Βρες τον κωδικό

Βρες τον κωδικό
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 29)

Guest 223595

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
το ξέρω φίλε ότι είναι πολύ αόριστο. σκοπίμως ώστε να μην έχουν προβάδισμα οι παίκτες που ξεκινούν νωρίτερα και να περιμένουν βοήθεια... 10 άτομα, οπότε ώρα για την δεύτερη βοήθεια. στα 20 και στα 40 άτομα είναι οι τελευταίες βοήθειες.

1 Βοήθεια: Είναι δύο λέξεις, άρα υπάρχει ένα κενό
2 Βοήθεια: Γυναίκα του: Miriam. Παιδιά του: Max και Bonnie


Τι να την κανουμε αυτη τη βοηθεια;Δωσε κατι πιο σαφες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
ρε παιδιά ψάξτε το, επιτρέπεται το googlarισμα, άλλωστε πως θα μπορούσα να το αποτρέψω... η 2η βοήθεια μαζί με την 1η βοηθάνε πολύ.... άμα δεν μπορείτε περιμένετε να γίνουμε 20 παίκτες. τότε θα έχει κάτι πιο ξεκάρφωτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Η φραση που ψαχουμε ειναι ελληνικη με λατινικους χαρακτηρες, ετσι?? Κατι παω να βρω, αλλα εκει το χανω:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Η φραση που ψαχουμε ειναι ελληνικη με λατινικους χαρακτηρες, ετσι?? Κατι παω να βρω, αλλα εκει το χανω:P...
μπορεί να μην είναι ελληνικά αλλά ό,τι και αν είναι θα γραφτεί με λατινικούς χαρακτήρες. προσοχή π.χ. το "ω" είναι "ο" όχι "w" και το "η" είναι "i" όχι "h"...

p.m. ήδη ένα άτομο έχει καταφέρει να βρει τον κωδικό !!! Προσπαθήστε όλοι σας δεν είναι δύσκολο με τις βοήθειες, απλά σκεφτείτε ότι οι βοήθειες δεν είναι για ξεκάρφωμα αλλά για ψάξιμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
για να καταλάβω...μέσα στο κείμενο υπάρχουν δύο λέξεις που έχουν να κάνουν με αυτό "Γυναίκα του: Miriam. Παιδιά του: Max και Bonnie" τις οποίες πρέπει να βρούμε και να τις γράψουμε με λατινικούς χαρακτήρες;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
για να καταλάβω...μέσα στο κείμενο υπάρχουν δύο λέξεις που έχουν να κάνουν με αυτό "Γυναίκα του: Miriam. Παιδιά του: Max και Bonnie" τις οποίες πρέπει να βρούμε και να τις γράψουμε με λατινικούς χαρακτήρες;;;;
από το κείμενο κρατάς το νόημα, δεν ψάχνεις λέξεις. η δεύτερη βοήθεια μπορεί να οδηγήσει στην συσχέτιση όλων των στοιχείων. Μην υπερβάλλετε. Άκουσα ότι επειδή έγραψα τρεις φορές την λέξη "παρατηρώ" στο κείμενο σημαίνει ότι έχει σχέσει με αυτό. Όχι ρε παιδιά, μην το τρελαίνετε τόσο. κρατείστε απλά το νόημα και ψάξτε την δεύτερη βοήθεια. η 1 βοήθεια σας λέει την μορφή του κωδικού. Σκεφτείτε, ένα άτομο έχει βρει ήδη τον πρώτο κωδικό, οπότε δεν έχει να κάνει με "αποκωδικοποίηση" του κειμένου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intifada

Νεοφερμένος

Ο intifada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Μπορούμε να γράφουμε εδώ πιθανές λύσεις και να τις συζητάμε ή ο καθένας μόνος του; Εγώ είμαι πολύ κοντά στην απάντηση παρόλο που δεν την έψαξα στο Google..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Μπορούμε να γράφουμε εδώ πιθανές λύσεις και να τις συζητάμε ή ο καθένας μόνος του; Εγώ είμαι πολύ κοντά στην απάντηση παρόλο που δεν την έψαξα στο Google..
όχι δεν μπορείς να λες τις λύσεις, γιατί ο καθένας θέλει να προσπαθεί μόνος του. Το google όχι απλά επιτρέπεται αλλά επιβάλλεται σε κάποιους γρίφους, όπως ο 1ος γρίφος σε σχέση με τις πρώτες βοήθειες. Με την τρίτη βοήθεια στα 20 άτομα, νομίζω οι περισσότεροι θα τον βρείτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intifada

Νεοφερμένος

Ο intifada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
πιστευω οτι η βοηθεια πρεπει να δεινετε με βαση το χρωνο και οχι τα ατομα... λογικα πρεπει να ειναι καποια ταινεια βιβλιο η τηλεοπτικη σειρα αλλα ειναι πολυ δυσκολο να την βρεις ακομα και μεσω του google... τωρα ουσιαστικα κερδιζει οποις θα ψαξει περισοτερο εκτος αν το ξερει ηδη(στην απιθανη περιπτωση..) ντανιελ ολοι ζητανε καποια πραπανω βοηθεια.. δωσε μια μικρη βοηθεια γιατι θα βαρεθουν και θα οαρατησουν το παιχνιδι...

καλυτερα η βοηθεια να δινεται με βαση τον χρονο οχι με τον αριθμο παικτων... αν ειναι ετσι θα τελειωσουμε του χρωνου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
πιστευω οτι η βοηθεια πρεπει να δεινετε με βαση το χρωνο και οχι τα ατομα... λογικα πρεπει να ειναι καποια ταινεια βιβλιο η τηλεοπτικη σειρα αλλα ειναι πολυ δυσκολο να την βρεις ακομα και μεσω του google... τωρα ουσιαστικα κερδιζει οποις θα ψαξει περισοτερο εκτος αν το ξερει ηδη(στην απιθανη περιπτωση..) ντανιελ ολοι ζητανε καποια πραπανω βοηθεια.. δωσε μια μικρη βοηθεια γιατι θα βαρεθουν και θα οαρατησουν το παιχνιδι...
ο χρόνος σχετίζεται με το πόσα άτομα θα έρθουν. ένας παίκτης έχει βρει ήδη τον 1ο και τον 2ο κωδικό.
συνέχισε τον συλλογισμό σου με βάση τις βοήθειες και μπορεί να βρεις άκρη... αφού τα κατάφερε ένας μπορείτε και εσείς...

καλυτερα η βοηθεια να δινεται με βαση τον χρονο οχι με τον αριθμο παικτων... αν ειναι ετσι θα τελειωσουμε του χρωνου...
intifada αν έβλεπε το θέμα ένα άτομο και ακολουθούσα την λογική του χρόνου, τότε απλά θα έπρεπε να περιμένεις. με την λογική των ατόμων, πρέπει να φέρεις και άλλα άτομα που θα σε ανταγωνιστούν αλλά θα σας δώσει ένα συλλογικό προβάδισμα. όσο νέα μέλη δηλώνουν συμμετοχή και κάποια έχουν προηγηθεί, δίνεται πια στα 40 μια ξεκάρφωτη βοήθεια ώστε να προλάβουν τους υπόλοιπους. Το θέμα όμως είναι να το ψάξεις, όχι να περιμένεις βοήθεια. Η βοήθεια δίνεται για τον λόγο που είπα δηλαδή. Οπότε αν θες βοήθεια πρέπει να έχεις περισσότερους αντιπάλους, αλλιώς είναι άδικο να σε βοηθήσω ενώ κάποιος έχει βρει ήδη την λύση ψάχνοντας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

intifada

Νεοφερμένος

Ο intifada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
ρε μεχρι να μαζευτουν 20 ατομα για να παρουμε βοηθεια θα εχει περασει πανω απο 2 βδομαδες... θα ειναι πολυ καλυτερο αν οι βοηθεις δηνονται με βαση τον χρονο... πιστευοω θα συμφωνισουν και οι υπολοιποι παικτεσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
ρε μεχρι να μαζευτουν 20 ατομα για να παρουμε βοηθεια θα εχει περασει πανω απο 2 βδομαδες... θα ειναι πολυ καλυτερο αν οι βοηθεις δηνονται με βαση τον χρονο... πιστευοω θα συμφωνισουν και οι υπολοιποι παικτεσ
αυτό που λες είναι άτοπο. 1ον με ένα π.μ. σε 5 άτομα ήρθαν πολλά μέλη. αυτό που χρειάζεται είναι ενημέρωση. άμα θες βοήθεια σύστησε το παιχνίδι. 2ον δεν νομίζω ότι 8 άτομα θέλουν 2 βδομάδες για να έρθουν. αντί να συζητάς αυτά τα πράγματα ψάξε με αυτά που ήδη ξέρεις. είναι αρκετά. ΚΑΙ ξανά λέω, η βοήθεια που έρχεται με περισσότερα άτομα είναι για να βοηθήσει αυτούς που άρχισαν αργότερα να μπορούν να ανταγωνιστούν αυτούς που άρχισαν αργότερα, όχι ως πραγματική βοήθεια. όσα χρειάζεται να ξέρεις τα έχεις. είσαι κοντά αλλά δεν ψάχνεις καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intifada

Νεοφερμένος

Ο intifada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
1)αυτο δεν ισχυει γιατι οταν οι αλλοι θα καθονται και θα περιμενουν την βοηθεια αυτος θα εχει ηδη προχωρησει στο επομενο στοιχειο...
2) ειναι δυσκολο να μαζευτουν 20 ατομα... το θεμα ειναι ανοιχτο εδω καιπολυ καιρό και παιζουν μόνο 20 ατομα... για 60 ατομα που λες θα χρειαστουν χρονια στην καλυτερη περιπτωση...
3) ετσι οπως τα λες μπορει να ειναι πιο αξιοκρατικο αλλα απο τα 12 ατομα τα 11 θα βαρειουνται και πιθανον να παρατησουν και το παιχνιδι... ετσι οπως τα λες ουσιαστικα σκοπος του παιχνιδιου ειναι να φερουμε περισσοτερα ατομα... πρεπει να κανεις καποια τροποποιηση ετσι ωστε να εχει μια ροη το παιχνιδι. να ειναι μεν αξιοκρατικο αλλα να μην βαριουνται οι υπολοιποι παικτες και να βοηθηουνται και οι πιο αδυναμοι...

οπα..... ενα μεγαλο συγνωμη δεν ηδα την παραθεση στην αρχη του παιχνιδιου και νομιζα οτι το μοναδικο στοιχειο ηταν η οικογενειακη κατασταση του αγνωστου χ... τα ανακαλω ολα δεν ειχα δει το βασικο στοιχειο λογω βιασυνης και για αυτο μου φανηκε τοσο δυσκολο... και παλι συγνωμι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
1)αυτο δεν ισχυει γιατι οταν οι αλλοι θα καθονται και θα περιμενουν την βοηθεια αυτος θα εχει ηδη προχωρησει στο επομενο στοιχειο...
μαγκιά του. αυτό σημαίνει ότι εσύ αντί να ψάχνεις γκρινιάζεις για βοήθεια

2) ειναι δυσκολο να μαζευτουν 20 ατομα... το θεμα ειναι ανοιχτο εδω καιπολυ καιρό και παιζουν μόνο 20 ατομα... για 60 ατομα που λες θα χρειαστουν χρονια στην καλυτερη περιπτωση...
από την μία λες είναι δύσκολο να μαζευτούν 20 άτομα και την άλλη λες ότι παίζουν 20 άτομα. υπομονή άλλα 8 άτομα. στα 40 έχει ξεκάρφωτη βοήθεια. αλλά με την 3η βοήθεια θα είναι πανεύκολο. χαλάρωσε



3) ετσι οπως τα λες μπορει να ειναι πιο αξιοκρατικο αλλα απο τα 12 ατομα τα 11 θα βαρειουνται και πιθανον να παρατησουν και το παιχνιδι... ετσι οπως τα λες ουσιαστικα σκοπος του παιχνιδιου ειναι να φερουμε περισσοτερα ατομα... πρεπει να κανεις καποια τροποποιηση ετσι ωστε να εχει μια ροη το παιχνιδι. να ειναι μεν αξιοκρατικο αλλα να μην βαριουνται οι υπολοιποι παικτες και να βοηθηουνται και οι πιο αδυναμοι...
και θα το πω για τελευταία φορά. με τα τωρινά στοιχεία βρίσκεις την απάντηση άμα δεις που οδηγεί η δεύτερη βοήθεια. οι επιπλέον βοήθειες θα είναι για αυτούς που θα αργήσουν πάρα πολύ... ψάξε το δεύτερο στοιχείο άντε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Συνοψίζω σε αυτό το ποστ τα στοιχεία του πρώτου γρίφου

Σχετικά με τον πρώτο γρίφο λοιπόν:

Παρατηρώντας πολλά παιδιά, παρατήρησα όπως θα έχετε παρατηρήσει μια ομοιότητα στις κινήσεις και στις συμπεριφορές τους. Μπορεί να μην έχω κλειστοφοβία, αλλά αυτή η σκέψη με κάνει να αισθάνομαι κλειστοφοβικός. Με ποια έννοια? Ότι βλέπω τόσο κόσμο να κάνει τυπικές διαδικασίες, χωρίς να ξεχωρίζουν και πολύ από αυτό που θα ορίζαμε ρομπότ. Βλέπω ότι τους λείπει το διαφορετικό, που είναι τόσο ωραίο... Και αν κάποια παιδιά προσπαθούν να επαναστατήσουν σε αυτήν την ομοιογένεια εξ' αιτίας της αντιδραστικότητας που πηγάζει από την εφηβεία, φαίνεται πλέον λες και πράττουν άλλη μια τυπική διαδικασία, μια διαδικασία που έχει γίνει ήδη από άλλα παιδιά στο όνομα της λέξης "τρέλας". Ονομάζουν τους εαυτούς τους τρελούς για να ξεφύγουν από το "φυσιολογικό" τυπικό τρόπο ζωής. Δεν μου αρέσει όμως η λέξη "τρέλα" για να εκφράσει την κατάσταση τους, γιατί μου θυμίζει άτομα τρελοκομείων. Φτάνοντας ως εδώ δεν θέλω να κατηγορήσω την συμπεριφορά τους. Ίσα ίσα θα ήθελα να τους ενθαρρύνω να κάνουν πράγματα τελείως διαφορετικά και πρωτοποριακά. Έχω βαρεθεί να ακούω συνέχεια για παιδιά που έκαναν κάτι το "θεϊκό" ανάβοντας φωτιά μέσα στην τάξη ή σπάζοντας ποτήρι σε καφετέρια. Τα έχω ξανά ακούσει τόσες φορές, που μου θυμίζουν πλέον άλλη μια τυπική διαδικασία για να ξεχωρίσεις από την μάζα για να καταλήξεις .... σε μια άλλη μάζα που κάνουν τις ίδιες καφρίλες. Δεν χρειάζεται απαραίτητα να κάνεις ζημιά ώστε να διαφοροποιηθείς από την ομαλή μαζικοποιημένη τάξη. Υπάρχει και ο δρόμος του να δημιουργείς, αλλά αυτός χρειάζεται διορατικότητα και φαντασία την οποία λίγοι καλλιεργούν. Τέλος πάντων αυτό που θέλω να πω με λίγα λόγια είναι ότι πολλοί προσπαθούν να ξεφύγουν από την μάζα, μπαίνοντας εν τέλει σε μια άλλη μάζα. Δείτε αυτό να καταλάβετε
“If there is anything the nonconformist hates worse than a conformist, it's another nonconformist who doesn't conform to the prevailing standard of nonconformity.”
Κλείνοντας θέλω να πω ότι έχω βαρεθεί να βλέπω τόσο κόσμο να συμμορφώνεται με πρότυπα που τους προβάλλει η τηλεόραση, η μόδα κτλ κτλ, ή να βγάζουν παρόμοιου είδους φώτο στο φέις μπουκ στον καθρέφτη κτλ κτλ, ή να κάνει τα ίδια πράγματα με τόσο άλλο κόσμο ώστε να θεωρηθεί "μη μαζοποιημένος"...
Ο κωδικός είναι μία φράση, θα έχετε βοήθεια για αυτόν, για όσα περισσότερα άτομα παίζουν το παιχνίδι

1 Βοήθεια:
Είναι δύο λέξεις, άρα υπάρχει ένα κενό
2 Βοήθεια:
Γυναίκα του: Miriam. Παιδιά του: Max και Bonnie
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

intifada

Νεοφερμένος

Ο intifada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
παιζουν ρολο τα κεφαλαια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.

intifada

Νεοφερμένος

Ο intifada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
νομιζω οτι εχω βρει τον κωδικο αλλα μου το βγαζει λαθος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
νομιζω οτι εχω βρει τον κωδικο αλλα μου το βγαζει λαθος...
άρα δεν τον έχεις βρει:clapup::clapup:. άντε να προσκαλέσεις 8 άτομα πριν αρχίσεις πάλι την γκρίνια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intifada

Νεοφερμένος

Ο intifada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
πως προσκαλω?? εσυ εχεις βαλει κατω κατω να εμφανιζεται αυτο... Νέο Παιχνίδι: Βρες τον κωδικό
Κέρδισε ένα συμβολικό δώρο...
1/12 έχει ήδη βρει 2/10 κωδικούς εγω πως το βαζω??

εγω ειμαι καινουργι0ος στο ischool δεν εχω γνωστους για να φερω...

καντε ολοι διαφημιση για να ερθουν κι αλλοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top