Αν δεν ήσαστε άνθρωπος, τι θα θέλατε να είστε;

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Εγώ αφού είμαι κουνέλι θα ήθελα να ήμουν άνθρωπος



Λοιπόν πέρα απο την πλάκα θα μου αρεσε να ήμουν δελφίνι(είναι πολύ γλυκά και φιλικά) ή χελώνα(ζουν παρα παρα πολλά χρόνια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Αμα ειμουν ζωο θα ηθελα να ειμουν γυπας και αμα ειμουν αντικιμενο θα ηθελα να ειμαι ενα F-16
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αν ήμουν ζώο θα ήθελα να ήμουν καρχαρίας και αν ήμουν αντικείμενο θα ήθελα να ήμουν υπολογιστής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Σκουληκάκι.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Γουρουνι!!! (30 λεπτα οργασμος:jumpy: :worship:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Δελφίνι φυσικά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes:
Ένα σκουλήκι-Προμηθέας, κακή απομίμηση του Αισχύλειου δράματος, που θα έρπω χωρίς διαμαρτυρίες μέσα στις βρωμιές, και η μπότα ενός αδιάφορου θα με κόβει στα δύο κάθε μέρα, καθώς το βράδυ θα αναπλάθομαι ξανά, στη πλήρη σιχαμάρα.

Υou make my day!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Αν ήμουν ζώο θα ήθελα να ήμουν ανακόντα και αν ήμουν αντικείμενο Sniper!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Αν δεν ήσασταν άνθρωπος, τι θα θέλατε να είστε;

Επιλέξτε ότι θέλετε, ζώο, αντικείμενο, ότι θέλετε αλλα δικαιολογήστε το κιόλας

Ο Θεός! Δεν νομίζω ότι χρειάζεται να το δικαιολογήσω... :P

Πέρα από την πλάκα θα ήθελα να ήμουν... εξωγήινος! Για να δω τι παίζει και εκτός Γης. Φυσικα τότε δεν θα ήξερα τη Γη και θα σας θεωρούσα εξω..αρειανούς, οπότε δημιουργείται ένα μικρό μπέρδεμα. Δεν ξέρω αν θα κέρδιζα κάτι. Πάντως φάση θα είχε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
...Λουτρινο ζωακι! Ειναι ομορφα, "ζουνε' πολυ καιρο, και ολοι τα αγαπανε (και κυριως γυναικες! :clapup: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Insomniac:
...Λουτρινο ζωακι! Ειναι ομορφα, "ζουνε' πολυ καιρο, και ολοι τα αγαπανε (και κυριως γυναικες! :clapup: )


καλό μου άρεσε, αλλά θα άντεχες που θα σε ζούλαγαν??:hmm: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Jason93:
Αν ήμουν ζώο θα ήθελα να ήμουν ανακόντα και αν ήμουν αντικείμενο Sniper!:P

ο sniper (ελευθερος σκοπευτής) δεν είναι αντικείμενο βρε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
ο sniper (ελευθερος σκοπευτής) δεν είναι αντικείμενο βρε:)

Το sniper το όπλο εννοώ.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Jason93:
Το sniper το όπλο εννοώ.;)
α οκ!:) το όπλο σου sniper δηλαδή!
Γιατί βρε θές να ρίχνεις στον κόσμο? Τι σου έκαναν? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
α οκ!:) το όπλο σου sniper δηλαδή!
Γιατί βρε θές να ρίχνεις στον κόσμο? Τι σου έκαναν? :P

Όποιος πάει να αποδράσει από τις φυλακές θα του ρίχνω(πάντα headshot) και είναι πολύ εντυπωσιακό να βλέπεις να τους φεύγει το κεφάλι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
σαλιγκάρι... :P:smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Jason93:
Όποιος πάει να αποδράσει από τις φυλακές θα του ρίχνω(πάντα headshot) και είναι πολύ εντυπωσιακό να βλέπεις να τους φεύγει το κεφάλι!:P

ΠΟλυ Holywood βλεπεις... Δεν τους φευγουν τα κεγαλια την πραγματικοτιτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giota

Νεοφερμένος

Η giota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
γατα στο σπιτι μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cuto

Νεοφερμένος

Ο cuto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
πιγκουίνος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από cuto:
πιγκουίνος

γιατί???για να ζεις στα χιόνια???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top