Survivor #2 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Φοιμπς, εννοείς Σ-Κ-Δ; :worry:

Πείτε πόσοι θα λείπετε, αν λείψετε, γιατί θα υπάρξει πρόβλημα. :worry:

Ναι! Την Δευτέρα δεν είναι αργία; Τσάμπα χαίρομαι; :worry::P
Εγώ θα λείπω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Εχει δικιο η Κομπαρσα α, ειναι λιγο επιφοβο να αρχισει το παιχνιδι μεσα στο τριημερο!! Εγω προσωπικα θα λειπω Κυριακη και Δευτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Καθημερινές δε μπορείτε όμως και χρειάζεται συγχρονισμός, για να είστε μέσα όσο περισσότεροι γίνεται αν όχι όλοι. Να αλλάξουμε Σ/Κ και να αρχίσει μια εβδομάδα αργότερα; Να μπει μέσα στην εβδομάδα; Να βάλουμε ένα poll να ψηφίσετε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Αχ όχι μέσα στην εβδομάδα.Λυπηθείτε τους καημένους μαθητές. =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αχ όχι μέσα στην εβδομάδα.Λυπηθείτε τους καημένους μαθητές. =/
Όσα θα γίνονται μέσα στην εβδομάδα θα είναι απογευματινές ώρες. :)
Έχουμε ζητήσει το πρόγραμμά σας σε πμ ακριβώς για να βρούμε τις ώρες που θα βολεύουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Οι δυνατότητες είναι περιορισμένες. Ψηφίστε ανάλογα με το πότε μπορείτε να είστε παρόντες και όχι με το τι σας βολεύει γενικά. Η δημοσκόπηση είναι φανερή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Εγώ ψήφισα Παρασκευή,αλλά:!


ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ ΠΡΟΣ ΣΕ:

Παρασκευές ΜΕΤΑ τις 17:30 μπορώ

Αυτά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Μεσα κι εγω οπως βλεπετε!:D
Κατι μου λεει πως τα παιδια μας ετοιμαζουν φοβερες αποστολες:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Σε ειδικό θέμα θα γίνονται κάποιες ανακοινώσεις.

Όπως είδατε, θα ξεκινήσουμε το Σάββατο στις 18:00. :)



Επίσης έχω δει ότι ο Eupatridis έχει απενεργοποιήσει τον λογαριασμό του. Όποιος γνωρίζει κάτι παραπάνω ας ενημερώσει, γιατί δεν νομίζω ότι έχει νόημα να κρατήσουμε έναν ανενεργό παίχτη. :/

Όποιος άλλος θέλει να παίξει, μπορεί να δηλώσει μέχρι σήμερα Παρασκευή 04/03, έως τις 23:59.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Εγώ θα λείπω όλο το τριήμερο τελικά (από Παρασκευή βράδυ μέχρι Τρίτη πρωί).

Υπάρχει μία μικρή πιθανότητα να μπορώ να παίξω από εκεί που θα πάω, αλλά δεν είναι και πολύ σίγουρο. Οπότε ενημερώνω, για την περίπτωση που θα λείψω από την πρώτη αποστολή! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Σαββατο στις 6 εχω βαλει ενα εκτακτο μαθημα και αν τελικα δεν μπορεσω να αλλαξω την ωρα δεν θα ειμαι μεσα:(
Πρεπει οπωσδηποτε να ειμαστε εκεινη την ωρα μεσα?
Πειραζει αμα μπω κατα τις 8?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Σκέψου τι θα γινόταν αν ΔΕΝ σας είχαμε ρωτήσει πότε μπορείτε. :P Σας πειλάζω, μη γκρινιάξει κανείς. :P

Βάιε, εμάς δε μας πειράζει, εσένα ίσως σε πειράξει. (νωρίς το απόγευμα ε; :knife:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Νταξ μωρε μπορειτε να πειτε οτι ναυαγησα μαζι με τον ευπατριδη και οτι θα καθυστερησουμε λιγο επειδη ερχομαστε κολυμπωντας στο νησι.Μετα θα εμφανιστω μονος μου και θα μαθετε τα κακα μαντατα οτι ο ευπατριδης μας αφησε χρονους:P
Αν μας εδειχνε η τηλεοραση θα καναμε και τηλεθεαση:whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Ωραια! Τελικα 6 θα μεινει; Θα προσπαθησω να ειμαι μεσα (σιγουρα θα ειμαι μεσα:))

Σε ειδικό θέμα θα γίνονται κάποιες ανακοινώσεις.
Δεν βρισκω το ειδικο θεμα...

Μου γραφει αυτο:
Δεν ορίστηκε Θέμα. Αν ακολουθήσατε κάποιο σύνδεσμο, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Το θέμα είναι αυτό. Φαντάστηκα θα το βλέπατε στη λίστα, είναι και υπόμνημα και δεν άλλαξα το λινκ του Ζωρζ που δε λειτουργεί.

Παρακαλώ εκ των προτέρων.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Το τριήμερο θα λείπω και εγώ, οπότε θα μπω στο παιχνίδι από την Τρίτη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Εγώ θα μπω αύριο αλλά κατά τις 8..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αν δεν υπάρχουν ενστάσεις, η πρεμιέρα θα πάει για τις 20:00. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Επίσης έχω δει ότι ο Eupatridis έχει απενεργοποιήσει τον λογαριασμό του. Όποιος γνωρίζει κάτι παραπάνω ας ενημερώσει, γιατί δεν νομίζω ότι έχει νόημα να κρατήσουμε έναν ανενεργό παίχτη. :/

Όποιος άλλος θέλει να παίξει, μπορεί να δηλώσει μέχρι σήμερα Παρασκευή 04/03, έως τις 23:59.

Ο Eupatridis επέστρεψε και θα παίξει κανονικά στο survivor. :D Για ακόμη 59' οι συμμετοχές είναι ανοιχτές για ένα μοναδικό άτομο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top