Αδυναμίες

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Όλοι έχουμε αδυναμία σε κάποια πράγματα.. Πού ξοδεύετε ένα μέρος των χρημάτων σας περισσότερο από κάπου αλλόυ... Και για να γίνω πιο σαφής, ξεκινάω!!! :)

Όταν έχω λεφτά, τα ξοδεύω σε:
  • Παπούτσιααααααααα!!!! Έχω αδυναμία στα παπούτσια!!:clapup: Για τα ρούχα δεν με ενδιαφέρει καθόλου.. Φανταστείτε οτι είμαι από τα άτομα που βαριέμαι να κοιτάζω βιτρίνες.. Ε στα παπούτδια δεν ξέρω.. Κολλάω!!!:D
  • Αρώματα
  • Μανό
  • Στιλό, τετράδια και σε φωσφορούχα μαρκαδοράκια!!
Τί άλλο????:hmm: Δεν μου έρχεται κάτι στο μυαλό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
δεν ξέρω. Μονίμως δεν έχω χρήματα, φεύγουν όλα με κάποιο παράξενο τρόπο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ τι ωραίο θέμα!!!

Λοιπόν, εγώ όταν έχω λεφτά...:

1. Ταξίδια!!!! Με το που θα δω ένα τριήμερο κενό, τσουπ!
2. Μπλουζάκια... Άσε, έχει γεμίσει η νδουλάπα...
3. Φαγητό. Όχι, δεν αδειάζω τα ράφια με τις σοκολάτες... αλλά θα πάμε κάπου καλά για φαγητό, ή θα αγοράσω φίνα υλικά για να μαγειρέψω κάτι...!
3. Καλλυντικά!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Γενικά δεν ξοδεύω και πολλά και ειδικά σε ρούχα και τέτοια...

Όταν έχω λεφτά τα ξοδεύω κυρίως σε ηλεκτρονικά είδη (αλλά είναι ακριβά να πάρει και δεν έχω την χαρά να το κάνω συχνά!!! :P), βιβλία και ταξίδιααααααααααααααααααααα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
από ρούχα λατρεύω τα πουκάμισα. Πρέπει να έχω καμιά 40αριά με ένα πρόχειρο υπολογισμό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Έχω αδυναμία στο φαγητό, όχι με την έννοια της ποσότητας, ούτε της ποιότητας, αλλά της γεύσης. Τα περισσότερα μου χρήματα φεύγουν εκεί και σε τσιγάρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Στα hondos!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poniro Ksotikouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Χμ.. σε sports drinks τον τελευταίο καιρό μου φεύγουν αρκετά..α και σε εισητήρια κινηματογράφου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
συνηθως δινω τα πιο πολλα λεφτα σε σκουλαρικια...δεν ξερω γιατι αλλα μου αρεσουν πολυ και εχω αρκετα και διαφορα χρωματα...ολο στα ακσεσοραιζ ειμαι :P επισης σε ταξιδακια...σε ρουχα και παπουτσια... νταξ καλυντικα παιρνω κατα καιρους αλλα οχι αυτο που κανω με τα σκουλαρικια;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Συνήθως πηγαίνω σινεμά μια φορά την εβδομάδα. Τι άλλο, τι άλλο?...Κόλλησα. :whistle: :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
Συνήθως πηγαίνω σινεμά μια φορά την εβδομάδα. Τι άλλο, τι άλλο?...Κόλλησα. :whistle: :hmm:

δηλαδή τα έξοδα σου είναι 10 ευρώ / γουίκ :D:P?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Δεν ξοδεύω πολλά γενικότερα. Εκτός απο τα 600 ευρώ κάθε μήνα στα ιδιαίτερα :P

Όταν βρω λεφτά τα κρατάω και μετά , όταν έχω την γονική συνένεση :P και τον χρόνο (την όρεξη την έχω πάντα) πάω 4-5 μέρες αθήνα και γυρίζω με μία βαλίτσα βιβλία/κόμιξ/ταινίες/cd και επίσης κομμένα εισητήρια θεάτρου και κινηματογράφου :P

Απο του χρόνου δεν θα έρχομαι αθήνα, με το που βρίσκω λεφτά θα φεύγω έξω :P

Ααα, επίσης έχω αφήσει μία περιουσία, 2 οικόπεδα και το χρυσό ρολόι του παππού μου στο Video Club.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Είμαι πολύ καταναλωτικό άτομο (το μεγαλύτερο ελάττωμά μου). Δίνω λεφτά παντού.:P

Αλλά πρώτα στην λίστα είναι:

1. Ρούχα
2. Βιβλία
3. Φαγητό (είτε να φάω σε ένα ωραίο μέρος, είτε να πάρω πολλά πράγματα για το σπίτι, σα να έρχεται Κατοχή ένα πράγμα:D ).
4. Κοσμήματα.
5. Καλλυντικά και χαζομάρες από Hondos ή Boots εδώ.

Επίσης αν βρω κάτι που με εντυπωσιάσει (όπως την "μαγική σκούπα") θα το πάρω στάνταρ.

Και ΤΑΞΙΔΙΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
δηλαδή τα έξοδα σου είναι 10 ευρώ / γουίκ :D:P?
Μα απ' ότι κατάλαβα μιλάμε για τα έξτρα έξοδα όχι για τα καθημερινά/απαραίτητα έξοδα.

Ευτυχώς έχω κόψει το κάπνισμα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Τα περισσότερα μου χρήματα ξοδεύονται:

1. Σε ηλεκτρονικά είδη [pc partsς, εξαρτήματα ηχείων και στερεοφωνικών κ.α].
2. Σε διάφορες βλακείες που αγοράζω καθημερινά από το ψυλικαντζίδικο [κρουασάν, κέικ, σοκαλάτες κτλ κτλ κτλ ] :redface: .
3. καιι σε ρούχα, αλλά δυστηχώς πολλές φορές δυσκολεύομαι να βάλω αυτή την ανάγκη μου στη πρώτη θέση και ξοδεύω τα χρήματα στην αδυναμία μου [1]. :/: :/: :/:




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
Μα απ' ότι κατάλαβα μιλάμε για τα έξτρα έξοδα όχι για τα καθημερινά/απαραίτητα έξοδα.

Ευτυχώς έχω κόψει το κάπνισμα! :D

ofc
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
...Χαλάω επίσης χρήματα σε βιβλία και στο Γρήγόρη κάθε πρωί που αγοράζω ένα πετίτ γαλοπούλα.
Διάφορα μικροέξοδα σε βλακειούλες για το παιδί, πότε αυτοκόλλητα πότε παγωτό.
Εγώ είμαι σε δίαιτα και δε χαλάω πολλά -πολλά σε φαγητό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Τα λεφτά μου πηγαίνουν:

1.Δίσκοι (cd και βινύλια)
2.Βιβλία
3.Θέατρο(όταν υπάρχει εδώ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Τα περισσότερα χρήματά μου τα δίνω σε βιβλία και σε γραφική ύλη (στυλό τετράδια κλπ). Τα λατρεύω αυτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Θεωρώ πως πολύ μεγάλο μέρος των χρημάτων μου τα δίνω για την αγορά βιβλίων

Γενικά δεν είμαι οπαδός του shopping (ρούχα κτλ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top