Progressive House / Progressive trance

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ρε παιδες εχω μια απορια. Ολα αυτα τα κομματια που βαζετε πιο πολυ σε Techno House δεν φερνουν? Εχω την εντυπωση οτι Progressive House θεωρειται αυτο το κομματι. Αν οχι, τοτε σε τι κατηγορια μπαινει το συγκεκριμενο?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Ρε παιδες εχω μια απορια. Ολα αυτα τα κομματια που βαζετε πιο πολυ σε Techno House δεν φερνουν? Εχω την εντυπωση οτι Progressive House θεωρειται αυτο το κομματι. Αν οχι, τοτε σε τι κατηγορια μπαινει το συγκεκριμενο?


καμια σχεση , electro - house ειναι το συγκεκριμενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
καμια σχεση , electro - house ειναι το συγκεκριμενο
Ωραια αλλα και το τελευταιο που εβαλε η Orient παρομοιος ηχος δεν ειναι? Επισης μερικα χαλαρα τυπου Tiesto που απο πισω παιζουν γυναικειες φωνες, πιο πολυ σε Techno House δεν φαιρνουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Ωραια αλλα και το τελευταιο που εβαλε η Orient παρομοιος ηχος δεν ειναι? Επισης μερικα χαλαρα τυπου Tiesto που απο πισω παιζουν γυναικειες φωνες, πιο πολυ σε Techno House δεν φαιρνουν?

και το απο πανω παρομοιος ηχος ειναι ναι .

https://www.youtube.com/watch?v=4OOEx9OTiDU

https://www.youtube.com/watch?v=Jm2aMaBsfOI

αυτα εδω ειναι ηχος Prog house .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top