Παλέρμο #33 - The Game

Ποιός θα είναι ο πιο αδύναμος κρίκος;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
χαχαχα.. Πού είναι η Θοδώρα? Απλά τρόμαξα λίγο... Είναι η πρώτη μέρα και έχουμε ήδη 8 σελίδες!!
Κάνω μια διεξοδική ανάγνωση λοιπόν και ποστάρω αργότερα την γνώμη μου! :)
Σας παρακολουθώ με ενδιαφέρον. :flowers:
Με το ζόρι κρατιέμαι να μην κατηγορήσω, χαχα.


Καλό σας παιχνίδι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Για το ποιοι είναι οι δολοφόνοι αναρωτιέσαι?Ή μήπως τους γνωρίζεις ήδη? :shifty:



Όχι ακριβώς.Οι διαξιφισμοί έχουν ήδη ξεκινήσει.

Είσαι έτοιμος να βρεις παντού ενόχους... Αγχώνεσαι μήπως σε καταλάβουμε γρήγορα? :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Σας παρακολουθώ με ενδιαφέρον. :flowers:
Με το ζόρι κρατιέμαι να μην κατηγορήσω, χαχα.


Καλό σας παιχνίδι!:)
Ήδη μας λείπεις.
Δεν παίζει ούτε κι η Myrtle.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
ρε φοκο νομιζα οτι τρολλαρες παλι! :P τωρα ειδα οτι παιζεις και συ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
τι γίνεται και δεν μιλάτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,243 μηνύματα.
Είσαι έτοιμος να βρεις παντού ενόχους... Αγχώνεσαι μήπως σε καταλάβουμε γρήγορα? :shifty:

Την Elena Kr τη ρώτησα , για να μιλήσει παραπάνω απ' όσο έχει μιλήσει μέχρι στιγμής και να δω ποια είναι η θέση της.
Δεν έχω κατηγορήσει κάποιον άλλο ακόμα.Απλά υποστηρίζω τη θέση μου σε κατηγορίες.
Μήπως τελικά αγαπητή , εσύ βιάζεσαι να με ενοχοποιήσεις? :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
εγώ σας καληνυχτίζω γιατί
1ον με πονάει το κεφάλι μου και
2ον με περιμένει μια λαχταριστή π-ίτσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Για το ποιοι είναι οι δολοφόνοι αναρωτιέσαι?Ή μήπως τους γνωρίζεις ήδη? :shifty:
χμμμμ.....για το ποιοι ειναι καλε...τωρα για τον αν τους ξερω.....δε μπορω να σας πω κυριε blues
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Βάιε μην είσαι τόσο σίγουρος για μένα.Απ'ότι θα έχεις παρατηρήσει,σχεδόν πάντα βγαίνει πρώτα πολίτης.Οι δολοφόνοι είναι πιο σιωπηλοί.

Δε λέω να μη με βγάλετε,αλλά μετά μη μου λέτε λάθος έκανα κτλ...Ξέρω ξέρω θα πείτε ότι πάω να καλυφθώ..

Το ίδιο μπορώ να πω και εγώ για όλους σχεδόν.Ο πρώτος γύρος είναι στην τύχη και αναγνωριστικός.Μετά την πρώτη αποχώρηση και κυρίως μετά την πρώτη δολοφονία βγάζουμε καλύτερα συμπεράσματα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Βάιε μην είσαι τόσο σίγουρος για μένα.Απ'ότι θα έχεις παρατηρήσει,σχεδόν πάντα βγαίνει πρώτα πολίτης.Οι δολοφόνοι είναι πιο σιωπηλοί.

Δε λέω να μη με βγάλετε,αλλά μετά μη μου λέτε λάθος έκανα κτλ...Ξέρω ξέρω θα πείτε ότι πάω να καλυφθώ..

Το ίδιο μπορώ να πω και εγώ για όλους σχεδόν.Ο πρώτος γύρος είναι στην τύχη και αναγνωριστικός.Μετά την πρώτη αποχώρηση και κυρίως μετά την πρώτη δολοφονία βγάζουμε καλύτερα συμπεράσματα:)
Η συμπεριφορά σου είναι ύποπτη, γι' αυτό επιμένω σε εσένα. Βέβαια, δεν αποκλείω να κάνω λάθος, αλλά αυτός ο ''αναγνωριστικός'' γύρος πρέπει να είναι και λίγο πιεστικός ώστε να βγουν κάποια συμπεράσματα.
Αν οι δολοφόνοι είναι ακόμα σιωπηλοί, ας βγουν να μιλήσουν. Η σιωπή συνιστά ενοχή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Ψηφίζω τον MAYROULIS, πολυ ανετος το παιζει , ψηφιζει εναν τυχαιο χωρις επιχειρημα γιατι απλα ειναι με την μερια του κακου, ο wild_boy θα συνεχισει να ειναι στους υποπτους μου,

οσαν αφορα τον blue_estas εβγαλα λιγο βιαστικα το συμπερασμα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
:popcorn:

Ψηφίζετε από τώρα έως και μέχρι αύριο στις 8.00 μ.μ.

Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33
Alchemist
blue_butterfly
bluestas95
dannaros
Demlogic - MAYROULIS
Econ
Elena Kr
Eupatridis
evito
fockos
foreverfreak
JaneWin - MAYROULIS
jj!
maria_lulu
MAYROULIS - Demlogic
petropoulos43551
soter
Τάσος97
toi_toi
tsarachaf
vaios13 - Wild_Boy
z0itCa
Rinaking
Wild_Boy

Ψήφοι:
2 MAYROULIS
1 Demlogic
1 Wild_Boy


Δευτέρα δε θα μάθετε καμία ιδιότητα για να σκάσετε. :P
Τρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
μάλλον θα ψηφίσω τον wild_boy γιατί το μωρό που έχει στη φώτο τον κάνει να φαίνεται αθώος :hmm: (ναι, βαριέμαι και θα αλλάξω την φήφο καμια 10αριά φορές ακόμα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
μάλλον θα ψηφίσω τον wild_boy γιατί το μωρό που έχει στη φώτο τον κάνει να φαίνεται αθώος :hmm: (ναι, βαριέμαι και θα αλλάξω την φήφο καμια 10αριά φορές ακόμα :P)

ψηφιζεις προσωρινα δολοφονο για να μας παραπλανησεις; :hmm: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,243 μηνύματα.
ψηφιζεις προσωρινα δολοφονο για να μας παραπλανησεις; :hmm: :whistle:

Κι θα άφηνε την ψηφοφορία 2-2 με πρωταγωνιστές δολοφόνους?Δύσκολο.
Πάντως , η επιχειρηματολογία του μας αποστομώνει. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
ψηφιζεις προσωρινα δολοφονο για να μας παραπλανησεις; :hmm: :whistle:

Αυτή η σιγουριά σου δείχνει ενοχή... Δεν νομίζω ότι κανένας είναι σε θέση από τον πρώτο γύρο να γνωρίζει με βεβαιότητα ποιοι είναι οι δολοφόνοι. Δηλαδή εσύ έχεις ήδη κλείσει με τον πρώτο και ψάχνεις κιόλας τον δεύτερο?
Αλλά πες μας γιατί θεωρείς εσύ τους συγκεκριμένους ύποπτους...:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Εγω απλα θα ψηφισω (δεν θα κινησω υποψιες σαν καποιους αλλους :whistle: ) , η ψηφος μου παει... στον Demlogic.
Γιατι....πολλες αταξιες κανει ο Garfield ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
:popcorn:

Ψηφίζετε από τώρα έως και μέχρι αύριο στις 8.00 μ.μ.

Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33
Alchemist
blue_butterfly
bluestas95
dannaros
Demlogic - MAYROULIS
Econ
Elena Kr
Eupatridis
evito
fockos
foreverfreak
JaneWin - MAYROULIS
jj!
maria_lulu
MAYROULIS - Wild_Boy
petropoulos43551 - Demlogic
soter
Τάσος97
toi_toi
tsarachaf
vaios13 - Wild_Boy
z0itCa
Rinaking
Wild_Boy

Ψήφοι:
2 MAYROULIS
1 Demlogic
2 Wild_Boy


Δευτέρα δε θα μάθετε καμία ιδιότητα για να σκάσετε. :P
Τρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Πάντως , η επιχειρηματολογία του μας αποστομώνει. :whistle:
Δεν είναι ο μόνος όμως χωρίς επιχειρηματολογία...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top