενη η εμφανιση του στην ελλαδα.ειναι ενας πολυ καλος καλλιτεχνης σαν μουσικος,σεναριογραφος,συγγραφεασ,σκηνοθετης,ποιητης και ειμαι η BIGGER FAN EVER.και μην με παρεται για τρελη,μου αρεσει και εμφανισιακα αλλα δυστηχως για μενα αν δειτε τις γυναικες του θα καταλαβετε οτι του αρεσει ενα συγκικρημενο στηλ 40',50'
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 18:41, 17-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από metalhead
ο Marilyn manson ειναι απλα θεος εχει κανει ενγχηρηση για φωνητικους λογους,ειναι σατανιστης,ειχε δικιο για το θεμα στο coloumbine.απλα δεν ειναι συνιθησμενη η εμφανιση του στην ελλαδα.ειναι ενας πολυ καλος καλλιτεχνης σαν μουσικος,σεναριογραφος,συγγραφεασ,σκηνοθετης,ποιητης και ειμαι η BIGGER FAN EVER.και μην με παρεται για τρελη,μου αρεσει και εμφανισιακα αλλα δυστηχως για μενα αν δειτε τις γυναικες του θα καταλαβετε οτι του αρεσει ενα συγκικρημενο στηλ 40',50'
ποιητής ; για απήγγειλε τίποτα , έχω βαρεθεί τελευταία τον έλιοτ
3
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος