Αγαπημένος ήρωας κινουμένων σχεδίων

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Και εγω τα ιδια με τον coyote! Μονο που δεν ειναι κοτοπουλο, ειναι ο roadruner που δεν ξερω τι πουλι ειναι αλλα παντος οχι κοτοπουλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Γοργοπόδαρος (νομίζω) υπάρχει όμως τέτοιο πράγμα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mahmut

Νεοφερμένος

Ο Mahmut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γλωσσολόγος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Porcelain χωρίς δεύτερη σκέψη... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Λοιπόν φίλοι του κογιοτ σας έχω νέα

ένας πρών συμμαθητής μου έχει τρέλλα και αυτός με το συγκεκριμένο κυνήγι κογιοτ και του πουλιού και μου είπε πως στο τέλος καταφέρνει το κογιοτ και πιάνει το πτηνό, το μαγειρεύει και όταν πηγε να το φάει δεν του άρεσε η γεύση και το παράτησε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Λοιπόν φίλοι του κογιοτ σας έχω νέα

ένας πρών συμμαθητής μου έχει τρέλλα και αυτός με το συγκεκριμένο κυνήγι κογιοτ και του πουλιού και μου είπε πως στο τέλος καταφέρνει το κογιοτ και πιάνει το πτηνό, το μαγειρεύει και όταν πηγε να το φάει δεν του άρεσε η γεύση και το παράτησε.


εεεεεεε;;;;;:confused: :confused: :confused:

Αν είναι ποτέ δυνατόν!!! :wall: :wall: :wall:
Ξέρεις μήπως που μπορούμε να βρούμε αυτό το επισόδιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
εεεεεεε;;;;;:confused: :confused: :confused:

Αν είναι ποτέ δυνατόν!!! :wall: :wall: :wall:
Ξέρεις μήπως που μπορούμε να βρούμε αυτό το επισόδιο;

όχι δεν γνωρίζω,δεν μου αρέσει καθόλου αυτό το κινούμενο κι έτσι δεν ρώτησα, όταν πάω στο μέρος μου και τον δω θα τον ρωτήσω γιατίδ εν έχω κινητό του για να μάθαινα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ναι, Γοργοποδαρος ειναι. Το ηξερα οτι στο τελος τον πιανει αλλα νομιζω ειανι fake αυτο το επισοδειο, αλλα δεν περνω και ορκο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billpapad

Νεοφερμένος

Ο billpapad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Ο Ποπαϋ αλλα νομιζω οτι θα αλλαξω γνωμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από billpapad:
Ο Ποπαϋ αλλα νομιζω οτι θα αλλαξω γνωμη...

Γιατί??? επειδή δεν τον βλέπουμε τώρα πια συχνά στην τηλεόραση??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Γιατί??? επειδή δεν τον βλέπουμε τώρα πια συχνά στην τηλεόραση??


Και πιον βλεπουμε; Μονο τον σογκοκου και ενα σωρο αλλους μκλ του Alter και του Star, τα παλια, κλασικα, ωραια κινουμενα πανε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lila

Νεοφερμένος

Η lila αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
εχω ταυτιστει απολυτα με τον taz..νωμιζω οτι φερνω την καταστροφηποθ πας..(οκ οχι και τοσο χαλια....)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billpapad

Νεοφερμένος

Ο billpapad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Γιατί??? επειδή δεν τον βλέπουμε τώρα πια συχνά στην τηλεόραση??

Δε με κατάλαβες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από billpapad:
Δε με κατάλαβες...

η αλήθεια είναι πως δεν σε κατάλαβα,για κάνε το λίγο πιο εύκολο:hmm: ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Ποιός είναι ο αγαπημένος σας ήρωας κινουμένων σχεδίων???αφού είδα πως για τα παιδικά όλοι τρελενομασταν για να μην πω πως ακόμα τρελενόμαστε να παρακολουθούμε ;)
και για ποιόν λόγο???
Αγαπημένος μου ήρωας κινουμένων σχεδίων είναι ο τσιφουτης σγκρουτζ.Κατεργάρης ελεινός για μια δραχμούλα και σκέφτεται τέλια πράγματα για να την γλειτώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hetfield

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Hetfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Εμενα ειναι ο ΤΑΖ. Γουσταρω πολυ αυτες τις παλιες σειρες με τον ΤΑΖ και την οικογενεια του.... Αχχχ, αλλες εποχες τοτε...:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelokotsidou

Νεοφερμένος

Η trelokotsidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil:
Αγαπημένος μου ήρωας κινουμένων σχεδίων είναι ο τσιφουτης σγκρουτζ.Κατεργάρης ελεινός για μια δραχμούλα και σκέφτεται τέλια πράγματα για να την γλειτώσει.
:thumbsup: τέλειες ιστορίες! Αν και σαν φατσούλα πάντα είχα μια ιδιαίτερη συμπάθεια στον tweety:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Εμένα ο Spiderman που πέταγε ιστό και έπιανε τους κακούς!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

axidous

Νεοφερμένος

Ο Αντωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 51 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Μου αρεσε ο superman ! αυτο με τον Κριστοφερ Ριβ !
ηταν πολυ καλο
Απο κινουμενα σχεδια μου αρεσε ο Γκουφη !

αυτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psixotis

Νεοφερμένος

Ο Psixotis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Ο Cabamaru. Η ελληνική έκδοση είναι κορυφαία.

"Μακαρονάδα! Φέρ'τε μου κι άλλο ρύζι, πεινάω!!!" :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TAZ250

Νεοφερμένος

Η TAZ250 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Λοιπόν..... δεν μπορώ να σκεφτώ ποιος είναι ο αγαπημένος μου ήρωας αλλα αυτό που ξέρω και μπορώ να σας πω είναι ότι τα παιδικά των τελευταίων χρόνων είναι πολύ μούφα. δεν είναι όπως κάποια που υπήρχαν όταν ήμουν μικρή π.χ. ο ροζ πάνθηρας(δεν θυμάμαι τι γινόταν αλλα θυμάμαι οτι μου άρεσε).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top