Ερωτικά sms στον/στην σύντροφο σας

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ο άντρας μου είναι μάλλον ξενέρωτος :P


του στέλνω ένα πρόστυχο sms του στυλ....
"μωράκι μου είμαι πολύ μπιπ και περιμένω να έρθεις σπίτι να σου μπιπ και μπιπ και έχω κάνει μπιπ" κλπ καταλάβατε το νόημα :P

περιμένω όλο αγωνία απάντηση....

και περιμένω....και περιμένω...
μπα τίποτα :P


anyway.... εσείς στέλνετε τέτοια sms? λαμβάνετε?
πως αντιδράτε αν σας στέλνουν και πως αν στέλνετε κι ο άλλος ζει στον μαγικό κόσμο της σοκοφρέτας? :P

(ευτυχώς ξέρω ότι ο δικός μου έχει πρόβλημα έκφρασης και δεν είναι απλά ότι δε με θέλει πλέον :P)

για πείτε και σεις ωρε κλεφτόπουλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
καλα κουε αυτο το προβλημα επικοινωνιας σε τετοια θεματα το εχουν οι περισσοτεροι αντρες πιστευω:P:P:P
εγω αν του στειλω κανενα τετοιο καυτο σμσ μου στελνει κατι χαζες απαντησεις μετα και χτυπιεμαι απο τα γελια μιλαμε:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
εγω παντος τετειο προβλημα δεν εχω ισα ισα μου τα στελνει κ εγω δεν ξερω τι να του πω:redface:

αλλα ξερει οτι θα του τα διξω μετα....:whistle:

κ αυτο ισχυει οχι μονο στα μνμ περι σεχ αλλα κ τρυφερα μνμ γενικος δεν ειμαι του γραπτου λογου:( ;) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
μία μέρα θα πρέπει να καταμετρήσουν τα μπανιστήρια που έχουν κάνει οι άντρες της vodafone :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
εγω παντος τετειο προβλημα δεν εχω ισα ισα μου τα στελνει κ εγω δεν ξερω τι να του πω:redface:

Mπορείς να βάλεις την ΚΕ να επικοινωνεί εκ μέρους σου με τον άντρα σου σε αυτές τις φάσεις και αντίστροφα :P

Τώρα που το σκέφτομαι, πολύ επικίνδυνο ακούστηκε αυτό! Διαγράψτε το :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Βασικά το κάνουμε αυτό άν και σπάνια απλά την τελευταία φορά στο καλύτερο έμεινα απο κάρτα και σπάστικα τελείως, την επόμενη πρέπει να έχω πολλύ κάρτα, είναι διεγερτικό, είναι πολλύ καλό εξητάρει:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Mπορείς να βάλεις την ΚΕ να επικοινωνεί εκ μέρους σου με τον άντρα σου σε αυτές τις φάσεις και αντίστροφα :P

Τώρα που το σκέφτομαι, πολύ επικίνδυνο ακούστηκε αυτό! Διαγράψτε το :P
:hehe: :hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Δε στέλνω και δε νομίζω οτι θα έστελνα ποτέ. Δεν ξέρω μου φαίνεται πολύ απρόσωπο και απόμακρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μεχρι καποια ηλικια πιστευω πως εχουν την πλακα τους.Στην ηλικια που ειμαι τωρα δε μπορω να φανταστω τον εαυτο μου στα 30 και μετα να στελνει ερωτικα sms..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
εγώ πιστεύω οτι είναι για όλες τις ηλικίες
έλεος δλδ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Καλά δεν είναι και τόσο τραγικό. Π.χ. εμένα μπορεί να μου στείλει κάτι επειδή τα ξ*νει ή εγώ αντίστροφα και ο άλλος να πήζει στη δουλειά και να τρέχει.. γενικότερα νομίζω ότι παίζει θέμα timing :P . Εννοείται ότι δεν είναι θέμα ηλικίας. Και στα 80 να έφτανα εννοείται ότι θα γούσταρα ακόμα τέτοιου στυλ παιχνίδια.
Πάντως πολλές φορές έχει τύχει να ξενερώσει ο ένας τον άλλον. Και είναι τραγικά αστείο όταν ο ένας έχει ανάψει τρελλά και ο άλλος όπως λες είναι στον κόσμο σοκοφρέτας. Αλλά τι κάνεις; Μάλλον σηκώνεις το τηλέφωνο και του τα λες ψυθιριστά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μηπως το εστειλες αλλου κατα λαθος ; :P

Καλα ειναι και τα προστυχα sms που και που. Οτι μας ανεβαζει το αιμα στο κεφαλι κατα τετοιο τροπο, ευπροσδεκτο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν το συνηθίζουμε (θα έλεγα πως είναι μάλλον του πολύ γούτσου γούτσου :D) άλλα έχει στείλει κάνα δυό στο άσχετο και με έχει ..στείλει! :P Και νομίζω πως αν έστελνα εγώ και ΔΕΝ έπηζε (πράγμα πολύ σπάνιο) θα έμπαινε αμέσως στο mood.. ;)

Και όχι, δεν έχουν ηλικία αυτά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
οχιιιιιιιιιιιιιι! δεν έχουν ηλικίες αυτά, κ πολύ χαβαλέ!!!
μερικές φορές έστελνα κάτι τέτοια κουλά κ χωρίς να στείλει απάντηση, ενώ εγώ έλεγα "τι ξενέρωτος", μου ερχόταν μετά από 1 ώρα μπουκάλια σοκολάτας, αρωματικά κεριά κ χειροπέδες!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Δε στέλνω και δε νομίζω οτι θα έστελνα ποτέ. Δεν ξέρω μου φαίνεται πολύ απρόσωπο και απόμακρο.

Άλλαξα γνώμη :redface::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μόνο με έναν τα έχω κάνει αυτά και βασικά αυτός με έβαλε σε αυτό το τριπάκι και το ευχαριστήθηκα δεόντως :redface:

Το θέμα είναι να είστε και οι δύο στο ίδιο mood... Αν κι εγώ σε αυτά χάνω τα λόγια μου...ε...δεν ξέρω τι να απαντήσω...μμμ... πρέπει να αισθανθώ πολύ άνετα για να εκφραστώ ανάλογα και πάλι παίζει να μην ξενερώσω τον άλλον :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lala

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άσπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Πάντως κι εγώ νομίζω ότι δεν έχουν ηλικία αυτά...
Πάνυως αν θέλω κάτι να πώ και ο άλλος δεν είναι δίπλα μου θα στείλω μηνυματάκι και δε με νοιάζει ανθα απαντήσει.. άλλωστε το σημαντικό είναι ότι τη στιγμή που θα το διαβάσει θα χαμογελάσει... και μετά όταν βρεθείτε..... θα καταλάβεις...:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Και να μην ειναι, τον βαζω εγω στο mood.
και ναι, ειναι κατι και που παιζω πολυ συχνα, και που μου αρεσε ανεκαθεν!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Χμ..Εμενα μου ετυχε να στειλω στο δικο μου "μωρο μου σε θελω πολυ. Καμια συμβουλη?" (επειδη ηξερα πως δεν γινοταν να βρεθουμε τοτε) Και να μου απανταει "παρε αντικουκου!" :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
xmmmm.... μάλλον κι εγώ σε ξενέρωτους πέφτω....

όσες φορές κι αν προσπάθησα να ρίξω κανά υπονοούμενο μέσω sms να ... ξεκινήσει το παιχνίδι κατέληξα να ...εξηγώ "τι ήθελα να πω" οπότε ή που πέφτω σε βλάκες, ή που το timing που διαλέγω ειναι άθλιο, ή που πέφτω σε ξενέρωτους [κι ας μην τους φαίνεται στο f2f! :P]

μια φορά το ... πέτυχα και θεωρώ πως όχι... ΔΕΝ έχει ηλικία αυτό! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top