Αρχείο συμμετοχών

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Εγώ προτείνω να ξεκινήσουμε έτσι ώστε να έχουμε ένα σαββατοκύριακο για την πρώτη αποχώρηση. Με την αλλαγή όπου ο ρουφιάνος δεν ξέρει τους δολοφόνους με σιγουριά το παιχνίδι την προηγούμενη φορά έγειρε υπερβολικά υπέρ των δολοφόνων. Να έχουν ένα διήμερο οι πολίτες για να βρουν τους "κακούς"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Εγώ προτείνω να ξεκινήσουμε έτσι ώστε να έχουμε ένα σαββατοκύριακο για την πρώτη αποχώρηση. Με την αλλαγή όπου ο ρουφιάνος δεν ξέρει τους δολοφόνους με σιγουριά το παιχνίδι την προηγούμενη φορά έγειρε υπερβολικά υπέρ των δολοφόνων. Να έχουν ένα διήμερο οι πολίτες για να βρουν τους "κακούς"...

Σε αυτή την περίπτωση εγώ πιστεύω ότι το παιχνίδι είναι σαν να το έχουν ήδη κερδίσει οι πολίτες. Η αρχή το σκ για μένα κάνει πολύ μεγάλη διαφορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ναι αλλά το να μην γνωρίζει και ο ρουφιάνος ακριβώς τους δολοφόνους είναι διαφορά. Στο τελευταίο παιχνίδι δεν βγήκε ούτε ένας δολοφόνος (ή ένας, δεν θυμάμαι καλά). Χρυσή τομή :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Ό,τι θέλετε, εγώ έτσι κι αλλιώς δεν παίζω. Πάντως το να γνωρίζω ο ρουφιάνος όλους του δολοφόνους το βρίσκω επίσης απαράδεκτο. Αν θεωρείται ότι και τα δυο μέτρα μαζί γέρνουν την πλάστιγγα προς το μέρος των δολοφόνων, προφανώς θα μείνει το ένα. Εσείς παίζετε, εσείς αποφασίζετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Πάντως το να γνωρίζω ο ρουφιάνος όλους του δολοφόνους το βρίσκω επίσης απαράδεκτο.

Ώστε εσύ είσαι ο ρουφιάνος!:P

Δεν είπε κανείς κάτι τέτοιο, οπότε coooool man :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Γιατί τον κατηγορείς για ρουφιάνο εσύ τώρα; Ύποπτη μου φαίνεσαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Γιατί τον κατηγορείς για ρουφιάνο εσύ τώρα; Ύποπτη μου φαίνεσαι :P
Εσύ γιατί τον υπερασπίζεσαι ρε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Εγώ προτείνω να ξεκινήσουμε Πέμπτη. Έτσι θα υπάρξει μεν μια δολοφονία την Παρασκευή, αλλα μετά θα υπάρξει κι ένα ΣΚ που είναι σχεδόν πάντα λίγο πιο υπερ των πολιτών. Μου φαίνεται πιο δίκαιο και για τις 2 μεριές.
Και θα έχουμε και 3 μερούλες ακόμα μπας και δηλώσει και κανας άλλος συμμετοχή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Εγώ προτείνω να ξεκινήσουμε Πέμπτη. Έτσι θα υπάρξει μεν μια δολοφονία την Παρασκευή, αλλα μετά θα υπάρξει κι ένα ΣΚ που είναι σχεδόν πάντα λίγο πιο υπερ των πολιτών. Μου φαίνεται πιο δίκαιο και για τις 2 μεριές.
Και θα έχουμε και 3 μερούλες ακόμα μπας και δηλώσει και κανας άλλος συμμετοχή!

Προσωπικά μου φαίνεται καλή ιδέα :)
Θα έχει λερωμένη τη φωλιά του.:hmm::P

Εσύ δεν παίζεις! Ξουτ! :mad:
Εκτός αν το μετάνιωσες, οπότε coooome!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Χωρίς να με παρεξηγήσει κανείς, θα ήθελα να πω ότι ΣΕ μπαίνουν συνήθως παλιά άτομα και άτομα με μια εμπειρία στο παιχνίδι, για ευνόητους λόγους. Από αυτούς που έχουν δηλώσει ότι θέλουν να γίνουν ΣΕ η Youki είναι ένα τέτοιο άτομο και η Corpse (αν θεωρείται ότι έχει δηλώσει για ΣΕ). Τα άλλα δύο παιδιά Tetra - fielda είστε μεν ευπρόσδεκτα να βοηθάτε την ΣΕ όποτε έχετε χρόνο (δηλώσατε άλλωστε ότι λόγω χρόνου δεν μπορείτε να παίξετε κανονικά), κάνοντας τον πίνακα των ψήφων όποτε μπορείτε. Τώρα για το αν θα ξέρετε ποιος είναι ποιος δεν ξέρω και προσωπικά δεν το βρίσκω απαραίτητο. Μπορείτε να βοηθήσετε και χωρίς αυτό ;)

Ποιοι ειναι οι ευνοητοι λογοι...?
Πχ. ο Τετρα πλεον εχει μεγαλυτερη εμπειρια απο τοτε που μπηκα εγω στη ΣΕ..
Και δεν καταλαβαινω και το εξης...μπορουν να βοηθουν ανανεωνοντας τα πινακακια, αλλα ειναι περιττο να γνωριζουν το ποιος ειναι τι..? Δλδ τιθεται θεμα εμπιστοσυνης? Γιατι εγω δεν βρισκω αλλο λογο....
Οπως και να εχει, αυτοι που θα μπουν ΣΕ, πρεπει να ειναι σιγουροι οτι θα μπορουν να ανταπεξελθουν ειδικα σχετικα με τις ωρες που θα αναγγελουν το αποτελεσμα της ψηφοφοριας και τη δολοφονια....Αυτο ειναι και το κυριο μελημα τους...Μηπως κανω σε κατι λαθος?


Με 14 άτομα προτείνω 3 δολοφόνους, ένα ρουφιάνο (που θα ξέρει ένα δολοφόνο και ιερόδουλη χωρίς να ξέρει ποιος είναι ποιος) καιμία ιερόδουλη (που θα ξέρει επίσης ένα δολοφόνο και τον ρουφιάνο χωρίς πάλι να ξέρει ποιος είναι ποιος).

Οσον αφορα σε αυτο, συμφωνω απολυτα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Χωρίς να με παρεξηγήσει κανείς, θα ήθελα να πω ότι ΣΕ μπαίνουν συνήθως παλιά άτομα και άτομα με μια εμπειρία στο παιχνίδι, για ευνόητους λόγους. Από αυτούς που έχουν δηλώσει ότι θέλουν να γίνουν ΣΕ η Youki είναι ένα τέτοιο άτομο και η Corpse (αν θεωρείται ότι έχει δηλώσει για ΣΕ). Τα άλλα δύο παιδιά Tetra - fielda είστε μεν ευπρόσδεκτα να βοηθάτε την ΣΕ όποτε έχετε χρόνο (δηλώσατε άλλωστε ότι λόγω χρόνου δεν μπορείτε να παίξετε κανονικά), κάνοντας τον πίνακα των ψήφων όποτε μπορείτε. Τώρα για το αν θα ξέρετε ποιος είναι ποιος δεν ξέρω και προσωπικά δεν το βρίσκω απαραίτητο. Μπορείτε να βοηθήσετε και χωρίς αυτό ;)


Με 14 άτομα προτείνω 3 δολοφόνους, ένα ρουφιάνο (που θα ξέρει ένα δολοφόνο και ιερόδουλη χωρίς να ξέρει ποιος είναι ποιος) και μία ιερόδουλη που θα ξέρει επίσης ένα δολοφόνο και τον ρουφιάνο χωρίς πάλι να ξέρει ποιος είναι ποιος).

Καλό θα ήταν να καταλήξουμε ώστε το αργότερο Τρίτη να ξεκινάμε. :)

Εντάξει, αφού δε με θέλετε για ΣΕ... :pfff: :P Σίγουρα κάτι θα ξέρεις περισσότερο από μένα όσον αφορά το ποιος πρέπει να είναι ΣΕ και ποιος όχι. Αν χρειαστούν βοήθεια τα κορίτσια μπορώ να βοηθήσω αν και δε νομίζω ότι θα χρειαστεί γιατί έτσι κι αλλιώς είναι λίγα τα άτομα. Καλή επιτυχία και στους μεν και στους δε!!! :)

ΥΓ: Αφού δε θα γνωρίζω ποιος είναι τι μη με δωροδοκείτε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Εντάξει, αφού δε με θέλετε για ΣΕ... :pfff: :P Σίγουρα κάτι θα ξέρεις περισσότερο από μένα όσον αφορά το ποιος πρέπει να είναι ΣΕ και ποιος όχι. Αν χρειαστούν βοήθεια τα κορίτσια μπορώ να βοηθήσω αν και δε νομίζω ότι θα χρειαστεί γιατί έτσι κι αλλιώς είναι λίγα τα άτομα. Καλή επιτυχία και στους μεν και στους δε!!! :)

ΥΓ: Αφού δε θα γνωρίζω ποιος είναι τι μη με δωροδοκείτε :P
:(

Εγώ όλη αυτή την ιστορία περί εμπειρίας συγνώμη αλλά τη βρίσκω χαζή. Ούτε η Ρηνούλα είχε εμπειρία, αλλά έγινε ΣΕ και τα πήγε περίφημα. Και στο κάτω-κάτω, γιατί να απαγορεύσεις σε κάποιον να έιναι ΣΕ; Τη στιγμή που θα υπάρχουν άτομα σύμφωνα με εσάς "έμπειρα", τα οποία και μόνα τους θα μπορούσαν να βγάλουν τη δουλειά, γιατί κάποιος που θέλει να βοηθήσει και αυτός όπως μπορεί, να μην το κάνει; Με αυτή τη λογική σε λίγο θα κάνουμε και ξεχωριστά παιχνίδια παλέρμο, ένα για έμπειρους και ένα για αρχάριους, και θα περνάνε όλοι από κριτική επιτροπή για να καταταχθούν αναλόγως, ώστε να μην χαλάνε οι μεν το παιχνίδι των δε. Έλεος.

ps: To post απευθύνεται στο φαν, απλώς έχω κάνει quote της fielda γιατί με αφορμή το δικό της πόσταρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ποιοι ειναι οι ευνοητοι λογοι...?
Πχ. ο Τετρα πλεον εχει μεγαλυτερη εμπειρια απο τοτε που μπηκα εγω στη ΣΕ..
Και δεν καταλαβαινω και το εξης...μπορουν να βοηθουν ανανεωνοντας τα πινακακια, αλλα ειναι περιττο να γνωριζουν το ποιος ειναι τι..? Δλδ τιθεται θεμα εμπιστοσυνης? Γιατι εγω δεν βρισκω αλλο λογο....
Οπως και να εχει, αυτοι που θα μπουν ΣΕ, πρεπει να ειναι σιγουροι οτι θα μπορουν να ανταπεξελθουν ειδικα σχετικα με τις ωρες που θα αναγγελουν το αποτελεσμα της ψηφοφοριας και τη δολοφονια....Αυτο ειναι και το κυριο μελημα τους...Μηπως κανω σε κατι λαθος?
Φαντάζομαι ότι ο Θοδωρής το λεει αυτό κυρίως για τη Fielda η οποία νομίζω έχει παίξει σε μόνο ένα γύρο. Οπως ξέρεις δεν είναι δουλειά της ΣΕ μονο να φτιάχνει πινακάκια και να ανακοινώνει τι είναι αυτος που έφυγε, αλλά και να συντονίζει και να "συμβουλεύει" κατα κάπιο τρόπο τους δολοφόνους. Δεν νομίζω ότι είναι εύκολο να το κάνει κάποιος αυτό που έχει παίξει τόσο λίγο.
Όσον αφορά τον Τετρα, δήλωσε ότι δεν θα παίξει λόγο χρόνου. Αν δεν έχει χρόνο κινδυνεύει να ..."κρεμ'ασει" την υπόλοιπη ΣΕ.

Τέλος, δεν θεωρώ λογικό να είναι 10 άτομα ΣΕ. 2 και κάποιος μοντ (για να μπορεί να ανεβάζει πολλ όταν χρειάζεται) είναι υπέραρκετοι. Γιαυτό άλλωστε 2 γυρους πριν κι ενώ ψηνόμουν να είμαι ΣΕ τελικά αποφάσισα να παίξω μιας και εσύ, η ΡΕ και ο Γιώργος είσασταν αρκετοί για ΣΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
:(

Εγώ όλη αυτή την ιστορία περί εμπειρίας συγνώμη αλλά τη βρίσκω χαζή. Ούτε η Ρηνούλα είχε εμπειρία, αλλά έγινε ΣΕ και τα πήγε περίφημα. Και στο κάτω-κάτω, γιατί να απαγορεύσεις σε κάποιον να έιναι ΣΕ; Τη στιγμή που θα υπάρχουν άτομα σύμφωνα με εσάς "έμπειρα", τα οποία και μόνα τους θα μπορούσαν να βγάλουν τη δουλειά, γιατί κάποιος που θέλει να βοηθήσει και αυτός όπως μπορεί, να μην το κάνει; Με αυτή τη λογική σε λίγο θα κάνουμε και ξεχωριστά παιχνίδια παλέρμο, ένα για έμπειρους και ένα για αρχάριους, και θα περνάνε όλοι από κριτική επιτροπή για να καταταχθούν αναλόγως, ώστε να μην χαλάνε οι μεν το παιχνίδι των δε. Έλεος.

ps: To post απευθύνεται στο φαν, απλώς έχω κάνει quote της fielda γιατί με αφορμή το δικό της πόσταρα.
Δεν απαγορεύει κανείς σε κανέναν να είναι ΣΕ. Αλλά δεν γίνεται όπως είπα και πιο πάνω να είναι 10 άτομα ΣΕ. Οι παίχτες είναι 14, πόσοι νομίζετε ότι χρειάζονται για ΣΕ σε ένα παιχνίδι με 14 παίχτες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Όσον αφορά τον Τετρα, δήλωσε ότι δεν θα παίξει λόγο χρόνου. Αν δεν έχει χρόνο κινδυνεύει να ..."κρεμ'ασει" την υπόλοιπη ΣΕ.

Το δεν έχω χρόνο να μελετάω τα ποστς κάθε μέρα επί 4 ώρες και να φτιάχνω πινακάκια με υπόπτους για να παίξω κανονικά έχει διαφορά από το δεν έχω χρόνο να μπαίνω και να συντονίζω το παιχνίδι. Αν έπαιζα θα σκεφτόμουν συνεχώς τους πιθανούς δολοφόνους και δεν θα μπορούσα να διαβάσω, και δεν έχω τετοια πολυτέλεια χρόνου.

Τέλος, δεν θεωρώ λογικό να είναι 10 άτομα ΣΕ. 2 και κάποιος μοντ (για να μπορεί να ανεβάζει πολλ όταν χρειάζεται) είναι υπέραρκετοι. Γιαυτό άλλωστε 2 γυρους πριν κι ενώ ψηνόμουν να είμαι ΣΕ τελικά αποφάσισα να παίξω μιας και εσύ, η ΡΕ και ο Γιώργος είσασταν αρκετοί για ΣΕ.
Κοιτάξτε, δεν καταλαβαίνω γιατί τόση φασαρία για παραπάνω άτομα. Δηλαδή τι κακό μπορεί να κάνει να υπάρχουν παραπάνω που να βοηθάνε στη σωστή ροή του παιχνιδιού; Εγώ να προσφέρω ήθελα, αλλά αφού απ'ότι φαίνεται δεν είναι ευπρόσδεκτο, δεν σκοπεύω να επιμείνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Φαντάζομαι ότι ο Θοδωρής το λεει αυτό κυρίως για τη Fielda η οποία νομίζω έχει παίξει σε μόνο ένα γύρο. Οπως ξέρεις δεν είναι δουλειά της ΣΕ μονο να φτιάχνει πινακάκια και να ανακοινώνει τι είναι αυτος που έφυγε, αλλά και να συντονίζει και να "συμβουλεύει" κατα κάπιο τρόπο τους δολοφόνους. Δεν νομίζω ότι είναι εύκολο να το κάνει κάποιος αυτό που έχει παίξει τόσο λίγο.
Όσον αφορά τον Τετρα, δήλωσε ότι δεν θα παίξει λόγο χρόνου. Αν δεν έχει χρόνο κινδυνεύει να ..."κρεμ'ασει" την υπόλοιπη ΣΕ.

Τέλος, δεν θεωρώ λογικό να είναι 10 άτομα ΣΕ. 2 και κάποιος μοντ (για να μπορεί να ανεβάζει πολλ όταν χρειάζεται) είναι υπέραρκετοι. Γιαυτό άλλωστε 2 γυρους πριν κι ενώ ψηνόμουν να είμαι ΣΕ τελικά αποφάσισα να παίξω μιας και εσύ, η ΡΕ και ο Γιώργος είσασταν αρκετοί για ΣΕ.

Στο μπολνταρισμενο με βρισκεις συμφωνη, αλλα τα παραπανω για μενα ειναι δικαιολογιες....ημουν αθλια παιχτρια και χωρις εμπειρια, αλλα μια χαρα εκανα τη ΣΕ..
Και με ενοχλησε ιδιαιτερα αυτο που ειπε ο Φαν, οτι "μπορει να κανεις μια χαρα για να ανανεωνεις τα πινακακια, αλλα δεν κανεις για να γνωριζεις το ποιος ειναι τι"....Σιγα το κρατικο μυστικο!! Τι ειναι αυτα τα πραγματα?! Αυτο και μονο δηλωνει ελλειψη σεβασμου και εμπιστοσυνης...Και μαλλον ξεχναμε οτι ειναι απλα ενα παιχνιδι και τπτ παραπανω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
:(

Εγώ όλη αυτή την ιστορία περί εμπειρίας συγνώμη αλλά τη βρίσκω χαζή. Ούτε η Ρηνούλα είχε εμπειρία, αλλά έγινε ΣΕ και τα πήγε περίφημα. Και στο κάτω-κάτω, γιατί να απαγορεύσεις σε κάποιον να έιναι ΣΕ;
H Ρηνούλα είχε μπει ΣΕ, γιατί η Resident δεν μπορούσε να είναι μόνη της.
Δεν απαγορεύει κάποιος σε κάποιον, απλά είναι λογικό πως αν υπάρχουν στο τραπέζι 4 προσφορές, να επιλέγονται οι πιο έμπειροι.;)
Γιατί να είναι παρεξηγήσιμο;

Πριν το κάνουμε American bar εδώ μέσα..
Κλείνουμε για Youki, Corpse, Tetragrammaton ;

Νομίζω πως είναι αρκετοί :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Εγώ δεν σκοπεύω να συμμετάσχω. Βρίσκω την όλη ιστορία περί "επιλογής" απαράδεκτη και προσβλητική. Δε με ενδιαφέρει αν είμαι περισσότερο ή λιγότερο έμπειρος από τον ένα ή τον άλλο, τη στιγμή που πρόκειται για μια δουλειά όπου τα παραπάνω άτομα μπορεί να μην είναι αναγκαία αλλά δεν είναι και βάρος. Και στο κάτω-κάτω, δεν σκοπεύω να παραμείνω σε ένα παιχνίδι που κάποια μέλη επιλέγουν και για τους υπόλοιπους. Γεια σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top