Depeche Mode

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Τώρα άρχισα να τους ακούω και μου αρέσουν πολύ!














Προσθέστε κι άλλα ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ρε ποιος άνιωθος χώνει αρνητική στους Depeche Mode? .i.

Το αγαπημένο μου,αυτό:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ας συνεισφέρω κι εγώ λίγο...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Ρε είναι πολύ ωραίοι.. Ήξερα μόνο το Enjoy the Silence και άρχισα να ακούω και μερικά ακόμα από το youtube στην τύχη.. και μ'άρεσαν όλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Είχα πει στην _elena_ ότι η συμμετοχή μου σε αυτό το θέμα είναι δεδομένη!
Depeche Mode, babe! :smoke:

Ας αρχίσουμε όμως όλοι να βάζουμε στις δημοσιεύσεις μας κάποιες μικρές πληροφορίες για το συγκρότημα έτσι ώστε να μαθαίνουμε και ο ένας από τον άλλο... Right? :D

Τα album:
  • Speak and Spell
  • A Broken Frame
  • Construction Time Again
  • Some Great Reward
  • Black Celebration
  • Music for the Masses
  • 101 live
  • Violator
  • Songs of Faith and Devotion (+Live)
  • Ultra
  • Exciter
  • Playing the Angel
  • Sounds of the Universe
And now... Τραγουδάκι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Καποια στιγμη θα κατσω να ακουσω ολη τους την δισκογραφια.. μολις τελειωσω με τους Placebo και μετα με τους Red Hot (που εχουν προτεραιοτητα λογω συναυλιας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.




Είναι πραγματικά υπέροχοι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Δεν μπορώ παρά να προσθέσω:

https://www.youtube.com/watch?v=3O83sZV360A&ob=av2e
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Λείπει?? :confused: Μα, δε γίνεται να λείπει από εδώ! :redface:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Ρε ποιος άνιωθος χώνει αρνητική στους Depeche Mode? .i.

Εγώ.
Έλεος πια με τα mainstream
Καλοί χρυσοί,αλλά έλεος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Εγώ.
Έλεος πια με τα mainstream
Καλοί χρυσοί,αλλά έλεος.

Δεν είναι όλο το mainstream κακό ξέρεις... Κάποιοι καλλιτέχνες/συγκροτήματα είναι mainstream επειδή είναι καλοί και όχι απλώς επειδή ο κόσμος είναι χαζός...

Έλεος πια, με το μένος κατά του mainstream... Δεν είναι άποψη, έχει καταλήξει κι αυτό mainstream...

ps. 4 ίδιες λέξεις σε κείμενο γύρω στις 30(κι αν), θέλω δουλειά στην έκφραση τελικά...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Δεν είναι όλο το mainstream κακό ξέρεις... Κάποιοι καλλιτέχνες/συγκροτήματα είναι mainstream επειδή είναι καλοί και όχι απλώς επειδή ο κόσμος είναι χαζός...

Έλεος πια, με το μένος κατά του mainstream... Δεν είναι άποψη, έχει καταλήξει κι αυτό mainstream...

ps. 4 ίδιες λέξεις σε κείμενο γύρω στις 30(κι αν), θέλω δουλειά στην έκφραση τελικά...:worry:

Άσε μας ρε τσαtsarachaf
Αν είχες πάρει βαθειά ανάσα και κολυμπούσες κάτω από την επιφάνεια,
θα καταλάβαινες τι πάει να πει "ΕΛΕΟΣ με τα mainstream".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Άσε μας ρε τσαtsarachaf
Αν είχες πάρει βαθειά ανάσα και κολυμπούσες κάτω από την επιφάνεια,
θα καταλάβαινες τι πάει να πει "ΕΛΕΟΣ με τα mainstream".

Επειδή μεγάλωσα λίγο για καβγαδάκια νηπιαγωγείου, αν θέλεις κάνε ένα ποστ που έχεις κάποιο επιχείρημα απέναντι στο δικό μου και άσε κατά μέρους τα "αν είχες.... θα καταλάβαινες...."...:)

Αν όχι, ευτυχώς έχουμε και τον Μάξιμο που σε συνερίζεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Επειδή μεγάλωσα λίγο για καβγαδάκια νηπιαγωγείου, αν θέλεις κάνε ένα ποστ που έχεις κάποιο επιχείρημα απέναντι στο δικό μου και άσε κατά μέρους τα "αν είχες.... θα καταλάβαινες...."...:)

Αν όχι, ευτυχώς έχουμε και τον Μάξιμο που σε συνερίζεται...

:confused:
Εμ...Διακρίνω έναν ελαφρύ κομπλεξισμό.
Αν ήθελα να καυγαδίσω δε θα ξεκινούσα με το "άσε μας μπλα μπλα".
ffs
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Ρε παιδια...Peace...
Μουσικη ειναι...Σας αρεσει την ακουτε...Δεν σας αρεσει...Δεν την ακουτε....απλο ειναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
No μη μασάς.
Ο γραπτός λόγος είναι εύκολο να παρεξηγηθεί.
Όπως επίσης ο τύπος προφανώς και είναι προκατειλημμένος.

Απφφ
Εγώ δεν είπα ότι δε μου αρέσουν οι depeche.
Για την ακρίβεια είχα πει "καλοι χρυσοί...κλπ"
Αλλά ο καθένας ότι έχει όρεξη διαβάζει.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Καλα εγω δεν καταλαβα καν τι παιχτηκε :P Το dislike button ειναι εκει για να το παταει οποιος θελει, δικαιωμα του και τερμα! Και η κοπελια που ειπε "Ποιος ανιωθος" το ειπε προφανως απο την αποψη οτι οι Depeche ειναι πολυ καλοι για dislike. Και οπως ειπε και καποιος παραπανω,peace. Οποιος γουσταρει απανταει,οποιος δεν γουσταρει οχι. As simple as that :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.


Αγαπημένο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selina Kyle

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Νομίζω φαίνεται και από το Username μου η αγάπη μου για τους Depeche Mode :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

malakouardo

Νεοφερμένος

Ο malakouardo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
τι μου λετε τωρα...παρτε
https://www.youtube.com/watch?v=Itua4idU9nY(απ το 1ο λεπτο ξεκιναει)
και το μελωδικο-ταξιδιαρικο remix https://www.youtube.com/watch?v=2M0-E1vN9z8
https://www.youtube.com/watch?v=7xAwL5qtAh0 personal jesus φοβερη επανεκτελεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top