Συμμετοχές για το Παλέρμο #36

Ποια εκδοχή του Παλέρμο Extreme επιθυμείτε να εφαρμοστεί στο επικείμενο παιχνίδι
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 16)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Πω, μου την έχετε δώσει όλοι όσοι με την μία πήρατε κακό ρόλο... Αμάν πια... Τόσα Παλέρμο, μια φορά δεν μου χει κάτσει... Ζηλεύω!!:redface:
πρωτη φορα επαιζα Παλερμο και μου ετυχε αρχιμαφιοζος:P αρα να σε εχω για δολοφονο στο επομενο τωρα που εδειξες το παραπονο σου;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
πρωτη φορα επαιζα Παλερμο και μου ετυχε αρχιμαφιοζος:P αρα να σε εχω για δολοφονο στο επομενο τωρα που εδειξες το παραπονο σου;)

Μπα, η ΣΕ δεν θέλει να μου τύχει ρόλος που θα μου αρέσει, γιατί όποτε παίζει την κατηγορώ... :P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Μέσα. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Παιδιά φτάνει το τσατ εδώ!:mad:

Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #36

  1. blue_butterfly
  2. CiNeFiL
  3. Drama Prinzessin
  4. Eileen
  5. foreverfreak
  6. ggeorge1976
  7. Himela
  8. Johnnaousa
  9. maria775m
  10. Πατρεύς
  11. Πουλάκι
  12. Σπυράκος (^^)
  13. Τάσος97
  14. tsarachaf
  15. Χαρουλιτα
  16. JaneWin
  17. Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Catalyst και Myrtle δε θα ερθουν??? Κατσε να στειλουμε κανενα pm:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
πω κρίμα που δεν μπορώ :cry_x: φεύγω αύριο πρωί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Δεν πειράζει βρε Μαυρούλη, στο επόμενο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
ποτε we start?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Παρασκευή, εκτός κι αν αλλάξει κάτι και πάει για Δευτέρα. Πέμπτη βράδυ θα ενημερωθείτε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Catalyst και Myrtle δε θα ερθουν??? Κατσε να στειλουμε κανενα pm:P...

Αντε στειλε!
Θυμαμαι τον Βαιο να λεει πως θελει να ξεκινησουμε γρηγορα το καινουργιο και τη μυρτλε να λεει πως θελει να με βασανισει αν μπω ΣΕ
Τωρα που ο καθενας εχει την ευκαιρια του, δε δηλωνουν συμμετοχη! :P



Όπως είπε και η Άννα απ πάνω, εκτός απροόπτου αρχίζουμε Παρασκευή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Μέσα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #36

  1. blue_butterfly
  2. bluestas95
  3. CiNeFiL
  4. Drama Prinzessin
  5. Eileen
  6. foreverfreak
  7. ggeorge1976
  8. Himela
  9. JaneWin
  10. Johnnaousa
  11. maria775m
  12. tsarachaf
  13. Πατρεύς
  14. Πουλάκι
  15. Σπυράκος (^^)
  16. Τάσος97
  17. Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Δεν θα συμμετασχω τελικα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
Δεν πειράζει βρε Μαυρούλη, στο επόμενο! :P
το λες επίτηδες γιατί έτσι η ομάδα που θα είμαι δε θα χάσει!:pfff:
ένα ακόμα ποστ και θα πάρω μέρος και θα μπαίνω από κινητό:P



(:angelnot:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
το λες επίτηδες γιατί έτσι η ομάδα που θα είμαι δε θα χάσει!:pfff:
ένα ακόμα ποστ και θα πάρω μέρος και θα μπαίνω από κινητό:P



(:angelnot:)

Ελαα ναιι μπεςς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
δε θα έχω όμως χρόνο και θα με θεωρείτε δολοφόνο. στο επόμενο με το καλό:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Πω, μου την έχετε δώσει όλοι όσοι με την μία πήρατε κακό ρόλο... Αμάν πια... Τόσα Παλέρμο, μια φορά δεν μου χει κάτσει... Ζηλεύω!!:redface:
Aυτό ρε φίλεεεεεεεεε!

Καταφθάνει πμ από ΣΕ.

Ο ρόλος σου. Οh guess what, πολίτης. :|
Ok αγαπάμε πολιτάκια,αλλά έχω παίξει 5-6 φορές Παλέρμο ξέρωγω και στο στέκι και παλιά πριν ενωθούν τα forums,όλο πολίτης ήμουν. =.=

Α μια φορά ήμουν ρουφιάνα. Ο μόνος οκ ρόλος που πήρα ποτέ ξέρωγω. :confused:

Σκέτη απογοητευσή. Α btw εγώ δεν θα παίξω γιατί δεν έχω χρόνο, αλλά κάπου ήθελα να εκφράσω το παράπονό μου!

Καλό παιχνίδι να έχετε! :P
Τsara ελπίζω να πάρεις καλό ρολάκι αυτή τη φορά,dear! Eκδίκηση ρε! :redface::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
δεν βλεπω πολυ κινηση :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
δεν βλεπω πολυ κινηση :(

Σας βαρέθηκα πια!!!!!!

Μάθετε πια το κωλοεπίθετο να το ξεχωρίζετε από το επίρρημα!

(σόρρυ για το οφ τόπικ, το Σπυράκο δεν τον πέρασα:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
δεν βλεπω πολυ κινηση :(

Είμαστε ήδη αρκετοί
Παιχνίδι μπορεί να αρχίσει
Λείπουν βέβαια μερικά μεγάλα ονόματα (καταλυστ, μυρτλε, φαντασμενος, φοιβη, λοβ κ.ά.) αλλά τι να κανουμε;
Αν δε θελουν να παιξουν δεν μπορουμε να αναγκασουμε κανεναν...
Οι συμμετοχες θα ειναι ανοιχτες μεχρι την Πεμπτη το απογευμα-βραδακι
Παρασκευη εκτός απροόπτου ξεκινάμε!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top