Το ημερολόγιο της maria100000

Mr.P

Νεοφερμένος

Ο Mr.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Καλύτερα να ψάξεις για κάτι άλλο ,το να αναλώνεσαι τόσα χρόνια στο ίδιο άτομο δε βοηθάει πιστεύω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Μαρία θα σου μιλήσω όπως μιλάω στην αδερφή μου γιατί βρίσκεστε περίπου στην ίδια κατάσταση.
ΔΕΝ το κανωγιατι δεν θελω να με κανει ρεζιλι και να λενε αα κοιτα αυτηηη και να με δειχνουνε..
Σκέψου αυτό το πράγμα και αναλογίσου ποιος θα το προκαλέσει. Αξίζει λοιπόν όλη αυτή την προσοχή, όλα αυτά τα συναισθήματα ένα αγόρι το οποίο εσύ η ίδια είσαι βέβαιη ότι δεν θα σεβαστεί την προσοχή που του δείχνεις, αλλά το ακριβώς αντίθετο?
Μήπως έχεις πλάσει μία εικόνα για αυτόν που δεν ισχύει? Αν δηλαδή σε ρωτήσω τώρα τι είναι αυτό που εκτιμάς και θαυμάζεις σε αυτόν θα μπορείς να μου απαντήσεις κάτι που αναμφισβήτητα είναι στο χαρακτήρα του - ή κάτι που εσύ θεωρείς ότι έχει?;)
Μην βασανίζεις τον εαυτό σου και μη θεωρείς ότι είσαι αδύναμη και δεν μπορείς να κάνεις κάτι για αυτό. Πόσες ώρες έχεις περάσει να σκέφτεσαι αυτή την κατάσταση και να θλίβεσαι? Συνειδητοποίησε ότι μπορείς να τον ξεπεράσεις αν πραγματικά αυτό θέλεις, μπορείς να προχωρήσεις παρακάτω και μπορείς να βρεις ανθρώπους γύρω σου που θα εκτιμάς, θα σέβεσαι και ίσως να θαυμάζεις για αυτό που είναι. Θέλει προσπάθεια - αλλά αξίζει τον κόπο!:)
Κάθε φορά λοιπόν που θα νιώθεις ότι "κυλάς" και ότι δεν μπορείς να τα καταφέρεις να θυμάσαι ότι ο καθένας από εμάς αξίζει να είναι περιτριγυρισμένος από ανθρώπους που τον σέβονται, τον εκτιμούν.
Αυτά μικρή μου! :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
ΑΧΧ...Ωραια τα λετε...δεν αξιξει αρααα....Τελοσ...παμε για αλλα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Staxtopouta

Νεοφερμένος

Η Staxtopouta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Κοίτα αφού απ'ότι λες δεν υπάρχουν περιθώρια συζήτησης μ'αυτόν, καλύτερα να αρχίσεις σιγά-σιγά να τον "απομυθοποιείς" λίγο και να συνειδητοποιήσεις ότι ίσως να μην είναι το στυλ φίλου που ταιριάζει...ξέρω δύσκολο αλλά...................:hmm:
Εγω συμφωνώ .....πολλές φορές μ έχει τύχει να νομίζω πως αυτός που θέλω είναι ο ένας ....είναι ο τέλειος και τα λοιπά μόνο που δεν ειναι.....και μόνο όταν αρχίζω πραγματικά να βλέπω τι είναι ξεκολλαω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Πηγαίνοντας στον επόμενο.Ουδείς αναντικατάστατος.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
ναι ευκολο να το λες οταν εισαι στην απε3ω οταν ομως σου αρεσει καποιος πααρα πολυ ποτε δεν μπορεις να το δεις ετσι το ολο θεμα...μακαρι να ηταν τοσο ευκολο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Staxtopouta

Νεοφερμένος

Η Staxtopouta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Πρέπει να το σκέφτεσαι όμως για να αρχίσεις να τον ξεπερνας ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Έτσι-> :drunk:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
ειδη εχει αρχισει και μου αρεσει καποιοσ αλλοσ..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
ε ειδες??πιο ευκολο αποσο το φανταζοσουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Staxtopouta

Νεοφερμένος

Η Staxtopouta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Μακάρι να πάρουμε και εμείς σειρά.....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,040 μηνύματα.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
οντωσ πιο ευκολο απο οσο φανταζομουνα...και ειναι και ωριμο παιδι...με το καλο και σε εσενα σταχτοπουτα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Staxtopouta

Νεοφερμένος

Η Staxtopouta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Αχ οι έρωτες της εφηβείας...:/:

Δύσκολοι πολυ δύσκολοι...ειδικά άμα δεν εχεις ανταπόκριση.....

οντωσ πιο ευκολο απο οσο φανταζομουνα...και ειναι και ωριμο παιδι...με το καλο και σε εσενα σταχτοπουτα....
Αχχ μπράβο σ που βρηκες επιτέλους κάποιον ώριμο .....άντε όλα να πανε καλα... Ευχαριστώ αν και δεν νομίζω να έρθει ούτε με τ καλο ούτε με το κακο:P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
OI ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ...ειναι.......

θα ερθει ουρανοκατεβατος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Μου αρέσει εδω και λίγο καιρό ενα αγόρι μεγαλύτερο απο μένα 2 χρόνια....τι να κάνω για να τον πλησιάσω?..ειδη μια φορα του είχα μιλήσει μεσο ΦΒ,και τον είχα ρωτήσει κατι σχετικά με το σχολείο μας..και αυτο μόνο...δεν έγινε τπτ..τι αλλο μπορώ να κάνω??:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sasg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sasg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Λοιπόν λοιπόν καταρχάς με τα δεδομένα που δίνεις δεν είναι εύκολο κάποιος να σε συμβουλεύσει...θέλω να πω..πες μας λίγο έχετε καμία επαφή,έχετε μιλήσει ποτέ ή μόνο τη φορά που αναφέρεις στο φβ?αυτός έχει σχέση ή είναι μόνος...μάθε πράγματα γι αυτόν και προσπάθησε να τον πλησιάσεις...μάθε τα χόμπι του και βρές κοινά ενδιαφέροντα..βρές ένα τρόπο να έρθετε κοντά και μετά βλέπεις τι μπορεί να γίνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Μονο απο το φβ εχουμε..δεν εχει σχεση...μαλλον..:P..δεν ξερω που μπορω να μαθω γ αυτον γτ δεν ξερω κανεναν φιλο του..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
για τι ηλικιες μιλαμε??:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sasg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sasg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Μάλιστα ρε μαρία-θάλεια πολύ δύσκολο μου το έχεις κάνει..μμ αν το μόνο μέσο επικοινωνίας σας είναι το φβ τότε άρχισε με κανένα Like και βλέπεις πώς θα ανταποκριθεί(μην βιαστείς να βγάλεις συμπεράσματα μπορεί να είναι απλά ευγενικός και να θέλει να ανταποδώσει τα likes,comments etc).Αν λοιπόν δεις ότι ανταποδίδει μπορείς να αρχίσεις να του μιλάς και βλέπεις τι γίνεται...επίσης απο το φβ μπορείς να μάθεις αρκετά χρήσιμα πράγματα όπως τα χόμπι του,τα ενδιαφέροντά του,τα γούστα του κτλ και να του πιάσεις μια συζήτηση για αυτά προκειμένου να γνωριστείτε...
Εγώ αυτά μπορώ να σε συμβουλεύσω αν και με το να μου λές ότι ουσιαστικά δεν τον ξέρεις και απλά σ αρέσει σαν εμφάνιση μμ δεν μπορώ να σου πω αν υπάρχουν πολλές ελπίδες να ευοδώσει αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top